fbpx
Ακολουθήστε μας

Μεσσηνία

ΕΠΣ Μεσσηνίας: Το πρόγραμμα και οι διαιτητές του Σαββατοκύριακου (23-24/11)

ΕΠΣ Μεσσηνίας: Το πρόγραμμα και οι διαιτητές του Σαββατοκύριακου (23-24/11)

Αναλυτικά το πρόγραμμα και οι διαιτητές σε Α΄, Α1 και Β΄ Τοπική Μεσσηνίας των αγώνων του Σαββατοκύριακου (23-24/11):

Α΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
(9η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
1. ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΕΛΙΓΑΛΑ – ΑΚΡΙΤΑΣ ΚΟΡΩΝΗΣ ΜΕΛΙΓΑΛΑ Σάββατο 23/11/19 15:00 ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Μ., ΤΣΟΠΑΝΑΚΗΣ Χ., ΓΕΩΡΓΑΝΤΑΣ Χ.
2. ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ – Α.Ο. ΜΕΘΩΝΗΣ ΑΣΠΡΟΧΩΜΑΤΟΣ Σάββατο 23/11/19 15:00 ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ Η., ΤΣΙΛΙΚΑΣ Γ., ΑΡΑΠΗΣ Ε.
3. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΝΑΛΗΨΗΣ – ΤΣΙΚΛΗΤΗΡΑΣ ΠΥΛΟΥ ΜΕΣΣΗΝΗΣ Σάββατο 23/11/19 15:00 ΤΣΟΥΛΑΚΟΣ Η., ΤΖΕΜΑΛΑΪ Ε., ΒΑΝΙΚΙΩΤΗΣ Γ.
4. ΕΡΑΝΗ ΦΙΛΙΑΤΡΩΝ – ΠΑΜΙΣΟΣ ΜΕΣΣΗΝΗΣ ΦΙΛΙΑΤΡΩΝ Κυριακή 24/11/19 15:00 ΨΗΛΟΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Κ., ΜΠΟΥΡΙΚΑΣ Η., ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ Γ.
5. ΤΕΛΟΣ ΑΓΡΑΣ – Α.Σ. ΑΝΔΡΟΥΣΑΣ ΓΑΡΓΑΛΙΑΝΩΝ Κυριακή 24/11/19 15:00 ΚΑΥΚΑΣ Α., ΤΖΕΜΑΛΑΪ Ε., ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Κ.
6. Α.Ο. ΣΠΕΡΧΟΓΕΙΑΣ – Α.Ο. ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣ ΣΠΕΡΧΟΓΕΙΑΣ Κυριακή 24/11/19 15:00 ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Μ., ΤΣΟΥΚΑΛΗ Α., ΤΣΟΥΛΑΚΟΣ Η.
7. Α.Ε. ΜΑΝΗΣ – Α.Ε. ΑΒΙΑΣ ΓΗΠΕΔΟ ΚΑΜΠΟΥ Κυριακή 24/11/19 15:00 ΑΛΕΞΕΑΣ Η., ΤΣΙΛΙΚΑΣ Γ., ΓΕΩΡΓΑΝΤΑΣ Χ.
8. ΠΑΟ ΚΑΛΟΥ ΝΕΡΟΥ – Α.Σ. ΠΑΝΘΟΥΡΙΑΚΟΣ ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣ Κυριακή 24/11/19 15:00 ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ Η., ΒΑΝΙΚΙΩΤΗΣ Γ., ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΣ Η.
Α1 ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
(8η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
9. Α.Ο. ΔΩΡΙΟΥ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΤΑΛΙΔΙΟΥ ΔΩΡΙΟΥ Σάββατο 23/11/19 15:00 ΚΑΥΚΑΣ Α., ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΣ Η., ΜΠΟΥΡΙΚΑΣ Χ.
10. ΝΕΟΣ ΑΡΙΣ – ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑΣ ΧΩΡΑΣ ΑΡΙΟΣ Σάββατο 23/11/19 15:00 ΠΛΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Δ., ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΣ Κ.
11. ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ – ΑΕ ΚΥΠΑΡΙΣ-ΗΡΑΚΛΗΣ ΔΗΜ. ΚΤΕΛ ‘ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ’ Σάββατο 23/11/19 15:00 ΨΗΛΟΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Κ., ΤΣΑΟΥΣΗ Σ., ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ Π.
12. ΘΥΕΛΛΑ ΧΑΡΑΚΟΠΙΟΥ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΚΟΡΩΝΗΣ Σάββατο 23/11/19 15:00 ΓΚΟΥΜΑΣ Ν., ΔΙΑΚΟΥΜΑΚΟΣ Λ., ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Ε.
13. Α.Ο. ΟΜΟΝΟΙΑ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΡΦΑΡΩΝ ΔΗΜ. ΚΤΕΛ ‘ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ’ Κυριακή 24/11/19 15:00 ΠΛΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Δ., ΛΙΑΝΟΣ Π., ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΣ Κ.
14. ΑΕΚ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ – ΧΑΝΔΡΙΝΑΪΚΟΣ Π.Σ. ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠ. ΔΥΤ. ΠΑΡΑΛΙΑΣ Κυριακή 24/11/19 15:00 ΣΚΟΡΔΟΣ Η., ΓΙΑΝΝΕΤΣΟΣ Ι., ΤΣΑΟΥΣΗ Ε.
15. ΑΟ ΦΥΤΕΙΑΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ Π. ΜΠΑΧΡΑΜΗΣ Κυριακή 24/11/19 18:00 ΠΛΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Δ., ΤΣΟΠΑΝΑΚΗΣ Χ., ΑΡΑΠΗΣ Ε.
Β΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 1ος ΟΜΙΛΟΣ
(6η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
16. ΑΠΟ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΙΚΑΡΟΣ – ΑΠΣ ΑΡΙΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠ. ΔΥΤ. ΠΑΡΑΛΙΑΣ Σάββατο 23/11/19 15:00 ΚΟΥΡΤΕΣΗΣ Δ., ΓΑΚΗΣ Ν., ΜΠΑΡΔΗΣ Γ.
17. ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ – ΔΟΞΑ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ Π. ΜΠΑΧΡΑΜΗΣ Σάββατο 23/11/19 18:00 ΚΟΥΤΣΑΝΑΣΤΑΣΗΣ Ι., ΤΣΑΟΥΣΗ Ε., ΓΑΙΤΑΝΗΣ Π.
18. ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΑΡΑΛΙΑΣ – ΑΙΑΝΤΑΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠ. ΔΥΤ. ΠΑΡΑΛΙΑΣ Κυριακή 24/11/19 11:30 ΤΣΟΥΛΑΚΟΣ Η., ΓΙΑΝΝΕΤΣΟΣ Ι., ΚΑΡΑΜΠΕΤΣΟΣ Χ.
19. Α.Ο. ΦΑΡΑΙ – ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΣ Γ.Σ. ΔΗΜΟΤΙΚΟ Π. ΜΠΑΧΡΑΜΗΣ Κυριακή 24/11/19 15:00 ΓΚΟΥΜΑΣ Ν., ΚΥΡΙΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ Α.
20. Α.Ο. ΛΑΙΪΚΩΝ – Α.Ο. ΠΑΤΙΣΤΑ ΔΗΜ. ΚΤΕΛ ‘ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ’ Δευτέρα 25/11/19 15:00 ΚΟΥΤΣΑΝΑΣΤΑΣΗΣ Ι., ΤΣΟΠΑΝΑΚΗΣ Χ., ΑΡΑΠΗΣ Ε.
Β΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 2ος ΟΜΙΛΟΣ
(6η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
21. ΠΑΣ ΡΑΧΗΣ – Α.Ο. ΠΑΝΕΥΑΪΚΟΣ ΔΗΜ “ΠΑΝ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣ” Σάββατο 23/11/19 15:00 ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΜΠΑΡΔΗΣ Γ.
22. ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΑΛΥΡΑΣ – ΑΟ ΕΡΜΗΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΒΑΛΥΡΑΣ Κυριακή 24/11/19 11:00 ΚΟΜΠΙΛΙΡΗΣ Π., ΛΙΑΝΟΣ Π., ΤΣΑΟΥΣΗ Ε.
23. Π.Α.Ο.Κ. – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΛΑΤΥ ΑΣΠΡΟΧΩΜΑΤΟΣ Κυριακή 24/11/19 11:00 ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Μ., ΤΣΑΟΥΣΗ Σ., ΚΥΡΙΟΠΟΥΛΟΣ Α.
24. ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑΣ ΑΜΦΕΙΑΣ – ΑΣ ΘΥΕΛΛΑ ΜΕΡΟΠΗΣ ΣΠΕΡΧΟΓΕΙΑΣ Κυριακή 24/11/19 11:00 ΣΚΟΡΔΟΣ Η., ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΣ Η., ΒΑΝΙΚΙΩΤΗΣ Γ.
25. ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ – ΝΙΚΗ ΠΛΑΤΗΣ ΔΗΜ. ΚΤΕΛ ‘ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ’ Κυριακή 24/11/19 11:30 ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Ε., ΧΑΛΚΙΑΔΑΚΗ Ζ.
Β΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 3ος ΟΜΙΛΟΣ
(6η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
26. Α.Ο. ΣΤΕΝΩΣΙΑΣ – Α.Ο. ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ ΣΟΥΛΗΝΑΡΙΟΥ Σάββατο 23/11/19 15:00 ΜΠΟΥΡΙΚΑΣ Η., ΓΙΑΝΝΕΤΣΟΣ Ι., ΤΑΒΟΥΛΑΡΕΑΣ Δ.
27. ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ – ΑΣ ΔΑΝΑΟΣ
28. ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ – ΘΥΕΛΛΑ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΕΠΣΜ Κυριακή 24/11/19 11:30 ΖΑΡΑΚΟΒΙΤΗΣ Ε., ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΜΑΛΑΠΑΝΗ Σ.
29. Π.Α.Ο. ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ – ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΑΜΙΣΟΣ ΜΕΣΣΗΝΗΣ ΓΗΠΕΔΟ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Κυριακή 24/11/19 15:00 ΚΟΜΠΙΛΙΡΗΣ Π., ΓΑΙΤΑΝΗΣ Π., ΚΑΡΑΜΠΕΤΣΟΣ Χ.
30. ΑΠΣ ΔΗΜΟΥ ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑ – Α.Ε. ΛΟΓΓΑΣ ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟ Κυριακή 24/11/19 15:00 ΖΑΡΑΚΟΒΙΤΗΣ Ε., ΤΑΒΟΥΛΑΡΕΑΣ Δ., ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ Π.

Σχολιάστε εδώ

Αφήστε το σχόλιο σας

Η ηλ. διεύθυνση σας δεν δημοσιεύεται. Τα υποχρεωτικά πεδία σημειώνονται με *

Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement

Πρόσφατα άρθρα

Advertisement
Advertisement

Δες ακόμη…

Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement

More in Μεσσηνία