fbpx
Ακολουθήστε μας

Μεσσηνία

Η αγωνιστική δράση του Σαββατοκύριακου (10-11/10) στα γήπεδα της Μεσσηνίας

Η αγωνιστική δράση του Σαββατοκύριακου (10-11/10) στα γήπεδα της Μεσσηνίας

Δράση και στις τρεις τοπικές κατηγορίες της Μεσσηνίας το Σαββατοκύριακο (10-11/10). Αναλυτικά:

Α Κατηγορία
(4η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα
1. ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑΣ ΧΩΡΑΣ – ΑΚΡΙΤΑΣ ΚΟΡΩΝΗΣ ΧΩΡΑΣ Σάββατο 10/10/20 16:00
2. Α.Ε. ΑΒΙΑΣ – Α.Ο. ΟΜΟΝΟΙΑ ΓΗΠΕΔΟ ΚΑΜΠΟΥ Σάββατο 10/10/20 16:00
3. Α.Ο. ΣΠΕΡΧΟΓΕΙΑΣ – Α.Ε. ΜΑΝΗΣ ΣΠΕΡΧΟΓΕΙΑΣ Κυριακή 11/10/20 16:00
4. Α.Ο. ΜΕΘΩΝΗΣ – ΤΕΛΟΣ ΑΓΡΑΣ ΜΕΘΩΝΗΣ Κυριακή 11/10/20 16:00
5. ΕΡΑΝΗ ΦΙΛΙΑΤΡΩΝ – ΠΑΟ ΚΑΛΟΥ ΝΕΡΟΥ ΦΙΛΙΑΤΡΩΝ Κυριακή 11/10/20 16:00
6. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΝΑΛΗΨΗΣ – Α.Σ. ΠΑΝΘΟΥΡΙΑΚΟΣ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΜΕΣΣΗΝΗΣ Κυριακή 11/10/20 16:00
7. Α.Ο. ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣ – ΤΣΙΚΛΗΤΗΡΑΣ ΠΥΛΟΥ ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣ Κυριακή 11/10/20 16:00
8. ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΕΛΙΓΑΛΑ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΜΕΛΙΓΑΛΑ Κυριακή 11/10/20 16:00
Α1 ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ
(2η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα
9. ΘΥΕΛΛΑ ΧΑΡΑΚΟΠΙΟΥ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΚΟΡΩΝΗΣ Σάββατο 10/10/20 16:00
10. ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΡΦΑΡΩΝ – ΑΕΚ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΑΡΦΑΡΩΝ Σάββατο 10/10/20 16:00
11. ΠΑΣ ΡΑΧΗΣ – Α.Ο. ΔΩΡΙΟΥ ΔΗΜ “ΠΑΝ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣ” Σάββατο 10/10/20 19:00
12. ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ – ΝΕΟΣ ΑΡΙΣ ΔΗΜ. ΚΤΕΛ ‘ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ’ Κυριακή 11/10/20 16:00
13. ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΑΡΑΛΙΑΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠ. ΔΥΤ. ΠΑΡΑΛΙΑΣ Κυριακή 11/10/20 16:00
14. Α.Ε. ΛΟΓΓΑΣ – ΑΕ ΚΥΠΑΡΙΣ-ΗΡΑΚΛΗΣ ΛΟΓΓΑΣ Κυριακή 11/10/20 16:00
Β ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 1ος ΟΜΙΛΟΣ
(1η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα
15. Α.Ο. ΛΑΙΪΚΩΝ – ΑΠΣ ΑΡΙΣ ΔΗΜ ΓΗΠΕΔΟ ΛΑΙΙΚΩΝ “ΙΩΑΝ ΚΑΡΤ Σάββατο 10/10/20 16:00
16. ΑΠΟ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΙΚΑΡΟΣ – Α.Ο. ΠΑΤΙΣΤΑ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠ. ΔΥΤ. ΠΑΡΑΛΙΑΣ Σάββατο 10/10/20 16:00
17. ΑΙΑΝΤΑΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ – ΘΥΕΛΛΑ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ Π. ΜΠΑΧΡΑΜΗΣ Κυριακή 11/10/20 11:00
18. Π.Α.Ο.Κ. – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΑΣΠΡΟΧΩΜΑΤΟΣ Κυριακή 11/10/20 11:00
19. ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ – ΑΣ ΔΑΝΑΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ Π. ΜΠΑΧΡΑΜΗΣ Κυριακή 11/10/20 16:00
Β ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 2ος ΟΜΙΛΟΣ
(1η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα
20. Α.Ο. ΠΑΝΕΥΑΪΚΟΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΔΙΑΒΟΛΙΤΣΙΟΥ ΑΝΔΡΟΥΣΑΣ Σάββατο 10/10/20 16:00
21. ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΚΟΠΑΝΑΚΙΟΥ – ΑΟ ΕΡΜΗΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΚΟΠΑΝΑΚΙΟΥ Σάββατο 10/10/20 16:00
22. Α.Ο. ΑΣΠΡΟΧΩΜΑ – ΚΥΠΑΡΙΣΣΟΣ ΤΡΙΦΥΛΙΑΣ ΑΣΠΡΟΧΩΜΑΤΟΣ Σάββατο 10/10/20 16:00
23. ΝΙΚΗ ΠΛΑΤΗΣ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΛΑΤΥ ΝΕΟ ΦΙΛΙΑΤΡΩΝ Σάββατο 10/10/20 16:00
24. ΑΣ ΘΥΕΛΛΑ ΜΕΡΟΠΗΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΑΛΥΡΑΣ ΜΕΛΙΓΑΛΑ Σάββατο 10/10/20 16:00
Β ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 3ος ΟΜΙΛΟΣ
(1η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα
25. Α.Ο. ΣΤΕΝΩΣΙΑΣ – ΑΠΣ ΔΗΜΟΥ ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑ ΣΟΥΛΗΝΑΡΙΟΥ Σάββατο 10/10/20 16:00
26. Α.Ε. ΓΑΡΓΑΛΙΑΝΩΝ – ΑΟ ΦΟΙΝΙΚΟΥΝΤΑΣ ΓΑΡΓΑΛΙΑΝΩΝ Σάββατο 10/10/20 16:00
27. Π.Α.Ο. ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ – ΝΕΣΤΩΡ ΠΥΛΟΥ ΓΗΠΕΔΟ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Σάββατο 10/10/20 16:00
28. ΔΟΞΑ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ – ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΣ Γ.Σ. ΣΠΕΡΧΟΓΕΙΑΣ Σάββατο 10/10/20 16:00
29. ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΑΜΙΣΟΣ ΜΕΣΣΗΝΗΣ – ΝΕΔΟΥΣΑ ΑΛΑΓΟΝΙΑΣ ΜΕΣΣΗΝΗΣ Κυριακή 11/10/20 11:00

 

Σχολιάστε εδώ

Αφήστε το σχόλιο σας

Η ηλ. διεύθυνση σας δεν δημοσιεύεται. Τα υποχρεωτικά πεδία σημειώνονται με *

Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement

Πρόσφατα άρθρα

Advertisement
Advertisement

Δες ακόμη…

Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement

More in Μεσσηνία