fbpx
Connect with us

Γ΄ Εθνική

Γ’ Εθνική: Δυνατές μάχες μετ’ αναβολών – Όλο το πρόγραμμα

Το αναλυτικό πρόγραμμα των αγώνων στους επτά ομίλους της Γ’ Εθνικής.

Γ’ Εθνική: Δυνατές μάχες μετ’ αναβολών – Όλο το πρόγραμμα

Η δράση συνεχίζεται στους επτά ομίλους της Γ’ Εθνικής, αλλά δεν λείπουν και οι αναβολές λόγω κορονοϊού. Τρεις αναμετρήσεις αναβλήθηκαν, λόγω κρουσμάτων που εντοπίστηκαν σε ομάδες.

Στον 1ο όμιλο, ο Αγροτικός Αστέρας δοκιμάζεται στην Ξάνθη από τον τοπικό Ορφέα, ενώ στον 2ο όμιλο ξεχωρίζει το τοπικό ντέρμπι ΦΣ Κοζάνη-ΑΕΠ Κοζάνης.

Στον 3ο όμιλο, ο Ηρακλής Λάρισας υποδέχεται τον Εθνικό Νέου Κεραμιδίου, και στον 4ο όμιλο ο Τηλυκράτης αγωνίζεται εκτός έδρας με τον Παναγρινιακό.

Στον 5ο όμιλο, ο Παναρκαδικός υποδέχεται τον Φωστήρα, και στον 6ο όμιλο ο Καραβάς φιλοξενεί την πρωτοπόρο Προοδευτική. Στον 7ο όμιλο, ο ΠΑΟ Ρουφ αντιμετωπίζει τον Ατσαλένιο.

Αναλυτικά το πρόγραμμα:

1ος όμιλος
Μέγας Αλέξανδρος Ορφανίου-Θερμαϊκός
Νέστος Χρυσούπολης-Απόλλων Παραλιμνίου
Αναγέννηση Πλαγιάς-Εθνικός Σοχού
Αλεξανδρούπολη FC-Άρης Αβάτου
Δόξα Δράμας-Πανδραμαϊκός
Ορφέας Ξάνθης-Αγροτικός Αστέρας

2ος όμιλος
12:30 Εδεσσαϊκός-ΑΕ Λευκίμμης
14:00 ΟΦΑΜ-ΑΣ Γιαννιτσά
Ηρακλής Αμπελοκήπων-Μέγας Αλέξανδρος Τρικάλων
Ποσειδώνας Μηχανιώνας-Αστέρας Καληράχης
ΦΣ Κοζάνη-ΑΕΠ Κοζάνης
Μακεδονικός-Θύελλα Σαρακηνών 3-0 (19/2)

3ος όμιλος
Ατρόμητος Παλαμά-Δήμητρα Ευξεινούπολης
Ηρακλής Λάρισας-Εθνικός Νέου Κεραμιδίου
ΠΟ Ελασσόνας-Αμβρυσσέας Διστόμου
ΠΟ Φήκης-ΑΟ Υπάτου
Αταλάντη-Νέα Αρτάκη αναβλ.
Θησέας Αγριάς-Αετός Μακρυχωρίου 3-0 α.α.

4ος όμιλος – 20ή αγωνιστική
Διαγόρας Βραχνεΐκων-Παναιγιάλειος
ΠΑΣ Αχέρων Καναλακίου-ΠΑΟ Βάρδας
Αναγέννηση Άρτας-ΑΟ Διαβολιτσίου
Παναγρινιακός-Τηλυκράτης Λευκάδας
Ναυπακτιακός Αστέρας-Παναχαϊκή αναβλ.
Αμβρακικός Λουτρού-Εθνικός Σκουλικάδου 0-3 α.α.
Ρεπό: Αίας Γαστούνης

5ος όμιλος
11:00 ΑΕ Μυκόνου-Άρης Σκάλας
11:30 Σαντορίνη-Φοίνικας Νέας Επιδαύρου
Παναρκαδικός-Φωστήρας
Ερμιονίδα-Ερμής Μελιγούς
Χαραυγιακός-Ηλιούπολη αναβλ.
Ρεπό: Άγιος Ιερόθεος

6ος όμιλος
Θύελλα Ραφήνας-Αιολικός
Πανελευσινιακός-ΑΟ Πυλίου Κω
Κερατσίνι-Αστέρας Βάρης
Αήττητος Σπάτων-Αίας Σαλαμίνας
Καραβάς-Προοδευτική
Ρεπό: Εθνικός

7ος όμιλος – 13η αγωνιστική
Αναγέννηση Ιεράπετρας-ΑΕ Νεάπολης
Γιούχτας-Άρης Σούδας
Πόρος-Άγιος Νικόλαος
Πανιώνιος-Αλμυρός Γαζίου
ΠΑΟ Ρουφ-Ατσαλένιος

onsports

Click to comment

Leave a Reply

Η ηλ. διεύθυνση σας δεν δημοσιεύεται.

Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement

Πρόσφατα άρθρα

Advertisement
Advertisement

Δες ακόμη…

Advertisement

More in Γ΄ Εθνική