fbpx
Ακολουθήστε μας

Μεσσηνία

Οι διαιτητές στη Μεσσηνία το Σαββατοκύριακο

Οι διαιτητές στη Μεσσηνία το Σαββατοκύριακο έχουν ως εξής:

Α΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
(14η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
1.ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ – ΕΡΑΝΗ ΦΙΛΙΑΤΡΩΝΑΣΠΡΟΧΩΜΑΤΟΣΣάββατο11/01/2015:00ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Μ., ΑΔΑΜΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΤΣΙΛΙΚΑΣ Γ.
2.Α.Ο. ΣΠΕΡΧΟΓΕΙΑΣ – ΤΣΙΚΛΗΤΗΡΑΣ ΠΥΛΟΥΣΠΕΡΧΟΓΕΙΑΣΣάββατο11/01/2015:00ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ Η., ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΓΑΚΗΣ Ν.
3.Α.Ε. ΜΑΝΗΣ – ΠΑΟ ΚΑΛΟΥ ΝΕΡΟΥΓΗΠΕΔΟ ΚΑΜΠΟΥΚυριακή12/01/2015:00ΣΚΟΡΔΟΣ Η., ΓΕΩΡΓΑΝΤΑΣ Χ., ΤΑΒΟΥΛΑΡΕΑΣ Δ.
4.ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΕΛΙΓΑΛΑ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΝΑΛΗΨΗΣΜΕΛΙΓΑΛΑΚυριακή12/01/2015:00ΨΗΛΟΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Κ., ΜΠΑΣΙΛΑΡΗΣ Ε., ΜΠΟΥΡΙΚΑΣ Χ.
5.ΤΕΛΟΣ ΑΓΡΑΣ – Α.Σ. ΠΑΝΘΟΥΡΙΑΚΟΣΓΑΡΓΑΛΙΑΝΩΝΚυριακή12/01/2015:00ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Μ., ΒΑΝΙΚΙΩΤΗΣ Γ., ΚΑΣΚΑΝΗΣ Φ.
6.ΠΑΜΙΣΟΣ ΜΕΣΣΗΝΗΣ – Α.Ο. ΜΕΘΩΝΗΣΜΕΣΣΗΝΗΣΚυριακή12/01/2015:00ΡΕΚΚΑΣ Η., ΑΔΑΜΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΤΣΑΟΥΣΗ Ε.
7.Α.Σ. ΑΝΔΡΟΥΣΑΣ – Α.Ε. ΑΒΙΑΣΑΝΔΡΟΥΣΑΣΚυριακή12/01/2015:00ΠΛΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Δ., ΤΣΟΠΑΝΑΚΗΣ Χ., ΤΣΑΟΥΣΗ Σ.
8.Α.Ο. ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣ – ΑΚΡΙΤΑΣ ΚΟΡΩΝΗΣΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣΚυριακή12/01/2015:00ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ Η., ΜΠΟΥΡΙΚΑΣ Η., ΓΑΙΤΑΝΗΣ Π.
Α1 ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
(13η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
9.Α.Ο. ΔΩΡΙΟΥ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣΔΩΡΙΟΥΣάββατο11/01/2015:00ΤΣΟΥΛΑΚΟΣ Η., ΓΕΩΡΓΑΝΤΑΣ Χ., ΤΣΟΠΑΝΑΚΗΣ Χ.
10.ΝΕΟΣ ΑΡΙΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣΑΡΙΟΣΚυριακή12/01/2015:00ΖΑΡΑΚΟΒΙΤΗΣ Ε., ΤΣΙΡΜΠΑΣ Ν., ΜΠΑΡΔΗΣ Γ.
11.Α.Ο. ΟΜΟΝΟΙΑ – ΑΕ ΚΥΠΑΡΙΣ-ΗΡΑΚΛΗΣΔΗΜ. ΚΤΕΛ ‘ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ’Κυριακή12/01/2015:00ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΤΣΟΥΚΑΛΗ Α., ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ Α.
12.ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΤΑΛΙΔΙΟΥ – ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑΣ ΧΩΡΑΣΠΕΤΑΛΙΔΙΟΥΚυριακή12/01/2015:00ΚΑΥΚΑΣ Α., ΓΑΚΗΣ Ν., ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΣ Κ.
13.ΧΑΝΔΡΙΝΑΪΚΟΣ Π.Σ. – ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΡΦΑΡΩΝΣΟΥΛΗΝΑΡΙΟΥΚυριακή12/01/2015:00ΤΣΟΥΛΑΚΟΣ Η., ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΤΑΓΑΡΗΣ Δ.
14.ΘΥΕΛΛΑ ΧΑΡΑΚΟΠΙΟΥ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΛ/ΤΑΣΚΟΡΩΝΗΣΚυριακή12/01/2015:00ΚΟΥΡΤΕΣΗΣ Δ., ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Ε., ΚΑΡΑΜΠΕΤΣΟΣ Χ.
15.ΑΟ ΦΥΤΕΙΑΣ – ΑΕΚ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣΔΗΜΟΤΙΚΟ Π. ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΚυριακή12/01/2018:00ΠΛΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Δ., ΤΣΟΠΑΝΑΚΗΣ Χ., ΤΣΑΟΥΣΗ Σ.
Β΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 1ος ΟΜΙΛΟΣ
(11η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
16.ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΑΡΑΛΙΑΣ – ΑΠΣ ΑΡΙΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠ. ΔΥΤ. ΠΑΡΑΛΙΑΣΣάββατο11/01/2015:00ΑΡΑΠΗΣ Ε., ΤΣΟΥΚΑΛΗ Α., ΜΠΑΡΔΗΣ Γ.
17.Α.Ο. ΦΑΡΑΙ – Α.Ο. ΠΑΤΙΣΤΑΔΗΜΟΤΙΚΟ Π. ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΣάββατο11/01/2018:00ΠΛΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Δ., ΓΑΙΤΑΝΗΣ Π., ΤΑΒΟΥΛΑΡΕΑΣ Δ.
18.ΝΕΔΟΥΣΑ ΑΛΑΓΟΝΙΑΣ – ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΣ Γ.Σ.ΔΗΜΟΤΙΚΟ Π. ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΚυριακή12/01/2011:00ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΓΑΚΗΣ Ν.
19.Α.Ο. ΛΑΙΪΚΩΝ – ΑΙΑΝΤΑΣ ΚΑΛ/ΤΑΣΔΗΜ. ΚΤΕΛ ‘ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ’Κυριακή12/01/2011:00ΤΣΟΥΛΑΚΟΣ Η., ΤΣΑΟΥΣΗ Ε., ΛΙΑΝΟΣ Π.
20.ΑΠΟ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΙΚΑΡΟΣ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠ. ΔΥΤ. ΠΑΡΑΛΙΑΣΚυριακή12/01/2015:00ΣΕΡΕΜΕΤΗΣ Π., ΛΙΑΝΟΣ Π., ΚΟΥΤΑΒΑΣ Η.
Β΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 2ος ΟΜΙΛΟΣ
(11η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
21.ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΚΟΠΑΝΑΚΙΟΥ – Α.Ο. ΠΑΝΕΥΑΪΚΟΣΚΟΠΑΝΑΚΙΟΥΣάββατο11/01/2015:00ΤΣΑΟΥΣΗ Σ., ΒΑΝΙΚΙΩΤΗΣ Γ., ΜΠΟΥΡΙΚΑΣ Χ.
22.ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ – ΑΟ ΕΡΜΗΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣΔΗΜ. ΚΤΕΛ ‘ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ’Σάββατο11/01/2015:00ΨΗΛΟΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Κ., ΤΑΓΑΡΗΣ Δ., ΚΟΥΡΤΕΣΗΣ Δ.
23.ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΑΛΥΡΑΣ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΛΑΤΥΒΑΛΥΡΑΣΣάββατο11/01/2015:00ΚΟΥΤΣΑΝΑΣΤΑΣΗΣ Ι., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΚΑΡΑΜΠΕΤΣΟΣ Χ.
24.Π.Α.Ο.Κ. – ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑΣ ΑΜΦΕΙΑΣΑΣΠΡΟΧΩΜΑΤΟΣΚυριακή12/01/2011:00ΚΑΣΚΑΝΗΣ Φ., ΑΔΑΜΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΤΣΟΠΑΝΑΚΗΣ Χ.
25.ΠΑΣ ΡΑΧΗΣ – ΝΙΚΗ ΠΛΑΤΗΣΔΗΜ “ΠΑΝ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣ”Κυριακή12/01/2015:00ΚΟΜΠΙΛΙΡΗΣ Π., ΑΡΑΠΗΣ Ε., ΧΑΛΚΙΑΔΑΚΗ Ζ.
Β΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 3ος ΟΜΙΛΟΣ
(11η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
26.ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ – Α.Ε. ΛΟΓΓΑΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠ. ΔΥΤ. ΠΑΡΑΛΙΑΣΣάββατο11/01/2000:00
27.ΝΕΣΤΩΡ ΠΥΛΟΥ – ΘΥΕΛΛΑ ΠΑΡΑΛΙΑΣΠΥΛΟΥΣάββατο11/01/2015:00ΚΑΣΚΑΝΗΣ Φ., ΚΟΥΤΑΒΑΣ Η., ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ Π.
28.ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ – ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΑΜΙΣΟΣ ΜΕΣΣΗΝΗΣΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΕΠΣΜΣάββατο11/01/2015:00ΣΚΟΡΔΟΣ Η., ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ Α.
29.ΑΠΣ ΔΗΜΟΥ ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑ – Α.Ο. ΣΤΕΝΩΣΙΑΣΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΣάββατο11/01/2015:00ΡΕΚΚΑΣ Η., ΜΠΟΥΡΙΚΑΣ Η., ΔΙΑΚΟΥΜΑΚΟΣ Λ.
30.Π.Α.Ο. ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ – ΑΣ ΔΑΝΑΟΣΓΗΠΕΔΟ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΚυριακή12/01/2015:00ΔΙΑΚΟΥΜΑΚΟΣ Λ., ΒΟΣΝΑΚΗΣ Κ., ΚΑΜΑΙ Α.
ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΡΟΕΠΙΛΟΓΗΣ Ε.Ο Κ12 (5ος ομιλος)
(3η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
31.ΜΙΚΤΗ ΕΠΣ ΑΙΤΩΛΟΑΚΑΡΝΑΝΙΑΣ – ΜΙΚΤΗ ΕΠΣ ΑΧΑΪΑΣΕΠΣ Αιτ/νίας “Θ. Πασσιόπουλος”Σάββατο11/01/2010:45
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΡΟΕΠΙΛΟΓΗΣ Μ.Ο Κ-14 (5ος ομιλος)
(3η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
32.ΜΙΚΤΗ ΕΠΣ ΑΙΤΩΛΟΑΚΑΡΝΑΝΙΑΣ – ΜΙΚΤΗ ΕΠΣ ΑΧΑΪΑΣΕΠΣ Αιτ/νίας “Θ. Πασσιόπουλος”Σάββατο11/01/2012:45
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Κ16
(11η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
33.ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΡΦΑΡΩΝ – ΑΠΣ ΑΡΙΣΑΡΦΑΡΩΝΣάββατο11/01/2010:00ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ Α.
34.Α.Ε. ΑΒΙΑΣ – Α.Ο. ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣΓΗΠΕΔΟ ΚΑΜΠΟΥΣάββατο11/01/2012:00, ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ Α.
35.ΑΙΑΝΤΑΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ – Π.Σ. Η ΚΑΛΑΜΑΤΑΔΗΜΟΤΙΚΟ Π. ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΤετάρτη15/01/2015:00

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.

Σχολιάστε εδώ

Αφήστε το σχόλιο σας

Η ηλ. διεύθυνση σας δεν δημοσιεύεται. Τα υποχρεωτικά πεδία σημειώνονται με *

Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement

Πρόσφατα άρθρα

Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement

Δες ακόμη…

Advertisement
Advertisement
Advertisement

More in Μεσσηνία