Οι διαιτητές στη Μεσσηνία το Σαββατοκύριακο
Ακολουθήστε μας

Μεσσηνία

Οι διαιτητές στη Μεσσηνία το Σαββατοκύριακο

Οι διαιτητές στη Μεσσηνία το Σαββατοκύριακο

Οι διαιτητές στη Μεσσηνία το Σαββατοκύριακο έχουν ως εξής:

Α΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
(14η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
1.ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ – ΕΡΑΝΗ ΦΙΛΙΑΤΡΩΝΑΣΠΡΟΧΩΜΑΤΟΣΣάββατο11/01/2015:00ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Μ., ΑΔΑΜΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΤΣΙΛΙΚΑΣ Γ.
2.Α.Ο. ΣΠΕΡΧΟΓΕΙΑΣ – ΤΣΙΚΛΗΤΗΡΑΣ ΠΥΛΟΥΣΠΕΡΧΟΓΕΙΑΣΣάββατο11/01/2015:00ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ Η., ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΓΑΚΗΣ Ν.
3.Α.Ε. ΜΑΝΗΣ – ΠΑΟ ΚΑΛΟΥ ΝΕΡΟΥΓΗΠΕΔΟ ΚΑΜΠΟΥΚυριακή12/01/2015:00ΣΚΟΡΔΟΣ Η., ΓΕΩΡΓΑΝΤΑΣ Χ., ΤΑΒΟΥΛΑΡΕΑΣ Δ.
4.ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΕΛΙΓΑΛΑ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΝΑΛΗΨΗΣΜΕΛΙΓΑΛΑΚυριακή12/01/2015:00ΨΗΛΟΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Κ., ΜΠΑΣΙΛΑΡΗΣ Ε., ΜΠΟΥΡΙΚΑΣ Χ.
5.ΤΕΛΟΣ ΑΓΡΑΣ – Α.Σ. ΠΑΝΘΟΥΡΙΑΚΟΣΓΑΡΓΑΛΙΑΝΩΝΚυριακή12/01/2015:00ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Μ., ΒΑΝΙΚΙΩΤΗΣ Γ., ΚΑΣΚΑΝΗΣ Φ.
6.ΠΑΜΙΣΟΣ ΜΕΣΣΗΝΗΣ – Α.Ο. ΜΕΘΩΝΗΣΜΕΣΣΗΝΗΣΚυριακή12/01/2015:00ΡΕΚΚΑΣ Η., ΑΔΑΜΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΤΣΑΟΥΣΗ Ε.
7.Α.Σ. ΑΝΔΡΟΥΣΑΣ – Α.Ε. ΑΒΙΑΣΑΝΔΡΟΥΣΑΣΚυριακή12/01/2015:00ΠΛΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Δ., ΤΣΟΠΑΝΑΚΗΣ Χ., ΤΣΑΟΥΣΗ Σ.
8.Α.Ο. ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣ – ΑΚΡΙΤΑΣ ΚΟΡΩΝΗΣΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣΚυριακή12/01/2015:00ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ Η., ΜΠΟΥΡΙΚΑΣ Η., ΓΑΙΤΑΝΗΣ Π.
Α1 ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
(13η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
9.Α.Ο. ΔΩΡΙΟΥ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣΔΩΡΙΟΥΣάββατο11/01/2015:00ΤΣΟΥΛΑΚΟΣ Η., ΓΕΩΡΓΑΝΤΑΣ Χ., ΤΣΟΠΑΝΑΚΗΣ Χ.
10.ΝΕΟΣ ΑΡΙΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣΑΡΙΟΣΚυριακή12/01/2015:00ΖΑΡΑΚΟΒΙΤΗΣ Ε., ΤΣΙΡΜΠΑΣ Ν., ΜΠΑΡΔΗΣ Γ.
11.Α.Ο. ΟΜΟΝΟΙΑ – ΑΕ ΚΥΠΑΡΙΣ-ΗΡΑΚΛΗΣΔΗΜ. ΚΤΕΛ ‘ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ’Κυριακή12/01/2015:00ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΤΣΟΥΚΑΛΗ Α., ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ Α.
12.ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΤΑΛΙΔΙΟΥ – ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑΣ ΧΩΡΑΣΠΕΤΑΛΙΔΙΟΥΚυριακή12/01/2015:00ΚΑΥΚΑΣ Α., ΓΑΚΗΣ Ν., ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΣ Κ.
13.ΧΑΝΔΡΙΝΑΪΚΟΣ Π.Σ. – ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΡΦΑΡΩΝΣΟΥΛΗΝΑΡΙΟΥΚυριακή12/01/2015:00ΤΣΟΥΛΑΚΟΣ Η., ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΤΑΓΑΡΗΣ Δ.
14.ΘΥΕΛΛΑ ΧΑΡΑΚΟΠΙΟΥ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΛ/ΤΑΣΚΟΡΩΝΗΣΚυριακή12/01/2015:00ΚΟΥΡΤΕΣΗΣ Δ., ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Ε., ΚΑΡΑΜΠΕΤΣΟΣ Χ.
15.ΑΟ ΦΥΤΕΙΑΣ – ΑΕΚ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣΔΗΜΟΤΙΚΟ Π. ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΚυριακή12/01/2018:00ΠΛΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Δ., ΤΣΟΠΑΝΑΚΗΣ Χ., ΤΣΑΟΥΣΗ Σ.
Β΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 1ος ΟΜΙΛΟΣ
(11η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
16.ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΑΡΑΛΙΑΣ – ΑΠΣ ΑΡΙΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠ. ΔΥΤ. ΠΑΡΑΛΙΑΣΣάββατο11/01/2015:00ΑΡΑΠΗΣ Ε., ΤΣΟΥΚΑΛΗ Α., ΜΠΑΡΔΗΣ Γ.
17.Α.Ο. ΦΑΡΑΙ – Α.Ο. ΠΑΤΙΣΤΑΔΗΜΟΤΙΚΟ Π. ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΣάββατο11/01/2018:00ΠΛΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Δ., ΓΑΙΤΑΝΗΣ Π., ΤΑΒΟΥΛΑΡΕΑΣ Δ.
18.ΝΕΔΟΥΣΑ ΑΛΑΓΟΝΙΑΣ – ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΣ Γ.Σ.ΔΗΜΟΤΙΚΟ Π. ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΚυριακή12/01/2011:00ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΓΑΚΗΣ Ν.
19.Α.Ο. ΛΑΙΪΚΩΝ – ΑΙΑΝΤΑΣ ΚΑΛ/ΤΑΣΔΗΜ. ΚΤΕΛ ‘ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ’Κυριακή12/01/2011:00ΤΣΟΥΛΑΚΟΣ Η., ΤΣΑΟΥΣΗ Ε., ΛΙΑΝΟΣ Π.
20.ΑΠΟ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΙΚΑΡΟΣ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠ. ΔΥΤ. ΠΑΡΑΛΙΑΣΚυριακή12/01/2015:00ΣΕΡΕΜΕΤΗΣ Π., ΛΙΑΝΟΣ Π., ΚΟΥΤΑΒΑΣ Η.
Β΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 2ος ΟΜΙΛΟΣ
(11η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
21.ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΚΟΠΑΝΑΚΙΟΥ – Α.Ο. ΠΑΝΕΥΑΪΚΟΣΚΟΠΑΝΑΚΙΟΥΣάββατο11/01/2015:00ΤΣΑΟΥΣΗ Σ., ΒΑΝΙΚΙΩΤΗΣ Γ., ΜΠΟΥΡΙΚΑΣ Χ.
22.ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ – ΑΟ ΕΡΜΗΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣΔΗΜ. ΚΤΕΛ ‘ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ’Σάββατο11/01/2015:00ΨΗΛΟΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Κ., ΤΑΓΑΡΗΣ Δ., ΚΟΥΡΤΕΣΗΣ Δ.
23.ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΑΛΥΡΑΣ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΛΑΤΥΒΑΛΥΡΑΣΣάββατο11/01/2015:00ΚΟΥΤΣΑΝΑΣΤΑΣΗΣ Ι., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΚΑΡΑΜΠΕΤΣΟΣ Χ.
24.Π.Α.Ο.Κ. – ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑΣ ΑΜΦΕΙΑΣΑΣΠΡΟΧΩΜΑΤΟΣΚυριακή12/01/2011:00ΚΑΣΚΑΝΗΣ Φ., ΑΔΑΜΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΤΣΟΠΑΝΑΚΗΣ Χ.
25.ΠΑΣ ΡΑΧΗΣ – ΝΙΚΗ ΠΛΑΤΗΣΔΗΜ “ΠΑΝ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣ”Κυριακή12/01/2015:00ΚΟΜΠΙΛΙΡΗΣ Π., ΑΡΑΠΗΣ Ε., ΧΑΛΚΙΑΔΑΚΗ Ζ.
Β΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 3ος ΟΜΙΛΟΣ
(11η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
26.ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ – Α.Ε. ΛΟΓΓΑΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠ. ΔΥΤ. ΠΑΡΑΛΙΑΣΣάββατο11/01/2000:00
27.ΝΕΣΤΩΡ ΠΥΛΟΥ – ΘΥΕΛΛΑ ΠΑΡΑΛΙΑΣΠΥΛΟΥΣάββατο11/01/2015:00ΚΑΣΚΑΝΗΣ Φ., ΚΟΥΤΑΒΑΣ Η., ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ Π.
28.ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ – ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΑΜΙΣΟΣ ΜΕΣΣΗΝΗΣΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΕΠΣΜΣάββατο11/01/2015:00ΣΚΟΡΔΟΣ Η., ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ Α.
29.ΑΠΣ ΔΗΜΟΥ ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑ – Α.Ο. ΣΤΕΝΩΣΙΑΣΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΣάββατο11/01/2015:00ΡΕΚΚΑΣ Η., ΜΠΟΥΡΙΚΑΣ Η., ΔΙΑΚΟΥΜΑΚΟΣ Λ.
30.Π.Α.Ο. ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ – ΑΣ ΔΑΝΑΟΣΓΗΠΕΔΟ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΚυριακή12/01/2015:00ΔΙΑΚΟΥΜΑΚΟΣ Λ., ΒΟΣΝΑΚΗΣ Κ., ΚΑΜΑΙ Α.
ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΡΟΕΠΙΛΟΓΗΣ Ε.Ο Κ12 (5ος ομιλος)
(3η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
31.ΜΙΚΤΗ ΕΠΣ ΑΙΤΩΛΟΑΚΑΡΝΑΝΙΑΣ – ΜΙΚΤΗ ΕΠΣ ΑΧΑΪΑΣΕΠΣ Αιτ/νίας “Θ. Πασσιόπουλος”Σάββατο11/01/2010:45
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΡΟΕΠΙΛΟΓΗΣ Μ.Ο Κ-14 (5ος ομιλος)
(3η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
32.ΜΙΚΤΗ ΕΠΣ ΑΙΤΩΛΟΑΚΑΡΝΑΝΙΑΣ – ΜΙΚΤΗ ΕΠΣ ΑΧΑΪΑΣΕΠΣ Αιτ/νίας “Θ. Πασσιόπουλος”Σάββατο11/01/2012:45
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Κ16
(11η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
33.ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΡΦΑΡΩΝ – ΑΠΣ ΑΡΙΣΑΡΦΑΡΩΝΣάββατο11/01/2010:00ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ Α.
34.Α.Ε. ΑΒΙΑΣ – Α.Ο. ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣΓΗΠΕΔΟ ΚΑΜΠΟΥΣάββατο11/01/2012:00, ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ Α.
35.ΑΙΑΝΤΑΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ – Π.Σ. Η ΚΑΛΑΜΑΤΑΔΗΜΟΤΙΚΟ Π. ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΤετάρτη15/01/2015:00

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.

Σχολιάστε εδώ

Αφήστε το σχόλιο σας

Η ηλ. διεύθυνση σας δεν δημοσιεύεται. Τα υποχρεωτικά πεδία σημειώνονται με *

Advertisement Οι διαιτητές στη Μεσσηνία το Σαββατοκύριακο
Advertisement Οι διαιτητές στη Μεσσηνία το Σαββατοκύριακο
Advertisement Οι διαιτητές στη Μεσσηνία το Σαββατοκύριακο
Advertisement Οι διαιτητές στη Μεσσηνία το Σαββατοκύριακο
Advertisement Οι διαιτητές στη Μεσσηνία το Σαββατοκύριακο
Advertisement Οι διαιτητές στη Μεσσηνία το Σαββατοκύριακο
Advertisement Οι διαιτητές στη Μεσσηνία το Σαββατοκύριακο
Advertisement Οι διαιτητές στη Μεσσηνία το Σαββατοκύριακο
Advertisement Οι διαιτητές στη Μεσσηνία το Σαββατοκύριακο

Πρόσφατα άρθρα

Advertisement
Advertisement
Advertisement Οι διαιτητές στη Μεσσηνία το Σαββατοκύριακο
Advertisement
Advertisement Οι διαιτητές στη Μεσσηνία το Σαββατοκύριακο

Δες ακόμη…

Advertisement Οι διαιτητές στη Μεσσηνία το Σαββατοκύριακο
Advertisement Οι διαιτητές στη Μεσσηνία το Σαββατοκύριακο
Advertisement Οι διαιτητές στη Μεσσηνία το Σαββατοκύριακο
Οι διαιτητές στη Μεσσηνία το Σαββατοκύριακο

More in Μεσσηνία