fbpx
Ακολουθήστε μας

Γ΄ Εθνική

Γ’ Εθνική: Τα τελικά αποτελέσματα του Σαββάτου (29/2)

Γ’ Εθνική: Τα τελικά αποτελέσματα του Σαββάτου (29/2)

Δείτε τα τελικά αποτελέσματα των αναμετρήσεων του Σαββάτου στη Γ’ Εθνική.


Με πολλά γκολ και ανατροπές συνεχίστηκε η δράση το Σάββατο στη Γ’ Εθνική, προσφέροντας πολλές συγκινήσεις.
Αναλυτικά τα αποτελέσματα:

1ος όμιλος
Νέστος Χρυσούπολης-Αετός Ορφανού 0-3
Ορφέας Ξάνθης-Απόλλων Παραλιμνίου 2-2
Δόξα Θεολόγου-Πανσερραϊκός 0-5
Πανδραμαϊκός-Άρης Αβάτου 0-0
Ηρακλής Ζυγού-Ένωση Αλεξανδρούπολης 1-3
Κιλκισιακός-Κεραυνός Πέρνης 6-1
Ρεπό: Δόξα Κάτω Καμήλας

2ος όμιλος – 26η αγωνιστική
Αγροτικός Αστέρας-ΠΟ Νέας Καλλικράτειας 1-0
Θύελλα Σαρακηνών-Μέγας Αλέξανδρος Τρικάλων 3-1
Θερμαϊκός Θέρμης-Αλμωπός Αριδαίας 1-2
Νίκη Αγκαθιάς-Ποσειδώνας Μηχανιώνας 1-3
ΠΑΣ Φλώρινα-ΑΣ Αναγέννηση Γιαννιτσών 3-3
Εδεσσαϊκός-ΑΟ Σειρήνα 3-0 α.α.
Άρης Παλαιοχωρίου-Μακεδονικός 0-3 α.α.
Ρεπό: Αστραπή Μεσοποταμίας

3ος όμιλος
Πιερικός-ΑΣ Μετέωρα 2-1
Ηρακλής Λάρισας-ΓΣ Αλμυρός 0-2
Οικονομός Τσαριτσάνης-ΑΟ Σελλάνων 0-0
Θησέας Αγριάς-Δίας Δίου 3-0
Ατρόμητος Παλαμά-ΑΟ Ποταμιάς 2-0
Διγενής Νεοχωρίου-Διαγόρας Στεφανοβικείου 1-1
ΑΠΟ Αταλάντη-ΑΕ Καρίτσας 2-2

4ος όμιλος
Θιναλιακός-Απόλλων Ευπαλίου 1-0
Ναυπακτιακός Αστέρας-Τηλυκράτης 1-5
Αναγέννηση Άρτας-ΑΕ Μεσολογγίου 2-1
ΠΑΣ Πρέβεζα-ΑΕ Λευκίμμης 0-0
Αχέρων Καναλακίου-Μακεδονικός Φούφα 2-0
ΑΕ Ποντίων Κοζάνης-ΑΟ Ανατολής 1-0
Αστέρας Ιτέας-Σούλι Παραμυθιάς 0-3 α.α.

5ος όμιλος
Θύελλα Καμαρίου-Κηφισιά 2-0
ΑΕ Μοσχάτου-Άνω Μερά 1-0
Ακράτητος-Εθνικός 0-1
Καλλιθέα-Άγιος Ιερόθεος 3-0
Άγιοι Ανάργυροι-Ερμής Κορυδαλλού 2-2
Κερατσίνι-Πανθηραϊκός 0-0
Ηλυσιακός-Φωστήρας 2-2

6ος όμιλος
Αιολικός-Παναρκαδικός 0-1
ΑΕΚ Τρίπολης-Παλληνιακός 0-2
Μαρκό-Θύελλα Ραφήνας 0-0
Αήττητος Σπάτων-ΑΟ Υπάτου 0-0
Αχαρναϊκός-Κόρινθος ’06 3-0 α.α.
Νέα Αρτάκη-Ρόδος (1/3, 15:00)
Ρεπό: ΠΑΣ Κιθαιρών Καπαρελλίου

7ος όμιλος
Ναύπλιο 2017-ΑΟ Τσιλιβή 2-1 τελικό
Ολυμπιακός Ζαχάρως-ΠΑΟ Βάρδας 2-0
Διαγόρας Βραχνεΐκων-Αστέρας Βλαχιώτη 0-2
Πανγυθεατικός-ΠΣ Σπάρτη 1-2
Πανηλειακός-Θύελλα Πατρών 1-4
Ερμιονίδα-ΑΟ Διαβολιτσίου 1-0
ΑΠΣ Ζάκυνθος-Παναργειακός 3-1

8ος όμιλος – 2η αγωνιστική
Play off
Ηρόδοτος-Γιούχτας 2-2
Πανακρωτηριακός-Επισκοπή 0-1

Play out
Ατσαλένιος-Πόρος 1-0
Άγιος Νικόλαος-ΑΕΕΚ ΣΥΝΚΑ 2-1
Ρεπό: Ρεθυμνιακός

Πηγή: onsports

Σχολιάστε εδώ

Αφήστε το σχόλιο σας

Η ηλ. διεύθυνση σας δεν δημοσιεύεται. Τα υποχρεωτικά πεδία σημειώνονται με *

Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement

Πρόσφατα άρθρα

Advertisement
Advertisement

Δες ακόμη…

Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement

More in Γ΄ Εθνική