fbpx
Ακολουθήστε μας

Μεσσηνία

ΕΠΣ Μεσσηνίας: Το πρόγραμμα και οι διαιτητές του Σαββατοκύριακου (18-19/1)

ΕΠΣ Μεσσηνίας: Το πρόγραμμα και οι διαιτητές του Σαββατοκύριακου (18-19/1)
Κουσταναστάσης, Αθανασοπούλου, Τσίρμπας η διαιτητική τριάδα στο "Σταύρος Παπαδόπουλος" για το Πανθουριακός-Εθνικός Μελιγαλά

Ανακοινώθηκαν από την ΕΠΣ Μεσσηνίας οι διαιτητές των αναμετρήσεων σε Α’, Α1 και Β’ Τοπική Μεσσηνίας. Την πιο ενδιαφέρουσα αναμέτρηση για την 15η αγωνιστική της Α’ Τοπικής Μεσσηνίας ανάμεσα σε Πανθουριακό και Εθνικό Μελιγαλά “σφυρίζει” ο Κουτσαναστάσης.

Αναλυτικά:

Α΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
(15η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
1. ΕΡΑΝΗ ΦΙΛΙΑΤΡΩΝ – ΠΑΟ ΚΑΛΟΥ ΝΕΡΟΥ ΦΙΛΙΑΤΡΩΝ Σάββατο 18/01/20 15:00 ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Μ., ΓΑΚΗΣ Ν., ΤΣΟΠΑΝΑΚΗΣ Χ.
2. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΝΑΛΗΨΗΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΜΕΣΣΗΝΗΣ Σάββατο 18/01/20 15:00 ΨΗΛΟΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Κ., ΜΠΑΣΙΛΑΡΗΣ Ε., ΒΑΝΙΚΙΩΤΗΣ Γ.
3. Α.Σ. ΠΑΝΘΟΥΡΙΑΚΟΣ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΕΛΙΓΑΛΑ ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΥ Σάββατο 18/01/20 15:00 ΚΟΥΤΣΑΝΑΣΤΑΣΗΣ Ι., ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΥ Σ., ΤΣΙΡΜΠΑΣ Ν.
4. ΤΣΙΚΛΗΤΗΡΑΣ ΠΥΛΟΥ – Α.Ε. ΜΑΝΗΣ ΣΟΥΛΗΝΑΡΙΟΥ Κυριακή 19/01/20 15:00 ΤΣΟΥΛΑΚΟΣ Η., ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΥ Δ., ΜΠΑΣΙΛΑΡΗΣ Ε.
5. Α.Ο. ΜΕΘΩΝΗΣ – Α.Ο. ΣΠΕΡΧΟΓΕΙΑΣ ΜΕΘΩΝΗΣ Κυριακή 19/01/20 15:00 ΚΟΥΡΤΕΣΗΣ Δ., ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Κ.
6. Α.Ε. ΑΒΙΑΣ – ΤΕΛΟΣ ΑΓΡΑΣ ΓΗΠΕΔΟ ΚΑΜΠΟΥ Κυριακή 19/01/20 15:00 ΠΛΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Δ., ΤΣΟΠΑΝΑΚΗΣ Χ., ΤΣΙΛΙΚΑΣ Γ.
7. ΑΚΡΙΤΑΣ ΚΟΡΩΝΗΣ – ΠΑΜΙΣΟΣ ΜΕΣΣΗΝΗΣ ΚΟΡΩΝΗΣ Κυριακή 19/01/20 15:00 ΚΟΥΤΣΑΝΑΣΤΑΣΗΣ Ι., ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΤΣΙΡΜΠΑΣ Ν.
8. Α.Ο. ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣ – Α.Σ. ΑΝΔΡΟΥΣΑΣ ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣ Κυριακή 19/01/20 15:00 ΡΕΚΚΑΣ Η., ΤΣΟΥΚΑΛΗ Α., ΓΕΩΡΓΑΝΤΑΣ Χ.
Α1 ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
(14η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
9. ΑΕ ΚΥΠΑΡΙΣ-ΗΡΑΚΛΗΣ – ΑΟ ΦΥΤΕΙΑΣ ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣ Σάββατο 18/01/20 15:00 ΚΑΥΚΑΣ Α., ΔΙΑΚΟΥΜΑΚΟΣ Λ., ΜΠΟΥΡΙΚΑΣ Χ.
10. ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑΣ ΧΩΡΑΣ – Α.Ο. ΟΜΟΝΟΙΑ ΧΩΡΑΣ Σάββατο 18/01/20 15:00 ΠΛΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Δ., ΓΕΩΡΓΑΝΤΑΣ Χ., ΒΟΣΝΑΚΗΣ Κ.
11. ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΡΦΑΡΩΝ – Α.Ο. ΔΩΡΙΟΥ ΑΡΦΑΡΩΝ Σάββατο 18/01/20 15:00 ΡΕΚΚΑΣ Η., ΤΣΑΟΥΣΗ Σ., ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΥ Δ.
12. ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΤΑΛΙΔΙΟΥ – ΧΑΝΔΡΙΝΑΪΚΟΣ Π.Σ. ΠΕΤΑΛΙΔΙΟΥ Κυριακή 19/01/20 15:00 ΓΚΟΥΜΑΣ Ν., ΜΠΑΡΔΗΣ Γ., ΤΣΑΟΥΣΗ Σ.
13. ΑΕΚ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ – ΘΥΕΛΛΑ ΧΑΡΑΚΟΠΙΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠ. ΔΥΤ. ΠΑΡΑΛΙΑΣ Κυριακή 19/01/20 15:00 ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΤΑΒΟΥΛΑΡΕΑΣ Δ.
14. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ ΔΗΜ. ΚΤΕΛ ‘ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ’ Κυριακή 19/01/20 15:00 ΜΠΟΥΡΙΚΑΣ Η., ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΥ Σ., ΑΡΑΠΗΣ Ε.
15. ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ – ΝΕΟΣ ΑΡΙΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ Π. ΜΠΑΧΡΑΜΗΣ Κυριακή 19/01/20 18:00 ΑΛΕΞΕΑΣ Η., ΤΣΙΛΙΚΑΣ Γ., ΛΙΑΝΟΣ Π.
Β΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 1ος ΟΜΙΛΟΣ
(12η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
16. Α.Ο. ΠΑΤΙΣΤΑ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠ. ΔΥΤ. ΠΑΡΑΛΙΑΣ Σάββατο 18/01/20 15:00 ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ Η., ΜΠΑΡΔΗΣ Γ., ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Ε.
17. ΝΕΔΟΥΣΑ ΑΛΑΓΟΝΙΑΣ – ΔΟΞΑ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ Π. ΜΠΑΧΡΑΜΗΣ Σάββατο 18/01/20 18:00 ΚΟΥΡΤΕΣΗΣ Δ., ΤΑΒΟΥΛΑΡΕΑΣ Δ., ΚΑΡΑΜΠΕΤΣΟΣ Χ.
18. ΑΠΣ ΑΡΙΣ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΔΗΜ. ΚΤΕΛ ‘ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ’ Κυριακή 19/01/20 11:00 ΔΙΑΚΟΥΜΑΚΟΣ Λ., ΒΑΝΙΚΙΩΤΗΣ Γ., ΤΑΓΑΡΗΣ Δ.
19. ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΣ Γ.Σ. – Α.Ο. ΛΑΙΪΚΩΝ ΔΗΜΟΤΙΚΟ Π. ΜΠΑΧΡΑΜΗΣ Κυριακή 19/01/20 12:00 ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ Η., ΤΣΟΠΑΝΑΚΗΣ Χ., ΤΣΑΟΥΣΗ Ε.
20. ΑΙΑΝΤΑΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ – ΑΠΟ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΙΚΑΡΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ Π. ΜΠΑΧΡΑΜΗΣ Κυριακή 19/01/20 15:00 ΣΕΡΕΜΕΤΗΣ Π., ΒΑΝΙΚΙΩΤΗΣ Γ., ΚΟΥΤΑΒΑΣ Η.
Β΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 2ος ΟΜΙΛΟΣ
(12η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
21. ΑΟ ΕΡΜΗΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ – Π.Α.Ο.Κ. ΔΗΜΟΤΙΚΟ Π. ΜΠΑΧΡΑΜΗΣ Σάββατο 18/01/20 15:00 ΑΡΑΠΗΣ Ε., ΚΑΣΚΑΝΗΣ Φ., ΚΟΥΤΑΒΑΣ Η.
22. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΛΑΤΥ – ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑΣ ΑΜΦΕΙΑΣ ΜΙΚΡΟΜΑΝΗΣ Σάββατο 18/01/20 15:00 ΓΚΟΥΜΑΣ Ν., ΤΑΓΑΡΗΣ Δ., ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ Γ.
23. Α.Ο. ΠΑΝΕΥΑΪΚΟΣ – ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ ΑΝΔΡΟΥΣΑΣ Κυριακή 19/01/20 11:00 ΜΠΟΥΡΙΚΑΣ Η., ΜΑΛΑΠΑΝΗ Σ., ΜΠΟΥΡΙΚΑΣ Χ.
24. ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΚΟΠΑΝΑΚΙΟΥ – ΑΣ ΘΥΕΛΛΑ ΜΕΡΟΠΗΣ ΚΟΠΑΝΑΚΙΟΥ Κυριακή 19/01/20 15:00 ΚΑΣΚΑΝΗΣ Φ., ΚΑΡΑΜΠΕΤΣΟΣ Χ., ΤΣΑΟΥΣΗ Ε.
25. ΝΙΚΗ ΠΛΑΤΗΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΑΛΥΡΑΣ ΝΕΟ ΦΙΛΙΑΤΡΩΝ Κυριακή 19/01/20 15:00 ΤΖΕΜΑΛΑΪ Ε., ΔΙΑΚΟΥΜΑΚΟΣ Λ., ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ Α.
Β΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 3ος ΟΜΙΛΟΣ
(12η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
26. ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΑΜΙΣΟΣ ΜΕΣΣΗΝΗΣ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ
27. Α.Ε. ΛΟΓΓΑΣ – Α.Ο. ΣΤΕΝΩΣΙΑΣ ΛΟΓΓΑΣ Σάββατο 18/01/20 15:00 ΤΣΟΥΛΑΚΟΣ Η., ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΚΑΜΑΙ Α.
28. ΝΕΣΤΩΡ ΠΥΛΟΥ – Α.Ο. ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ ΠΥΛΟΥ Σάββατο 18/01/20 15:00 ΤΖΕΜΑΛΑΪ Ε., ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Κ.
29. ΑΣ ΔΑΝΑΟΣ – ΑΠΣ ΔΗΜΟΥ ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑ ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΕΠΣΜ Κυριακή 19/01/20 12:00 ΑΡΑΠΗΣ Ε., ΤΑΒΟΥΛΑΡΕΑΣ Δ., ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Ε.
30. ΘΥΕΛΛΑ ΠΑΡΑΛΙΑΣ – Π.Α.Ο. ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠ. ΔΥΤ. ΠΑΡΑΛΙΑΣ Κυριακή 19/01/20 12:00 ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΛΙΑΝΟΣ Π., ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΣ Κ.

Σχολιάστε εδώ

Αφήστε το σχόλιο σας

Η ηλ. διεύθυνση σας δεν δημοσιεύεται. Τα υποχρεωτικά πεδία σημειώνονται με *

Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement

Πρόσφατα άρθρα

Advertisement
Advertisement

Δες ακόμη…

Advertisement
Advertisement

More in Μεσσηνία