fbpx
Connect with us

Γ΄ Εθνική

Γ’ Εθνική: Η κλήρωση του 2ου ομίλου – Το πρόγραμμα

Γ’ Εθνική: Η κλήρωση του 2ου ομίλου – Το πρόγραμμα

Δείτε το αναλυτικό πρόγραμμα του 2ου ομίλου της Γ’ Εθνικής.

Ο 2ος όμιλος της Γ’ Εθνικής διεξάγεται φέτος με 14 ομάδες από της Ενώσεις Κοζάνης, Χαλκιδικής, Πέλλας, Καστοριάς, Πιερίας, Θεσσαλίας και Λάρισας.

Αναλυτικά το πρόγραμμα:

1η αγωνιστική
Μακεδονικός Φούφα  – ΠΑΟΚ Κρηστώνης
Ελασσόνα  – Θύελλα Σαρακηνών
ΑΕΠ Κοζάνης  – Ολυμπιακός Βόλου
Εδεσσαϊκός  – Πιερικός
Σβορώνος  – ΑΟ Χανιώτης
Δωτιέας Αγιάς  – Κοζάνη
Εθνικός Κεραμιδίου  – Καστοριά
2η αγωνιστική
Ελασσόνα  – Μακεδονικός Φούφα
ΠΑΟΚ Κρηστώνης  – ΑΕΠ Κοζάνης
Θύελλα Σαρακηνών  – Εδεσσαϊκός
Ολυμπιακός Βόλου  – Σβορώνος
Πιερικός  – Δωτιέας Αγιάς
ΑΟ Χανιώτης  – Εθνικός Κεραμιδίου
Κοζάνη  – Καστοριά
3η αγωνιστική
Μακεδονικός Φούφα  – ΑΕΠ Κοζάνης
Εδεσσαϊκός  – Ελασσόνα
Σβορώνος  – ΠΑΟΚ Κρηστώνης
Δωτιέας Αγιάς  – Θύελλα Σαρακηνών
Εθνικός Κεραμιδίου  – Ολυμπιακός Βόλου
Καστοριά  – Πιερικός
Κοζάνη  – ΑΟ Χανιώτης
4η αγωνιστική
Εδεσσαϊκός  – Μακεδονικός Φούφα
ΑΕΠ Κοζάνης  – Σβορώνος
Ελασσόνα  – Δωτιέας Αγιάς
ΠΑΟΚ Κρηστώνης  – Εθνικός Κεραμιδίου
Θύελλα Σαρακηνών  – Καστοριά
Ολυμπιακός Βόλου  – Κοζάνη
Πιερικός  – ΑΟ Χανιώτης
5η αγωνιστική
Μακεδονικός Φούφα  – Σβορώνος
Δωτιέας Αγιάς  – Εδεσσαϊκός
Εθνικός Κεραμιδίου  – ΑΕΠ Κοζάνης
Καστοριά  – Ελασσόνα
Κοζάνη  – ΠΑΟΚ Κρηστώνης
ΑΟ Χανιώτης  – Θύελλα Σαρακηνών
Πιερικός  – Ολυμπιακός Βόλου
6η αγωνιστική
Δωτιέας Αγιάς  – Μακεδονικός Φούφα
Σβορώνος  – Εθνικός Κεραμιδίου
Εδεσσαϊκός  – Καστοριά
ΑΕΠ Κοζάνης  – Κοζάνη
Ελασσόνα  – ΑΟ Χανιώτης
ΠΑΟΚ Κρηστώνης  – Πιερικός
Θύελλα Σαρακηνών  – Ολυμπιακός Βόλου
7η αγωνιστική
Μακεδονικός Φούφα  – Εθνικός Κεραμιδίου
Καστοριά  – Δωτιέας Αγιάς
Κοζάνη  – Σβορώνος
ΑΟ Χανιώτης  – Εδεσσαϊκός
Πιερικός  – ΑΕΠ Κοζάνης
Ολυμπιακός Βόλου  – Ελασσόνα
Θύελλα Σαρακηνών  – ΠΑΟΚ Κρηστώνης
8η αγωνιστική
Καστοριά  – Μακεδονικός Φούφα
Εθνικός Κεραμιδίου  – Κοζάνη
Δωτιέας Αγιάς  – ΑΟ Χανιώτης
Σβορώνος  – Πιερικός
Εδεσσαϊκός  – Ολυμπιακός Βόλου
ΑΕΠ Κοζάνης  – Θύελλα Σαρακηνών
Ελασσόνα  – ΠΑΟΚ Κρηστώνης
9η αγωνιστική
Μακεδονικός Φούφα  – Κοζάνη
ΑΟ Χανιώτης  – Καστοριά
Πιερικός  – Εθνικός Κεραμιδίου
Ολυμπιακός Βόλου  – Δωτιέας Αγιάς
Θύελλα Σαρακηνών  – Σβορώνος
ΠΑΟΚ Κρηστώνης  – Εδεσσαϊκός
ΑΕΠ Κοζάνης  – Ελασσόνα
10η αγωνιστική
ΑΟ Χανιώτης  – Μακεδονικός Φούφα
Κοζάνη  – Πιερικός
Καστοριά  – Ολυμπιακός Βόλου
Εθνικός Κεραμιδίου  – Θύελλα Σαρακηνών
Δωτιέας Αγιάς  – ΠΑΟΚ Κρηστώνης
Σβορώνος  – Ελασσόνα
Εδεσσαϊκός  – ΑΕΠ Κοζάνης
11η αγωνιστική
Μακεδονικός Φούφα  – Πιερικός
Ολυμπιακός Βόλου  – ΑΟ Χανιώτης
Θύελλα Σαρακηνών  – Κοζάνη
ΠΑΟΚ Κρηστώνης  – Καστοριά
Ελασσόνα  – Εθνικός Κεραμιδίου
ΑΕΠ Κοζάνης  – Δωτιέας Αγιάς
Σβορώνος  – Εδεσσαϊκός
12η αγωνιστική
Ολυμπιακός Βόλου  – Μακεδονικός Φούφα
Πιερικός  – Θύελλα Σαρακηνών
ΑΟ Χανιώτης  – ΠΑΟΚ Κρηστώνης
Κοζάνη  – Ελασσόνα
Καστοριά  – ΑΕΠ Κοζάνης
Εθνικός Κεραμιδίου  – Εδεσσαϊκός
Δωτιέας Αγιάς  – Σβορώνος
13η αγωνιστική
Μακεδονικός Φούφα  – Θύελλα Σαρακηνών
ΠΑΟΚ Κρηστώνης  – Ολυμπιακός Βόλου
Ελασσόνα  – Πιερικός
ΑΕΠ Κοζάνης  – ΑΟ Χανιώτης
Εδεσσαϊκός  – Κοζάνη
Σβορώνος  – Καστοριά
Εθνικός Κεραμιδίου  – Δωτιέας Αγιάς

Click to comment

Leave a Reply

Η ηλ. διεύθυνση σας δεν δημοσιεύεται.

Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement

Πρόσφατα άρθρα

Advertisement
Advertisement

Δες ακόμη…

Advertisement

More in Γ΄ Εθνική