Βίντεο

Δείτε ξανά… και ξανά, το απίστευτο γκολ του πορτιέρο Παπαδόπουλου στην Τρίπολη! (video)

Να δούμε ξανά λοιπόν την απίστευτη εξέλιξη στο Αστέρας – Παναθηναϊκός, με τον τερματοφύλακα των Αρκάδων, Νίκο Παπαδόπουλο να ισοφαρίζει σε 2-2 με τρομερό σεντερφορίσιο σουτ από το ύψος της μικρής περιοχής. (VIDEO)

Ο Παναθηναϊκός κρατούσε μία σπουδαία νίκη κόντρα στον Αστέρα μέχρι το έβδομο λεπτό των καθυστερήσεων. Ωστόσο, σε εκείνο το σημείο ο τερματοφύλακας των Αρκάδων, που είχε ανέβει στην αντίπαλη περιοχή για την τελευταία φάση, έστειλε την μπάλα στα δίχτυα και ισοφάρισε σε 2-2 με ένα τρομερό σεντερφορίσιο σουτ από το ύψος της μικρής περιοχής.