fbpx
Connect with us

Μεσσηνία

Οι διαιτητές στη Μεσσηνία το Σαββατοκύριακο

Οι διαιτητές στη Μεσσηνία το Σαββατοκύριακο

Οι διαιτητές στη Μεσσηνία το Σαββατοκύριακο έχουν ως εξής:

Α΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
(14η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
1. ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ – ΕΡΑΝΗ ΦΙΛΙΑΤΡΩΝ ΑΣΠΡΟΧΩΜΑΤΟΣ Σάββατο 11/01/20 15:00 ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Μ., ΑΔΑΜΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΤΣΙΛΙΚΑΣ Γ.
2. Α.Ο. ΣΠΕΡΧΟΓΕΙΑΣ – ΤΣΙΚΛΗΤΗΡΑΣ ΠΥΛΟΥ ΣΠΕΡΧΟΓΕΙΑΣ Σάββατο 11/01/20 15:00 ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ Η., ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΓΑΚΗΣ Ν.
3. Α.Ε. ΜΑΝΗΣ – ΠΑΟ ΚΑΛΟΥ ΝΕΡΟΥ ΓΗΠΕΔΟ ΚΑΜΠΟΥ Κυριακή 12/01/20 15:00 ΣΚΟΡΔΟΣ Η., ΓΕΩΡΓΑΝΤΑΣ Χ., ΤΑΒΟΥΛΑΡΕΑΣ Δ.
4. ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΕΛΙΓΑΛΑ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΝΑΛΗΨΗΣ ΜΕΛΙΓΑΛΑ Κυριακή 12/01/20 15:00 ΨΗΛΟΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Κ., ΜΠΑΣΙΛΑΡΗΣ Ε., ΜΠΟΥΡΙΚΑΣ Χ.
5. ΤΕΛΟΣ ΑΓΡΑΣ – Α.Σ. ΠΑΝΘΟΥΡΙΑΚΟΣ ΓΑΡΓΑΛΙΑΝΩΝ Κυριακή 12/01/20 15:00 ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Μ., ΒΑΝΙΚΙΩΤΗΣ Γ., ΚΑΣΚΑΝΗΣ Φ.
6. ΠΑΜΙΣΟΣ ΜΕΣΣΗΝΗΣ – Α.Ο. ΜΕΘΩΝΗΣ ΜΕΣΣΗΝΗΣ Κυριακή 12/01/20 15:00 ΡΕΚΚΑΣ Η., ΑΔΑΜΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΤΣΑΟΥΣΗ Ε.
7. Α.Σ. ΑΝΔΡΟΥΣΑΣ – Α.Ε. ΑΒΙΑΣ ΑΝΔΡΟΥΣΑΣ Κυριακή 12/01/20 15:00 ΠΛΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Δ., ΤΣΟΠΑΝΑΚΗΣ Χ., ΤΣΑΟΥΣΗ Σ.
8. Α.Ο. ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣ – ΑΚΡΙΤΑΣ ΚΟΡΩΝΗΣ ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣ Κυριακή 12/01/20 15:00 ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ Η., ΜΠΟΥΡΙΚΑΣ Η., ΓΑΙΤΑΝΗΣ Π.
Α1 ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
(13η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
9. Α.Ο. ΔΩΡΙΟΥ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΔΩΡΙΟΥ Σάββατο 11/01/20 15:00 ΤΣΟΥΛΑΚΟΣ Η., ΓΕΩΡΓΑΝΤΑΣ Χ., ΤΣΟΠΑΝΑΚΗΣ Χ.
10. ΝΕΟΣ ΑΡΙΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΑΡΙΟΣ Κυριακή 12/01/20 15:00 ΖΑΡΑΚΟΒΙΤΗΣ Ε., ΤΣΙΡΜΠΑΣ Ν., ΜΠΑΡΔΗΣ Γ.
11. Α.Ο. ΟΜΟΝΟΙΑ – ΑΕ ΚΥΠΑΡΙΣ-ΗΡΑΚΛΗΣ ΔΗΜ. ΚΤΕΛ ‘ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ’ Κυριακή 12/01/20 15:00 ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΤΣΟΥΚΑΛΗ Α., ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ Α.
12. ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΤΑΛΙΔΙΟΥ – ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑΣ ΧΩΡΑΣ ΠΕΤΑΛΙΔΙΟΥ Κυριακή 12/01/20 15:00 ΚΑΥΚΑΣ Α., ΓΑΚΗΣ Ν., ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΣ Κ.
13. ΧΑΝΔΡΙΝΑΪΚΟΣ Π.Σ. – ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΡΦΑΡΩΝ ΣΟΥΛΗΝΑΡΙΟΥ Κυριακή 12/01/20 15:00 ΤΣΟΥΛΑΚΟΣ Η., ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΤΑΓΑΡΗΣ Δ.
14. ΘΥΕΛΛΑ ΧΑΡΑΚΟΠΙΟΥ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ ΚΟΡΩΝΗΣ Κυριακή 12/01/20 15:00 ΚΟΥΡΤΕΣΗΣ Δ., ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Ε., ΚΑΡΑΜΠΕΤΣΟΣ Χ.
15. ΑΟ ΦΥΤΕΙΑΣ – ΑΕΚ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ Π. ΜΠΑΧΡΑΜΗΣ Κυριακή 12/01/20 18:00 ΠΛΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Δ., ΤΣΟΠΑΝΑΚΗΣ Χ., ΤΣΑΟΥΣΗ Σ.
Β΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 1ος ΟΜΙΛΟΣ
(11η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
16. ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΑΡΑΛΙΑΣ – ΑΠΣ ΑΡΙΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠ. ΔΥΤ. ΠΑΡΑΛΙΑΣ Σάββατο 11/01/20 15:00 ΑΡΑΠΗΣ Ε., ΤΣΟΥΚΑΛΗ Α., ΜΠΑΡΔΗΣ Γ.
17. Α.Ο. ΦΑΡΑΙ – Α.Ο. ΠΑΤΙΣΤΑ ΔΗΜΟΤΙΚΟ Π. ΜΠΑΧΡΑΜΗΣ Σάββατο 11/01/20 18:00 ΠΛΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Δ., ΓΑΙΤΑΝΗΣ Π., ΤΑΒΟΥΛΑΡΕΑΣ Δ.
18. ΝΕΔΟΥΣΑ ΑΛΑΓΟΝΙΑΣ – ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΣ Γ.Σ. ΔΗΜΟΤΙΚΟ Π. ΜΠΑΧΡΑΜΗΣ Κυριακή 12/01/20 11:00 ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΓΑΚΗΣ Ν.
19. Α.Ο. ΛΑΙΪΚΩΝ – ΑΙΑΝΤΑΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ ΔΗΜ. ΚΤΕΛ ‘ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ’ Κυριακή 12/01/20 11:00 ΤΣΟΥΛΑΚΟΣ Η., ΤΣΑΟΥΣΗ Ε., ΛΙΑΝΟΣ Π.
20. ΑΠΟ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΙΚΑΡΟΣ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠ. ΔΥΤ. ΠΑΡΑΛΙΑΣ Κυριακή 12/01/20 15:00 ΣΕΡΕΜΕΤΗΣ Π., ΛΙΑΝΟΣ Π., ΚΟΥΤΑΒΑΣ Η.
Β΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 2ος ΟΜΙΛΟΣ
(11η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
21. ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΚΟΠΑΝΑΚΙΟΥ – Α.Ο. ΠΑΝΕΥΑΪΚΟΣ ΚΟΠΑΝΑΚΙΟΥ Σάββατο 11/01/20 15:00 ΤΣΑΟΥΣΗ Σ., ΒΑΝΙΚΙΩΤΗΣ Γ., ΜΠΟΥΡΙΚΑΣ Χ.
22. ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ – ΑΟ ΕΡΜΗΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΔΗΜ. ΚΤΕΛ ‘ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ’ Σάββατο 11/01/20 15:00 ΨΗΛΟΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Κ., ΤΑΓΑΡΗΣ Δ., ΚΟΥΡΤΕΣΗΣ Δ.
23. ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΑΛΥΡΑΣ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΛΑΤΥ ΒΑΛΥΡΑΣ Σάββατο 11/01/20 15:00 ΚΟΥΤΣΑΝΑΣΤΑΣΗΣ Ι., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΚΑΡΑΜΠΕΤΣΟΣ Χ.
24. Π.Α.Ο.Κ. – ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑΣ ΑΜΦΕΙΑΣ ΑΣΠΡΟΧΩΜΑΤΟΣ Κυριακή 12/01/20 11:00 ΚΑΣΚΑΝΗΣ Φ., ΑΔΑΜΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΤΣΟΠΑΝΑΚΗΣ Χ.
25. ΠΑΣ ΡΑΧΗΣ – ΝΙΚΗ ΠΛΑΤΗΣ ΔΗΜ “ΠΑΝ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣ” Κυριακή 12/01/20 15:00 ΚΟΜΠΙΛΙΡΗΣ Π., ΑΡΑΠΗΣ Ε., ΧΑΛΚΙΑΔΑΚΗ Ζ.
Β΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 3ος ΟΜΙΛΟΣ
(11η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
26. ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ – Α.Ε. ΛΟΓΓΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠ. ΔΥΤ. ΠΑΡΑΛΙΑΣ Σάββατο 11/01/20 00:00
27. ΝΕΣΤΩΡ ΠΥΛΟΥ – ΘΥΕΛΛΑ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΠΥΛΟΥ Σάββατο 11/01/20 15:00 ΚΑΣΚΑΝΗΣ Φ., ΚΟΥΤΑΒΑΣ Η., ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ Π.
28. ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ – ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΑΜΙΣΟΣ ΜΕΣΣΗΝΗΣ ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΕΠΣΜ Σάββατο 11/01/20 15:00 ΣΚΟΡΔΟΣ Η., ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ Α.
29. ΑΠΣ ΔΗΜΟΥ ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑ – Α.Ο. ΣΤΕΝΩΣΙΑΣ ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟ Σάββατο 11/01/20 15:00 ΡΕΚΚΑΣ Η., ΜΠΟΥΡΙΚΑΣ Η., ΔΙΑΚΟΥΜΑΚΟΣ Λ.
30. Π.Α.Ο. ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ – ΑΣ ΔΑΝΑΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Κυριακή 12/01/20 15:00 ΔΙΑΚΟΥΜΑΚΟΣ Λ., ΒΟΣΝΑΚΗΣ Κ., ΚΑΜΑΙ Α.
ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΡΟΕΠΙΛΟΓΗΣ Ε.Ο Κ12 (5ος ομιλος)
(3η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
31. ΜΙΚΤΗ ΕΠΣ ΑΙΤΩΛΟΑΚΑΡΝΑΝΙΑΣ – ΜΙΚΤΗ ΕΠΣ ΑΧΑΪΑΣ ΕΠΣ Αιτ/νίας “Θ. Πασσιόπουλος” Σάββατο 11/01/20 10:45
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΡΟΕΠΙΛΟΓΗΣ Μ.Ο Κ-14 (5ος ομιλος)
(3η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
32. ΜΙΚΤΗ ΕΠΣ ΑΙΤΩΛΟΑΚΑΡΝΑΝΙΑΣ – ΜΙΚΤΗ ΕΠΣ ΑΧΑΪΑΣ ΕΠΣ Αιτ/νίας “Θ. Πασσιόπουλος” Σάββατο 11/01/20 12:45
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Κ16
(11η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
33. ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΡΦΑΡΩΝ – ΑΠΣ ΑΡΙΣ ΑΡΦΑΡΩΝ Σάββατο 11/01/20 10:00 ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ Α.
34. Α.Ε. ΑΒΙΑΣ – Α.Ο. ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣ ΓΗΠΕΔΟ ΚΑΜΠΟΥ Σάββατο 11/01/20 12:00 , ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ Α.
35. ΑΙΑΝΤΑΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ – Π.Σ. Η ΚΑΛΑΜΑΤΑ ΔΗΜΟΤΙΚΟ Π. ΜΠΑΧΡΑΜΗΣ Τετάρτη 15/01/20 15:00

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.

Click to comment

Leave a Reply

Η ηλ. διεύθυνση σας δεν δημοσιεύεται. Τα υποχρεωτικά πεδία σημειώνονται με *

Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement

Πρόσφατα άρθρα

Advertisement

Δες ακόμη…

Advertisement
Advertisement
Advertisement

More in Μεσσηνία