fbpx
Connect with us

Γ΄ Εθνική

Γ΄ Εθνική: Ενδιαφέρουσες αναμετρήσεις σε όλους τους ομίλους

Γ΄ Εθνική: Ενδιαφέρουσες αναμετρήσεις σε όλους τους ομίλους

Με αμείωτο ενδιαφέρον συνεχίζεται το πρωτάθλημα της Γ’ Εθνικής. Αναλυτικά οι σημερινές αναμετρήσεις:

1ος όμιλος (11η αγωνιστική)

Απόλλων Παραλιμνίου – Ελπίδα Σαπών

ΑΕ Ευόσμου – Εθνικός Σοχού

Μ.Αλεξ.Ορφανίου – Ορφέας Ξάνθης

ΑΕ Διδυμοτείχου – Ηρακλής Αμπελοκήπων

Πανδραμαϊκός – ΑΕ Αμπελοκήπων

Άρης Αβάτου – Αναγέννηση Θαλασσιάς

Αλεξανδρούπολη FC – Αετός Οφρυνίου

Δόξα Ν.Σιδηροχωρίου – Νέστος Χρυσούπολης 0-3 α.α.

2ος όμιλος (11η αγωνιστική)

ΠΑΟ Κουφαλίων – Αετός Βαρβάρας

Ποσειδών Μηχανιώνας – Θύελλα Σαρακηνών

ΠΟ Ν.Καλλικράτειας – Εθνικός Γιαννιτσών

Θερμαϊκός Θέρμης – Μ.Αλεξ.Τρικάλων

Αναγέννηση Γιαννιτσών – Αγρ.Αστέρας

ΠΑΟΚ Αλεξάνδρειας – Αναγέννηση Πλαγιάς

Εδεσσαϊκός – Νίκη Αγκαθιάς

Ρεπό : Μακεδονικός

3ος όμιλος (11η αγωνιστική)

Ατρόμητος Παλαμά – ΑΟ Σελλάνων

Ηρακλής Λάρισας – ΑΕ Καρίτσας

Εθνικός Ν.Κεραμιδίου – Οικονόμος

ΠΟ Φήκης – Ερμής Αμυνταίου

ΠΟ Ελασσόνας – ΑΣ Μετέωρα

Δίας Δίου – Αετός Μακρυχωρίου

Αναγέννηση Καρδίτσας – Κοζάνη

Ρεπό : Μακεδονικός Φούφα

4ος όμιλος (9η αγωνιστική)

Φωκικός – Διαγόρας Στεφανοβικείου

Δημήτρα Ευξ/πολης – ΓΣ Αλμυρού

ΑΠΟ Αταλάντη – Θησέας Αγριάς

ΑΟ Υπάτου – Ηρακλής Ψαχνών

ΑΟ Ν.Αρτάκης – Οπούντιος Μαρτίνου 3-0 α.α.

Ρεπό: Αμβρυσσέας Διστόμου

5ος όμιλος (9η αγωνιστική)

(15.00) Κέρκυρα – ΠΑΣ Πρέβεζα

(16.30) Θύελλα Κατσικάς – ΑΕ Λευκίμμης

Θύελλα Μοναστηρακίου – Αμβρακικός Λουτρού

Τηλυκράτης – ΑΕ Μεσολογγίου

Αναγ.Άρτας – Κτην.Αστέρας Καληράχης

ΟΦ Αγίου Ματθαίου – Παναγρινιακός ΑΝΑΒΟΛΗ

Μ.Αλεξ.Καλλιθέας – Αχέρων Καναλακίου ΑΝΑΒΟΛΗ

6ος όμιλος (8η αγωνιστική)

ΓΣ Ηλιούπολης – Φωστήρας

ΑΝΑΒΟΛΗ ΑΕ Μοσχάτου – Πανιώνιος

ΑΝΑΒΟΛΗ Αήττητος Σπάτων – Πανναξιακός

(15/5) Χαραυγιακός – Προοδευτική 3-1 (17′-43′-73′ Κασσιανός / 36′ Νέρες)

(17/5) Εθνικός – ΑΕ Μυκόνου

Ρεπό: ΓΣ Μαρκό

7ος όμιλος (9η αγωνιστική)

Πανναυπλιακός – Πανγυθεατικός

Ερμής Μελιγούς – Παναρκαδικός

Κορωνίδα Κοιλάδας – ΠΑΟ Ρουφ

ΑΕ Κηφισιάς – Ατρόμητος Χιλιομοδίου

Φοίνικας Ν.Επιδαύρου – Άγιος Ιερόθεος

Άρης Σκάλας – Μολαϊκός

Ρεπό: ΑΕ Ερμιονίδας

8ος όμιλος (9η αγωνιστική)

(13.30) Πανελευσινιακός – Αετός Λουτρών

Αίας Σαλαμίνας – ΑΠΟ Κερατσίνι

Μικρασιατική Χίου – Αστέρας Βάρης

ΑΟ Πυλίου – Θύελλα Ραφήνας

(17/5) Αιολικός – ΑΟ Καραβάς

(17/5) Ακράτητος – Πυθαγόρας Κοντακαιίκων

9ος όμιλος (9η αγωνιστική)

(13.30) Διαγόρας Βραχνεΐκων – Παλληξουριακός

(14.00) ΠΑΟ Βάρδας – Εθνικός Σκουλικάδου

(14.30) Παναιγιάλειος – ΑΟ Τσιλιβή

(15.00) Ζάκυνθος – Ναυπακτιακός

Αχαϊκή – Πάμισος Μεσσήνης

ΑΟ Διαβολιτσίου – Θύελλα Πατρών

Ρεπό: Αίας Γαστούνης

10ος όμιλος (11η αγωνιστική)

Γιούχτας – Ατσαλένιος

Αναγ.Ιεράπετρας – Ρεθυμνιακός

Άρης Σούδας – ΑΟ Δαμάστας

Αστέρας Ρεθύμνου – ΑΕ Νεάπολης

ΑΟ Αγίου Νικολάου – Αλμυρός

Πλατανιάς – ΑΟ Πόρου

Άρης Ρεθύμνου – Ηρόδοτος 0-3 α.α.

ΑΟ Παλαιόχωρας – ΑΕΕΚ ΣΥΝΚΑ 0-3 α.α.

Click to comment

Leave a Reply

Η ηλ. διεύθυνση σας δεν δημοσιεύεται. Τα υποχρεωτικά πεδία σημειώνονται με *

Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement

Πρόσφατα άρθρα

Advertisement

Δες ακόμη…

Advertisement
Advertisement
Advertisement

More in Γ΄ Εθνική