fbpx
Ακολουθήστε μας

Γ΄ Εθνική

Γ΄ Εθνική: Το πρόγραμμα του 1ου Ομίλου

Γ΄ Εθνική: Το πρόγραμμα του 1ου Ομίλου

Ολοκληρώθηκε η κλήρωση του πρωταθλήματος για τον 1ο Όμιλο της Γ’ Εθνικής. Η κλήρωση συνεχίζεται.

Αναλυτικά το πρόγραμμα του 1ου Ομίλου της Γ΄Εθνικής:

1η αγωνιστική
Απόλλων Παραλιμνίου  – Άρης Αβάτου
Εθνικός Σοχού  – Πανδραμαϊκός
Δόξα Σιδηροχωρίου  – ΑΕ Διδυμότειχου
Νέστος Χρυσούπολης  – Αετός Οφρυνίου
Μ. Αλέξανδρος Οφρυνίου  – ΑΕ Ευόσμου
Αναγέννηση Θαλασσιάς  – Ελπίδα Σαπών
ΑΕ Αμπελοκήπων  – Αλεξανδρούπολη FC
Ορφέας Ξάνθης  – Ηρακλής Αμπελοκήπων
2η αγωνιστική
Εθνικός Σοχού  – Απόλλων Παραλιμνίου
Άρης Αβάτου  – Δόξα Σιδηροχωρίου
Πανδραμαϊκός  – Νέστος Χρυσούπολης
ΑΕ Διδυμότειχου  – Μ. Αλέξανδρος Οφρυνίου
Αετός Οφρυνίου  – Αναγέννηση Θαλασσιάς
ΑΕ Ευόσμου  – ΑΕ Αμπελοκήπων
Ελπίδα Σαπών  – Ηρακλής Αμπελοκήπων
Αλεξανδρούπολη FC  – Ορφέας Ξάνθης
3η αγωνιστική
Απόλλων Παραλιμνίου  – Δόξα Σιδηροχωρίου
Νέστος Χρυσούπολης  – Εθνικός Σοχού
Μ. Αλέξανδρος Οφρυνίου  – Άρης Αβάτου
Αναγέννηση Θαλασσιάς  – Πανδραμαϊκός
ΑΕ Αμπελοκήπων  – ΑΕ Διδυμότειχου
Ηρακλής Αμπελοκήπων  – Αετός Οφρυνίου
Ορφέας Ξάνθης  – ΑΕ Ευόσμου
Ελπίδα Σαπών  – Αλεξανδρούπολη FC
4η αγωνιστική
Νέστος Χρυσούπολης  – Απόλλων Παραλιμνίου
Δόξα Σιδηροχωρίου  – Μ. Αλέξανδρος Οφρυνίου
Εθνικός Σοχού  – Αναγέννηση Θαλασσιάς
Άρης Αβάτου  – ΑΕ Αμπελοκήπων
Πανδραμαϊκός  – Ηρακλής Αμπελοκήπων
ΑΕ Διδυμότειχου  – Ορφέας Ξάνθης
Αετός Οφρυνίου  – Αλεξανδρούπολη FC
ΑΕ Ευόσμου  – Ελπίδα Σαπών
5η αγωνιστική
Απόλλων Παραλιμνίου  – Μ. Αλέξανδρος Οφρυνίου
Αναγέννηση Θαλασσιάς  – Νέστος Χρυσούπολης
ΑΕ Αμπελοκήπων  – Δόξα Σιδηροχωρίου
Ηρακλής Αμπελοκήπων  – Εθνικός Σοχού
Ορφέας Ξάνθης  – Άρης Αβάτου
Αλεξανδρούπολη FC  – Πανδραμαϊκός
Ελπίδα Σαπών  – ΑΕ Διδυμότειχου
Αετός Οφρυνίου  – ΑΕ Ευόσμου
6η αγωνιστική
Αναγέννηση Θαλασσιάς  – Απόλλων Παραλιμνίου
Μ. Αλέξανδρος Οφρυνίου  – ΑΕ Αμπελοκήπων
Νέστος Χρυσούπολης  – Ηρακλής Αμπελοκήπων
Δόξα Σιδηροχωρίου  – Ορφέας Ξάνθης
Εθνικός Σοχού  – Αλεξανδρούπολη FC
Άρης Αβάτου  – Ελπίδα Σαπών
Πανδραμαϊκός  – ΑΕ Ευόσμου
ΑΕ Διδυμότειχου  – Αετός Οφρυνίου
7η αγωνιστική
Απόλλων Παραλιμνίου  – ΑΕ Αμπελοκήπων
Ηρακλής Αμπελοκήπων  – Αναγέννηση Θαλασσιάς
Ορφέας Ξάνθης  – Μ. Αλέξανδρος Οφρυνίου
Αλεξανδρούπολη FC  – Νέστος Χρυσούπολης
Ελπίδα Σαπών  – Δόξα Σιδηροχωρίου
ΑΕ Ευόσμου  – Εθνικός Σοχού
Αετός Οφρυνίου  – Άρης Αβάτου
Πανδραμαϊκός  – ΑΕ Διδυμότειχου
8η αγωνιστική
Ηρακλής Αμπελοκήπων  – Απόλλων Παραλιμνίου
ΑΕ Αμπελοκήπων  – Ορφέας Ξάνθης
Αναγέννηση Θαλασσιάς  – Αλεξανδρούπολη FC
Μ. Αλέξανδρος Οφρυνίου  – Ελπίδα Σαπών
Νέστος Χρυσούπολης  – ΑΕ Ευόσμου
Δόξα Σιδηροχωρίου  – Αετός Οφρυνίου
Εθνικός Σοχού  – ΑΕ Διδυμότειχου
Άρης Αβάτου  – Πανδραμαϊκός
9η αγωνιστική
Απόλλων Παραλιμνίου  – Ορφέας Ξάνθης
Αλεξανδρούπολη FC  – Ηρακλής Αμπελοκήπων
Ελπίδα Σαπών  – ΑΕ Αμπελοκήπων
ΑΕ Ευόσμου  – Αναγέννηση Θαλασσιάς
Αετός Οφρυνίου  – Μ. Αλέξανδρος Οφρυνίου
ΑΕ Διδυμότειχου  – Νέστος Χρυσούπολης
Πανδραμαϊκός  – Δόξα Σιδηροχωρίου
Άρης Αβάτου  – Εθνικός Σοχού
10η αγωνιστική
Αλεξανδρούπολη FC  – Απόλλων Παραλιμνίου
Ορφέας Ξάνθης  – Ελπίδα Σαπών
Ηρακλής Αμπελοκήπων  – ΑΕ Ευόσμου
ΑΕ Αμπελοκήπων  – Αετός Οφρυνίου
Αναγέννηση Θαλασσιάς  – ΑΕ Διδυμότειχου
Μ. Αλέξανδρος Οφρυνίου  – Πανδραμαϊκός
Νέστος Χρυσούπολης  – Άρης Αβάτου
Δόξα Σιδηροχωρίου  – Εθνικός Σοχού
11η αγωνιστική
Απόλλων Παραλιμνίου  – Ελπίδα Σαπών
ΑΕ Ευόσμου  – Αλεξανδρούπολη FC
Αετός Οφρυνίου  – Ορφέας Ξάνθης
ΑΕ Διδυμότειχου  – Ηρακλής Αμπελοκήπων
Πανδραμαϊκός  – ΑΕ Αμπελοκήπων
Άρης Αβάτου  – Αναγέννηση Θαλασσιάς
Εθνικός Σοχού  – Μ. Αλέξανδρος Οφρυνίου
Δόξα Σιδηροχωρίου  – Νέστος Χρυσούπολης
12η αγωνιστική
ΑΕ Ευόσμου  – Απόλλων Παραλιμνίου
Ελπίδα Σαπών  – Αετός Οφρυνίου
Αλεξανδρούπολη FC  – ΑΕ Διδυμότειχου
Ορφέας Ξάνθης  – Πανδραμαϊκός
Ηρακλής Αμπελοκήπων  – Άρης Αβάτου
ΑΕ Αμπελοκήπων  – Εθνικός Σοχού
Αναγέννηση Θαλασσιάς  – Δόξα Σιδηροχωρίου
Μ. Αλέξανδρος Οφρυνίου  – Νέστος Χρυσούπολης
13η αγωνιστική
Απόλλων Παραλιμνίου  – Αετός Οφρυνίου
ΑΕ Διδυμότειχου  – ΑΕ Ευόσμου
Πανδραμαϊκός  – Ελπίδα Σαπών
Άρης Αβάτου  – Αλεξανδρούπολη FC
Εθνικός Σοχού  – Ορφέας Ξάνθης
Δόξα Σιδηροχωρίου  – Ηρακλής Αμπελοκήπων
Νέστος Χρυσούπολης  – ΑΕ Αμπελοκήπων
Μ. Αλέξανδρος Οφρυνίου  – Αναγέννηση Θαλασσιάς
14η αγωνιστική
ΑΕ Διδυμότειχου  – Απόλλων Παραλιμνίου
Αετός Οφρυνίου  – Πανδραμαϊκός
ΑΕ Ευόσμου  – Άρης Αβάτου
Ελπίδα Σαπών  – Εθνικός Σοχού
Αλεξανδρούπολη FC  – Δόξα Σιδηροχωρίου
Ορφέας Ξάνθης  – Νέστος Χρυσούπολης
Ηρακλής Αμπελοκήπων  – Μ. Αλέξανδρος Οφρυνίου
ΑΕ Αμπελοκήπων  – Αναγέννηση Θαλασσιάς
15η αγωνιστική
Απόλλων Παραλιμνίου  – Πανδραμαϊκός
Άρης Αβάτου  – ΑΕ Διδυμότειχου
Εθνικός Σοχού  – Αετός Οφρυνίου
Δόξα Σιδηροχωρίου  – ΑΕ Ευόσμου
Νέστος Χρυσούπολης  – Ελπίδα Σαπών
Μ. Αλέξανδρος Οφρυνίου  – Αλεξανδρούπολη FC
Αναγέννηση Θαλασσιάς  – Ορφέας Ξάνθης
ΑΕ Αμπελοκήπων  – Ηρακλής Αμπελοκήπων

* στο β΄ γύρο οι αγώνες ισχύουν αντίστροφα.

Σχολιάστε εδώ

Αφήστε το σχόλιο σας

Η ηλ. διεύθυνση σας δεν δημοσιεύεται. Τα υποχρεωτικά πεδία σημειώνονται με *

Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement

Πρόσφατα άρθρα

Advertisement
Advertisement

Δες ακόμη…

Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement

More in Γ΄ Εθνική