fbpx
Ακολουθήστε μας

Μεσσηνία

Η αγωνιστική δράση του Σαββατοκύριακου (17-18/10) και οι διαιτητές στα γήπεδα της ΕΠΣ Μεσσηνίας

Η αγωνιστική δράση του Σαββατοκύριακου (17-18/10) και οι διαιτητές στα γήπεδα της ΕΠΣ Μεσσηνίας

Αναλυτικά η αγωνιστική δράση σε Α’, Α1 και Β’ Τοπική Μεσσηνίας το Σαββατοκύριακο (17-18/10):

Α Κατηγορία
(5η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές
1. Α.Ο. ΣΠΕΡΧΟΓΕΙΑΣ – Α.Ο. ΜΕΘΩΝΗΣ ΣΠΕΡΧΟΓΕΙΑΣ Σάββατο 17/10/20 15:30 ΡΕΚΚΑΣ Η., ΓΕΩΡΓΑΝΤΑΣ Χ., ΤΣΟΠΑΝΑΚΗΣ Χ.
2. Α.Σ. ΠΑΝΘΟΥΡΙΑΚΟΣ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΕΛΙΓΑΛΑ ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΥ Σάββατο 17/10/20 15:30 ΠΛΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Δ., ΤΣΑΟΥΣΗ Σ., ΤΣΙΡΜΠΑΣ Ν.
3. Α.Ο. ΟΜΟΝΟΙΑ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΔΗΜ. ΚΤΕΛ ‘ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ’ Σάββατο 17/10/20 15:30 ΓΚΟΥΜΑΣ Ν., ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΥ Σ., ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΣ Κ.
4. Α.Ε. ΜΑΝΗΣ – ΕΡΑΝΗ ΦΙΛΙΑΤΡΩΝ ΓΗΠΕΔΟ ΚΑΜΠΟΥ Κυριακή 18/10/20 15:30 ΣΚΟΡΔΟΣ Η., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ Π.
5. ΤΕΛΟΣ ΑΓΡΑΣ – ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑΣ ΧΩΡΑΣ ΓΑΡΓΑΛΙΑΝΩΝ Κυριακή 18/10/20 15:30 ΨΗΛΟΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Κ., ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΤΣΙΡΜΠΑΣ Ν.
6. ΑΚΡΙΤΑΣ ΚΟΡΩΝΗΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΝΑΛΗΨΗΣ ΚΟΡΩΝΗΣ Κυριακή 18/10/20 15:30 ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Μ., ΤΣΟΥΚΑΛΗ Α., ΒΑΝΙΚΙΩΤΗΣ Γ.
7. ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΤΑΛΙΔΙΟΥ – Α.Ο. ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣ ΠΕΤΑΛΙΔΙΟΥ Κυριακή 18/10/20 15:30 ΤΣΟΥΛΑΚΟΣ Η., ΤΣΑΟΥΣΗ Σ., ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΥ Δ.
8. ΤΣΙΚΛΗΤΗΡΑΣ ΠΥΛΟΥ – Α.Ε. ΑΒΙΑΣ ΠΥΛΟΥ Κυριακή 18/10/20 15:30 ΠΛΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Δ., ΤΣΟΠΑΝΑΚΗΣ Χ., ΚΟΥΡΤΕΣΗΣ Δ.
Α1 ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ
(3η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές
9. ΘΥΕΛΛΑ ΧΑΡΑΚΟΠΙΟΥ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ ΚΟΡΩΝΗΣ Σάββατο 17/10/20 15:30 ΤΣΟΥΛΑΚΟΣ Η., ΤΣΑΟΥΣΗ Ε., ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΥ Δ.
10. ΑΕΚ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠ. ΔΥΤ. ΠΑΡΑΛΙΑΣ Κυριακή 18/10/20 15:30 ΚΟΜΠΙΛΙΡΗΣ Π., ΑΡΑΠΗΣ Ε., ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΣ Κ.
11. ΝΕΟΣ ΑΡΙΣ – Α.Ε. ΛΟΓΓΑΣ ΑΡΙΟΣ Κυριακή 18/10/20 15:30 ΡΕΚΚΑΣ Η., ΚΑΡΑΜΠΕΤΣΟΣ Χ., ΜΠΑΣΙΛΑΡΗΣ Ε.
12. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ – ΠΑΣ ΡΑΧΗΣ ΔΗΜ. ΚΤΕΛ ‘ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ’ Κυριακή 18/10/20 15:30 ΓΚΟΥΜΑΣ Ν., ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΜΠΑΡΔΗΣ Γ.
13. Α.Ο. ΔΩΡΙΟΥ – ΑΕ ΚΥΠΑΡΙΣ-ΗΡΑΚΛΗΣ ΔΩΡΙΟΥ Κυριακή 18/10/20 15:30 ΒΑΜΒΑΚΑΣ Φ., ΜΠΟΥΡΙΚΑΣ Χ., ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Κ.
14. ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΡΦΑΡΩΝ ΔΗΜΟΤΙΚΟ Π. ΜΠΑΧΡΑΜΗΣ Κυριακή 18/10/20 18:30 ΚΟΜΠΙΛΙΡΗΣ Π., ΤΣΑΟΥΣΗ Ε., ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Ε.
Β ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 1ος ΟΜΙΛΟΣ
(2η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές
15. Α.Ο. ΠΑΤΙΣΤΑ – ΑΠΣ ΑΡΙΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠ. ΔΥΤ. ΠΑΡΑΛΙΑΣ Σάββατο 17/10/20 15:30 ΚΑΥΚΑΣ Α., ΜΠΑΡΔΗΣ Γ., ΚΑΡΑΜΠΕΤΣΟΣ Χ.
16. ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ – Α.Ο. ΛΑΙΪΚΩΝ ΔΗΜΟΤΙΚΟ Π. ΜΠΑΧΡΑΜΗΣ Σάββατο 17/10/20 18:30 ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΤΑΒΟΥΛΑΡΕΑΣ Δ., ΛΙΑΝΟΣ Π.
17. ΘΥΕΛΛΑ ΠΑΡΑΛΙΑΣ – Π.Α.Ο.Κ. ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠ. ΔΥΤ. ΠΑΡΑΛΙΑΣ Κυριακή 18/10/20 11:00 ΓΕΩΡΓΑΝΤΑΣ Χ., ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΥ Δ., ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΥ Β.
18. ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ – ΑΙΑΝΤΑΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ ΔΗΜ. ΚΤΕΛ ‘ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ’ Κυριακή 18/10/20 11:00 ΨΗΛΟΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Κ., ΚΟΥΡΤΕΣΗΣ Δ., ΤΣΙΡΜΠΑΣ Ν.
19. ΑΣ ΔΑΝΑΟΣ – ΑΠΟ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΙΚΑΡΟΣ ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΕΠΣΜ Κυριακή 18/10/20 15:30 ΤΑΒΟΥΛΑΡΕΑΣ Δ., ΚΑΜΑΙ Α., ΓΙΑΛΛΙΚΑΡΗΣ Δ.
Β ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 2ος ΟΜΙΛΟΣ
(2η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές
20. ΚΥΠΑΡΙΣΣΟΣ ΤΡΙΦΥΛΙΑΣ – ΑΣ ΘΥΕΛΛΑ ΜΕΡΟΠΗΣ ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣ Σάββατο 17/10/20 15:30 ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ Η., ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Ε., ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ Α.
21. ΑΟ ΕΡΜΗΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ – ΝΙΚΗ ΠΛΑΤΗΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ Π. ΜΠΑΧΡΑΜΗΣ Σάββατο 17/10/20 15:30 ΜΠΑΣΙΛΑΡΗΣ Ε., ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΧΑΡΜΠΟΥΤ Σ.
22. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΔΙΑΒΟΛΙΤΣΙΟΥ – ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΚΟΠΑΝΑΚΙΟΥ ΔΙΑΒΟΛΙΤΣΙΟΥ “ΚΑΠΕΤΑΝ ΒΑΣΙΛΗΣ Σάββατο 17/10/20 15:30 ΜΠΟΥΡΙΚΑΣ Η., ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΧΑΛΚΙΑΔΑΚΗ Ζ.
23. ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑΣ ΑΜΦΕΙΑΣ – Α.Ο. ΠΑΝΕΥΑΪΚΟΣ ΣΠΕΡΧΟΓΕΙΑΣ Κυριακή 18/10/20 11:00 ΤΑΒΟΥΛΑΡΕΑΣ Δ., ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΚΑΚΑΒΑΣ Α.
24. ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΑΛΥΡΑΣ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΛΑΤΥ ΒΑΛΥΡΑΣ Κυριακή 18/10/20 15:30 ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ Η., ΓΙΑΝΝΕΤΣΟΣ Ι., ΜΑΛΑΠΑΝΗ Σ.
Β ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 3ος ΟΜΙΛΟΣ
(2η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές
25. ΑΠΣ ΔΗΜΟΥ ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑ – Π.Α.Ο. ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟ Σάββατο 17/10/20 15:30 ΣΚΟΡΔΟΣ Η., ΜΠΟΥΡΙΚΑΣ Χ., ΓΙΑΝΝΕΤΣΟΣ Ι.
26. ΑΟ ΦΟΙΝΙΚΟΥΝΤΑΣ – ΔΟΞΑ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΜΕΘΩΝΗΣ Σάββατο 17/10/20 15:30 ΑΡΑΠΗΣ Ε., ΜΑΛΑΠΑΝΗ Σ., ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ Π.
27. ΝΕΣΤΩΡ ΠΥΛΟΥ – ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΣ Γ.Σ. ΠΥΛΟΥ Σάββατο 17/10/20 15:30 ΒΑΜΒΑΚΑΣ Φ., ΓΙΑΛΛΙΚΑΡΗΣ Δ., ΚΑΚΑΒΑΣ Α.
28. Α.Ο. ΣΤΕΝΩΣΙΑΣ – ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΑΜΙΣΟΣ ΜΕΣΣΗΝΗΣ ΣΟΥΛΗΝΑΡΙΟΥ Σάββατο 17/10/20 15:30 ΚΟΥΡΤΕΣΗΣ Δ., ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Χ.
29. ΝΕΔΟΥΣΑ ΑΛΑΓΟΝΙΑΣ – Α.Ε. ΓΑΡΓΑΛΙΑΝΩΝ ΔΗΜΟΤΙΚΟ Π. ΜΠΑΧΡΑΜΗΣ Δευτέρα 19/10/20 17:30 ΑΡΑΠΗΣ Ε., ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ Α.

 

Σχολιάστε εδώ

Αφήστε το σχόλιο σας

Η ηλ. διεύθυνση σας δεν δημοσιεύεται. Τα υποχρεωτικά πεδία σημειώνονται με *

Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement

Πρόσφατα άρθρα

Advertisement
Advertisement

Δες ακόμη…

Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement

More in Μεσσηνία