Προπαιδικό πρωτάθλημα: στη σέντρα 1ος, 2ος, 3ος, 4ος & 5ος Όμιλος…

Ανοίγει το Σάββατο η αυλαία των αυριανών ελπίδων του Μεσσηνιακού ποδοσφαίρου με αγώνες του Προπαιδικού πρωταθλήματος.

Σήμερα έγινε ο ορισμός των διαιτητών  και αναλυτικά το πρόγραμμα σε 1ο, 2ο, 3ο, 4ο, 5ο Όμιλο έχει ως εξής

ΠΡΟΠΑΙΔΙΚΟ 1ος ΟΜΙΛΟΣ

(1η αγωνιστική)

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΑΡΑΛΙΑΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ   ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΕΠΣΜ Σάββατο          08/02/ 09:00   ΜΠΑΣΙΛΑΡΗΣ Ε.      

Α.Ο. ΠΑΤΙΣΤΑ - Α.Ο. ΣΠΕΡΧΟΓΕΙΑΣ          ΔΗΜΟΤΙΚΟ "ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣ Σάββατο         08/02/ 11:00   ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ Ε.    

ΑΙΑΝΤΑΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ - Α.Ο. ΑΣΠΡΟΧΩΜΑ  ΔΗΜΟΤΙΚΟ "ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣ           Σάββατο            08/02/ 13:00    ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ Ε.    

ΠΡΟΠΑΙΔΙΚΟ 2ος ΟΜΙΛΟΣ

(1η αγωνιστική)

ΔΟΞΑ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - ΑΣ ΔΑΝΑΟΣ           ΔΗΜΟΤΙΚΟ "ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣ Σάββατο         08/02/ 09:00   ΖΕΡΒΑ Μ.      

Α.Ε. ΑΒΙΑΣ - ΑΕ ΑΙΘΑΙΑΣ    ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΕΠΣΜ Σάββατο          08/02/ 11:00    ΜΠΑΣΙΛΑΡΗΣ Ε.      

3Α.Ο. ΟΜΟΝΟΙΑ - Α.Ο. ΦΑΡΑΙ        ΔΗΜ. ΚΤΕΛ "Γ. ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ"        Σάββατο 08/02/ 12:00 ΑΓΓΕΛΑΚΑΚΗΣ Θ.       

ΠΡΟΠΑΙΔΙΚΟ 3ος ΟΜΙΛΟΣ

(1η αγωνιστική)

ΘΗΣΕΑΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ        ΔΗΜ. ΚΤΕΛ "Γ. ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ" Σάββατο      08/02/ 10:00            ΤΑΒΟΥΛΑΡΕΑΣ Δ.   

ΠΑΜΙΣΣΟΣ ΜΕΣΣΗΝΗΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ             ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΜΕΣΣΗΝΗΣ           Σάββατο            08/02/ 11:00    ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Ε.     

Α.Ε. ΜΑΝΗΣ - Π.Σ. Η ΚΑΛΑΜΑΤΑ             ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΕΠΣΜ Σάββατο 08/02/ 13:00 ΣΚΟΡΠΙΔΕΑΣ Π.           

ΠΡΟΠΑΙΔΙΚΟ 4ος ΟΜΙΛΟΣ

(1η αγωνιστική)

ΤΣΙΚΛΗΤΗΡΑΣ ΠΥΛΟΥ - Α.Ο. ΜΕΘΩΝΗΣ             ΠΥΛΟΥ Σάββατο 08/02/ 11:00 ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Α.    

ΤΕΛΟΣ ΑΓΡΑΣ - ΑΚΡΙΤΑΣ ΚΟΡΩΝΗΣ  ΓΑΡΓΑΛΙΑΝΩΝ    Σάββατο 08/02/ 11:00 ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Κ.           

ΠΡΟΠΑΙΔΙΚΟ 5ος ΟΜΙΛΟΣ

(1η αγωνιστική)

Α.Ο. ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣ - ΕΡΑΝΗ ΦΙΛΙΑΤΡΩΝ             ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣ           Σάββατο 08/02/ 11:00            ΚΟΥΤΣΑΝΑΣΤΑΣΗΣ Ι.        

ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΕΛΙΓΑΛΑ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΡΦΑΡΩΝ        ΜΕΛΙΓΑΛΑ    Σάββατο 08/02/11:00  ΡΕΚΚΑΣ Η.    

 

Προσθήκη σχολίου