Γ΄ Εθνική

Απίστευτες σκηνές και ξύλο στο Πανιώνιος – Παναχαϊκή!

Σκηνές βγαλμένες από το φαρ ουέστ εκτυλίχθηκαν πριν από λίγο στην γήπεδο της Νέας Σμύρνης στην φιλική…… αναμέτρηση ανάμεσα στο Πανιώνιο και την Παναχαϊκή!

Ένα παιχνίδι που για άγνωστους μέχρι στιγμής λόγους είχε ένταση από το πρώτο λεπτό της αναμέτρησης και «φούντωσε» για τα καλά ύστερα από επανειλημμένα σκληρά μαρκαρίσματα των φιλοξενουμένων στους γηπεδούχους!

Έτσι λίγα λεπτά μετά την έναρξη του δευτέρου ημιχρόνου και ενώ το σκορ ήταν 2-0 υπέρ του Πανιωνίου , ένα ακόμη σκληρό και αντιαθλητικό μαρκάρισμα πάνω σε ποδοσφαιριστή των γηπεδούχων η κερκίδα πήρε στην κυριολεξία «φωτιά»..!

Ορισμένοι από τους πιο θερμόαιμους εισήλθαν στον αγωνιστικό χώρο με ότι αυτό συνεπάγεται!

Ο χώρος για αρκετή ώρα θύμιζε αρένα , με τους διαιτητές να διακόπτουν οριστικά τον αγώνα και να οδηγούν τις ομάδες στα αποδυτήρια.

Αυτήν την ώρα  παρουσία αστυνομικής δύναμης υπάρχουν διαβουλεύσεις για μηνύσεις με επίκεντρο τον προπονητή των φιλοξενουμένων Σούλη Παπαδόπουλο , τον οποίο οι φίλαθλοι «δείχνουν» ως πέτρα  του «σκανδάλου»…