fbpx
Ακολουθήστε μας

Α΄ Τοπική Μεσσηνίας | Αποτελέσματα – Πρόγραμμα

ΗμερομηνίαΑγώναςΏρα / Αποτελέσματα Ημέρα Αγώνα
ΑΕ Μάνης vs Τέλλος Άγρας1η αγωνιστική
Κυπαρισσία vs Πανθουριακός1η αγωνιστική
Ανδρούσα vs Ομόνοια1η αγωνιστική
Διαβολίτσι vs Αβία1η αγωνιστική
Σπερχογεία vs Ολ. Ανάληψης1η αγωνιστική
Ολυμπιακός Καλ. vs Εθνικός Μελ.1η αγωνιστική
Απόλλων Καλ. vs Φαραί1η αγωνιστική
Τσικλητήρας vs Εράνη1η αγωνιστική
Πανθουριακός — Ολυμπιακός Καλ.2η αγωνιστική
Φαραί — Διαβολίτσι2η αγωνιστική
Ομόνοια — Ολ. Ανάληψης2η αγωνιστική
Απόλλων Καλ. — Κυπαρισσία2η αγωνιστική
Τέλλος Άγρας — Τσικλητήρας2η αγωνιστική
Αβία — Ανδρούσα2η αγωνιστική
Εράνη — Σπερχογεία2η αγωνιστική
Εθνικός Μελ. — ΑΕ Μάνης2η αγωνιστική
Τσικλητήρας — Εθνικός Μελ.3η αγωνιστική
ΑΕ Μάνης — Πανθουριακός3η αγωνιστική
Ολ. Ανάληψης — Αβία3η αγωνιστική
Σπερχογεία — Τέλλος Άγρας3η αγωνιστική
Κυπαρισσία — Ολυμπιακός Καλ.3η αγωνιστική
Ανδρούσα — Φαραί3η αγωνιστική
Ομόνοια — Εράνη3η αγωνιστική
Διαβολίτσι — Απόλλων Καλ.3η αγωνιστική
Πανθουριακός — Τσικλητήρας4η αγωνιστική
Φαραί — Ολ. Ανάληψης4η αγωνιστική
Ολυμπιακός Καλ. — ΑΕ Μάνης4η αγωνιστική
Εθνικός Μελ. — Σπερχογεία4η αγωνιστική
Διαβολίτσι — Κυπαρισσία4η αγωνιστική
Τέλλος Άγρας — Ομόνοια4η αγωνιστική
Απόλλων Καλ. — Ανδρούσα4η αγωνιστική
Αβία — Εράνη4η αγωνιστική
Σπερχογεία — Πανθουριακός5η αγωνιστική
Ανδρούσα — Διαβολίτσι5η αγωνιστική
Ομόνοια — Εθνικός Μελ.5η αγωνιστική
Κυπαρισσία — ΑΕ Μάνης5η αγωνιστική
Απόλλων Καλ. — Ολ. Ανάληψης5η αγωνιστική
Εράνη — Φαραί5η αγωνιστική
Τσικλητήρας — Ολυμπιακός Καλ.5η αγωνιστική
Αβία — Τέλλος Άγρας5η αγωνιστική
ΑΕ Μάνης — Τσικλητήρας6η αγωνιστική
Φαραί — Τέλλος Άγρας6η αγωνιστική
Πανθουριακός — Ομόνοια6η αγωνιστική
Ανδρούσα — Κυπαρισσία6η αγωνιστική
Εράνη - Απόλλων Καλ.6η αγωνιστική
Ολυμπιακός Καλ. — Σπερχογεία6η αγωνιστική
Εθνικός Μελ. — Αβία6η αγωνιστική
Διαβολίτσι — Ολ. Ανάληψης6η αγωνιστική
Φαραί — Εθνικός Μελ.7η αγωνιστική
Ομόνοια — Ολυμπιακός Καλ.7η αγωνιστική
Σπερχογεία — ΑΕ Μάνης7η αγωνιστική
Ολ. Ανάληψης — Ανδρούσα7η αγωνιστική
Τέλλος Άγρας — Απόλλων Καλ.7η αγωνιστική
Εράνη — Διαβολίτσι7η αγωνιστική
Κυπαρισσία — Τσικλητήρας7η αγωνιστική
Αβία — Πανθουριακός7η αγωνιστική
Ολυμπιακός Καλ. — Αβία8η αγωνιστική
Ανδρούσα — Εράνη8η αγωνιστική
Απόλλων Καλ. — Εθνικός Μελ.8η αγωνιστική
Ολ. Ανάληψης — Κυπαρισσία8η αγωνιστική
Διαβολίτσι — Τέλλος Άγρας8η αγωνιστική
Τσικλητήρας — Σπερχογεία8η αγωνιστική
ΑΕ Μάνης — Ομόνοια8η αγωνιστική
Πανθουριακός — Φαραί8η αγωνιστική
Πανθουριακός — Απόλλων Καλ.9η αγωνιστική
Φαραί — Ολυμπιακός Καλ.9η αγωνιστική
Κυπαρισσία — Σπερχογεία9η αγωνιστική
Εθνικός Μελ. — Διαβολίτσι9η αγωνιστική
Ομόνοια — Τσικλητήρας9η αγωνιστική
Αβία — ΑΕ Μάνης9η αγωνιστική
Εράνη — Ολ. Ανάληψης9η αγωνιστική
Τέλλος Άγρας — Ανδρούσα9η αγωνιστική
Ολ. Ανάληψης — Τέλλος Άγρας10η αγωνιστική
Τσικλητήρας — Αβία10η αγωνιστική
Εράνη — Κυπαρισσία10η αγωνιστική
Ολυμπιακός Καλ. — Απόλλων Καλ.10η αγωνιστική
ΑΕ Μάνης — Φαραί10η αγωνιστική
Σπερχογεία — Ομόνοια10η αγωνιστική
Διαβολίτσι — Πανθουριακός10η αγωνιστική
Ανδρούσα — Εθνικός Μελ.10η αγωνιστική
Πανθουριακός — Ανδρούσα11η αγωνιστική
Φαραί — Τσικλητήρας11η αγωνιστική
Κυπαρισσία — Ομόνοια11η αγωνιστική
Απόλλων Καλ. — ΑΕ Μάνης11η αγωνιστική
Αβία — Σπερχογεία11η αγωνιστική
Τέλλος Άγρας — Εράνη11η αγωνιστική
Εθνικός Μελ. — Ολυμπιακός Αν.11η αγωνιστική
Ολυμπιακός Καλ. — Διαβολίτσι11η αγωνιστική
Σπερχογεία — Φαραί12η αγωνιστική
Ομόνοια — Αβία12η αγωνιστική
Ολ. Ανάληψης — Πανθουριακός12η αγωνιστική
ΑΕ Μάνης — Διαβολίτσι12η αγωνιστική
Τέλλος Άγρας — Κυπαρισσία12η αγωνιστική
Ανδρούσα — Ολυμπιακός Καλ.12η αγωνιστική
Τσικλητήρας — Απόλλων Καλ.12η αγωνιστική
Εράνη — Εθνικός Μελ.12η αγωνιστική
ΑΕ Μάνης — Ανδρούσα13η αγωνιστική
Πανθουριακός — Εράνη13η αγωνιστική
Φαραί — Ομόνοια13η αγωνιστική
Εθνικός Μελ. — Τέλλος Άγρας13η αγωνιστική
Ολυμπιακός Καλ. — Ολ. Ανάληψης13η αγωνιστική
Διαβολίτσι — Τσικλητήρας13η αγωνιστική
Κυπαρισσία — Αβία13η αγωνιστική
Απόλλων Καλ. — Σπερχογεία13η αγωνιστική
Σπερχογεία — Διαβολίτσι14η αγωνιστική
Τσικλητήρας — Ανδρούσα14η αγωνιστική
Ομόνοια — Απόλλων Καλ.14η αγωνιστική
Αβία — Φαραί14η αγωνιστική
Ολ. Ανάληψης — ΑΕ Μάνης14η αγωνιστική
Εθνικός Μελ. — Κυπαρισσία14η αγωνιστική
Τέλλος Άγρας — Πανθουριακός14η αγωνιστική
Εράνη — Ολυμπιακός Καλ.14η αγωνιστική
Διαβολίτσι — Ομόνοια15η αγωνιστική
Ολυμπιακός Καλ. — Τέλλος Άγρας15η αγωνιστική
Τσικλητήρας — Ολ. Ανάληψης15η αγωνιστική
Απόλλων Καλ. — Αβία15η αγωνιστική
Ανδρούσα — Σπερχογεία15η αγωνιστική
Πανθουριακός — Εθνικός Μελ.15η αγωνιστική
ΑΕ Μάνης — Εράνη15η αγωνιστική
Κυπαρισσία — Φαραί15η αγωνιστική
Φαραί — Απόλλων Καλ.16η αγωνιστική
Ομόνοια — Ανδρούσα16η αγωνιστική
Ολ. Ανάληψης — Σπερχογεία16η αγωνιστική
Εθνικός Μελ. — Ολυμπιακός Καλ.16η αγωνιστική
Τέλλος Άγρας — ΑΕ Μάνης16η αγωνιστική
Εράνη — Τσικλητήρας16η αγωνιστική
Πανθουριακός — Κυπαρισσία16η αγωνιστική
Αβία — Διαβολίτσι16η αγωνιστική
Ολυμπιακός Καλ. — Πανθουριακός17η αγωνιστική
ΑΕ Μάνης — Εθνικός Μελ.17η αγωνιστική
Τσικλητήρας — Τέλλος Άγρας17η αγωνιστική
Σπερχογεία — Εράνη17η αγωνιστική
Κυπαρισσία — Απόλλων Καλ.17η αγωνιστική
Διαβολίτσι — Φαραί17η αγωνιστική
Ολ. Ανάληψης — Ομόνοια17η αγωνιστική
Ανδρούσα — Αβία17η αγωνιστική
Ολυμπιακός Καλ. — Κυπαρισσία18η αγωνιστική
Αβία — Ολ. Ανάληψης18η αγωνιστική
Πανθουριακός — ΑΕ Μάνης18η αγωνιστική
Απόλλων Καλ. — Διαβολίτσι18η αγωνιστική
Εράνη — Ομόνοια18η αγωνιστική
Τέλλος Άγρας — Σπερχογεία18η αγωνιστική
Φαραί — Ανδρούσα18η αγωνιστική
Εθνικός Μελ. — Τσικλητήρας18η αγωνιστική
Ομόνοια — Τέλλος Άγρας19η αγωνιστική
ΑΕ Μάνης — Ολυμπιακός Καλ.19η αγωνιστική
Τσικλητήρας — Πανθουριακός19η αγωνιστική
Κυπαρισσία — Διαβολίτσι19η αγωνιστική
Εράνη — Αβία19η αγωνιστική
Ανδρούσα — Απόλλων Καλ.19η αγωνιστική
Ολ. Ανάληψης — Φαραί19η αγωνιστική
Σπερχογεία — Εθνικός Μελ.19η αγωνιστική
Εθνικός Μελ. — Ομόνοια20η αγωνιστική
Πανθουριακός — Σπερχογεία20η αγωνιστική
ΑΕ Μάνης — Κυπαρισσία20η αγωνιστική
Ολυμπιακός Καλ. — Τσικλητήρας20η αγωνιστική
Φαραί — Εράνη20η αγωνιστική
Τέλλος Άγρας — Αβία20η αγωνιστική
Ολ. Ανάληψης — Απόλλων Καλ.20η αγωνιστική
Διαβολίτσι — Ανδρούσα20η αγωνιστική
Απόλλων Καλ. — Εράνη21η αγωνιστική
Τέλλος Άγρας — Φαραί21η αγωνιστική
Ομόνοια — Πανθουριακός21η αγωνιστική
Σπερχογεία — Ολυμπιακός Καλ.21η αγωνιστική
Τσικλητήρας — ΑΕ Μάνης21η αγωνιστική
Κυπαρισσία — Ανδρούσα21η αγωνιστική
Ολ. Ανάληψης — Διαβολίτσι21η αγωνιστική
Αβία — Εθνικός Μελ.21η αγωνιστική
Πανθουριακός — Αβία22η αγωνιστική
Απόλλων Καλ. — Τέλλος Άγρας22η αγωνιστική
Ανδρούσα — Ολ. Ανάληψης22η αγωνιστική
Ολυμπιακός Καλ. — Ομόνοια22η αγωνιστική
Τσικλητήρας — Κυπαρισσία22η αγωνιστική
Διαβολίτσι — Εράνη22η αγωνιστική
Εθνικός Μελ. — Φαραί22η αγωνιστική
ΑΕ Μάνης — Σπερχογεία22η αγωνιστική
Ομόνοια — ΑΕ Μάνης23η αγωνιστική
Κυπαρισσία — Ολ. Ανάληψης23η αγωνιστική
Εθνικός Μελ. — Απόλλων Καλ.23η αγωνιστική
Αβία — Ολυμπιακός Καλ.23η αγωνιστική
Φαραί — Πανθουριακός23η αγωνιστική
Τέλλος Άγρας — Διαβολίτσι23η αγωνιστική
Εράνη — Ανδρούσα23η αγωνιστική
Σπερχογεία — Τσικλητήρας23η αγωνιστική
Διαβολίτσι — Εθνικός Μελ.24η αγωνιστική
Ολυμπιακός Καλ. — Φαραί24η αγωνιστική
Ανδρούσα — Τέλλος Άγρας24η αγωνιστική
Ολ. Ανάληψης — Εράνη24η αγωνιστική
Σπερχογεία — Κυπαρισσία24η αγωνιστική
Απόλλων Καλ. — Πανθουριακός24η αγωνιστική
ΑΕ Μάνης — Αβία24η αγωνιστική
Τσικλητήρας — Ομόνοια24η αγωνιστική
Αβία — Τσικλητήρας25η αγωνιστική
Φαραί — ΑΕ Μάνης25η αγωνιστική
Κυπαρισσία — Εράνη25η αγωνιστική
Τέλλος Άγρας — Ολ. Ανάληψης25η αγωνιστική
Απόλλων Καλ. — Ολυμπιακός Καλ.25η αγωνιστική
Πανθουριακός — Διαβολίτσι25η αγωνιστική
Εθνικός Μελ. — Ανδρούσα25η αγωνιστική
Ομόνοια — Σπερχογεία25η αγωνιστική
ΑΕ Μάνης — Απόλλων Καλ.26η αγωνιστική
Ομόνοια — Κυπαρισσία26η αγωνιστική
Σπερχογεία — Αβία26η αγωνιστική
Τσικλητήρας — Φαραί26η αγωνιστική
Ολ. Ανάληψης — Εθνικός Μελ.26η αγωνιστική
Διαβολίτσι — Ολυμπιακός Καλ.26η αγωνιστική
Ανδρούσα — Πανθουριακός26η αγωνιστική
Εράνη — Τέλλος Άγρας26η αγωνιστική
Αβία — Ομόνοια27η αγωνιστική
Εθνικός Μελ. — Εράνη27η αγωνιστική
Φαραί — Σπερχογεία27η αγωνιστική
Κυπαρισσία — Τέλλος Άγρας27η αγωνιστική
Διαβολίτσι — ΑΕ Μάνης27η αγωνιστική
Απόλλων Καλ. — Τσικλητήρας27η αγωνιστική
Πανθουριακός — Ολ. Ανάληψης27η αγωνιστική
Ολυμπιακός Καλ. — Ανδρούσα27η αγωνιστική
Αβία — Κυπαρισσία28η αγωνιστική
Τσικλητήρας — Διαβολίτσι28η αγωνιστική
Εράνη — Πανθουριακός28η αγωνιστική
Ολ. Ανάληψης — Ολυμπιακός Καλ.28η αγωνιστική
Τέλλος Άγρας — Εθνικός Μελ.28η αγωνιστική
Ομόνοια — Φαραί28η αγωνιστική
Ανδρούσα — ΑΕ Μάνης28η αγωνιστική
Σπερχογεία — Απόλλων Καλ.28η αγωνιστική
Ολυμπιακός Καλ. — Εράνη29η αγωνιστική
Πανθουριακός — Τέλλος Άγρας29η αγωνιστική
Ανδρούσα — Τσικλητήρας29η αγωνιστική
Διαβολίτσι — Σπερχογεία29η αγωνιστική
Φαραί — Αβία29η αγωνιστική
Απόλλων Καλ. — Ομόνοια29η αγωνιστική
Κυπαρισσία — Εθνικός Μελ.29η αγωνιστική
ΑΕ Μάνης — Ολ. Ανάληψης29η αγωνιστική
Φαραί — Κυπαρισσία30η αγωνιστική
Ολ. Ανάληψης — Τσικλητήρας30η αγωνιστική
Εράνη — ΑΕ Μάνης30η αγωνιστική
Ομόνοια — Διαβολίτσι30η αγωνιστική
Αβία — Απόλλων Καλ.30η αγωνιστική
Εθνικός Μελ. — Πανθουριακός30η αγωνιστική
Σπερχογεία — Ανδρούσα30η αγωνιστική
Τέλλος Άγρας — Ολυμπιακός Καλ.30η αγωνιστική
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement

Πρόσφατα άρθρα

Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement

Δες ακόμη…

Advertisement
Advertisement
Advertisement

More in