fbpx
Connect with us

Γ΄ Εθνική

Γ’ Εθνική: Δράση με νέες αναβολές – Όλο το πρόγραμμα

Γ’ Εθνική: Δράση με νέες αναβολές – Όλο το πρόγραμμα

Δείτε το αναλυτικό πρόγραμμα των επτά ομίλων της Γ’ Εθνικής.

Με προβλήματα διεξάγεται για μια ακόμη Κυριακή η δράση στους επτά ομίλους της Γ’ Εθνικής, καθώς υπάρχουν αναβολές, τόσο λόγω κρουσμάτων κορονοϊού, όσο και λόγω της κακοκαιρίας.

Στον 1ο όμιλο, ο Αγροτικός Αστέρας υποδέχεται τον Άρη Αβάτου, ενώ στον 2ο όμιλο διεξάγονται τα δύο από τα τρία εξ αναβολής ματς της 17ης αγωνιστικής.

Στον 3ο όμιλο, ο Ηρακλής Λάρισας κοντράρεται με τον Θησέα Αγριάς, και στον 4ο όμιλο δεσπόζει το κλασικό ντέρμπι του Παναιγιάλειου με την Παναχαϊκή. Στον 5ο όμιλο, η Ηλιούπολη δοκιμάζεται στη Νέα Επίδαυρο από τον τοπικό Φοίνικα και στον 6ο όμιλο ο Αιολικός φιλοξενεί την πρωτοπόρο Προοδευτική.

Το ντέρμπι της αγωνιστικής διεξάγεται στον 7ο όμιλο, όπου ο ΠΑΟ Ρουφ υποδέχεται τον Πανιώνιο, στη μάχη του τίτλου.

Αναλυτικά το πρόγραμμα:

1ος όμιλος – 19η αγωνιστική
Θερμαϊκός Θέρμης-Πανδραμαϊκός
Εθνικός Σοχού-Απόλλων Παραλιμνίου
Αγροτικός Αστέρας-Άρης Αβάτου
Αναγέννηση Πλαγιάς-Αλεξανδρούπολη
Δόξα Δράμας-Νέστος Χρυσούπολης
Ορφέας Ξάνθης-Μ. Αλέξανδρος Ορφανίου αναβλ.

2ος όμιλος – 17η αγωνιστική
Κτηνοτροφικός Αστέρας Καληράχης-Ηρακλής Αμπελοκήπων
Θύελλα Σαρακηνών-Ποσειδών Μηχανιώνας
ΑΕΠ Κοζάνης-ΟΦ Αγίου Ματθαίου αναβλ.

3ος όμιλος – 19η αγωνιστική
Νέα Αρτάκη-Αμβρυσσέας Διστόμου
Εθνικός Ν. Κεραμιδίου-Δήμητρα Ευξεινούπολης
ΠΟ Φήκης-Αταλάντη
Ηρακλής Λάρισας-Θησέας Αγριάς
ΠΟ Ελασσόνας-Ατρόμητος Παλαμά
ΑΟ Υπάτου-Αετός Μακρυχωρίου 3-0 α.α.

4ος όμιλος – 23η αγωνιστική
Εθνικός Σκουλικάδου-ΑΟ Διαβολιτσίου
Παναιγιάλειος-Παναχαϊκή
Τηλυκράτης-ΠΑΟ Βάρδας
Αίας Γαστούνης-Αχέρων Καναλακίου
Παναγρινιακός-Ναυπακτιακός Αστέρας
Διαγόρας Βραχνεΐκων-Αναγέννηση Άρτας
Ρεπό: Αμβρακικός Λουτρού

5ος όμιλος – 18η αγωνιστική
11:00 ΑΕ Μυκόνου-Ερμής Μελιγούς
12:00 Σαντορίνη-Άγιος Ιερόθεος
Φωστήρας-Άρης Σκάλας
Φοίνικας Νέας Επιδαύρου-Ηλιούπολη
Χαραυγιακός-ΑΕ Ερμιονίδας
Ρεπό: Παναρκαδικός

6ος όμιλος – 19η αγωνιστική
Αιολικός-Προοδευτική
Αστέρας Βάρης-ΑΟ Πυλίου Κω
Εθνικός-Αίας Σαλαμίνας
ΑΠΟ Κερατσίνι-Αήττητος Σπάτων
ΑΟ Καραβάς-Πανελευσινιακός αναβλ.
Ρεπό: Θύελλα Ραφήνας

7ος όμιλος – 15η αγωνιστική
ΑΕ Νεάπολης-Αλμυρός Γαζίου
ΑΟ Πόρου-Ατσαλένιος
Αναγέννηση Ιεράπετρας-Γιούχτας
ΠΑΟ Ρουφ-Πανιώνιος
ΑΟ Αγίου Νικολάου-Άρης Σούδας.

Onsports

 

Click to comment

Leave a Reply

Η ηλ. διεύθυνση σας δεν δημοσιεύεται.

Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement

Πρόσφατα άρθρα

Advertisement
Advertisement

Δες ακόμη…

Advertisement
Advertisement
Advertisement

More in Γ΄ Εθνική