fbpx
Ακολουθήστε μας

Α΄ Τοπική Μεσσηνίας 2019-20 | Αποτελέσματα – Πρόγραμμα

ΗμερομηνίαΑγώναςΏρα / Αποτελέσματα Ημέρα Αγώνα
Εράνη — Ολ. Ανάληψης1η αγωνιστική
Τσικλητήρας — ΠΑΟ Καλού Νερού1η αγωνιστική
Πανθουριακός — Απόλλων Καλ.1η αγωνιστική
ΑΟ Μεθώνης — ΑΕ Μάνης1η αγωνιστική
Αβία — Εθνικός Μελ.1η αγωνιστική
Ακρίτας Κορώνης — Σπερχογεία1η αγωνιστική
Κυπαρισσία — Τέλλος Άγρας1η αγωνιστική
Πάμισος — Ανδρούσα1η αγωνιστική
Τσικλητήρας — Εράνη2η αγωνιστική
Ολ. Ανάληψης — Πανθουριακός2η αγωνιστική
ΠΑΟ Καλού Νερού — ΑΟ Μεθώνης2η αγωνιστική
Απόλλων Καλ. — Αβία2η αγωνιστική
ΑΕ Μάνης — Ακρίτας Κορώνης2η αγωνιστική
Εθνικός Μελ. — Κυπαρισσία2η αγωνιστική
Σπερχογεία — Ανδρούσα2η αγωνιστική
Τέλλος Άγρας — Πάμισος2η αγωνιστική
Εράνη — Πανθουριακός3η αγωνιστική
ΑΟ Μεθώνης — Τσικλητήρας3η αγωνιστική
Αβία — Ολ. Ανάληψης3η αγωνιστική
Ακρίτας Κορώνης — ΠΑΟ Καλού Νερού3η αγωνιστική
Κυπαρισσία — Απόλλων Καλ.3η αγωνιστική
Ανδρούσα — ΑΕ Μάνης3η αγωνιστική
Πάμισος — Εθνικός Μελ.3η αγωνιστική
Σπερχογεία — Τέλλος Άγρας3η αγωνιστική
ΑΟ Μεθώνης — Εράνη4η αγωνιστική
Πανθουριακός — Αβία4η αγωνιστική
Τσικλητήρας — Ακρίτας Κορώνης4η αγωνιστική
Ολ. Ανάληψης — Κυπαρισσία4η αγωνιστική
ΠΑΟ Καλού Νερού — Ανδρούσα4η αγωνιστική
Απόλλων Καλ. — Πάμισος4η αγωνιστική
ΑΕ Μάνης — Τέλλος Άγρας4η αγωνιστική
Εθνικός Μελ. — Σπερχογεία4η αγωνιστική
Εράνη — Αβία5η αγωνιστική
Ακρίτας Κορώνης — ΑΟ Μεθώνης5η αγωνιστική
Κυπαρισσία — Πανθουριακός5η αγωνιστική
Ανδρούσα — Τσικλητήρας5η αγωνιστική
Πάμισος — Ολ. Ανάληψης5η αγωνιστική
Τέλλος Άγρας — ΠΑΟ Καλού Νερού5η αγωνιστική
Σπερχογεία — Απόλλων Καλ.5η αγωνιστική
ΑΕ Μάνης — Εθνικός Μελ.5η αγωνιστική
Ακρίτας Κορώνης — Εράνη6η αγωνιστική
Αβία — Κυπαρισσία6η αγωνιστική
ΑΟ Μεθώνης — Ανδρούσα6η αγωνιστική
Πανθουριακός – Πάμισος Μεσσήνης6η αγωνιστική
Τσικλητήρας — Τέλλος Άγρας6η αγωνιστική
Ολ. Ανάληψης — Σπερχογεία6η αγωνιστική
ΠΑΟ Καλού Νερού — Εθνικός Μελ.6η αγωνιστική
Απόλλων Καλ. — ΑΕ Μάνης6η αγωνιστική
Εράνη — Κυπαρισσία7η αγωνιστική
Ανδρούσα — Ακρίτας Κορώνης7η αγωνιστική
Πάμισος — Αβία7η αγωνιστική
Τέλλος Άγρας — ΑΟ Μεθώνης7η αγωνιστική
Σπερχογεία — Πανθουριακός7η αγωνιστική
Εθνικός Μελ. — Τσικλητήρας7η αγωνιστική
ΑΕ Μάνης — Ολ. Ανάληψης7η αγωνιστική
ΠΑΟ Καλού Νερού — Απόλλων Καλ.7η αγωνιστική
Ανδρούσα — Εράνη8η αγωνιστική
Κυπαρισσία — Πάμισος8η αγωνιστική
Ακρίτας Κορώνης — Τέλλος Άγρας8η αγωνιστική
Αβία — Σπερχογεία8η αγωνιστική
ΑΟ Μεθώνης — Εθνικός Μελ.8η αγωνιστική
Πανθουριακός — ΑΕ Μάνης8η αγωνιστική
Τσικλητήρας — Απόλλων Καλ.8η αγωνιστική
Ολ. Ανάληψης — ΠΑΟ Καλού Νερού8η αγωνιστική
Εράνη — Πάμισος9η αγωνιστική
Τέλλος Άγρας — Ανδρούσα9η αγωνιστική
Σπερχογεία — Κυπαρισσία9η αγωνιστική
Εθνικός Μελ. — Ακρίτας Κορώνης9η αγωνιστική
ΑΕ Μάνης — Αβία9η αγωνιστική
Απόλλων Καλ. — ΑΟ Μεθώνης9η αγωνιστική
ΠΑΟ Καλού Νερού — Πανθουριακός9η αγωνιστική
Ολ. Ανάληψης — Τσικλητήρας9η αγωνιστική
Τέλλος Άγρας — Εράνη10η αγωνιστική
Πάμισος — Σπερχογεία10η αγωνιστική
Ανδρούσα — Εθνικός Μελ.10η αγωνιστική
Κυπαρισσία — ΑΕ Μάνης10η αγωνιστική
Ακρίτας Κορώνης — Απόλλων Καλ.10η αγωνιστική
Αβία — ΠΑΟ Καλού Νερού10η αγωνιστική
ΑΟ Μεθώνης — Ολ. Ανάληψης10η αγωνιστική
Πανθουριακός — Τσικλητήρας10η αγωνιστική
Εράνη — Σπερχογεία11η αγωνιστική
Εθνικός Μελ. — Τέλλος Άγρας11η αγωνιστική
ΑΕ Μάνης — Πάμισος11η αγωνιστική
Απόλλων Καλ. — Ανδρούσα11η αγωνιστική
ΠΑΟ Καλού Νερού — Κυπαρισσία11η αγωνιστική
Ολ. Ανάληψης — Ακρίτας Κορώνης11η αγωνιστική
Πανθουριακός — ΑΟ Μεθώνης11η αγωνιστική
Τσικλητήρας — Αβία11η αγωνιστική
Εθνικός Μελ. — Εράνη12η αγωνιστική
Σπερχογεία — ΑΕ Μάνης12η αγωνιστική
Τέλλος Άγρας — Απόλλων Καλ.12η αγωνιστική
Ανδρούσα — Ολ. Ανάληψης12η αγωνιστική
Κυπαρισσία — Τσικλητήρας12η αγωνιστική
Ακρίτας Κορώνης — Πανθουριακός12η αγωνιστική
Αβία — ΑΟ Μεθώνης12η αγωνιστική
Πάμισος — ΠΑΟ Καλού Νερού12η αγωνιστική
Εράνη — ΑΕ Μάνης13η αγωνιστική
Απόλλων Καλ. — Εθνικός Μελ.13η αγωνιστική
ΠΑΟ Καλού Νερού — Σπερχογεία13η αγωνιστική
Ολ. Ανάληψης — Τέλλος Άγρας13η αγωνιστική
Τσικλητήρας — Πάμισος13η αγωνιστική
Πανθουριακός — Ανδρούσα13η αγωνιστική
ΑΟ Μεθώνης — Κυπαρισσία13η αγωνιστική
Αβία — Ακρίτας Κορώνης13η αγωνιστική
Απόλλων Καλ. — Εράνη14η αγωνιστική
ΑΕ Μάνης — ΠΑΟ Καλού Νερού14η αγωνιστική
Εθνικός Μελ. — Ολ. Ανάληψης14η αγωνιστική
Σπερχογεία — Τσικλητήρας14η αγωνιστική
Τέλλος Άγρας — Πανθουριακός14η αγωνιστική
Πάμισος — ΑΟ Μεθώνης14η αγωνιστική
Ανδρούσα — Αβία14η αγωνιστική
Κυπαρισσία — Ακρίτας Κορώνης14η αγωνιστική
Εράνη — ΠΑΟ Καλού Νερού15η αγωνιστική
Ολ. Ανάληψης — Απόλλων Καλ.15η αγωνιστική
Τσικλητήρας — ΑΕ Μάνης15η αγωνιστική
Πανθουριακός — Εθνικός Μελ.15η αγωνιστική
ΑΟ Μεθώνης — Σπερχογεία15η αγωνιστική
Αβία — Τέλλος Άγρας15η αγωνιστική
Ακρίτας Κορώνης — Πάμισος15η αγωνιστική
Κυπαρισσία — Ανδρούσα15η αγωνιστική
Ολ. Ανάληψης — Εράνη16η αγωνιστική
ΠΑΟ Καλού Νερού — Τσικλητήρας16η αγωνιστική
Απόλλων Καλ. — Πανθουριακός16η αγωνιστική
ΑΕ Μάνης — ΑΟ Μεθώνης16η αγωνιστική
Εθνικός Μελ. — Αβία16η αγωνιστική
Σπερχογεία — Ακρίτας Κορώνης16η αγωνιστική
Τέλλος Άγρας — Κυπαρισσία16η αγωνιστική
Ανδρούσα — Πάμισος16η αγωνιστική
Εράνη — Τσικλητήρας17η αγωνιστική
Πανθουριακός — Ολ. Ανάληψης17η αγωνιστική
ΑΟ Μεθώνης — ΠΑΟ Καλού Νερού17η αγωνιστική
Αβία — Απόλλων Καλ.17η αγωνιστική
Ακρίτας Κορώνης — ΑΕ Μάνης17η αγωνιστική
Κυπαρισσία — Εθνικός Μελ.17η αγωνιστική
Ανδρούσα — Σπερχογεία17η αγωνιστική
Πάμισος — Τέλλος Άγρας17η αγωνιστική
Πανθουριακός — Εράνη18η αγωνιστική
Τσικλητήρας — ΑΟ Μεθώνης18η αγωνιστική
Ολ. Ανάληψης — Αβία18η αγωνιστική
ΠΑΟ Καλού Νερού — Ακρίτας Κορώνης18η αγωνιστική
Απόλλων Καλ. — Κυπαρισσία18η αγωνιστική
ΑΕ Μάνης — Ανδρούσα18η αγωνιστική
Εθνικός Μελ. — Πάμισος18η αγωνιστική
Τέλλος Άγρας — Σπερχογεία18η αγωνιστική
Εράνη — ΑΟ Μεθώνης19η αγωνιστική
Αβία — Πανθουριακός19η αγωνιστική
Ακρίτας Κορώνης — Τσικλητήρας19η αγωνιστική
Κυπαρισσία — Ολ. Ανάληψης19η αγωνιστική
Ανδρούσα — ΠΑΟ Καλού Νερού19η αγωνιστική
Πάμισος — Απόλλων Καλ.19η αγωνιστική
Τέλλος Άγρας — ΑΕ Μάνης19η αγωνιστική
Σπερχογεία — Εθνικός Μελ.19η αγωνιστική
Αβία — Εράνη20η αγωνιστική
ΑΟ Μεθώνης — Ακρίτας Κορώνης20η αγωνιστική
Πανθουριακός — Κυπαρισσία20η αγωνιστική
Τσικλητήρας — Ανδρούσα20η αγωνιστική
Ολ. Ανάληψης — Πάμισος20η αγωνιστική
ΠΑΟ Καλού Νερού — Τέλλος Άγρας20η αγωνιστική
Απόλλων Καλ. — Σπερχογεία20η αγωνιστική
Εθνικός Μελ. — ΑΕ Μάνης20η αγωνιστική
Εράνη — Ακρίτας Κορώνης21η αγωνιστική
Κυπαρισσία — Αβία21η αγωνιστική
Ανδρούσα — ΑΟ Μεθώνης21η αγωνιστική
Πάμισος — Πανθουριακός21η αγωνιστική
Τέλλος Άγρας — Τσικλητήρας21η αγωνιστική
Σπερχογεία — Ολ. Ανάληψης21η αγωνιστική
Εθνικός Μελ. — ΠΑΟ Καλού Νερού21η αγωνιστική
ΑΕ Μάνης — Απόλλων Καλ.21η αγωνιστική
Κυπαρισσία — Εράνη22η αγωνιστική
Ακρίτας Κορώνης — Ανδρούσα22η αγωνιστική
Αβία — Πάμισος22η αγωνιστική
ΑΟ Μεθώνης — Τέλλος Άγρας22η αγωνιστική
Πανθουριακός — Σπερχογεία22η αγωνιστική
Τσικλητήρας — Εθνικός Μελ.22η αγωνιστική
Ολ. Ανάληψης — ΑΕ Μάνης22η αγωνιστική
Απόλλων Καλ. — ΠΑΟ Καλού Νερού22η αγωνιστική
Εράνη — Ανδρούσα23η αγωνιστική
Πάμισος — Κυπαρισσία23η αγωνιστική
Τέλλος Άγρας — Ακρίτας Κορώνης23η αγωνιστική
Σπερχογεία — Αβία23η αγωνιστική
Εθνικός Μελ. — ΑΟ Μεθώνης23η αγωνιστική
ΑΕ Μάνης — Πανθουριακός23η αγωνιστική
Απόλλων Καλ. — Τσικλητήρας23η αγωνιστική
ΠΑΟ Καλού Νερού — Ολ. Ανάληψης23η αγωνιστική
Πάμισος — Εράνη24η αγωνιστική
Ανδρούσα — Τέλλος Άγρας24η αγωνιστική
Κυπαρισσία — Σπερχογεία24η αγωνιστική
Ακρίτας Κορώνης — Εθνικός Μελ.24η αγωνιστική
Αβία — ΑΕ Μάνης24η αγωνιστική
ΑΟ Μεθώνης — Απόλλων Καλ.24η αγωνιστική
Πανθουριακός — ΠΑΟ Καλού Νερού24η αγωνιστική
Τσικλητήρας — Ολ. Ανάληψης24η αγωνιστική
Εράνη — Τέλλος Άγρας25η αγωνιστική
Σπερχογεία — Πάμισος25η αγωνιστική
Εθνικός Μελ. — Ανδρούσα25η αγωνιστική
ΑΕ Μάνης — Κυπαρισσία25η αγωνιστική
Απόλλων Καλ. — Ακρίτας Κορώνης25η αγωνιστική
ΠΑΟ Καλού Νερού — Αβία25η αγωνιστική
Ολ. Ανάληψης — ΑΟ Μεθώνης25η αγωνιστική
Τσικλητήρας — Πανθουριακός25η αγωνιστική
Σπερχογεία — Εράνη26η αγωνιστική
Τέλλος Άγρας — Εθνικός Μελ.26η αγωνιστική
Πάμισος — ΑΕ Μάνης26η αγωνιστική
Ανδρούσα — Απόλλων Καλ.26η αγωνιστική
Κυπαρισσία — ΠΑΟ Καλού Νερού26η αγωνιστική
Ακρίτας Κορώνης — Ολ. Ανάληψης26η αγωνιστική
ΑΟ Μεθώνης — Πανθουριακός26η αγωνιστική
Αβία — Τσικλητήρας26η αγωνιστική
Εράνη — Εθνικός Μελ.27η αγωνιστική
ΑΕ Μάνης — Σπερχογεία27η αγωνιστική
Απόλλων Καλ. — Τέλλος Άγρας27η αγωνιστική
Ολ. Ανάληψης — Ανδρούσα27η αγωνιστική
Τσικλητήρας — Κυπαρισσία27η αγωνιστική
Πανθουριακός — Ακρίτας Κορώνης27η αγωνιστική
ΑΟ Μεθώνης — Αβία27η αγωνιστική
ΠΑΟ Καλού Νερού — Πάμισος27η αγωνιστική
ΑΕ Μάνης — Εράνη28η αγωνιστική
Εθνικός Μελ. — Απόλλων Καλ.28η αγωνιστική
Σπερχογεία — ΠΑΟ Καλού Νερού28η αγωνιστική
Τέλλος Άγρας — Ολ. Ανάληψης28η αγωνιστική
Πάμισος — Τσικλητήρας28η αγωνιστική
Ανδρούσα — Πανθουριακός28η αγωνιστική
Κυπαρισσία — ΑΟ Μεθώνης28η αγωνιστική
Ακρίτας Κορώνης — Αβία28η αγωνιστική
Εράνη — Απόλλων Καλ.29η αγωνιστική
ΠΑΟ Καλού Νερού — ΑΕ Μάνης29η αγωνιστική
Ολ. Ανάληψης — Εθνικός Μελ.29η αγωνιστική
Τσικλητήρας — Σπερχογεία29η αγωνιστική
Πανθουριακός — Τέλλος Άγρας29η αγωνιστική
ΑΟ Μεθώνης — Πάμισος29η αγωνιστική
Αβία — Ανδρούσα29η αγωνιστική
Ακρίτας Κορώνης — Κυπαρισσία29η αγωνιστική
ΠΑΟ Καλού Νερού — Εράνη30η αγωνιστική
Απόλλων Καλ. — Ολ. Ανάληψης30η αγωνιστική
ΑΕ Μάνης — Τσικλητήρας30η αγωνιστική
Εθνικός Μελ. — Πανθουριακός30η αγωνιστική
Σπερχογεία — ΑΟ Μεθώνης30η αγωνιστική
Τέλλος Άγρας — Αβία30η αγωνιστική
Πάμισος — Ακρίτας Κορώνης30η αγωνιστική
Ανδρούσα — Κυπαρισσία30η αγωνιστική
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement

Πρόσφατα άρθρα

Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement

Δες ακόμη…

Advertisement
Advertisement
Advertisement

More in