Αθάνατο ελληνικό ποδόσφαιρο των αμετανόητων Μπέων…

Βόλος: «Επίθεση» στον διαιτητή Περράκη με επική ανακοίνωση – «Συνηθίζει να βάζει κρέμα στα μαλλιά»

Επική … τραγική ανακοίνωση κατά του διαιτητή Περράκη, εξέδωσε η ΠΑΕ Βόλος.
Νέα επίθεση της ΠΑΕ Βόλος στον διαιτητή Περράκη, για τις καθυστερήσεις που έδειξε στον αγώνα με τον Αστέρα, όπου οι Θεσσαλοί ισοφαρίστηκαν σε 3-3 στο 98′.

Αναλυτικά η ανακοίνωση:

«Με την ολοκλήρωση της 1ης αγωνιστικής του πρωταθλήματος της Σούπερ Λίγκας, διαπιστώσαμε ότι ο μοναδικός αγώνας όπου υποδείχθηκαν 8 λεπτά καθυστερήσεων (σημ. το γκολ τις ισοφάρισης μπήκε στο 9ο), ήταν αυτός του Βόλου με τον Αστέρα, γεγονός που αποτέλεσε και το κύριο λόγο για τη διαμόρφωση του τελικού αποτελέσματος.

Κι όλα αυτά από κάποιον Περράκη, ο οποίος για να ξεχωρίζει συνηθίζει να βάζει πολύ κρέμα στα μαλλιά του.

Προφανώς η παρουσία του Μπένετ στο Πανθεσσαλικό του δημιούργησε άγχος για να αποδείξει ότι κάποιος είναι, αλλά τελικά κατάφερε να αποδείξει ότι είναι ανεπαρκής και χωρίς προσωπικότητα.

Κρίμα, γιατί πιστεύαμε ότι είχε ταλέντο»

Ζήτωτο ελληνικό,  αθάνατο,  ποδόσφαιροτων Μπέων και των λοιπών, παραδοσιακών, απίστευτων ηρώων του…