fbpx
Ακολουθήστε μας

Μεσσηνία

Αλεξέας στη Μεσσήνη: Οι διαιτητές στην ΕΠΣΜ το Σαββατοκύριακο

Αλεξέας στη Μεσσήνη: Οι διαιτητές στην ΕΠΣΜ το Σαββατοκύριακο

Ο εξαιρετικός Καλαματιανός ρέφερι της Super League Ηλίας Αλεξέας ορίστηκε – και πολύ σωστά – από την ΕΠΣ Μεσσηνίας να “σφυρίξει” την μητέρα των μαχών της Α’ Μεσσηνίας στη Μεσσήνη ανάμεσα στον Πάμισο και τον Πανθουριακό.

Αναλυτικά τώρα, οι διαιτητές και οι βοηθοί τους το σαββατοκύριακο στα  γήπεδα της Μεσσηνίας – άνεφ Κορονοϊού βέβαια εδώ – έχουν ως εξής:

Α΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
(21η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
1. ΕΡΑΝΗ ΦΙΛΙΑΤΡΩΝ – ΑΚΡΙΤΑΣ ΚΟΡΩΝΗΣ ΦΙΛΙΑΤΡΩΝ Σάββατο 07/03/20 15:30 ΡΕΚΚΑΣ Η., ΒΑΝΙΚΙΩΤΗΣ Γ., ΜΠΟΥΡΙΚΑΣ Χ.
2. Α.Ο. ΣΠΕΡΧΟΓΕΙΑΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΝΑΛΗΨΗΣ ΣΠΕΡΧΟΓΕΙΑΣ Σάββατο 07/03/20 15:30 ΨΗΛΟΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Κ., ΜΠΑΣΙΛΑΡΗΣ Ε., ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ Γ.
3. Α.Ο. ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣ – Α.Ε. ΑΒΙΑΣ ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣ Κυριακή 08/03/20 15:30 ΡΕΚΚΑΣ Η., ΤΣΟΥΚΑΛΗ Α., ΓΑΙΤΑΝΗΣ Π.
4. Α.Σ. ΑΝΔΡΟΥΣΑΣ – Α.Ο. ΜΕΘΩΝΗΣ ΑΝΔΡΟΥΣΑΣ Κυριακή 08/03/20 15:30 ΠΛΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Δ., ΤΣΟΠΑΝΑΚΗΣ Χ., ΒΑΝΙΚΙΩΤΗΣ Γ.
5. ΠΑΜΙΣΟΣ ΜΕΣΣΗΝΗΣ – Α.Σ. ΠΑΝΘΟΥΡΙΑΚΟΣ ΜΕΣΣΗΝΗΣ Κυριακή 08/03/20 15:30 ΑΛΕΞΕΑΣ Η., ΚΑΣΚΑΝΗΣ Φ., ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΥ Σ.
6. ΤΕΛΟΣ ΑΓΡΑΣ – ΤΣΙΚΛΗΤΗΡΑΣ ΠΥΛΟΥ ΓΑΡΓΑΛΙΑΝΩΝ Κυριακή 08/03/20 15:30 ΨΗΛΟΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Κ., ΓΕΩΡΓΑΝΤΑΣ Χ., ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΣ Η.
7. ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΕΛΙΓΑΛΑ – ΠΑΟ ΚΑΛΟΥ ΝΕΡΟΥ ΜΕΛΙΓΑΛΑ Κυριακή 08/03/20 15:30 ΣΚΟΡΔΟΣ Η., ΓΑΚΗΣ Ν., ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ Γ.
8. Α.Ε. ΜΑΝΗΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΓΗΠΕΔΟ ΚΑΜΠΟΥ Κυριακή 08/03/20 15:30 ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Μ., ΜΠΟΥΡΙΚΑΣ Η., ΤΣΙΡΜΠΑΣ Ν.
Α1 ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
(20η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
9. ΝΕΟΣ ΑΡΙΣ – ΑΕ ΚΥΠΑΡΙΣ-ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΕΠΣΜ Σάββατο 07/03/20 15:30 ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Μ., ΤΣΟΠΑΝΑΚΗΣ Χ., ΓΕΩΡΓΑΝΤΑΣ Χ.
10. ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ – ΑΕΚ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΔΗΜ. ΚΤΕΛ ‘ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ’ Σάββατο 07/03/20 15:30 ΠΛΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Δ., ΤΣΑΟΥΣΗ Σ., ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΣ Η.
11. ΑΟ ΦΥΤΕΙΑΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ Π. ΜΠΑΧΡΑΜΗΣ Σάββατο 07/03/20 18:30 ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ Η., ΤΣΟΥΛΑΚΟΣ Η., ΤΣΟΥΚΑΛΗ Α.
12. ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΤΑΛΙΔΙΟΥ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΡΦΑΡΩΝ ΠΕΤΑΛΙΔΙΟΥ Κυριακή 08/03/20 15:30 ΚΑΥΚΑΣ Α., ΤΑΒΟΥΛΑΡΕΑΣ Δ., ΤΣΑΟΥΣΗ Ε.
13. Α.Ο. ΔΩΡΙΟΥ – ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑΣ ΧΩΡΑΣ ΔΩΡΙΟΥ Κυριακή 08/03/20 15:30 ΚΟΥΤΣΑΝΑΣΤΑΣΗΣ Ι., ΜΠΟΥΡΙΚΑΣ Χ., ΛΙΑΝΟΣ Π.
14. Α.Ο. ΟΜΟΝΟΙΑ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΔΗΜ. ΚΤΕΛ ‘ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ’ Κυριακή 08/03/20 15:30 ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ Η., ΑΡΑΠΗΣ Ε., ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΣ Κ.
15. ΘΥΕΛΛΑ ΧΑΡΑΚΟΠΙΟΥ – ΧΑΝΔΡΙΝΑΪΚΟΣ Π.Σ. ΚΟΡΩΝΗΣ Κυριακή 08/03/20 15:30 ΚΟΥΡΤΕΣΗΣ Δ., ΜΠΑΣΙΛΑΡΗΣ Ε., ΨΥΧΟΓΥΙΟΣ Ι.
Β΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 1ος ΟΜΙΛΟΣ
(17η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
16. ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΣ Γ.Σ. – Α.Ο. ΦΑΡΑΙ ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΥ Σάββατο 07/03/20 15:30 ΤΣΟΥΛΑΚΟΣ Η., ΤΣΑΟΥΣΗ Ε., ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ Π.
17. Α.Ο. ΠΑΤΙΣΤΑ – Α.Ο. ΛΑΙΪΚΩΝ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠ. ΔΥΤ. ΠΑΡΑΛΙΑΣ Σάββατο 07/03/20 15:30 ΚΟΥΤΣΑΝΑΣΤΑΣΗΣ Ι., ΚΑΡΑΜΠΕΤΣΟΣ Χ., ΜΠΑΡΔΗΣ Γ.
18. ΑΙΑΝΤΑΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ Π. ΜΠΑΧΡΑΜΗΣ Σάββατο 07/03/20 15:30 ΜΠΟΥΡΙΚΑΣ Η., ΤΑΒΟΥΛΑΡΕΑΣ Δ., ΓΑΚΗΣ Ν.
19. ΔΟΞΑ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΑΣΠΡΟΧΩΜΑΤΟΣ Σάββατο 07/03/20 15:30 ΚΟΜΠΙΛΙΡΗΣ Π., ΤΣΙΡΜΠΑΣ Ν., ΚΟΥΤΑΒΑΣ Η.
20. ΑΠΣ ΑΡΙΣ – ΑΠΟ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΙΚΑΡΟΣ ΔΗΜ. ΚΤΕΛ ‘ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ’ Κυριακή 08/03/20 11:00 ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΛΙΑΝΟΣ Π., ΓΑΙΤΑΝΗΣ Π.
Β΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 2ος ΟΜΙΛΟΣ
(17η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
21. ΑΣ ΘΥΕΛΛΑ ΜΕΡΟΠΗΣ – ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑΣ ΑΜΦΕΙΑΣ ΜΕΛΙΓΑΛΑ Σάββατο 07/03/20 15:30 ΚΑΥΚΑΣ Α., ΤΑΓΑΡΗΣ Δ., ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Ε.
22. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΛΑΤΥ – Π.Α.Ο.Κ. ΜΙΚΡΟΜΑΝΗΣ Σάββατο 07/03/20 15:30 ΚΑΣΚΑΝΗΣ Φ., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΣ Κ.
23. Α.Ο. ΠΑΝΕΥΑΪΚΟΣ – ΠΑΣ ΡΑΧΗΣ ΑΝΔΡΟΥΣΑΣ Σάββατο 07/03/20 15:30 ΑΡΑΠΗΣ Ε., ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΠΛΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Χ.
24. ΑΟ ΕΡΜΗΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΑΛΥΡΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ Π. ΜΠΑΧΡΑΜΗΣ Κυριακή 08/03/20 11:00 ΑΡΑΠΗΣ Ε., ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΤΑΒΟΥΛΑΡΕΑΣ Δ.
25. ΝΙΚΗ ΠΛΑΤΗΣ – ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ ΝΕΟ ΦΙΛΙΑΤΡΩΝ Κυριακή 08/03/20 15:30 ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Ε.
Β΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 3ος ΟΜΙΛΟΣ
(17η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
26. ΑΣ ΔΑΝΑΟΣ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΕΠΣΜ Σάββατο 07/03/20 00:00
27. ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΑΜΙΣΟΣ ΜΕΣΣΗΝΗΣ – Π.Α.Ο. ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΜΕΣΣΗΝΗΣ Σάββατο 07/03/20 15:30 ΚΟΥΡΤΕΣΗΣ Δ., ΤΖΕΜΑΛΑΪ Ε., ΓΑΙΤΑΝΗΣ Π.
28. ΘΥΕΛΛΑ ΠΑΡΑΛΙΑΣ – ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠ. ΔΥΤ. ΠΑΡΑΛΙΑΣ Κυριακή 08/03/20 15:30 ΣΕΡΕΜΕΤΗΣ Π., ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΜΠΑΡΔΗΣ Γ.
29. Α.Ε. ΛΟΓΓΑΣ – ΑΠΣ ΔΗΜΟΥ ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑ ΛΟΓΓΑΣ Κυριακή 08/03/20 15:30 ΚΟΜΠΙΛΙΡΗΣ Π., ΤΣΑΟΥΣΗ Σ., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ.
30. Α.Ο. ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ – Α.Ο. ΣΤΕΝΩΣΙΑΣ ΠΥΡΓΟΥ ΤΡΙΦΥΛΙΑΣ Κυριακή 08/03/20 15:30 ΤΣΟΥΛΑΚΟΣ Η., ΤΖΕΜΑΛΑΪ Ε., ΧΑΡΜΠΟΥΤ Σ.
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Κ-14 1ος ΟΜΙΛΟΣ
(3η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
31. ΑΙΑΝΤΑΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ – ΑΠΣ ΑΡΙΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ Π. ΜΠΑΧΡΑΜΗΣ Σάββατο 07/03/20 11:00 ΚΑΡΑΜΠΕΤΣΟΣ Χ.
32. ΑΚΡΙΤΑΣ ΚΟΡΩΝΗΣ – ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ ΚΟΡΩΝΗΣ Σάββατο 07/03/20 12:00 ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ Α.
33. ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΡΦΑΡΩΝ – ΕΡΑΝΗ ΦΙΛΙΑΤΡΩΝ ΑΡΦΑΡΩΝ Σάββατο 07/03/20 12:00 ΒΑΝΙΚΙΩΤΗΣ Γ.
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Κ-14 2ος ΟΜΙΛΟΣ
(3η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
34. ΑΣ ΔΑΝΑΟΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΕΠΣΜ Σάββατο 07/03/20 10:00 ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΚΑΚΑΒΑΣ Α.
35. ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ – ΠΑΜΙΣΟΣ ΜΕΣΣΗΝΗΣ ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΕΠΣΜ Σάββατο 07/03/20 12:00 ΤΣΑΟΥΣΗ Σ., ΤΖΙΟΥΒΕΛΗΣ Κ., ΜΑΛΑΠΑΝΗΣ Ν.
36. Α.Ο. ΠΑΤΙΣΤΑ – Π.Σ. Η ΚΑΛΑΜΑΤΑ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠ. ΔΥΤ. ΠΑΡΑΛΙΑΣ Σάββατο 07/03/20 12:00 ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΔΕΛΓΑΣ Α.

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.

 

Σχολιάστε εδώ

Αφήστε το σχόλιο σας

Η ηλ. διεύθυνση σας δεν δημοσιεύεται. Τα υποχρεωτικά πεδία σημειώνονται με *

Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement

Πρόσφατα άρθρα

Advertisement
Advertisement
Advertisement

Δες ακόμη…

Advertisement
Advertisement

More in Μεσσηνία