fbpx
Connect with us

Γ΄ Εθνική

Γ’ Εθνική: Η κλήρωση 4ου ομίλου – Το πρόγραμμα, πρεμιέρα με ΑΟΔ, η Ρόδος

Γ’ Εθνική: Η κλήρωση 4ου ομίλου – Το πρόγραμμα, πρεμιέρα με ΑΟΔ, η Ρόδος

Δείτε το αναλυτικό πρόγραμμα του 4ου ομίλου της Γ’ Εθνικής. Πρεμιέρα με την Ρόδο  στον Μελιγαλά  στην Κυριακή το Διαβολίτσι.

Πολυσυλλεκτικός είναι και ο 4ος όμιλος της Γ’ Εθνικής με 14 ομάδες από Αργολίδα, Αχαΐα, Μεσσηνία, Λακωνία, Ηλεία, Δωδενάκησα, Κυκλάδες, Λέσβο και τον Πανιώνιο από την Αθήνα.

Αναλυτικά το πρόγραμμα:

 

1η αγωνιστική
Ερμιονίδα  – Πανιώνιος
Πανγυθεατικός  – Πανηλειακός
Ιάλυσος  – Αιολικός
ΑΕ Μυκόνου  – Φοίνικας Νέας Επιδαύρου
Παναργειακός  – ΑΟ Πυλίου Κω
ΑΟ Διαβολιτσίου  – Ρόδος
Αίας Γαστούνης  – Πάτραι
2η αγωνιστική
Πανγυθεατικός  – Ερμιονίδα
Πανιώνιος  – Ιάλυσος
Πανηλειακός  – ΑΕ Μυκόνου
Αιολικός  – Παναργειακός
Φοίνικας Νέας Επιδαύρου  – ΑΟ Διαβολιτσίου
ΑΟ Πυλίου Κω  – Αίας Γαστούνης
Ρόδος  – Πάτραι
3η αγωνιστική
Ερμιονίδα  – Ιάλυσος
ΑΕ Μυκόνου  – Πανγυθεατικός
Παναργειακός  – Πανιώνιος
ΑΟ Διαβολιτσίου  – Πανηλειακός
Αίας Γαστούνης  – Αιολικός
Πάτραι  – Φοίνικας Νέας Επιδαύρου
Ρόδος  – ΑΟ Πυλίου Κω
4η αγωνιστική
ΑΕ Μυκόνου  – Ερμιονίδα
Ιάλυσος  – Παναργειακός
Πανγυθεατικός  – ΑΟ Διαβολιτσίου
Πανιώνιος  – Αίας Γαστούνης
Πανηλειακός  – Πάτραι
Αιολικός  – Ρόδος
Φοίνικας Νέας Επιδαύρου  – ΑΟ Πυλίου Κω
5η αγωνιστική
Ερμιονίδα  – Παναργειακός
ΑΟ Διαβολιτσίου  – ΑΕ Μυκόνου
Αίας Γαστούνης  – Ιάλυσος
Πάτραι  – Πανγυθεατικός
Ρόδος  – Πανιώνιος
ΑΟ Πυλίου Κω  – Πανηλειακός
Φοίνικας Νέας Επιδαύρου  – Αιολικός
6η αγωνιστική
ΑΟ Διαβολιτσίου  – Ερμιονίδα
Παναργειακός  – Αίας Γαστούνης
ΑΕ Μυκόνου  – Πάτραι
Ιάλυσος  – Ρόδος
Πανγυθεατικός  – ΑΟ Πυλίου Κω
Πανιώνιος  – Φοίνικας Νέας Επιδαύρου
Πανηλειακός  – Αιολικός
7η αγωνιστική
Ερμιονίδα  – Αίας Γαστούνης
Πάτραι  – ΑΟ Διαβολιτσίου
Ρόδος  – Παναργειακός
ΑΟ Πυλίου Κω  – ΑΕ Μυκόνου
Φοίνικας Νέας Επιδαύρου  – Ιάλυσος
Αιολικός  – Πανγυθεατικός
Πανηλειακός  – Πανιώνιος
8η αγωνιστική
Πάτραι  – Ερμιονίδα
Αίας Γαστούνης  – Ρόδος
ΑΟ Διαβολιτσίου  – ΑΟ Πυλίου Κω
Παναργειακός  – Φοίνικας Νέας Επιδαύρου
ΑΕ Μυκόνου  – Αιολικός
Ιάλυσος  – Πανηλειακός
Πανγυθεατικός  – Πανιώνιος
9η αγωνιστική
Ερμιονίδα  – Ρόδος
ΑΟ Πυλίου Κω  – Πάτραι
Φοίνικας Νέας Επιδαύρου  – Αίας Γαστούνης
Αιολικός  – ΑΟ Διαβολιτσίου
Πανηλειακός  – Παναργειακός
Πανιώνιος  – ΑΕ Μυκόνου
Ιάλυσος  – Πανγυθεατικός
10η αγωνιστική
ΑΟ Πυλίου Κω  – Ερμιονίδα
Ρόδος  – Φοίνικας Νέας Επιδαύρου
Πάτραι  – Αιολικός
Αίας Γαστούνης  – Πανηλειακός
ΑΟ Διαβολιτσίου  – Πανιώνιος
Παναργειακός  – Πανγυθεατικός
ΑΕ Μυκόνου  – Ιάλυσος
11η αγωνιστική
Ερμιονίδα  – Φοίνικας Νέας Επιδαύρου
Αιολικός  – ΑΟ Πυλίου Κω
Πανηλειακός  – Ρόδος
Πανιώνιος  – Πάτραι
Πανγυθεατικός  – Αίας Γαστούνης
Ιάλυσος  – ΑΟ Διαβολιτσίου
Παναργειακός  – ΑΕ Μυκόνου
12η αγωνιστική
Αιολικός  – Ερμιονίδα
Φοίνικας Νέας Επιδαύρου  – Πανηλειακός
ΑΟ Πυλίου Κω  – Πανιώνιος
Ρόδος  – Πανγυθεατικός
Πάτραι  – Ιάλυσος
Αίας Γαστούνης  – ΑΕ Μυκόνου
ΑΟ Διαβολιτσίου  – Παναργειακός
13η αγωνιστική
Ερμιονίδα  – Πανηλειακός
Πανιώνιος  – Αιολικός
Πανγυθεατικός  – Φοίνικας Νέας Επιδαύρου
Ιάλυσος  – ΑΟ Πυλίου Κω
ΑΕ Μυκόνου  – Ρόδος
Παναργειακός  – Πάτραι
Αίας Γαστούνης  – ΑΟ Διαβολιτσίου

Click to comment

Leave a Reply

Η ηλ. διεύθυνση σας δεν δημοσιεύεται.

Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement

Πρόσφατα άρθρα

Advertisement
Advertisement

Δες ακόμη…

Advertisement

More in Γ΄ Εθνική