fbpx
Ακολουθήστε μας

Α΄ Τοπική Μεσσηνίας 2020-21 | Αποτελέσματα – Πρόγραμμα

ΗμερομηνίαΑγώναςΏρα / Αποτελέσματα Ημέρα Αγώνα
Ομόνοια — Ολ. Ανάληψης1η αγωνιστική
Εθνικός Μελ. — Παπαφλέσσας Χώρας1η αγωνιστική
Αβία — Εράνη1η αγωνιστική
Απόλλων Καλ. — ΑΟ Μεθώνης1η αγωνιστική
Τσικλητήρας — Σπερχογεία1η αγωνιστική
Πανθουριακός — ΑΕ Μάνης1η αγωνιστική
Απόλλων Πετ. — Τέλλος Άγρας1η αγωνιστική
Ακρίτας Κορώνης — ΠΑΟ Καλού Νερού1η αγωνιστική
Κυπαρισσία — Ομόνοια2η αγωνιστική
Ολ. Ανάληψης — Εθνικός Μελ.2η αγωνιστική
Παπαφλέσσας Χώρας — Απόλλων Καλ.2η αγωνιστική
Εράνη — Τσικλητήρας2η αγωνιστική
ΑΟ Μεθώνης — Πανθουριακός2η αγωνιστική
Σπερχογεία — Απόλλων Πετ.2η αγωνιστική
ΑΕ Μάνης — Ακρίτας Κορώνης2η αγωνιστική
Τέλλος Άγρας — ΠΑΟ Καλού Νερού2η αγωνιστική
Ομόνοια — Εθνικός Μελ.3η αγωνιστική
Αβία — Κυπαρισσία3η αγωνιστική
Απόλλων Καλ. — Ολ. Ανάληψης3η αγωνιστική
Πανθουριακός — Παπαφλέσσας Χώρας3η αγωνιστική
Απόλλων Πετ. — Εράνη3η αγωνιστική
Ακρίτας Κορώνης — ΑΟ Μεθώνης3η αγωνιστική
ΠΑΟ Καλού Νερού — Σπερχογεία3η αγωνιστική
Τέλλος Άγρας — ΑΕ Μάνης3η αγωνιστική
Αβία — Ομόνοια4η αγωνιστική
Εθνικός Μελ. — Απόλλων Καλ.4η αγωνιστική
Κυπαρισσία — Τσικλητήρας4η αγωνιστική
Ολ. Ανάληψης — Πανθουριακός4η αγωνιστική
Παπαφλέσσας Χώρας — Ακρίτας Κορώνης4η αγωνιστική
Εράνη — ΠΑΟ Καλού Νερού4η αγωνιστική
ΑΟ Μεθώνης — Τέλλος Άγρας4η αγωνιστική
Σπερχογεία — ΑΕ Μάνης4η αγωνιστική
Ομόνοια — Απόλλων Καλ.5η αγωνιστική
Τσικλητήρας — Αβία5η αγωνιστική
Πανθουριακός — Εθνικός Μελ.5η αγωνιστική
Απόλλων Πετ. — Κυπαρισσία5η αγωνιστική
Ακρίτας Κορώνης — Ολ. Ανάληψης5η αγωνιστική
Τέλλος Άγρας — Παπαφλέσσας Χώρας5η αγωνιστική
ΑΕ Μάνης — Εράνη5η αγωνιστική
Σπερχογεία — ΑΟ Μεθώνης5η αγωνιστική
Τσικλητήρας — Ομόνοια6η αγωνιστική
Απόλλων Καλ. — Πανθουριακός6η αγωνιστική
Αβία — Απόλλων Πετ.6η αγωνιστική
Εθνικός Μελ. — Ακρίτας Κορώνης6η αγωνιστική
Κυπαρισσία — ΠΑΟ Καλού Νερού6η αγωνιστική
Ολ. Ανάληψης — Τέλλος Άγρας6η αγωνιστική
Παπαφλέσσας Χώρας — Σπερχογεία6η αγωνιστική
Εράνη — ΑΟ Μεθώνης6η αγωνιστική
Ομόνοια — Πανθουριακός7η αγωνιστική
Απόλλων Πετ. — Τσικλητήρας7η αγωνιστική
Ακρίτας Κορώνης — Απόλλων Καλ.7η αγωνιστική
ΠΑΟ Καλού Νερού — Αβία7η αγωνιστική
Τέλλος Άγρας — Εθνικός Μελ.7η αγωνιστική
ΑΕ Μάνης — Κυπαρισσία7η αγωνιστική
Σπερχογεία — Ολ. Ανάληψης7η αγωνιστική
Εράνη — Παπαφλέσσας Χώρας7η αγωνιστική
Απόλλων Πετ. — Ομόνοια8η αγωνιστική
Πανθουριακός — Ακρίτας Κορώνης8η αγωνιστική
Τσικλητήρας — ΠΑΟ Καλού Νερού8η αγωνιστική
Απόλλων Καλ. — Τέλλος Άγρας8η αγωνιστική
Αβία — ΑΕ Μάνης8η αγωνιστική
Εθνικός Μελ. — Σπερχογεία8η αγωνιστική
Κυπαρισσία — ΑΟ Μεθώνης8η αγωνιστική
Ολ. Ανάληψης — Εράνη8η αγωνιστική
Ομόνοια — Ακρίτας Κορώνης9η αγωνιστική
ΠΑΟ Καλού Νερού — Απόλλων Πετ.9η αγωνιστική
Τέλλος Άγρας — Πανθουριακός9η αγωνιστική
ΑΕ Μάνης — Τσικλητήρας9η αγωνιστική
Σπερχογεία — Απόλλων Καλ.9η αγωνιστική
ΑΟ Μεθώνης — Αβία9η αγωνιστική
Εράνη — Εθνικός Μελ.9η αγωνιστική
Παπαφλέσσας Χώρας — Κυπαρισσία9η αγωνιστική
ΠΑΟ Καλού Νερού — Ομόνοια10η αγωνιστική
Ακρίτας Κορώνης — Τέλλος Άγρας10η αγωνιστική
Απόλλων Πετ. — ΑΕ Μάνης10η αγωνιστική
Πανθουριακός — Σπερχογεία10η αγωνιστική
Τσικλητήρας — ΑΟ Μεθώνης10η αγωνιστική
Απόλλων Καλ. — Εράνη10η αγωνιστική
Αβία — Παπαφλέσσας Χώρας10η αγωνιστική
Ολ. Ανάληψης — Κυπαρισσία10η αγωνιστική
Ομόνοια — Τέλλος Άγρας11η αγωνιστική
ΑΕ Μάνης — ΠΑΟ Καλού Νερού11η αγωνιστική
Σπερχογεία — Ακρίτας Κορώνης11η αγωνιστική
ΑΟ Μεθώνης — Απόλλων Πετ.11η αγωνιστική
Εράνη — Πανθουριακός11η αγωνιστική
Παπαφλέσσας Χώρας — Τσικλητήρας11η αγωνιστική
Ολ. Ανάληψης — Αβία11η αγωνιστική
Κυπαρισσία — Εθνικός Μελ.11η αγωνιστική
ΑΕ Μάνης — Ομόνοια12η αγωνιστική
Τέλλος Άγρας — Σπερχογεία12η αγωνιστική
ΠΑΟ Καλού Νερού — ΑΟ Μεθώνης12η αγωνιστική
Ακρίτας Κορώνης — Εράνη12η αγωνιστική
Απόλλων Πετ. — Παπαφλέσσας Χώρας12η αγωνιστική
Τσικλητήρας — Ολ. Ανάληψης12η αγωνιστική
Απόλλων Καλ. — Κυπαρισσία12η αγωνιστική
Εθνικός Μελ. — Αβία12η αγωνιστική
Ομόνοια — Σπερχογεία13η αγωνιστική
ΑΟ Μεθώνης — ΑΕ Μάνης13η αγωνιστική
Εράνη — Τέλλος Άγρας13η αγωνιστική
Παπαφλέσσας Χώρας — ΠΑΟ Καλού Νερού13η αγωνιστική
Ολ. Ανάληψης — Απόλλων Πετ.13η αγωνιστική
Κυπαρισσία — Πανθουριακός13η αγωνιστική
Εθνικός Μελ. — Τσικλητήρας13η αγωνιστική
Αβία — Απόλλων Καλ.13η αγωνιστική
ΑΟ Μεθώνης — Ομόνοια14η αγωνιστική
Σπερχογεία — Εράνη14η αγωνιστική
ΑΕ Μάνης — Παπαφλέσσας Χώρας14η αγωνιστική
ΠΑΟ Καλού Νερού — Ολ. Ανάληψης14η αγωνιστική
Ακρίτας Κορώνης — Κυπαρισσία14η αγωνιστική
Απόλλων Πετ. — Εθνικός Μελ.14η αγωνιστική
Πανθουριακός — Αβία14η αγωνιστική
Απόλλων Καλ. — Τσικλητήρας14η αγωνιστική
Ομόνοια — Εράνη15η αγωνιστική
Παπαφλέσσας Χώρας — ΑΟ Μεθώνης15η αγωνιστική
Ολ. Ανάληψης — ΑΕ Μάνης15η αγωνιστική
Κυπαρισσία — Τέλλος Άγρας15η αγωνιστική
Εθνικός Μελ. — ΠΑΟ Καλού Νερού15η αγωνιστική
Αβία — Ακρίτας Κορώνης15η αγωνιστική
Απόλλων Καλ. — Απόλλων Πετ.15η αγωνιστική
Τσικλητήρας — Πανθουριακός15η αγωνιστική
Παπαφλέσσας Χώρας — Ομόνοια16η αγωνιστική
ΑΟ Μεθώνης — Ολ. Ανάληψης16η αγωνιστική
Σπερχογεία — Κυπαρισσία16η αγωνιστική
Τέλλος Άγρας — Αβία16η αγωνιστική
ΠΑΟ Καλού Νερού — Απόλλων Καλ.16η αγωνιστική
Ακρίτας Κορώνης — Τσικλητήρας16η αγωνιστική
Πανθουριακός — Απόλλων Πετ.16η αγωνιστική
ΑΕ Μάνης — Εθνικός Μελ.16η αγωνιστική
Ολ. Ανάληψης — Παπαφλέσσας Χώρας17η αγωνιστική
Κυπαρισσία — Εράνη17η αγωνιστική
Εθνικός Μελ. — ΑΟ Μεθώνης17η αγωνιστική
Αβία — Σπερχογεία17η αγωνιστική
Απόλλων Καλ. — ΑΕ Μάνης17η αγωνιστική
Τσικλητήρας — Τέλλος Άγρας17η αγωνιστική
Πανθουριακός — ΠΑΟ Καλού Νερού17η αγωνιστική
Απόλλων Πετ. — Ακρίτας Κορώνης17η αγωνιστική
ΠΑΟ Καλού Νερού — Ακρίτας Κορώνης18η αγωνιστική
Τέλλος Άγρας — Απόλλων Πετ.18η αγωνιστική
ΑΕ Μάνης — Πανθουριακός18η αγωνιστική
Σπερχογεία — Τσικλητήρας Πύλου18η αγωνιστική
ΑΟ Μεθώνης — Απόλλων Καλαμάτας18η αγωνιστική
Εράνη Φιλιατρών — ΑΕ Αβίας18η αγωνιστική
Παπαφλέσσας Χώρας — Εθνικός Μελιγαλά18η αγωνιστική
Ολυμπιακός Ανάληψης — Ομόνοια Καλαμάτας18η αγωνιστική
ΠΑΟ Καλού Νερού — Τέλλος Άγρας19η αγωνιστική
Ακρίτας Κορώνης — ΑΕ Μάνης19η αγωνιστική
Απόλλων Πεταλιδίου — Σπερχογεία19η αγωνιστική
Πανθουριακός — ΑΟ Μεθώνης19η αγωνιστική
Τσικλητήρας Πύλου — Εράνη Φιλιατρών19η αγωνιστική
Απόλλων Καλαμάτας — Παπαφλέσσας Χώρας19η αγωνιστική
Εθνικός Μελιγαλά — Ολυμπιακός Ανάληψης19η αγωνιστική
Ομόνοια Καλαμάτας — Κυπαρισσία19η αγωνιστική
ΑΕ Μάνης — Τέλλος Αγρας Γαργαλιάνων20η αγωνιστική
Σπερχογεία — ΠΑΟ Καλού Νερού20η αγωνιστική
ΑΟ Μεθώνης — Ακρίτας Κορώνης20η αγωνιστική
Εράνη Φιλιατρών — Απόλλων Πεταλιδίου20η αγωνιστική
Παπαφλέσσας Χώρας — Πανθουριακός20η αγωνιστική
Ολυμπιακός Ανάληψης — Απόλλων Καλαμάτας20η αγωνιστική
Κυπαρισσία — ΑΕ Αβίας20η αγωνιστική
Εθνικός Μελιγαλά — Ομόνοια Καλαμάτας20η αγωνιστική
ΑΕ Μάνης — Σπερχογεία21η αγωνιστική
Τέλλος Αγρας Γαργαλιάνων — ΑΟ Μεθώνης21η αγωνιστική
ΠΑΟ Καλού Νερού — Εράνη Φιλιατρών21η αγωνιστική
Ακρίτας Κορώνης — Παπαφλέσσας Χώρας21η αγωνιστική
Πανθουριακός — Ολυμπιακός Ανάληψης21η αγωνιστική
Τσικλητήρας Πύλου — Κυπαρισσία21η αγωνιστική
Απόλλων Καλαμάτας — Εθνικός Μελιγαλά21η αγωνιστική
Ομόνοια Καλαμάτας — ΑΕ Αβίας21η αγωνιστική
ΑΟ Μεθώνης — Σπερχογεία22η αγωνιστική
Εράνη Φιλιατρών — ΑΕ Μάνης22η αγωνιστική
Παπαφλέσσας Χώρας — Τέλλος Αγρας Γαργαλιάνων22η αγωνιστική
Ολυμπιακός Ανάληψης — Ακρίτας Κορώνης22η αγωνιστική
Κυπαρισσία — Απόλλων Πεταλιδίου22η αγωνιστική
Εθνικός Μελιγαλά — Πανθουριακός22η αγωνιστική
ΑΕ Αβίας — Τσικλητήρας Πύλου22η αγωνιστική
Απόλλων Καλαμάτας — Ομόνοια Καλαμάτας22η αγωνιστική
ΑΟ Μεθώνης — Εράνη Φιλιατρών23η αγωνιστική
Σπερχογεία — Παπαφλέσσας Χώρας23η αγωνιστική
Τέλλος Αγρας Γαργαλιάνων — Ολυμπιακός Ανάληψης23η αγωνιστική
ΠΑΟ Καλού Νερού — Κυπαρισσία23η αγωνιστική
Ακρίτας Κορώνης — Εθνικός Μελιγαλά23η αγωνιστική
Απόλλων Πεταλιδίου — ΑΕ Αβίας23η αγωνιστική
Πανθουριακός — Απόλλων Καλαμάτας23η αγωνιστική
Ομόνοια Καλαμάτας — Τσικλητήρας Πύλου23η αγωνιστική
Παπαφλέσσας Χώρας — Εράνη Φιλιατρών24η αγωνιστική
Ολυμπιακός Ανάληψης — Σπερχογεία24η αγωνιστική
Κυπαρισσία — ΑΕ Μάνης24η αγωνιστική
Εθνικός Μελιγαλά — Τέλλος Αγρας Γαργαλιάνων24η αγωνιστική
ΑΕ Αβίας — ΠΑΟ Καλού Νερού24η αγωνιστική
Απόλλων Καλαμάτας — Ακρίτας Κορώνης24η αγωνιστική
Τσικλητήρας Πύλου — Απόλλων Πεταλιδίου24η αγωνιστική
Πανθουριακός — Ομόνοια Καλαμάτας24η αγωνιστική
Εράνη Φιλιατρών — Ολυμπιακός Ανάληψης25η αγωνιστική
ΑΟ Μεθώνης — Κυπαρισσία25η αγωνιστική
Σπερχογεία — Εθνικός Μελιγαλά25η αγωνιστική
ΑΕ Μάνης — ΑΕ Αβίας25η αγωνιστική
Τέλλος Αγρας Γαργαλιάνων — Απόλλων Καλαμάτας25η αγωνιστική
ΠΑΟ Καλού Νερού — Τσικλητήρας Πύλου25η αγωνιστική
Ακρίτας Κορώνης — Πανθουριακός25η αγωνιστική
Ομόνοια Καλαμάτας — Απόλλων Πεταλιδίου25η αγωνιστική
Κυπαρισσία — Παπαφλέσσας Χώρας26η αγωνιστική
Εθνικός Μελιγαλά — Εράνη Φιλιατρών26η αγωνιστική
ΑΕ Αβίας — ΑΟ Μεθώνης26η αγωνιστική
Απόλλων Καλαμάτας — Σπερχογεία26η αγωνιστική
Τσικλητήρας Πύλου — ΑΕ Μάνης26η αγωνιστική
Πανθουριακός — Τέλλος Αγρας Γαργαλιάνων26η αγωνιστική
Απόλλων Πεταλιδίου — ΠΑΟ Καλού Νερού26η αγωνιστική
Ακρίτας Κορώνης — Ομόνοια Καλαμάτας26η αγωνιστική
ΑΕ Μάνης — Απόλλων Πεταλιδίου27η αγωνιστική
Τέλλος Αγρας Γαργαλιάνων — Ακρίτας Κορώνης27η αγωνιστική
Ομόνοια Καλαμάτας — ΠΑΟ Καλού Νερού27η αγωνιστική
Κυπαρισσία — Ολυμπιακός Ανάληψης27η αγωνιστική
Παπαφλέσσας Χώρας — ΑΕ Αβίας27η αγωνιστική
Εράνη Φιλιατρών — Απόλλων Καλαμάτας27η αγωνιστική
ΑΟ Μεθώνης — Τσικλητήρας Πύλου27η αγωνιστική
Εθνικός Μελιγαλά — Πανθουριακός27η αγωνιστική
Εθνικός Μελιγαλά — Κυπαρισσία28η αγωνιστική
ΑΕ Αβίας — Ολυμπιακός Ανάληψης28η αγωνιστική
Τσικλητήρας Πύλου — Παπαφλέσσας Χώρας28η αγωνιστική
Πανθουριακός — Εράνη Φιλιατρών28η αγωνιστική
Απόλλων Πεταλιδίου — ΑΟ Μεθώνης28η αγωνιστική
Ακρίτας Κορώνης — Σπερχογεία28η αγωνιστική
ΠΑΟ Καλού Νερού — ΑΕ Μάνης28η αγωνιστική
Τέλλος Αγρας Γαργαλιάνων — Ομόνοια Καλαμάτας28η αγωνιστική
ΑΕ Αβίας — Εθνικός Μελιγαλά29η αγωνιστική
Κυπαρισσία — Απόλλων Καλαμάτας29η αγωνιστική
Ολυμπιακός Ανάληψης — Τσικλητήρας Πύλου29η αγωνιστική
Παπαφλέσσας Χώρας — Απόλλων Πεταλιδίου29η αγωνιστική
Εράνη Φιλιατρών — Ακρίτας Κορώνης29η αγωνιστική
ΑΟ Μεθώνης — ΠΑΟ Καλού Νερού29η αγωνιστική
Σπερχογεία — Τέλλος Αγρας Γαργαλιάνων29η αγωνιστική
Ομόνοια Καλαμάτας — ΑΕ Μάνης29η αγωνιστική
Απόλλων Καλαμάτας — ΑΕ Αβίας30η αγωνιστική
Τσικλητήρας Πύλου — Εθνικός Μελιγαλά30η αγωνιστική
Πανθουριακός — Κυπαρισσία30η αγωνιστική
Απόλλων Πεταλιδίου — Ολυμπιακός Ανάληψης30η αγωνιστική
ΠΑΟ Καλού Νερού — Παπαφλέσσας Χώρας30η αγωνιστική
Τέλλος Αγρας Γαργαλιάνων — Εράνη Φιλιατρών30η αγωνιστική
ΑΕ Μάνης — ΑΟ Μεθώνης30η αγωνιστική
Σπερχογεία — Ομόνοια Καλαμάτας30η αγωνιστική
Τσικλητήρας Πύλου — Απόλλων Καλαμάτας31η αγωνιστική
ΑΕ Αβίας — Πανθουριακός31η αγωνιστική
Εθνικός Μελιγαλά — Απόλλων Πεταλιδίου31η αγωνιστική
Κυπαρισσία — Ακρίτας Κορώνης31η αγωνιστική
Ολυμπιακός Ανάληψης — ΠΑΟ Καλού Νερού31η αγωνιστική
Παπαφλέσσας Χώρας — ΑΕ Μάνης31η αγωνιστική
Εράνη Φιλιατρών — Σπερχογεία31η αγωνιστική
Ομόνοια Καλαμάτας — ΑΟ Μεθώνης31η αγωνιστική
Πανθουριακός — Τσικλητήρας Πύλου32η αγωνιστική
Απόλλων Πεταλιδίου — Απόλλων Καλαμάτας32η αγωνιστική
Ακρίτας Κορώνης — ΑΕ Αβίας32η αγωνιστική
ΠΑΟ Καλού Νερού — Εθνικός Μελιγαλά32η αγωνιστική
Τέλλος Αγρας Γαργαλιάνων — Κυπαρισσία32η αγωνιστική
ΑΕ Μάνης — Ολυμπιακός Ανάληψης32η αγωνιστική
ΑΟ Μεθώνης — Παπαφλέσσας Χώρας32η αγωνιστική
Εράνη Φιλιατρών — Ομόνοια Καλαμάτας32η αγωνιστική
Απόλλων Πεταλιδίου — Πανθουριακός33η αγωνιστική
Τσικλητήρας Πύλου — Ακρίτας Κορώνης33η αγωνιστική
Απόλλων Καλαμάτας — ΠΑΟ Καλού Νερού33η αγωνιστική
ΑΕ Αβίας — Τέλλος Αγρας Γαργαλιάνων33η αγωνιστική
Εθνικός Μελιγαλά — ΑΕ Μάνης33η αγωνιστική
Κυπαρισσία — Σπερχογεία33η αγωνιστική
Ολυμπιακός Ανάληψης — ΑΟ Μεθώνης33η αγωνιστική
Ομόνοια Καλαμάτας — Παπαφλέσσας Χώρας33η αγωνιστική
Ακρίτας Κορώνης — Απόλλων Πεταλιδίου34η αγωνιστική
ΠΑΟ Καλού Νερού — Πανθουριακός34η αγωνιστική
Τέλλος Αγρας Γαργαλιάνων — Τσικλητήρας Πύλου34η αγωνιστική
ΑΕ Μάνης — Απόλλων Καλαμάτας34η αγωνιστική
Σπερχογεία — ΑΕ Αβίας34η αγωνιστική
ΑΟ Μεθώνης — Εθνικός Μελιγαλά34η αγωνιστική
Εράνη Φιλιατρών — Κυπαρισσία34η αγωνιστική
Παπαφλέσσας Χώρας — Ολυμπιακός Ανάληψης34η αγωνιστική
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement

Πρόσφατα άρθρα

Advertisement
Advertisement

Δες ακόμη…

Advertisement
Advertisement

More in