Aπό το πρόγραμμα ξεχωρίζουν οι αναμετρήσεις Νέστου Χρυσούπολης – Ηρακλή Αμπελοκήπων (1ος όμιλος), Ηλιούπολης – Χαραυγιακού (6ος), Μοσχάτου – Προοδευτικής (6ος), Πανελευσινιακού – Κερατσινίού (8ος) και Άρη Σούδας – Αναγέννησης Ιεράπετρας (10ος). Ρεπό η πρωτοπόρος Κηφισιά στον 7ο Όμιλο. Ντέρμπι στη Ζάκυνθο για τον 9ο Όμιλο.
Αναλυτικά το πρόγραμμα των αγώνων στους δέκα ομίλους, οι οποίοι θα αρχίσουν στις 16:30, έχει ως εξής:
1ος ΟΜΙΛΟΣ (6η αγων.)
Αναγέννηση Θαλασσιάς – Απόλλων Παραλιμνίου, Αετός Ορφανού – ΑΕ Αμπελοκήπων, Νέστος Χρυσούπολης – Ηρακλής Αμπελοκήπων, Δόξα Νέου Σιδηροχωρίου – Ορφέας Ξάνθης (ματαιώθηκε), Ένωση Άνθειας – Εθνικός Σοχού, Άρης Αβάτου – Ελπίδα Σαππών, Πανδραμαϊκός – ΑΕ Ευόσμου, ΑΕ Διδυμοτείχου – Μέγας Αλέξανδρος Ορφανίου.
2ος ΟΜΙΛΟΣ (6η αγων.)
Αγροτικός Αστέρας – ΠΑΟ Κουφαλίων, Αναγέννηση Πλαγιάς – Μακεδονικός, Νίκη Αγκαθιάς – Μέγας Αλέξανδρος Τρικάλων, Εδεσσαϊκός – Εθνικός Γιαννιτσών, ΠΑΟΚ Αλεξάνδρειας – Θύελλα Σαρακηνών, Γιαννιτσά – Αετός Βαρβάρας, Θερμαϊκός Θέρμης – Νέα Καλλικράτεια.
*Ρεπό έχει ο Ποσειδώνας Μηχανιώνας.
3ος ΟΜΙΛΟΣ (6η αγων.)
Μετέωρα – Ατρόμητος Παλαμά, Αετός Μακρυχωρίου – Μακεδονικός Φούφα, Κοζανη – Ερμής Αμυνταίου, Αναγέννηση Καρδίτσας – Οικονόμος Τσαριτσάνης, Δίας Δίου – ΑΕ Καρίτσας, ΠΟ Ελασσόνας – ΑΟ Σελλάνων, ΠΟ Φήκης – Εθνικός Κεραμιδίου.
* επό έχει ο Ηρακλής Λάρισας.
4ος ΟΜΙΛΟΣ (6η αγων.)
Αλμυρός – Φωκικός, Θησέας Αγριάς – Αμβρυσσέας Διστόμου, Ηρακλής Ψαχνών – Οπούντιος Μαρτίνου (ματαιώθηκε), ΑΟ Υπάτου – Διαγόρας Στεφανοβικείου, Αταλάντη – Νέα Αρτάκη.
* Ρεπό έχει η Δήμητρα Ευξεινούπολης.
5ος ΟΜΙΛΟΣ (5η αγων.)
Θύελλα Κατσικά – Πρέβεζα, Αχέρων Καναλακίου – Κτηνοτροφικός Αστέρας, ΑΕ Μεσολογγίου – ΟΦ Αγίου Ματθαίου, Αμβρακικός Λουτρού – Παναγρινιακός, ΑΕ Λευκίμμης – Αναγέννηση Άρτας (14.30), ΠΑΣ Θύελλα – Κασσιόπη, Τηλυκράτης – Μέγας Αλέξανδρος Καλλιθέας.
* Ρεπό έχει ο ΠΑΣ Θύελλα.
6ος ΟΜΙΛΟΣ (5η αγων.)
Πανιώνιος – Μαρκό, Εθνικός Πειραιώς – Αήττητος Σπάτων, Ηλιούπολη – Χαραυγιακός, Μοσχάτο – Προοδευτική, Φωστήρας – Πανναξιακός (13.30).
* Ρεπό έχει η ΑΕ Μυκόνου.
7ος ΟΜΙΛΟΣ (6η αγων.)
Ατρόμητος Χιλιομοδίου – Ναύπλιο 2017, Ερμιονίδα – ΠΑΟ Ρουφ, Άγιος Ιερόθεος – Παναρκαδικός, Μολαϊκός – Εμρής Μελιγούς, Φοίνικας Νεας Επιδαύρου – Κορωνίδα Κοιλάδας.
* Ρεπό έχει η ΑΕ Κηφισιάς.
Δείτε τη βαθμολογία του 7ου Ομίλου
8ος ΟΜΙΛΟΣ (6η αγων.)
Πυθαγόρας – Αίας Σαλαμίνας (14.30), Θύελλα Ραφήνας – Αστέρας Βάρης, Αετός Λουτρών – ΑΟ Καραβά (16.00), Πανελευσιανιακός – Κερατσίνι, ΑΟ Πυλίου – Αιολικός (13.00), Ακράτητος – Μικρασιατική (15.30).
9ος ΟΜΙΛΟΣ (6η αγων.)
Παλληξουριακός – Παναιγιάλειος (13.00), Αίας Γαστούνης – Εθνικός Σκουλικάδου (14.00), Θύελλα Πατρών – Πάμισος Μεσσήνης, Ζάκυνθος – ΑΟ Τσιλιβή (15.00), Ναυπακτιακός Αστέρας – Αχαϊκή, ΑΟ Διαβολιτσίου – ΠΑΟ Βάρδας.
* Ρεπό έχει ο Διαγόρας Βραχνέικων.
Δείτε τη βαθμολογία στον 9ο Όμιλο
10ος ΟΜΙΛΟΣ (6η αγων.)
ΑΕ Νεάπολης – Γιούχτας, ΑΕΕΚ ΣΥΝΚΑ – ΑΟ Πόρου, Αλμυρός – Δαμάστα, ΑΟ Αγίου Νικολάου – Ρεθυμνιακός, ΑΟ Παλαιόχωρας – Ηρόδοτος (ματαιώθηκε), Πλατανιάς – Άρης Περιβολίων (ματαιώθηκε), Άρης Σούδας – Αναγέννηση Ιεράπετρας.
Πρόσφατα άρθρα
- NBA, Πέλικανς – Μπακς 107-100: Μόνος ο Αντετοκούνμπο… (+videos)
- Ισχυρή σεισμική δόνηση 5,7 Ρίχτερ στη Μεσσηνία (+videos)
- Οι διαιτητές στην ΕΠΣ Μεσσηνίας το Σαββατοκύριακο
- Με Euroleague και Βίρτους Μπολόνια-Παναθηναϊκό, οι αθλητικές μεταδόσεις της Παρασκευής (29/3)
- Η κυβέρνηση κέρδισε τη μομφή, αλλά έχασε δυο υπουργούς… (+videos)
- Βαθμολογία Euroleague: Ο Ολυμπιακός «άγγιξε» την 4άδα και περιμένει τον Παναθηναϊκό (+videos)
Addurl.gr – Κατάλογος Επιχειρήσεων
Δες ακόμη…
-
Η Στήλη του Σωτήρη
/ 3 εβδομάδες agoΣταθάκης: “Θα σωθεί η Παναχαϊκή και του χρόνου άνοδος…”! (video)
Μεγάλη, “εφ’ όλης της ύλης” συνέντευξη παραχώρησε την Δευτέρα το βράδυ ο ισχυρός άνδρας...
By sportstonoto -
5' λεπτά κήρυγμα
/ 4 εβδομάδες agoΓεωργούντζος: “Πατρινό καρναβάλι” ο… Μπακογιάννης! (video)
Οργή και αγανάκτηση του Σωτήρη Γεωργούντζου μετά την σφαγιαστική διαιτησία του… Άγγελου Μπακογιάννη σήμερα ...
By sportstonoto