fbpx
Connect with us

Μεσσηνία

ΕΠΣ Μεσσηνίας: Σούπερ ντέρμπι στη Μεσσήνη – το πρόγραμμα (24/10) σε όλες τις κατηγορίας

ΕΠΣ Μεσσηνίας: Σούπερ ντέρμπι στη Μεσσήνη – το πρόγραμμα (24/10) σε όλες τις κατηγορίας

Με ντέρμπι στη Μεσσήνη για τον 1ο Όμιλο της Α’ Τοπικής, συνεχίζονται τα τοπικά πρωταθλήματα στη Μεσσηνία.

Αναλυτικά το σημερινό (24/10) πρόγραμμα:

Α Κατηγορία 1ος Όμιλος
(4η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
Α.Ε. ΜΑΝΗΣ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΕΛΙΓΑΛΑ ΓΗΠΕΔΟ ΚΑΜΠΟΥ Κυριακή 24/10/21 15:30 ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ Η., ΓΕΩΡΓΑΝΤΑΣ Χ., ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Κ.
Α.Ο. ΣΠΕΡΧΟΓΕΙΑΣ – Α.Σ. ΠΑΝΘΟΥΡΙΑΚΟΣ ΣΠΕΡΧΟΓΕΙΑΣ Κυριακή 24/10/21 15:30 ΤΣΟΥΛΑΚΟΣ Η., ΤΑΒΟΥΛΑΡΕΑΣ Δ., ΜΠΑΡΔΗΣ Γ.
Α.Ο. ΟΜΟΝΟΙΑ – Α.Ε. ΑΒΙΑΣ ΔΗΜ. ΚΤΕΛ ‘ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ’ Κυριακή 24/10/21 15:30 ΡΕΚΚΑΣ Η., ΤΣΟΠΑΝΑΚΗΣ Χ., ΜΠΑΣΙΛΑΡΗΣ Ε.
ΠΑΜΙΣΟΣ ΜΕΣΣΗΝΗΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΜΕΣΣΗΝΗΣ Κυριακή 24/10/21 15:30 ΣΚΟΡΔΟΣ Η., ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΥ Σ.
Α Κατηγορία 2ος Όμιλος
(4η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑΣ ΧΩΡΑΣ – ΕΡΑΝΗ ΦΙΛΙΑΤΡΩΝ 0-3 χ.α.
ΠΑΟ ΚΑΛΟΥ ΝΕΡΟΥ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΤΑΛΙΔΙΟΥ ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣ Κυριακή 24/10/21 15:30 ΨΗΛΟΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Κ., ΓΑΙΤΑΝΗΣ Π., ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ Π.
ΑΚΡΙΤΑΣ ΚΟΡΩΝΗΣ – Α.Ο. ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣ ΚΟΡΩΝΗΣ Κυριακή 24/10/21 15:30 ΠΛΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Δ., ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΚΟΥΡΤΕΣΗΣ Δ.
Α1 Κατηγορία
(4η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
Α.Ε. ΛΟΓΓΑΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΛΟΓΓΑΣ Κυριακή 24/10/21 15:30 ΑΡΑΠΗΣ Ε., ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ Α.
ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ – ΑΕΚ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ Π. ΜΠΑΧΡΑΜΗΣ Κυριακή 24/10/21 18:30 ΡΕΚΚΑΣ Η., ΤΣΟΥΛΑΚΟΣ Η., ΜΠΑΣΙΛΑΡΗΣ Ε.
Β Κατηγορία 1ος Όμιλος
(1η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
Α.Ο. ΠΑΤΙΣΤΑ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ 0-3 χ.α.
ΑΕΠΣ ΑΡΙΣ – ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ ΔΗΜ. ΚΤΕΛ ‘ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ’ Κυριακή 24/10/21 11:00 ΤΣΟΥΛΑΚΟΣ Η., ΤΣΑΟΥΣΗ Ε., ΧΑΛΚΙΑΔΑΚΗ Ζ.
ΑΙΑΝΤΑΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ – ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΕΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ Π. ΜΠΑΧΡΑΜΗΣ Κυριακή 24/10/21 12:00 ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΤΣΟΠΑΝΑΚΗΣ Χ., ΤΑΒΟΥΛΑΡΕΑΣ Δ.
ΑΠΟ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΙΚΑΡΟΣ – ΑΣ ΔΑΝΑΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠ. ΔΥΤ. ΠΑΡΑΛΙΑΣ Κυριακή 24/10/21 12:00 ΑΡΑΠΗΣ Ε., ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΥ Δ., ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΥ Β.
Α.Ο. ΛΑΙΪΚΩΝ – ΘΥΕΛΛΑ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΔΗΜ ΓΗΠΕΔΟ ΛΑΙΙΚΩΝ “ΙΩΑΝ ΚΑΡΤ Κυριακή 24/10/21 15:30 ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΜΠΟΥΡΙΚΑΣ Χ., ΧΑΛΚΙΑΔΑΚΗ Ζ.
Β Κατηγορία 3ος Όμιλος
(1η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
Α.Ο. ΣΤΕΝΩΣΙΑΣ – ΑΟ ΦΟΙΝΙΚΟΥΝΤΑΣ ΣΟΥΛΗΝΑΡΙΟΥ Κυριακή 24/10/21 15:30 ΚΟΥΡΤΕΣΗΣ Δ., ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΥ Δ., ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΥ Β.
Π.Α.Ο. ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ – ΝΕΔΟΥΣΑ ΑΛΑΓΟΝΙΑΣ ΓΗΠΕΔΟ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Κυριακή 24/10/21 15:30 ΤΑΓΑΡΗΣ Δ., ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΚΑΚΑΒΑΣ Α.

Click to comment

Leave a Reply

Η ηλ. διεύθυνση σας δεν δημοσιεύεται. Τα υποχρεωτικά πεδία σημειώνονται με *

Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement

Πρόσφατα άρθρα

Advertisement
Advertisement

Δες ακόμη…

Advertisement
Advertisement

More in Μεσσηνία