fbpx
Connect with us

Μεσσηνία

ΕΠΣΜ: Οι διαιτητές των “τελικού” των πλέι οφ της Α’ Μεσσηνίας

ΕΠΣΜ: Οι διαιτητές των “τελικού” των πλέι οφ της Α’ Μεσσηνίας

Τους καλύτερους και πιο φορμαρισμένους Μεσσήνιους  ρέφερι όρισε η ΕΠΣΜ για τον μεγάλο “τελικό” των πλέι οφ της Α’ Μεσσηνίας.

Ο αξιολογημένος από την ΚΕΔ Απόστολος Καυκάς (ΦΩΤΟ) ορίστηκε λοιπόν να διευθύνει την αναμέτρηση Πανθουριακός-Κυπαρισσία για την 6η αγωνιστική των πλέι οφ της Α’ τοπικής, αύριο (16/4) που θα κρίνει τον πρωταθλητή της σεζόν.

Βοηθοί του θα είναι οι Σοφία Αθανασοπούλου- Νίκος Γκούμας και 4ος ο Ε. Αράπης

Α’ τοπική – 6η αγωνιστική play off (τελευταία)

Σάββατο 16/4

16:30 Πανθουριακός – ΑΟ Κυπαρισσίας
γήπεδο Μικρομάνης
ΚΑΥΚΑΣ Α., ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΥ Σ., ΓΚΟΥΜΑΣ Ν., ΑΡΑΠΗΣ Ε.

16:30 ΑΕ Μάνης – Τέλλος Άγρας Γαργαλιάνων
γήπεδο Κάμπου
ΚΟΜΠΙΛΙΡΗΣ Π., ΚΑΡΑΜΠΕΤΣΟΣ Χ., ΜΠΑΡΔΗΣ Γ.

Οι διαιτητές της Β’ τοπικής

Β’ τοπική – 2ος Όμιλος – 21η αγωνιστική (προτελευταία)

Κυριακή 17/4

11:00 ΠΑΟΚ – Αίαντας Καλ.
γήπεδο Ασπροχώματος
ΑΡΑΠΗΣ Ε., ΚΩΤΣΟΠΟΥΛΟΥ Φ., ΑΠΟΣΤΟΛΟΠΟΥΛΟΣ Ν.

16:30 ΑΕΠΣ Άρις – ΑΟ Λαιΐκων
γήπεδο “Γεώργιος Λουκαρέας”
ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ Η., ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΤΣΟΠΑΝΑΚΗΣ Χ.

16:30 Δαναός – Θύελλα Παραλίας
γήπεδο “Ιωάννης Κάρτσωνας”
ΒΟΣΝΑΚΗΣ Κ., ΠΑΝΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΤΟΤΑΚΗΣ Χ.

16:30 Κεραυνός Καλ. – Πράσινα Πουλιά
γήπεδο “Παναγιώτης Μπαχράμης”
ΣΚΟΡΔΟΣ Η., ΒΑΝΙΚΙΩΤΗΣ Γ., ΤΣΑΟΥΣΗ Σ.

16:30 Ίκαρος Καλ. – Παναθηναϊκός Καλ.
γήπεδο “Παναγιώτης Μπαχράμης”
ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΣΤΑΥΡΟΥ Δ., ΣΚΟΡΔΟΣ Ν.

Β’ τοπική – 2ος Όμιλος – 21η αγωνιστική (προτελευταία)

16:30 Ολυμπιακός Διαβολιτσίου – Διαγόρας Κοπανακίου
γήπεδο “καπετάν Βασίλης Κωνσταντακόπουλος”
ΠΛΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Δ., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΓΑΙΤΑΝΗΣ Π.

16:30 Θύελλα Μερόπης – Νίκη Πλάτης
γήπεδο Μελιγαλά
ΨΗΛΟΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Κ., ΑΡΑΠΗΣ Ε., ΜΠΑΣΙΛΑΡΗΣ Ε.

16:30 Ατρόμητος Πλατύ – Κυπάρισσος
γήπεδο “Πέτρος Γεωργανάς”
ΜΠΟΥΡΙΚΑΣ Η., ΓΚΟΥΜΑΣ Ν., ΚΑΚΑΒΑΣ Α.

Παπαφλέσσας Άμφειας – Αστέρας Βαλύρας 0-3 α.α.

Β’ τοπική – 3ος Όμιλος – 20η αγωνιστική

16:30 Μιλτιάδης Πύργου Τριφυλίας – Μεσσηνιακός
γήπεδο Γαργαλιάνων
ΚΟΜΠΙΛΙΡΗΣ Π., ΜΑΔΑΙ Α., ΛΟΓΟΘΕΤΗ Α.

16:30 ΠΑΟ Καλλιθέας – Δόξα Καλ.
γήπεδο Καλλιθέας
ΡΕΚΚΑΣ Η., ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΚΑΡΑΜΠΕΤΣΟΣ Χ.

16:30 ΑΟ Στενωσιάς – Παπαφλέσσας Βλαχόπουλου
γήπεδο Σουληναρίου
ΚΟΥΡΤΕΣΗΣ Δ., ΚΩΤΣΟΠΟΥΛΟΥ Φ., ΑΠΟΣΤΟΛΟΠΟΥΛΟΣ Ν.

16:30 Νέστωρ Πύλου – Ακαδημία Παμίσου Μεσσήνης
γήπεδο Πύλου
ΚΑΥΚΑΣ Α., ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ Δ.

Νέδουσα Αλαγονίας – ΑΕ Γαργαλιάνων 0-3 α.α.

Ρεπό: ΑΟ Φοινικούντας .

Click to comment

Leave a Reply

Η ηλ. διεύθυνση σας δεν δημοσιεύεται.

Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement

Πρόσφατα άρθρα

Advertisement
Advertisement

Δες ακόμη…

Advertisement
Advertisement
Advertisement

More in Μεσσηνία