Με αμείωτο ενδιαφέρον συνεχίζεται το πρωτάθλημα της Γ’ Εθνικής. Αναλυτικά οι σημερινές αναμετρήσεις:
1ος όμιλος (11η αγωνιστική)
Απόλλων Παραλιμνίου – Ελπίδα Σαπών
ΑΕ Ευόσμου – Εθνικός Σοχού
Μ.Αλεξ.Ορφανίου – Ορφέας Ξάνθης
ΑΕ Διδυμοτείχου – Ηρακλής Αμπελοκήπων
Πανδραμαϊκός – ΑΕ Αμπελοκήπων
Άρης Αβάτου – Αναγέννηση Θαλασσιάς
Αλεξανδρούπολη FC – Αετός Οφρυνίου
Δόξα Ν.Σιδηροχωρίου – Νέστος Χρυσούπολης 0-3 α.α.
2ος όμιλος (11η αγωνιστική)
ΠΑΟ Κουφαλίων – Αετός Βαρβάρας
Ποσειδών Μηχανιώνας – Θύελλα Σαρακηνών
ΠΟ Ν.Καλλικράτειας – Εθνικός Γιαννιτσών
Θερμαϊκός Θέρμης – Μ.Αλεξ.Τρικάλων
Αναγέννηση Γιαννιτσών – Αγρ.Αστέρας
ΠΑΟΚ Αλεξάνδρειας – Αναγέννηση Πλαγιάς
Εδεσσαϊκός – Νίκη Αγκαθιάς
Ρεπό : Μακεδονικός
3ος όμιλος (11η αγωνιστική)
Ατρόμητος Παλαμά – ΑΟ Σελλάνων
Ηρακλής Λάρισας – ΑΕ Καρίτσας
Εθνικός Ν.Κεραμιδίου – Οικονόμος
ΠΟ Φήκης – Ερμής Αμυνταίου
ΠΟ Ελασσόνας – ΑΣ Μετέωρα
Δίας Δίου – Αετός Μακρυχωρίου
Αναγέννηση Καρδίτσας – Κοζάνη
Ρεπό : Μακεδονικός Φούφα
4ος όμιλος (9η αγωνιστική)
Φωκικός – Διαγόρας Στεφανοβικείου
Δημήτρα Ευξ/πολης – ΓΣ Αλμυρού
ΑΠΟ Αταλάντη – Θησέας Αγριάς
ΑΟ Υπάτου – Ηρακλής Ψαχνών
ΑΟ Ν.Αρτάκης – Οπούντιος Μαρτίνου 3-0 α.α.
Ρεπό: Αμβρυσσέας Διστόμου
5ος όμιλος (9η αγωνιστική)
(15.00) Κέρκυρα – ΠΑΣ Πρέβεζα
(16.30) Θύελλα Κατσικάς – ΑΕ Λευκίμμης
Θύελλα Μοναστηρακίου – Αμβρακικός Λουτρού
Τηλυκράτης – ΑΕ Μεσολογγίου
Αναγ.Άρτας – Κτην.Αστέρας Καληράχης
ΟΦ Αγίου Ματθαίου – Παναγρινιακός ΑΝΑΒΟΛΗ
Μ.Αλεξ.Καλλιθέας – Αχέρων Καναλακίου ΑΝΑΒΟΛΗ
6ος όμιλος (8η αγωνιστική)
ΓΣ Ηλιούπολης – Φωστήρας
ΑΝΑΒΟΛΗ ΑΕ Μοσχάτου – Πανιώνιος
ΑΝΑΒΟΛΗ Αήττητος Σπάτων – Πανναξιακός
(15/5) Χαραυγιακός – Προοδευτική 3-1 (17′-43′-73′ Κασσιανός / 36′ Νέρες)
(17/5) Εθνικός – ΑΕ Μυκόνου
Ρεπό: ΓΣ Μαρκό
7ος όμιλος (9η αγωνιστική)
Πανναυπλιακός – Πανγυθεατικός
Ερμής Μελιγούς – Παναρκαδικός
Κορωνίδα Κοιλάδας – ΠΑΟ Ρουφ
ΑΕ Κηφισιάς – Ατρόμητος Χιλιομοδίου
Φοίνικας Ν.Επιδαύρου – Άγιος Ιερόθεος
Άρης Σκάλας – Μολαϊκός
Ρεπό: ΑΕ Ερμιονίδας
8ος όμιλος (9η αγωνιστική)
(13.30) Πανελευσινιακός – Αετός Λουτρών
Αίας Σαλαμίνας – ΑΠΟ Κερατσίνι
Μικρασιατική Χίου – Αστέρας Βάρης
ΑΟ Πυλίου – Θύελλα Ραφήνας
(17/5) Αιολικός – ΑΟ Καραβάς
(17/5) Ακράτητος – Πυθαγόρας Κοντακαιίκων
9ος όμιλος (9η αγωνιστική)
(13.30) Διαγόρας Βραχνεΐκων – Παλληξουριακός
(14.00) ΠΑΟ Βάρδας – Εθνικός Σκουλικάδου
(14.30) Παναιγιάλειος – ΑΟ Τσιλιβή
(15.00) Ζάκυνθος – Ναυπακτιακός
Αχαϊκή – Πάμισος Μεσσήνης
ΑΟ Διαβολιτσίου – Θύελλα Πατρών
Ρεπό: Αίας Γαστούνης
10ος όμιλος (11η αγωνιστική)
Γιούχτας – Ατσαλένιος
Αναγ.Ιεράπετρας – Ρεθυμνιακός
Άρης Σούδας – ΑΟ Δαμάστας
Αστέρας Ρεθύμνου – ΑΕ Νεάπολης
ΑΟ Αγίου Νικολάου – Αλμυρός
Πλατανιάς – ΑΟ Πόρου
Άρης Ρεθύμνου – Ηρόδοτος 0-3 α.α.
ΑΟ Παλαιόχωρας – ΑΕΕΚ ΣΥΝΚΑ 0-3 α.α.
Πρόσφατα άρθρα
- Καταγγελία: Συνεχίζει την άγονη αντιπαράθεσή του ο Πρόεδρος Καλαμάτας κ. Λύρας!
- Τελικός Κυπέλλου Ελλάδας: Αστεία χώρα, αστεία Ομοσπονδία…
- Συνάντηση Πτωχού με τους Δημοσιογράφους στην Τρίπολη
- Super League: Οι διαιτητές της 2ης αγωνιστικής των playoffs και playouts
- SL2: Οι διαιτητές της 2ης αγωνιστικής των πλέι οφ (30-31/3) – Φωτιάς σε Παραλία
- SL2: Νέος γενικός διευθυντής ο Σταμούλης – Επιβεβαίωση Sportstonoto.gr
Addurl.gr – Κατάλογος Επιχειρήσεων
Δες ακόμη…
-
Η Στήλη του Σωτήρη
/ 3 εβδομάδες agoΣταθάκης: “Θα σωθεί η Παναχαϊκή και του χρόνου άνοδος…”! (video)
Μεγάλη, “εφ’ όλης της ύλης” συνέντευξη παραχώρησε την Δευτέρα το βράδυ ο ισχυρός άνδρας...
By sportstonoto -
5' λεπτά κήρυγμα
/ 4 εβδομάδες agoΓεωργούντζος: “Πατρινό καρναβάλι” ο… Μπακογιάννης! (video)
Οργή και αγανάκτηση του Σωτήρη Γεωργούντζου μετά την σφαγιαστική διαιτησία του… Άγγελου Μπακογιάννη σήμερα ...
By sportstonoto