fbpx
Connect with us

Μεσσηνία

Η αγωνιστική κίνηση του Σαββατοκύριακου στα γήπεδα της ΕΠΣΜ

Η αγωνιστική κίνηση του Σαββατοκύριακου στα γήπεδα της ΕΠΣΜ

Τρία ματς για την Α΄ Τοπική Μεσσηνίας περιλαμβάνει το σημερινό πρόγραμμα αγώνων στα γήπεδα της ΕΠΣΜ.

Αναλυτικά οι αγώνες του Σαββάτου:

Α΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 2018-2019
(15η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές
1. Α.Σ. ΠΑΝΘΟΥΡΙΑΚΟΣ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΕΛΙΓΑΛΑ ΣΠΕΡΧΟΓΕΙΑΣ “ΠΕΤΡΟΣ ΓΕΩΡΓΑΝΑΣ” Σάββατο 19/01/19 15:00 ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ Η., ΓΙΑΝΝΕΤΣΟΣ Ι., ΤΣΟΠΑΝΑΚΗΣ Χ.
2. ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ – Α.Ε. ΑΒΙΑΣ ΑΣΠΡΟΧΩΜΑΤΟΣ Σάββατο 19/01/19 15:00 ΚΟΥΤΣΑΝΑΣΤΑΣΗΣ Ι., ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣ Γ., ΒΑΝΙΚΙΩΤΗΣ Γ.
3. Α.Ε. ΜΑΝΗΣ – ΕΡΑΝΗ ΦΙΛΙΑΤΡΩΝ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠ. ΔΥΤ. ΠΑΡΑΛΙΑΣ Σάββατο 19/01/19 15:00 ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Μ., ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Ε., ΚΑΣΚΑΝΗΣ Φ.
Α 1 ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
(14η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές
4. Α.Ο. ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ – ΘΥΕΛΛΑ ΧΑΡΑΚΟΠΙΟΥ ΠΥΡΓΟΥ ΤΡΙΦΥΛΙΑΣ Σάββατο 19/01/19 15:00 ΚΟΜΠΙΛΙΡΗΣ Π., ΓΑΙΤΑΝΗΣ Π., ΒΡΥΩΝΗΣ Β.
Β΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Α΄ ΟΜΙΛΟΣ
(13η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές
5. ΝΕΟΣ ΑΡΙΣ – ΑΠΣ ΑΡΙΣ ΑΡΙΟΣ Σάββατο 19/01/19 15:00 ΡΕΚΚΑΣ Η., ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΣ Η., ΜΠΑΣΙΛΑΡΗΣ Ε.
Β΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Β΄ ΟΜΙΛΟΣ
13η αγωνιστική
7. ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ – Α.Ε. ΛΟΓΓΑΣ ΔΗΜ. ΚΤΕΛ “Γ. ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ” Σάββατο 19/01/19 15:00 ΠΛΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Δ., ΓΕΩΡΓΑΝΤΑΣ Χ., ΑΡΑΠΗΣ Ε.
8. ΑΣ ΔΑΝΑΟΣ – ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΑΜΙΣΟΣ ΜΕΣΣΗΝΗΣ ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΕΠΣΜ Σάββατο 19/01/19 15:00 ΤΑΒΟΥΛΑΡΕΑΣ Δ., ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΥ Π., ΑΓΓΕΛΗ Μ.
Γ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
(9η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές
9. Α.Ο. ΣΤΕΝΩΣΙΑΣ – ΘΥΕΛΛΑ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΣΟΥΛΗΝΑΡΙΟΥ Σάββατο 19/01/19 15:00 ΜΠΟΥΡΙΚΑΣ Η., ΜΠΟΥΡΙΚΑΣ Χ., ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ Α.

 

Το πρόγραμμα της Κυριακής:

Α΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 2018-2019
(15η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές
1. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ – ΤΕΛΟΣ ΑΓΡΑΣ ΔΗΜ. ΚΤΕΛ “Γ. ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ” Κυριακή 20/01/19 15:00 ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ Η., ΓΑΛΑΚΟΥΤΗΣ Γ., ΚΥΡΙΟΠΟΥΛΟΣ Α.
2. Α.Ο. ΔΙΑΒΟΛΙΤΣΙΟΥ – Α.Ο. ΟΜΟΝΟΙΑ ΔΙΑΒΟΛΙΤΣΙΟΥ “ΚΑΠΕΤΑΝ ΒΑΣΙΛΗΣ Κυριακή 20/01/19 15:00 ΡΕΚΚΑΣ Η., ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΜΠΟΥΡΙΚΑΣ Η.
3. Α.Σ. ΑΝΔΡΟΥΣΑΣ – Α.Ο. ΣΠΕΡΧΟΓΕΙΑΣ ΑΝΔΡΟΥΣΑΣ Κυριακή 20/01/19 15:00 ΖΑΡΑΚΟΒΙΤΗΣ Ε., ΤΣΟΠΑΝΑΚΗΣ Χ., ΤΣΙΡΜΠΑΣ Ν.
4. ΤΣΙΚΛΗΤΗΡΑΣ ΠΥΛΟΥ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΝΑΛΗΨΗΣ ΠΥΛΟΥ Κυριακή 20/01/19 15:00 ΚΟΥΤΣΑΝΑΣΤΑΣΗΣ Ι., ΤΖΙΑΜΟΥΡΑΝΗΣ Θ., ΤΖΕΜΑΛΑΪ Ε.
Α 1 ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
(14η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές
7. ΑΕ ΚΥΠΑΡΙΣ-ΗΡΑΚΛΗΣ – Α.Ο. ΔΩΡΙΟΥ ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣ Κυριακή 20/01/19 15:00 ΣΕΡΕΜΕΤΗΣ Π., ΣΚΑΡΠΕΤΗΣ Γ., ΣΤΑΥΡΟΥ Δ.
8. ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΤΑΛΙΔΙΟΥ – ΑΟ ΦΥΤΕΙΑΣ ΠΕΤΑΛΙΔΙΟΥ Κυριακή 20/01/19 15:00 ΠΛΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Δ., ΓΕΩΡΓΑΝΤΑΣ Χ., ΓΙΑΝΝΕΤΣΟΣ Ι.
9. ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΑΡΑΛΙΑΣ – ΠΑΟ ΚΑΛΟΥ ΝΕΡΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠ. ΔΥΤ. ΠΑΡΑΛΙΑΣ Κυριακή 20/01/19 15:00 ΣΚΟΡΔΟΣ Η., ΚΑΣΚΑΝΗΣ Φ., ΠΑΛΛΑΔΙΝΟΣ Σ.
10. ΧΑΝΔΡΙΝΑΪΚΟΣ Π.Σ. – Α.Ο. ΜΕΘΩΝΗΣ ΣΟΥΛΗΝΑΡΙΟΥ Κυριακή 20/01/19 15:00 ΤΣΟΥΛΑΚΟΣ Η., ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΓΑΚΗΣ Ν.
11. ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ – ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑΣ ΧΩΡΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ “ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣ Κυριακή 20/01/19 18:00 ΨΗΛΟΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Κ., ΓΑΛΑΚΟΥΤΗΣ Γ., ΚΥΡΙΟΠΟΥΛΟΣ Α.
Β΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Α΄ ΟΜΙΛΟΣ
(13η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές
14. ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑΣ ΑΜΦΕΙΑΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΑΛΥΡΑΣ ΣΠΕΡΧΟΓΕΙΑΣ “ΠΕΤΡΟΣ ΓΕΩΡΓΑΝΑΣ” Κυριακή 20/01/19 11:00 ΓΚΟΥΜΑΣ Ν., ΤΣΙΡΜΠΑΣ Ν., ΤΑΒΟΥΛΑΡΕΑΣ Δ.
15. Α.Ο. ΠΑΤΙΣΤΑ – ΑΙΑΝΤΑΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠ. ΔΥΤ. ΠΑΡΑΛΙΑΣ Κυριακή 20/01/19 12:00 ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΜΑΛΑΠΑΝΗ Σ., ΛΙΑΝΟΣ Π.
16. ΑΣ ΘΥΕΛΛΑ ΜΕΡΟΠΗΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΡΦΑΡΩΝ ΜΕΛΙΓΑΛΑ Κυριακή 20/01/19 15:00 ΚΟΜΠΙΛΙΡΗΣ Π., ΣΑΠΟΥΤΖΗΣ Χ., ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΣ Η.
17. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΛΑΤΥ – ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΚΟΠΑΝΑΚΙΟΥ ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΕΠΣΜ Κυριακή 20/01/19 18:00 ΣΚΟΡΔΟΣ Η., ΒΑΝΙΚΙΩΤΗΣ Γ., ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ Π.
Β΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Β΄ ΟΜΙΛΟΣ
(13η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές
21. Α.Ο. ΛΑΙΪΚΩΝ – ΔΟΞΑ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΔΗΜ. ΚΤΕΛ “Γ. ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ” Κυριακή 20/01/19 11:00 ΒΟΣΝΑΚΗΣ Κ., ΤΣΑΒΔΑΡΙΔΗΣ Γ., ΚΑΜΑΙ Α.
22. ΝΕΔΟΥΣΑ ΑΛΑΓΟΝΙΑΣ – ΑΕΚ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ “ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣ Κυριακή 20/01/19 15:00 ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΣΤΡΑΤΙΚΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΜΠΑΡΔΗΣ Γ.
23. Π.Α.Ο. ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ – ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ ΜΕΘΩΝΗΣ Κυριακή 20/01/19 15:00 ΜΠΑΣΙΛΑΡΗΣ Ε., ΑΡΑΠΗΣ Ε., ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Ε.
Γ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
(9η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές
27. ΝΕΣΤΩΡ ΠΥΛΟΥ – ΑΟ ΕΡΜΗΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΣΟΥΛΗΝΑΡΙΟΥ Κυριακή 20/01/19 12:00 ΤΣΟΥΛΑΚΟΣ Η., ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΓΑΚΗΣ Ν.
28. ΑΠΟ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΙΚΑΡΟΣ – Π.Α.Ο.Κ. ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠ. ΔΥΤ. ΠΑΡΑΛΙΑΣ Δευτέρα 21/01/19 15:00 ΚΑΥΚΑΣ Α., ΤΣΑΟΥΣΗ Ε., ΤΖΕΜΑΛΑΪ Ε.

Click to comment

Leave a Reply

Η ηλ. διεύθυνση σας δεν δημοσιεύεται.

Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement

Πρόσφατα άρθρα

Advertisement
Advertisement

Δες ακόμη…

Advertisement
Advertisement
Advertisement

More in Μεσσηνία