Φουλ η δδράση στη Γ’ Εθνική και αυτή την Κυριακή.
Στον 3ο όμιλο, ξεχωρίζει η αναμέτρηση Τηλυκράτης – Μέγας Αλέξανδρος Καλλιθέας, ενώ στον 4ο όμιλο όλα τα φώτα πέφτουν στο βολιώτικο ντέρμπι της Νίκης με τον Ολυμπιακό. Στον 5ο όμιλο, ο Εθνικός φιλοξενεί τον Ατσαλένιο, ενώ η ΑΕ Νεάπολης κοντράρεται με τον ΟΦ Ιεράπετρας. Στον 6ο όμιλο, ο Διαγόρας Βραχνέικων υποδέχεται τον Πανηλειακό και ο Παναιγιάλειος αγωνίζεται με τον ΠΑΟ Βάρδας.
Στον 7ο όμιλο, που παίζει την 5η αγωνιστική του, ξεχωρίζει το ντέρμπι ΑΟ Χαλκίδας – Αιγάλεω, αλλά και ο εμφύλιος της Σαντορίνης, ανάμεσα σε Πανθηραϊκό και Θύελλα Καμαρίου. Τέλος, στον 8ο όμιλο, η Καλαμάτα δοκιμάζεται στη Ζάκυνθο από τον ΑΟ Κατασταρίου, ενώ ο Παναργειακός αντιμετωπίζει την ΑΕ Λέρνας εκτός έδρας.
Αναλυτικά το πρόγραμμα:
1ος όμιλος
ΠΑΟΚ Κοσμίου – Ασπίδα Ξάνθης
Κεραυνός Πέρνης – Νέστος Χρυσούπολης
Εθνικός Σιδηροκάστρου – Εθνικός Αλεξανδρούπολης
ΑΟ Καβάλας – Ορφέας Ξάνθης
Αλέξανδρος Κιλκίς – Απόλλων Παραλιμνίου
Αετός Ορφανού – ΑΕ Καλαμπακίου
Άρης Αβάτου – Πανσερραϊκός
2ος όμιλος
Ολυμπιακός Κυμίνων – ΠΑΟ Κουφαλίων
Άρης Παλαιοχωρίου – Αγροτικός Αστέρας
ΑΠΕ Λαγκαδά – ΑΣ Γιαννιτσά
Ερμής Αμυνταίου – Μακεδονικός
Βέροια – Μελιτέας Μελίτης
Αλμωπός Αριδαίας – Εδεσσαϊκός
ΠΟ Τρίγλιας – Νίκη Αγκαθιάς
3ος όμιλος
Γρεβενά Αεράτα – Μακεδονικός Φούφα
ΑΟ Φλωριάδας – Ναυπακτιακός Αστέρας
ΑΕ Λευκίμμης – Θρίαμβος Σερβιανών
Αχέρων Καναλακίου – Μακεδονικός Σιάτιστας
Θεσπρωτός – Σούλι Παραμυθιάς
Τηλυκράτης – Μέγας Αλέξανδρος Καλλιθέας
Ρεπό: Κρόνος Αργυράδων
4ος όμιλος
ΓΣ Αλμυρού – ΑΣ Μετέωρα 1-1 (03/11)
Οικονόμος Τσαριτσάνης – ΑΟ Σελλάνων
Αχιλλέας Νεοκαισάρειας – Πιερικός
Φωκικός – Θησέας Αγριάς
Απόλλων Μακρυχωρίου – Αστέρας Ιτέας
ΑΟ Στυλίδας – Αναγέννηση Καρδίτσας
Νίκη Βόλου – Ολυμπιακός Βόλου (18:30)
5ος όμιλος
ΑΟ Επισκοπής – Ατρόμητος Πειραιά
Εθνικός – Ατσαλένιος
Αμπελακιακός – ΑΕΕΚ ΣΥΝΚΑ
Ιωνικός – ΑΟ Παλαιόχωρας
ΑΕ Νεάπολης – ΟΦ Ιεράπετρας
ΑΠΟ Κερατσινίου – Προοδευτική
Ρεπό: Γιούχτας
6ος όμιλος
Πανμοβριακός – Διαγόρας (13:30)
Διαγόρας Βραχνέικων – Πανηλειακός
Αχαρναϊκός – Αστέρας Αμαλιάδας
Νίκη Τραγανού – Θύελλα Ραφήνας
Φοίβος Κρεμαστής – Ιάλυσος
Παναιγιάλειος – ΠΑΟ Βάρδας
Ρεπό: Παλληνιακός
7ος όμιλος – 5η αγωνιστική
Χαραυγιακός – ΠΑΣ Κόρινθος
Άγιος Ιερόθεος – Καλλιθέα
Ηλυσιακός – Αιολικός
Άγιοι Ανάργυροι – Απόλλων Ερέτριας
Πανθηραϊκός – Θύελλα Καμαρίου
ΑΟ Χαλκίς – Αιγάλεω
8ος όμιλος
Αστέρας Βλαχιώτη – ΑΟ Εικοσιμίας (11:00)
Αμβρυσσέας Διστόμου – Ερμιονίδα
Πάμισος – ΑΟ Υπάτου
Μανδραϊκός – Ασπρόπυργος
ΑΟ Κατασταρίου – Καλαμάτα
ΑΕ Λέρνας – Παναργειακός
Παναρκαδικός – ΑΕ Πελλάνας.
Onsports.gr
Super league 2
Στη Super League o Ηρακλής μέσω Μυτιληναίου και Βόλου;
Super league 2
Ηρακλής: Έτσι αποχωρεί ο Μονεμβασιώτης…
Πρόσφατα άρθρα
Addurl.gr – Κατάλογος Επιχειρήσεων
Δες ακόμη…
-
Η Ώρα του Σωτήρη
/ 1 ημέρα agoΟ Βαγγέλης Ιωάννου στην “Ώρα του Σωτήρη”: “Ο Αναστόπουλος θα ανεβάσει την Καλαμάτα στην Super League” (+video)
Για όλους και για όλα μίλησε ο Βαγγέλης Ιωάννου την Δευτέρα το βράδυ, στην...
-
Η Ώρα του Σωτήρη
/ 1 εβδομάδα agoΣΟΚ με Κούγια στην “Ωρα του Σωτήρη”:«Είδα δύο στημένες διαιτησίες, ΠΑΟΚ και Παναθηναϊκός να καταλάβουν πια τι γίνεται…» (+video)
Χαμός χθες το βράδυ με Αλέξη Κούγια και τις δηλώσεις του στην “Ώρα του...
By sportstonoto