fbpx
Connect with us

Γ΄ Εθνική

Γ’ Εθνική: Τα τελικά αποτελέσματα και οι βαθμολογίες όλων των ομίλων της Κυριακής (18/4)

Γ’ Εθνική: Τα τελικά αποτελέσματα και οι βαθμολογίες όλων των ομίλων της Κυριακής (18/4)

Δείτε τα αποτελέσματα στους 10 ομίλους της Γ’ Εθνικής.

Συναρπαστικά παιχνίδια διεξήχθησαν για μια ακόμη αγωνιστική μέρα στη Γ’ Εθνική, με γκολ, ανατροπές και θέαμα.

Στον 1ο όμιλο, ο Ηρακλής επικράτησε 1-0 του Νέστου στη Χρυσούπολη, ενώ ο Απόλλων Παραλιμνίου επικράτησε 2-0 εκτός έδρας της Αναγέννησης Θαλασσιάς.

Στον 2ο όμιλο, ο Αγροτικός Αστέρας νίκησε 2-0 τον ΠΑΟ Κουφαλίων και ο Θερμαϊκός Θέρμης επιβλήθηκε 4-1 της Καλλικράτειας.

Στον 3ο όμιλο, η Αναγέννηση Καρδίτσας διέλυσε με 6-0 τον Οικονόμο Τσαριτσάνης και η Κοζάνη έμεινε στο 2-2 με τον Ερμή Αμυνταίου.

Στον 4ο όμιλο, ο ΓΣ Αλμυρού επικράτησε 2-1 τον Φωκικό, ενώ ο ΑΟ Υπάτου νίκησε 1-0 τον Διαγόρα Στεφανοβικείου.

Στον 5ο όμιλο, ο Τηλυκράτης επικράτησε 1-0 του Μ. Αλέξανδρου Καλλιθέας, ενώ η ΑΕ Λευκίμμης νίκησε 3-0 την Αναγέννηση Άρτας.

Στον 6ο όμιλο, ο Πανιώνιος πήρε τη νίκη με 1-0 επί της Μαρκό, ενώ η Ηλιούπολη επιβλήθηκε 2-0 του Χαραυγιακού.

Στον 7ο όμιλο, ο ΠΑΟ Ρουφ επικράτησε 1-0 της Ερμιονίδας με γκολ του Βαγγέλη Μάντζιου, ενώ ο Παναρκαδικός νίκησε 1-0 τον Άγιο Ιερόθεο.

Στον 8ο όμιλο, ο Αίας Σαλαμίνας διέλυσε στη Σάμο τον Πυθαγόρα με 6-0, ενώ ο Πανελευσινιαλός νίκησε 3-0 το Κερατσίνι.

Στον 9ο όμιλο, ο Παναιγιάλειος επικράτησε 2-0 του Παλληξουριακού στην Κεφαλονιά και η Ζάκυνθος νίκησε 1-0 το Τσιλιβί.

Στον 10ο όμιλο, η ΑΕΕΚ ΣΥΝΚΑ σκόρπισε με 6-1 τον Πόρο, ενώ ο Άρης Σούδας επικράτησε 3-0 της Αναγέννησης Ιεράπετρας.

Αναλυτικά τα αποτελέσματα:

Αναλυτικά τα αποτελέσματα:

1ος όμιλος – 6η αγωνιστική
Αναγέννηση Θαλασσιάς-Απόλλων Παραλιμνίου 0-2
Νέστος Χρυσούπολης-Ηρακλής 0-1
Αλεξανδρούπολη FC-Εθνικός Σοχού 0-3
Πανδραμαϊκός-ΑΕ Εύοσμου 0-0
Αετός Οφρυνίου-ΑΕ Αμπελοκήπων 4-0
Άρης Αβάτου-Ελπίδα Σαπών 0-0
ΑΕ Διδυμότειχου-Μέγας Αλέξανδρος Ορφανίου 2-0
Δόξα Νέου Σιδηροχωρίου-Ορφέας Ξάνθης 0-3 α.α

2ος όμιλος – 6η αγωνιστική
Αγροτικός Αστέρας-ΠΑΟ Κουφαλίων 2-0
Νίκη Αγκαθιάς-Μέγας Αλέξανδρος Τρικάλων 0-2
ΠΑΟΚ Αλεξάνδρειας-Θύελλα Σαρακηνών 0-2
Θερμαϊκός-ΠΟ Νέας Καλλικράτειας 4-1
Αναγέννηση Πλαγιάς-Μακεδονικός 0-0
Εδεσσαϊκός-Εθνικός Γιαννιτσών 3-1
ΑΣ Αναγέννηση Γιαννιτσών-Αετός Βαρβάρας 3-0
Ρεπό: Ποσειδώνας Μηχανιώνας

3ος όμιλος – 6η αγωνιστική
ΑΣ Μετέωρα-Ατρόμητος Παλαμά 1-1
Κοζάνη-Ερμής Αμυνταίου 2-2
Δίας Δίου-ΑΕ Καρίτσας 0-0
ΠΟ Φήκης-Εθνικός Νέου Κεραμιδίου 1-0
Αετός Μακρυχωρίου-Μακεδονικός Φούφα 3-0
Αναγέννηση Καρδίτσας-Οικονόμος Τσαριτσάνης 6-0
ΠΟ Ελασσόνας-ΑΟ Σελλάνων 0-1 διακοπή λόγω τραυματισμού
Ρεπό: Ηρακλής Λάρισας

4ος όμιλος – 6η αγωνιστική
ΓΣ Αλμυρού-Φωκικός 2-1
ΑΠΟ Αταλάντη-Νέα Αρτάκη 1-3
Θησέας Αγριάς-Αμβρυσσέας Διστόμου 1-0
ΑΟ Υπάτου-Διαγόρας Στεφανοβικείου 1-0
Ηρακλής Ψαχνών-Οπούντιος Μαρτίνου 3-0 α.α
Ρεπό: Δήμητρα Ευξεινούπολης

5ος όμιλος – 5η αγωνιστική
ΑΕ Λευκίμμης-Αναγέννηση Άρτας 3-0
Θύελλα Κατσικάς-ΠΑΣ Πρέβεζα 0-0
ΑΕ Μεσολογγίου-ΟΦΑΜ 0-1
Τηλυκράτης Λευκάδας-Μέγας Αλέξανδρος Καλλιθέας 1-0
ΠΑΣ Αχέρων Καναλακίου-Αστέρας Καληράχης 3-1
Αμβρακικός Λουτρού-Παναγρινιακός 0-0
ΠΑΣ Θύελλα-Κέρκυρα 2-4

6ος όμιλος – 5η αγωνιστική
Φωστήρας-Πανναξιακός 1-0
Εθνικός-Αήττητος Σπάτων 0-0
ΑΕ Μοσχάτου-Προοδευτική 0-0
Πανιώνιος-Μαρκό 1-0
Ηλιούπολη-Χαραυγιακός 2-0
Ρεπό: ΑΕ Μυκόνου

7ος όμιλος – 6η αγωνιστική
Φοίνικας Νέας Επιδαύρου-Κορωνίδα Κοιλάδας 1-1
Ερμιονίδα-ΠΑΟ Ρουφ 0-1
Μολαϊκός-Ερμής Μελιγούς 2-1
Ατρόμητος Χιλιομοδίου-Πανναυπλιακός 3-2
Άγιος Ιερόθεος-Παναρκαδικός 0-1
Άρης Σκάλας-Πανγυθεατικός 1-1 (17/4)
Ρεπό: Κηφισιά

Η βαθμολογία και η επόμενη αγωνιστική στον 7ο Όμιλο

8ος όμιλος – 6η αγωνιστική
ΑΟ Πυλίου Κω-Αιολικός 1-0
Πυθαγόρας-Αίας Σαλαμίνας 0-6
Ακράτητος-Μικρασιατική Χίου 2-0
Αετός Λουτρών-ΑΟ Καραβάς 0-0
Πανελευσινιακός-Κερατσίνι 3-0
Θύελλα Ραφήνας-Αστέρας Βάρης 0-0

9ος όμιλος – 6η αγωνιστική
Παλληξουριακός-Παναιγιάλειος 0-2
Αίας Γαστούνης-Εθνικός Σκουλικάδου 2-3
ΑΠΣ Ζάκυνθος-ΑΟ Τσιλιβή 1-0
ΑΟ Διαβολιτσίου-ΠΑΟ Βάρδας 3-1
Ναυπακτιακός Αστέρας-Αχαϊκή 1-1
Θύελλα Πατρών-Πάμισος Μεσσήνης 0-0
Ρεπό: Διαγόρας Βραχνεΐκων

Η βαθμολογία και η επόμενη αγωνιστική στον 9ο Όμιλο

10ος όμιλος – 6η αγωνιστική
ΑΕ Νεάπολης-Γιούχτας 0-1
Αλμυρός Γαζίου-ΑΟ Δαμάστα 1-0
ΑΕΕΚ ΣΥΝΚΑ-Πόρος 6-1
Άγιος Νικόλαος-Ρεθυμνιακός 2-0
Άρης Σούδας-Αναγέννηση Ιεράπετρας 3-0
Αστέρας Ρεθύμνου-Ατσαλένιος 1-2 (17/4)
ΑΟ Παλαιόχωρας-Ηρόδοτος 0-3 α.α
Πλατανιάς-Άρης Ρεθύμνου 3-0 α.α.

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΚΑΙ ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΕΣ ΤΩΡΑ ΜΑΖΙ…

1ος όμιλος (6η αγωνιστική)

Αναγέννηση Θαλασσιάς – Απόλλων Παραλιμνίου  0-2
Αετός Οφρυνίου – ΑΕ Αμπελοκήπων  4-0
Νέστος Χρυσούπολης – Ηρακλής Αμπελοκήπων  0-1
Δόξα Νέου Σιδηροχωρίου – Ορφέας Ξάνθης  0-3 α.α.
Ένωση Αλεξανδρούπολης – Εθνικός Σοχού  0-3
Άρης Αβάτου – Ελπίδα Σαπών  0-0
Πανδραμαϊκός – ΑΕ Ευόσμου  0-0
ΑΕ Διδυμοτείχου – Μέγας Αλέξανδρος Ορφανίου  2-0

Η βαθμολογία

ΑΓ Ν Ι Η ΓΥ ΓΚ +/- Β
1 Ορφέας Ξάνθης 6 5 1 0 13 3 10 16
2 Αετός Οφρυνίου 6 5 1 0 12 3 9 16
3 Πανδραμαϊκός 6 4 1 1 8 2 6 13
4 Ηρακλής Αμπελοκήπων 6 4 0 2 11 3 8 12
5 Μ.Αλεξ.Ορφανίου 6 3 1 2 6 9 -3 10
6 Ένωση Αλεξ/πολης 6 3 0 3 5 7 -2 9
7 Ελπίδα Σαπών 5 2 2 1 4 4 0 8
8 ΑΕ Αμπελοκήπων 5 2 1 2 6 8 -2 7
9 ΑΕ Διδυμοτείχου 6 2 0 4 8 7 1 6
10 Απόλλων Παραλιμνίου 4 2 0 2 4 3 1 6
11 Εθνικός Σοχού 6 1 3 2 7 7 0 6
12 Νέστος Χρυσούπολης 5 2 0 3 5 5 0 6
13 ΑΕ Ευόσμου 5 1 3 1 4 6 -2 6
14 Άρης Αβάτου 5 1 1 3 3 6 -3 4
15 Αναγέννηση Θαλασσιάς 6 0 0 6 1 12 -11 0
16 Δόξα Ν.Σιδηροχωρίου 5 0 0 5 2 14 -12 0

2ος όμιλος (6η αγωνιστική)

Αγροτικός Αστέρας – ΠΑΟ Κουφαλίων  2-0
Αναγέννηση Πλαγιάς – Μακεδονικός  0-0
Νίκη Αγκαθιάς – Μέγας Αλέξανδρος Τρικάλων  0-2
Εδεσσαϊκός – Εθνικός Γιαννιτσών  3-1
ΠΑΟΚ Αλεξάνδρειας – Θύελλα Σαρακηνών  0-2
Αναγέννηση Γιαννιτσών – Αετός Βαρβάρας  3-0
Θερμαϊκός Θέρμης – ΠΟ Νέας Καλλικράτειας  4-1
Ρεπό : Ποσειδών Μηχανιώνας

Η βαθμολογία

ΑΓ Ν Ι Η ΓΥ ΓΚ +/- Β
1 Αγροτικός Αστέρας 5 5 0 0 11 0 11 15
2 Ποσειδών Μηχανιώνας 5 5 0 0 8 2 6 15
3 Εδεσσαϊκός 6 3 2 1 8 6 2 11
4 Θύελλα Σαρακηνών 4 3 1 0 7 2 5 10
5 Θερμαϊκός 6 3 1 2 11 8 3 10
6 Αναγέννηση Γιαννιτσών 6 3 1 2 9 6 3 10
7 Μακεδονικός 6 1 4 1 7 5 2 7
8 Μ.Αλεξ.Τρικάλων 4 2 1 1 6 5 1 7
9 Νίκη Αγκαθιάς 5 2 1 2 5 6 -1 7
10 Αναγέννηση Πλαγιάς 6 2 1 3 4 6 -2 7
11 ΠΑΟ Κουφαλίων 6 1 2 3 5 7 -2 5
12 Αετός Βαρβάρας 6 1 0 5 5 11 -6 3
13 Εθνικός Γιαννιτσών 6 1 0 5 4 11 -7 3
14 ΠΟ Ν.Καλλικράτειας 4 0 1 3 2 7 -5 1
15 ΠΑΟΚ Αλεξάνδρειας 5 0 1 4 2 12 -10 1

3ος όμιλος (6η αγωνιστική)

ΑΣ Μετέωρα – Ατρόμητος Παλαμά  1-1
Αετός Μακρυχωρίου – Μακεδονικός Φούφα  2-0
Κοζάνη – Ερμής Αμυνταίου  2-2
Αναγέννηση Καρδίτσας – Οικονόμος Τσαριτσάνης  6-0
Δίας Δίου – ΑΕ Καρίτσας  0-0
ΠΟ Ελασσόνας – ΑΟ Σελλάνων  0-1
ΠΟ Φήκης – Εθνικός Νέου Κεραμιδίου  1-0
Ρεπό : Ηρακλής Λάρισας

Η βαθμολογία

ΑΓ Ν Ι Η ΓΥ ΓΚ +/- Β
1 Αναγέννηση Καρδίτσας 6 4 2 0 16 4 12 14
2 ΑΕ Καρίτσας 5 3 2 0 7 2 5 11
3 Αετός Μακρυχωρίου 6 3 1 2 9 3 6 10
4 Εθνικός Ν.Κεραμιδίου 6 3 1 2 9 5 4 10
5 ΑΟ Σελλάνων 5 3 0 2 5 4 1 9
6 Ηρακλής Λάρισας 5 2 2 1 8 3 5 8
7 Ατρόμητος Παλαμά 5 1 3 1 4 4 0 6
8 ΠΟ Φήκης 4 2 0 2 3 5 -2 6
9 Δίας Δίου 4 1 2 1 1 1 0 5
10 ΠΟ Ελασσόνας 5 1 2 2 5 8 -3 5
11 Ερμής Αμυνταίου 5 1 2 2 5 8 -3 5
12 Οικονόμος Τσαριτσάνης 6 1 1 4 3 14 -11 4
13 Κοζάνη 3 0 2 1 3 6 -3 2
14 ΑΣ Μετέωρα 5 0 2 3 2 5 -3 2
15 Μακεδονικός Φούφα 4 0 0 4 1 11 -10 0

4ος όμιλος (6η αγωνιστική)

ΓΣ Αλμυρού – Φωκικός  2-1
Θησέας Αγριάς – Αμβρυσσέας Διστόμου  1-0
Ηρακλής Ψαχνών – Οπούντιος Μαρτίνου  3-0 α.α.
ΑΟ Υπάτου – Διαγόρας Στεφανοβικείου  1-0
ΑΠΟ Αταλάντη – ΑΟ Νέας Αρτάκης  1-3
Ρεπό: Δημήτρα Ευξεινούπολης

Η βαθμολογία

ΑΓ Ν Ι Η ΓΥ ΓΚ +/- Β
1 Διαγόρας Στεφανοβικείου 6 4 1 1 11 3 8 13
2 Ηρακλής Ψαχνών 5 4 0 1 10 4 6 12
3 ΑΟ Υπάτου 6 2 4 0 5 2 3 10
4 ΑΟ Νέας Αρτάκης 5 2 2 1 8 7 1 8
5 Φωκικός 6 2 2 2 6 7 -1 8
6 Θησέας Αγριάς 6 1 4 1 7 7 0 7
7 Αμβρυσσέας Διστόμου 5 2 1 2 4 4 0 7
8 ΑΠΟ Αταλάντη 4 1 0 3 5 6 -1 3
9 ΓΣ Αλμυρού 4 1 0 3 2 6 -4 3
10 Οπούντιος Μαρτίνου 5 1 0 4 1 10 -9 3
11 Δήμητρα Ευξεινούπολης 4 0 2 2 2 5 -3 2

5ος όμιλος (5η αγωνιστική)

Θύελλα Κατσικάς – ΠΑΣ Πρέβεζα  0-0
Αχέρων Καναλακίου – Κτηνοτροφικός Αστέρας Καληράχης  3-1
ΑΕ Μεσολογγίου – ΟΦ Αγίου Ματθαίου  0-1
Αμβρακικός Λουτρού – Παναγρινιακός  0-0
ΑΕ Λευκίμμης – Αναγέννηση Άρτας  3-0
Τηλυκράτης – Μέγας Αλέξανδρος Καλλιθέας  1-0
ΠΑΣ Θύελλα Μοναστηρακίου – Κέρκυρα  2-4

Η βαθμολογία

ΑΓ Ν Ι Η ΓΥ ΓΚ +/- Β
1 Αχέρων Καναλακίου 5 4 1 0 13 2 11 13
2 Τηλυκράτης 5 4 0 1 7 3 4 12
3 ΟΦ Αγίου Ματθαίου 4 3 1 0 8 3 5 10
4 ΑΕ Λευκίμμης 5 3 1 1 9 5 4 10
5 Κτηνοτροφικός Αστέρας 5 3 0 2 8 5 3 9
6 ΠΑΣ Πρέβεζα 5 2 3 0 5 3 2 9
7 Παναγρινιακός 5 2 2 1 8 3 5 8
8 Κέρκυρα 5 2 0 3 6 16 -10 6
9 Αμβρακικός Λουτρού 5 1 1 3 2 5 -3 4
10 Αναγέννηση Άρτας 5 1 1 3 3 7 -4 4
11 Θύελλα Μοναστηρακίου 5 1 0 4 9 12 -3 3
12 Μ.Αλεξ.Καλλιθέας 4 0 2 2 2 6 -4 2
13 Θύελλα Κατσικάς 4 0 1 3 2 7 -5 1
14 ΑΕ Μεσολογγίου 4 0 1 3 1 6 -5 1

6ος όμιλος (5η αγωνιστική)

Πανιώνιος – ΓΣ Μαρκό  1-0
Εθνικός – Αήττητος Σπάτων  0-0
ΓΣ Ηλιούπολης – Χαραυγιακός  2-0
ΑΕ Μοσχάτου – Προοδευτική  0-0
Φωστήρας – Πανναξιακός  1-0
Ρεπό: ΑΕ Μυκόνου

Η βαθμολογία

ΑΓ Ν Ι Η ΓΥ ΓΚ +/- Β
1 Πανιώνιος 5 5 0 0 10 3 7 15
2 ΓΣ Ηλιούπολης 5 4 0 1 11 5 6 12
3 Φωστήρας 5 3 0 2 5 3 2 9
4 Προοδευτική 4 2 1 1 7 2 5 7
5 Χαραυγιακός 5 2 1 2 6 6 0 7
6 Πανναξιακός 5 2 0 3 6 9 -3 6
7 Εθνικός 4 1 1 2 2 4 -2 4
8 Αήττητος Σπάτων 4 1 1 2 1 5 -4 4
9 ΓΣ Μαρκό 5 0 3 2 1 4 -3 3
10 ΑΕ Μοσχάτου 4 0 2 2 1 5 -4 2
11 ΑΕ Μυκόνου 4 0 1 3 2 6 -4 1

7ος όμιλος (6η αγωνιστική)

Ατρόμητος Χιλιομοδίου – Πανναυπλιακός  3-2
ΑΕ Ερμιονίδας – ΠΑΟ Ρουφ  0-1
Άγιος Ιερόθεος – Παναρκαδικός  0-1
Άρης Σκάλας – Πανγυθεατικός  1-1
Μολαϊκός – Ερμής Μελιγούς  2-1
Φοίνικας Νέας Επιδαύρου – Κορωνίδα Κοιλάδας  1-1
Ρεπό: ΑΕ Κηφισιάς

Η βαθμολογία

ΑΓ Ν Ι Η ΓΥ ΓΚ +/- Β
1 ΑΕ Κηφισιάς 5 5 0 0 8 0 8 15
2 ΠΑΟ Ρουφ 6 4 0 2 10 5 5 12
3 Άγιος Ιερόθεος 5 3 1 1 7 2 5 10
4 Παναρκαδικός 5 3 0 2 4 4 0 9
5 Άρης Σκάλας 6 2 2 2 6 9 -3 8
6 Πανγυθεατικός 6 2 1 3 5 4 1 7
7 Ερμής Μελιγούς 5 2 1 2 4 4 0 7
8 Πανναυπλιακός 6 1 3 2 6 6 0 6
9 ΑΕ Ερμιονίδας 6 1 3 2 3 5 -2 6
10 Μολαΐκός 5 1 2 2 5 8 -3 5
11 Ατρόμητος Χιλιομοδίου 5 1 2 2 6 10 -4 5
12 Φοίνικας Ν.Επιδαύρου 6 1 2 3 4 8 -4 5
13 Κορωνίδα Κοιλάδας 6 0 3 3 2 5 -3 3

8ος όμιλος (6η αγωνιστική)

ΑΨΕΣ Πυθαγόρας Κοντακαιίκων – Αίας Σαλαμίνας  0-6
Θύελλα Ραφήνας – Αστέρας Βάρης  0-0
Αετός Λουτρών – ΑΟ Καραβάς  0-0
Πανελευσινιακός – ΑΠΟ Κερατσίνι  3-0
ΑΟ Πυλίου – Αιολικός  1-0
Ακράτητος – Μικρασιατική Χίου  2-0

Η βαθμολογία

ΑΓ Ν Ι Η ΓΥ ΓΚ +/- Β
1 Αίας Σαλαμίνας 6 5 0 1 14 4 10 15
2 Αστέρας Βάρης 5 3 2 0 11 4 7 11
3 ΑΟ Πυλίου 6 3 1 2 10 6 4 10
4 Αιολικός 6 3 1 2 6 4 2 10
5 ΑΟ Καραβά 6 2 2 2 5 6 -1 8
6 Θύελλα Ραφήνας 5 1 4 0 5 4 1 7
7 Αετός Λουτρών 6 1 4 1 7 8 -1 7
8 ΑΠΟ Κερατσίνι 6 2 1 3 5 9 -4 7
9 Πανελευσινιακός 4 2 0 2 8 2 6 6
10 Ακράτητος 6 1 2 3 6 11 -5 5
11 Μικρασιατική Χίου 6 1 1 4 4 9 -5 4
12 Πυθαγόρας Κοντοκ. 6 0 2 4 8 22 -14 2

9ος όμιλος (6η αγωνιστική)

Παλληξουριακός – Παναιγιάλειος  0-2
Αίας Γαστούνης – Εθνικός Σκουλικάδου  2-3
Θύελλα Πατρών – Πάμισος Μεσσήνης  0-0
Ζάκυνθος – ΑΟ Τσιλιβή  1-0
Ναυπακτιακός Αστέρας – Αχαϊκή  1-1
ΑΟ Διαβολιτσίου – ΠΑΟ Βάρδας  3-1
Ρεπό: Διαγόρας Βραχνεΐκων

Η βαθμολογία

ΑΓ Ν Ι Η ΓΥ ΓΚ +/- Β
1 Ζάκυνθος 6 3 3 0 10 5 5 12
2 Παναιγιάλειος 6 3 2 1 8 6 2 11
3 Αίας Γαστούνης 5 3 1 1 9 4 5 10
4 ΠΑΟ Βάρδας 6 2 3 1 5 5 0 9
5 Ναυπακτιακός 5 2 2 1 9 5 4 8
6 Πάμισος Μεσσήνης 5 2 2 1 4 3 1 8
7 ΑΟ Διαβολιτσίου 4 2 0 2 5 5 0 6
8 Εθνικός Σκουλικάδου 4 2 0 2 6 7 -1 6
9 Αχαϊκή 5 1 3 1 2 3 -1 6
10 Θύελλα Πατρών 5 1 2 2 4 7 -3 5
11 Διαγόρας Βραχνεΐκων 4 1 1 2 7 6 1 4
12 Παλληξουριακός 5 1 0 4 3 7 -4 3
13 ΑΟ Τσιλιβή 6 0 1 5 1 10 -9 1

10ος όμιλος (6η αγωνιστική)

ΑΕ Νεάπολης – Γιούχτας  0-1
ΑΕΕΚ ΣΥΝΚΑ – ΑΟ Πόρου  6-1
Αλμυρός Γαζίου – ΑΟ Δαμάστας  1-0
ΑΟ Αγίου Νικολάου – Ρεθυμνιακός  2-0
ΑΟ Παλαιόχωρας – Ηρόδοτος  0-3 α.α.
Αστέρας Ρεθύμνου – Ατσαλένιος  1-2
Άρης Σούδας – Αναγέννηση Ιεράπετρας  3-0
Πλατανιάς – Άρης Ρεθύμνου  3-0 α.α.

Η βαθμολογία

ΑΓ Ν Ι Η ΓΥ ΓΚ +/- Β
1 ΑΕΕΚ ΣΥΝΚΑ 6 5 0 1 17 5 12 15
2 Ηρόδοτος 6 4 1 1 11 3 8 13
3 ΑΟ Αγίου Νικολάου 6 4 1 1 13 8 5 13
4 Ατσαλένιος 6 4 1 1 12 8 4 13
5 Αλμυρός Γαζίου 6 3 2 1 15 7 8 11
6 Γιούχτας 6 3 2 1 8 4 4 11
7 ΑΟ Δαμάστας 6 3 1 2 11 5 6 10
8 Αναγέννηση Ιεράπετρας 6 3 1 2 14 11 3 10
9 Ρεθυμνιακός 6 3 0 3 8 6 2 9
10 Άρης Σούδας 6 2 2 2 9 7 2 8
11 ΑΟ Πόρου 6 2 1 3 5 11 -6 7
12 ΑΟ Παλαιόχωρας 6 2 0 4 6 15 -9 6
13 ΑΕ Νεάπολης 6 1 1 4 4 11 -7 4
14 Πλατανιάς 6 1 1 4 4 13 -9 4
15 Αστέρας Ρεθύμνου 6 1 0 5 5 12 -7 3
16 Άρης Ρεθύμνου 6 0 0 6 1 14 -13 0

Click to comment

Leave a Reply

Η ηλ. διεύθυνση σας δεν δημοσιεύεται. Τα υποχρεωτικά πεδία σημειώνονται με *

Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement

Πρόσφατα άρθρα

Advertisement

Δες ακόμη…

Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement

ΕΤΙΚΕΤΕΣ SPORTSTONOTO

More in Γ΄ Εθνική