fbpx
Ακολουθήστε μας

Μεσσηνία

Αλεξέας στη Μεσσήνη: Οι διαιτητές στην ΕΠΣΜ το Σαββατοκύριακο

Αλεξέας στη Μεσσήνη: Οι διαιτητές στην ΕΠΣΜ το Σαββατοκύριακο

Ο εξαιρετικός Καλαματιανός ρέφερι της Super League Ηλίας Αλεξέας ορίστηκε – και πολύ σωστά – από την ΕΠΣ Μεσσηνίας να “σφυρίξει” την μητέρα των μαχών της Α’ Μεσσηνίας στη Μεσσήνη ανάμεσα στον Πάμισο και τον Πανθουριακό.

Αναλυτικά τώρα, οι διαιτητές και οι βοηθοί τους το σαββατοκύριακο στα  γήπεδα της Μεσσηνίας – άνεφ Κορονοϊού βέβαια εδώ – έχουν ως εξής:

Α΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
(21η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
1.ΕΡΑΝΗ ΦΙΛΙΑΤΡΩΝ – ΑΚΡΙΤΑΣ ΚΟΡΩΝΗΣΦΙΛΙΑΤΡΩΝΣάββατο07/03/2015:30ΡΕΚΚΑΣ Η., ΒΑΝΙΚΙΩΤΗΣ Γ., ΜΠΟΥΡΙΚΑΣ Χ.
2.Α.Ο. ΣΠΕΡΧΟΓΕΙΑΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΝΑΛΗΨΗΣΣΠΕΡΧΟΓΕΙΑΣΣάββατο07/03/2015:30ΨΗΛΟΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Κ., ΜΠΑΣΙΛΑΡΗΣ Ε., ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ Γ.
3.Α.Ο. ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣ – Α.Ε. ΑΒΙΑΣΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣΚυριακή08/03/2015:30ΡΕΚΚΑΣ Η., ΤΣΟΥΚΑΛΗ Α., ΓΑΙΤΑΝΗΣ Π.
4.Α.Σ. ΑΝΔΡΟΥΣΑΣ – Α.Ο. ΜΕΘΩΝΗΣΑΝΔΡΟΥΣΑΣΚυριακή08/03/2015:30ΠΛΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Δ., ΤΣΟΠΑΝΑΚΗΣ Χ., ΒΑΝΙΚΙΩΤΗΣ Γ.
5.ΠΑΜΙΣΟΣ ΜΕΣΣΗΝΗΣ – Α.Σ. ΠΑΝΘΟΥΡΙΑΚΟΣΜΕΣΣΗΝΗΣΚυριακή08/03/2015:30ΑΛΕΞΕΑΣ Η., ΚΑΣΚΑΝΗΣ Φ., ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΥ Σ.
6.ΤΕΛΟΣ ΑΓΡΑΣ – ΤΣΙΚΛΗΤΗΡΑΣ ΠΥΛΟΥΓΑΡΓΑΛΙΑΝΩΝΚυριακή08/03/2015:30ΨΗΛΟΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Κ., ΓΕΩΡΓΑΝΤΑΣ Χ., ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΣ Η.
7.ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΕΛΙΓΑΛΑ – ΠΑΟ ΚΑΛΟΥ ΝΕΡΟΥΜΕΛΙΓΑΛΑΚυριακή08/03/2015:30ΣΚΟΡΔΟΣ Η., ΓΑΚΗΣ Ν., ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ Γ.
8.Α.Ε. ΜΑΝΗΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣΓΗΠΕΔΟ ΚΑΜΠΟΥΚυριακή08/03/2015:30ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Μ., ΜΠΟΥΡΙΚΑΣ Η., ΤΣΙΡΜΠΑΣ Ν.
Α1 ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
(20η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
9.ΝΕΟΣ ΑΡΙΣ – ΑΕ ΚΥΠΑΡΙΣ-ΗΡΑΚΛΗΣΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΕΠΣΜΣάββατο07/03/2015:30ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Μ., ΤΣΟΠΑΝΑΚΗΣ Χ., ΓΕΩΡΓΑΝΤΑΣ Χ.
10.ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ – ΑΕΚ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣΔΗΜ. ΚΤΕΛ ‘ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ’Σάββατο07/03/2015:30ΠΛΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Δ., ΤΣΑΟΥΣΗ Σ., ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΣ Η.
11.ΑΟ ΦΥΤΕΙΑΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣΔΗΜΟΤΙΚΟ Π. ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΣάββατο07/03/2018:30ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ Η., ΤΣΟΥΛΑΚΟΣ Η., ΤΣΟΥΚΑΛΗ Α.
12.ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΤΑΛΙΔΙΟΥ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΡΦΑΡΩΝΠΕΤΑΛΙΔΙΟΥΚυριακή08/03/2015:30ΚΑΥΚΑΣ Α., ΤΑΒΟΥΛΑΡΕΑΣ Δ., ΤΣΑΟΥΣΗ Ε.
13.Α.Ο. ΔΩΡΙΟΥ – ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑΣ ΧΩΡΑΣΔΩΡΙΟΥΚυριακή08/03/2015:30ΚΟΥΤΣΑΝΑΣΤΑΣΗΣ Ι., ΜΠΟΥΡΙΚΑΣ Χ., ΛΙΑΝΟΣ Π.
14.Α.Ο. ΟΜΟΝΟΙΑ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣΔΗΜ. ΚΤΕΛ ‘ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ’Κυριακή08/03/2015:30ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ Η., ΑΡΑΠΗΣ Ε., ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΣ Κ.
15.ΘΥΕΛΛΑ ΧΑΡΑΚΟΠΙΟΥ – ΧΑΝΔΡΙΝΑΪΚΟΣ Π.Σ.ΚΟΡΩΝΗΣΚυριακή08/03/2015:30ΚΟΥΡΤΕΣΗΣ Δ., ΜΠΑΣΙΛΑΡΗΣ Ε., ΨΥΧΟΓΥΙΟΣ Ι.
Β΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 1ος ΟΜΙΛΟΣ
(17η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
16.ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΣ Γ.Σ. – Α.Ο. ΦΑΡΑΙΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΥΣάββατο07/03/2015:30ΤΣΟΥΛΑΚΟΣ Η., ΤΣΑΟΥΣΗ Ε., ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ Π.
17.Α.Ο. ΠΑΤΙΣΤΑ – Α.Ο. ΛΑΙΪΚΩΝΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠ. ΔΥΤ. ΠΑΡΑΛΙΑΣΣάββατο07/03/2015:30ΚΟΥΤΣΑΝΑΣΤΑΣΗΣ Ι., ΚΑΡΑΜΠΕΤΣΟΣ Χ., ΜΠΑΡΔΗΣ Γ.
18.ΑΙΑΝΤΑΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΑΡΑΛΙΑΣΔΗΜΟΤΙΚΟ Π. ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΣάββατο07/03/2015:30ΜΠΟΥΡΙΚΑΣ Η., ΤΑΒΟΥΛΑΡΕΑΣ Δ., ΓΑΚΗΣ Ν.
19.ΔΟΞΑ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣΑΣΠΡΟΧΩΜΑΤΟΣΣάββατο07/03/2015:30ΚΟΜΠΙΛΙΡΗΣ Π., ΤΣΙΡΜΠΑΣ Ν., ΚΟΥΤΑΒΑΣ Η.
20.ΑΠΣ ΑΡΙΣ – ΑΠΟ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΙΚΑΡΟΣΔΗΜ. ΚΤΕΛ ‘ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ’Κυριακή08/03/2011:00ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΛΙΑΝΟΣ Π., ΓΑΙΤΑΝΗΣ Π.
Β΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 2ος ΟΜΙΛΟΣ
(17η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
21.ΑΣ ΘΥΕΛΛΑ ΜΕΡΟΠΗΣ – ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑΣ ΑΜΦΕΙΑΣΜΕΛΙΓΑΛΑΣάββατο07/03/2015:30ΚΑΥΚΑΣ Α., ΤΑΓΑΡΗΣ Δ., ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Ε.
22.ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΛΑΤΥ – Π.Α.Ο.Κ.ΜΙΚΡΟΜΑΝΗΣΣάββατο07/03/2015:30ΚΑΣΚΑΝΗΣ Φ., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΣ Κ.
23.Α.Ο. ΠΑΝΕΥΑΪΚΟΣ – ΠΑΣ ΡΑΧΗΣΑΝΔΡΟΥΣΑΣΣάββατο07/03/2015:30ΑΡΑΠΗΣ Ε., ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΠΛΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Χ.
24.ΑΟ ΕΡΜΗΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΑΛΥΡΑΣΔΗΜΟΤΙΚΟ Π. ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΚυριακή08/03/2011:00ΑΡΑΠΗΣ Ε., ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΤΑΒΟΥΛΑΡΕΑΣ Δ.
25.ΝΙΚΗ ΠΛΑΤΗΣ – ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΚΑΛ/ΤΑΣΝΕΟ ΦΙΛΙΑΤΡΩΝΚυριακή08/03/2015:30ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Ε.
Β΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 3ος ΟΜΙΛΟΣ
(17η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
26.ΑΣ ΔΑΝΑΟΣ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΕΠΣΜΣάββατο07/03/2000:00
27.ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΑΜΙΣΟΣ ΜΕΣΣΗΝΗΣ – Π.Α.Ο. ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΜΕΣΣΗΝΗΣΣάββατο07/03/2015:30ΚΟΥΡΤΕΣΗΣ Δ., ΤΖΕΜΑΛΑΪ Ε., ΓΑΙΤΑΝΗΣ Π.
28.ΘΥΕΛΛΑ ΠΑΡΑΛΙΑΣ – ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠ. ΔΥΤ. ΠΑΡΑΛΙΑΣΚυριακή08/03/2015:30ΣΕΡΕΜΕΤΗΣ Π., ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΜΠΑΡΔΗΣ Γ.
29.Α.Ε. ΛΟΓΓΑΣ – ΑΠΣ ΔΗΜΟΥ ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑΛΟΓΓΑΣΚυριακή08/03/2015:30ΚΟΜΠΙΛΙΡΗΣ Π., ΤΣΑΟΥΣΗ Σ., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ.
30.Α.Ο. ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ – Α.Ο. ΣΤΕΝΩΣΙΑΣΠΥΡΓΟΥ ΤΡΙΦΥΛΙΑΣΚυριακή08/03/2015:30ΤΣΟΥΛΑΚΟΣ Η., ΤΖΕΜΑΛΑΪ Ε., ΧΑΡΜΠΟΥΤ Σ.
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Κ-14 1ος ΟΜΙΛΟΣ
(3η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
31.ΑΙΑΝΤΑΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ – ΑΠΣ ΑΡΙΣΔΗΜΟΤΙΚΟ Π. ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΣάββατο07/03/2011:00ΚΑΡΑΜΠΕΤΣΟΣ Χ.
32.ΑΚΡΙΤΑΣ ΚΟΡΩΝΗΣ – ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΚΑΛ/ΤΑΣΚΟΡΩΝΗΣΣάββατο07/03/2012:00ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ Α.
33.ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΡΦΑΡΩΝ – ΕΡΑΝΗ ΦΙΛΙΑΤΡΩΝΑΡΦΑΡΩΝΣάββατο07/03/2012:00ΒΑΝΙΚΙΩΤΗΣ Γ.
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Κ-14 2ος ΟΜΙΛΟΣ
(3η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
34.ΑΣ ΔΑΝΑΟΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΕΠΣΜΣάββατο07/03/2010:00ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΚΑΚΑΒΑΣ Α.
35.ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ – ΠΑΜΙΣΟΣ ΜΕΣΣΗΝΗΣΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΕΠΣΜΣάββατο07/03/2012:00ΤΣΑΟΥΣΗ Σ., ΤΖΙΟΥΒΕΛΗΣ Κ., ΜΑΛΑΠΑΝΗΣ Ν.
36.Α.Ο. ΠΑΤΙΣΤΑ – Π.Σ. Η ΚΑΛΑΜΑΤΑΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠ. ΔΥΤ. ΠΑΡΑΛΙΑΣΣάββατο07/03/2012:00ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΔΕΛΓΑΣ Α.

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.

 

Σχολιάστε εδώ

Αφήστε το σχόλιο σας

Η ηλ. διεύθυνση σας δεν δημοσιεύεται. Τα υποχρεωτικά πεδία σημειώνονται με *

Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement

Πρόσφατα άρθρα

Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement

Δες ακόμη…

Advertisement
Advertisement

More in Μεσσηνία