Επισκοπή – Ολυμπιακός Β’ 1-1: Ισοπαλία με δύο γκολ λίγο πριν από το φινάλε στο ντεμπούτο του Οκκά

Ισόπαλο 1-1 έληξε το παιχνίδι ανάμεσα στην Επισκοπή και τον Ολυμπιακό Β’, με τον Χοβανισιάν να ανοίγει το σκορ στο 90′ και τον Λιάτσο να ισοφαρίζει στο 90+2′.

Η Επισκοπή και ο Ολυμπιακός Β’ έκαναν την πρεμιέρα τους στον Β’ όμιλο της Super League 2. Ισόπαλο 1-1 έληξε το ματς ανάμεσα στις δύο ομάδες στο ντεμπούτο του Γιάννη Οκκά στον ερυθρόλευκο πάγκο.

Οι φιλοξενούμενοι έμειναν με δέκα παίκτες στο 64ο λεπτό, καθώς ο Παύλος Μαυρουδής αντίκρισε δεύτερη κίτρινη κάρτα. Η κρητική ομάδα άνοιξε το σκορ στο 90ο λεπτό με τον Χοβανισιάν. Ωστόσο, ο Ολυμπιακός πήρε την ισοπαλία με τον Λιάτσο στο 90+2′.

Επισκοπή: Καλογεράκης, Πολίτης, Κούτσιας, Κεφαλάς, Λάμτσε, Εμπουέλε, Σαμουκασόβι, Σκεντεράι, Σταθόπουλος, Χοβανισιάν, Παπαδόπουλος.

Ολυμπιακός Β’: Στουρνάρας, Αποστολόπουλος, Νταμπό, Κωστή, Νίκολιτς, Μαυρουδής, Μαρίνος, Βοΐλης, Χρυσόπουλος, Κινκουέ, Καράκουτης.

Πηγή: Sport24