fbpx
Connect with us

Γ΄ Εθνική

Γ’ Εθνική: Η κλήρωση του 5ου ομίλου – Το πρόγραμμα

Γ’ Εθνική: Η κλήρωση του 5ου ομίλου – Το πρόγραμμα

Δείτε τώρα και το αναλυτικό πρόγραμμα του 5ου ομίλου της Γ’ Εθνικής.

Με 14 ομάδες από την Αθήνα, τον Πειραιά, την Ανατολική Αττική και την Κρήτη (Ηράκλειο, Λασίθι), διεξάγεται ο 5ος όμιλος της Γ’ Εθνικής.

Αναλυτικά το πρόγραμμα:

1η αγωνιστική
Μοσχάτο  – Άγιος Ιερόθεος
Φωστήρας  – ΑΟ Τυμπακίου
Άγιος Νικόλαος  – Θύελλα Ραφήνας
Αλμυρός  – Άρης Πετρούπολης
Εθνικός  – Κερατσίνι
Πόρος  – Αγία Παρασκευή
Μαρκό  – Γιούχτας
2η αγωνιστική
Φωστήρας  – Μοσχάτο
Άγιος Ιερόθεος  – Άγιος Νικόλαος
ΑΟ Τυμπακίου  – Αλμυρός
Θύελλα Ραφήνας  – Εθνικός
Άρης Πετρούπολης  – Πόρος
Κερατσίνι  – Μαρκό
Αγία Παρασκευή  – Γιούχτας
3η αγωνιστική
Μοσχάτο  – Άγιος Νικόλαος
Αλμυρός  – Φωστήρας
Εθνικός  – Άγιος Ιερόθεος
Πόρος  – ΑΟ Τυμπακίου
Μαρκό  – Θύελλα Ραφήνας
Γιούχτας  – Άρης Πετρούπολης
Αγία Παρασκευή  – Κερατσίνι
4η αγωνιστική
Αλμυρός  – Μοσχάτο
Άγιος Νικόλαος  – Εθνικός
Φωστήρας  – Πόρος
Άγιος Ιερόθεος  – Μαρκό
ΑΟ Τυμπακίου  – Γιούχτας
Θύελλα Ραφήνας  – Αγία Παρασκευή
Άρης Πετρούπολης  – Κερατσίνι
5η αγωνιστική
Μοσχάτο  – Εθνικός
Πόρος  – Αλμυρός
Μαρκό  – Άγιος Νικόλαος
Γιούχτας  – Φωστήρας
Αγία Παρασκευή  – Άγιος Ιερόθεος
Κερατσίνι  – ΑΟ Τυμπακίου
Άρης Πετρούπολης  – Θύελλα Ραφήνας
6η αγωνιστική
Πόρος  – Μοσχάτο
Εθνικός  – Μαρκό
Αλμυρός  – Γιούχτας
Άγιος Νικόλαος  – Αγία Παρασκευή
Φωστήρας  – Κερατσίνι
Άγιος Ιερόθεος  – Άρης Πετρούπολης
ΑΟ Τυμπακίου  – Θύελλα Ραφήνας
7η αγωνιστική
Μοσχάτο  – Μαρκό
Γιούχτας  – Πόρος
Αγία Παρασκευή  – Εθνικός
Κερατσίνι  – Αλμυρός
Άρης Πετρούπολης  – Άγιος Νικόλαος
Θύελλα Ραφήνας  – Φωστήρας
ΑΟ Τυμπακίου  – Άγιος Ιερόθεος
8η αγωνιστική
Γιούχτας  – Μοσχάτο
Μαρκό  – Αγία Παρασκευή
Πόρος  – Κερατσίνι
Εθνικός  – Άρης Πετρούπολης
Αλμυρός  – Θύελλα Ραφήνας
Άγιος Νικόλαος  – ΑΟ Τυμπακίου
Φωστήρας  – Άγιος Ιερόθεος
9η αγωνιστική
Μοσχάτο  – Αγία Παρασκευή
Κερατσίνι  – Γιούχτας
Άρης Πετρούπολης  – Μαρκό
Θύελλα Ραφήνας  – Πόρος
ΑΟ Τυμπακίου  – Εθνικός
Άγιος Ιερόθεος  – Αλμυρός
Άγιος Νικόλαος  – Φωστήρας
10η αγωνιστική
Κερατσίνι  – Μοσχάτο
Αγία Παρασκευή  – Άρης Πετρούπολης
Γιούχτας  – Θύελλα Ραφήνας
Μαρκό  – ΑΟ Τυμπακίου
Πόρος  – Άγιος Ιερόθεος
Εθνικός  – Φωστήρας
Αλμυρός  – Άγιος Νικόλαος
11η αγωνιστική
Μοσχάτο  – Άρης Πετρούπολης
Θύελλα Ραφήνας  – Κερατσίνι
ΑΟ Τυμπακίου  – Αγία Παρασκευή
Άγιος Ιερόθεος  – Γιούχτας
Φωστήρας  – Μαρκό
Άγιος Νικόλαος  – Πόρος
Εθνικός  – Αλμυρός
12η αγωνιστική
Θύελλα Ραφήνας  – Μοσχάτο
Άρης Πετρούπολης  – ΑΟ Τυμπακίου
Κερατσίνι  – Άγιος Ιερόθεος
Αγία Παρασκευή  – Φωστήρας
Γιούχτας  – Άγιος Νικόλαος
Μαρκό  – Αλμυρός
Πόρος  – Εθνικός
13η αγωνιστική
Μοσχάτο  – ΑΟ Τυμπακίου
Άγιος Ιερόθεος  – Θύελλα Ραφήνας
Φωστήρας  – Άρης Πετρούπολης
Άγιος Νικόλαος  – Κερατσίνι
Αλμυρός  – Αγία Παρασκευή
Εθνικός  – Γιούχτας
Μαρκό  – Πόρος

Click to comment

Leave a Reply

Η ηλ. διεύθυνση σας δεν δημοσιεύεται.

Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement

Πρόσφατα άρθρα

Advertisement
Advertisement

Δες ακόμη…

Advertisement

More in Γ΄ Εθνική