fbpx
Connect with us

Μπάσκετ

Η μπασκετική δράση στα γήπεδα της ΕΚΑΣΚΕΝΟΠ (6-7/4)

Η μπασκετική δράση στα γήπεδα της ΕΚΑΣΚΕΝΟΠ (6-7/4)

Έντονη κρίνεται η αγωνιστική μπασκετική δραστηριότητα στα γήπεδα της ΕΚΑΣΚΕΝΟΠ το προσεχές διήμερο.

Αναλυτικά όλη η Σαββατιάτικη αγωνιστική δράση έχει ως εξής:

Α/Α ΑΓΩΝΑΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΗΠΕΔΟ ΩΡΑ ΔΙΑΙΤΗΤEΣ
1 ΑΠΣ ΑΡΙΣ – ΑΟ ΚΑΛΑΜΑΤΑ 1980 ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΚΔΓ ΤΕΝΤΑ 16:00 ΤΣΙΜΠΟΥΡΗΣ Ι., ΜΗΤΣΕΑΣ ΑΘΑΝ.
2 ΣΠΟΚ Ο ΕΥΚΛΗΣ – ΑΕΜ Ο ΠΟΛΥΒΙΟΣ Α1 ΑΝΔΡΩΝ ΚΔΓ ΤΕΝΤΑ 18:00 ΝΑΣΤΟΣ ΛΑΜΠΡ., ΤΣΙΜΠΟΥΡΗΣ Ι.
3 ΣΑΚ Ο ΑΤΛΑΣ – ΓΣ ΜΕΣΣΗΝΗΣ Α1 ΑΝΔΡΩΝ ΚΔΓ ΤΕΝΤΑ 20:00 ΝΑΣΤΟΣ ΛΑΜΠΡ., ΠΑΝΑΓΑΚΗΣ ΘΕΟΔ.
4 ΑΟ ΜΕΣΣΗΝΗΣ 2017 – ΑΣ ΤΡΙΦΥΛΙΑΣ Β΄ΑΝΔΡΩΝ ΚΔΓ ΜΕΣΣΗΝΗΣ 17:00 ΜΠΑΚΕΤΕΑ ΜΑΡ., ΜΠΑΚΕΤΕΑΣ ΚΩΝ.
5 ΑΟ ΕΘΝ. ΜΕΛΙΓ. – ΓΠΣ ΠΑΜΙΣΟΣ ΜΕΣ. Β΄ΑΝΔΡΩΝ ΚΔΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ 20:00 ΜΠΑΚΕΤΕΑ ΜΑΡ., ΜΗΤΣΕΑΣ ΑΘΑΝ.
6 ΓΑΕΤ ΔΙΩΝ ΚΥΠ/ΣΕΥΣ 1 – ΝΟ ΠΥΛΟΥ ΜΙΝΙ ΚΔΓ ΚΥΠ/ΣΙΑΣ 14:30 ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι.
7 ΓΣ ΓΑΡΓ/ΝΩΝ – ΑΠΣ Ο ΑΚΑΔΗΜΟΣ Α1 ΑΝΔΡΩΝ ΚΔΓ ΓΑΡΓ/ΝΩΝ 17:00 ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΘΩΜΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡ.
8 ΣΕΦΑ Ο ΑΡΚΑΔΙΚΟΣ – ΣΔΥ ΤΡΙΠΟΛΗΣ ΒΦ ΠΑΙΔΩΝ ΑΚΔ ΤΡΙΠΟΛΗΣ 18:00 ΝΤΑΣΗΣ ΛΑΖ., ΚΑΡΔΑΡΑΣ ΠΑΝ.
9 ΑΕ ΣΠΑΡΤΗΣ – ΑΣ ΛΑΚ. ΚΡΟΝΟΣ ΜΙΝΙ ΚΔΓ ΣΠΑΡΤΗΣ 16:00 ΡΙΖΟΣ ΠΕΤΡ., ΤΡΥΦΩΝΙΔΗ ΑΜΑΛ.
10 ΑΣ ΛΑΚ. ΚΡΟΝΟΣ – ΚΟΜ ΠΕΛΑΣΓΟΣ Α1 ΑΝΔΡΩΝ ΚΔΓ ΣΠΑΡΤΗΣ 18:00 ΡΙΖΟΣ ΠΕΤΡ., ΞΗΡΟΚΩΣΤΑΣ Γ.
11 ΑΠΟΕΛ – ΑΠΣ ΜΑΝΗΣ ΜΙΝΙ ΚΔΓ ΜΟΛΑΩΝ 14:30 ΓΑΛΑΝΗΣ ΝΙΚ.
12 ΑΠΣ ΑΡΗΣ ΣΚΑΛΑΣ – ΑΣ Ο ΒΑΤΙΚΙΩΤ. ΜΙΝΙ ΚΔΓ ΒΛΑΧΙΩΤΗ 16:30 ΓΑΛΑΝΗΣ ΝΙΚ.
13 ΑΟ ΚΡΟΚΕΩΝ – ΑΟ ΟΜΟΝΟΙΑ Β΄ΑΝΔΡΩΝ ΚΔΓ ΒΛΑΧΙΩΤΗ 18:00 ΔΟΥΒΡΗΣ ΓΕΩΡΓ., ΓΑΛΑΝΗΣ ΝΙΚ.
14 ΑΑΕ Ο ΑΙΑΝΤΑΣ – ΑΣΤΗΡ ΒΛΑΧΙΩΤΗ ΜΙΝΙ ΚΔΓ ΒΛΑΧΙΩΤΗ 20:00 ΔΟΥΒΡΗΣ ΓΕΩΡΓ.

Αναλυτικά όλη η Κυριακάτικη αγωνιστική δράση έχει ως εξής:

Α/Α ΑΓΩΝΑΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΗΠΕΔΟ ΩΡΑ ΔΙΑΙΤΗΤEΣ
1 ΑΠΣ Ο ΑΚΑΔΗΜΟΣ – ΑΠΣ ΑΡΙΣ ΜΙΝΙ ΚΔΓ ΤΕΝΤΑ 16:00 ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΠΡΩΤΟΓΕΡΟΣ Θ.
2 ΑΕΚ ΚΑΛ/ΤΑΣ – ΑΠΣ ΠΡΩΤΕΑΣ Β’ ΑΝΔΡΩΝ ΚΔΓ ΤΕΝΤΑ 18:00 ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΜΗΤΣΕΑΣ ΑΘΑΝ.
3 ΑΟ ΚΑΛ/ΤΑ 1980 – ΑΟ ΘΟΥΡΙΑΣ ΜΙΝΙ ΚΔΓ ΤΕΝΤΑ 20:00 ΜΠΑΚΕΤΕΑΣ ΚΩΝ., ΑΡΩΝΗΣ ΦΙΛ.
4 ΚΟΡΩΝΗ 90 ΑΕ – ΟΦ ΘΥΕΛΛΑ ΠΑΡ. Β΄ΑΝΔΡΩΝ ΚΔΓ ΠΥΛΟΥ 15:00 ΤΣΙΜΠΟΥΡΗΣ Ι., ΒΟΜΠΙΡΗΣ ΔΗΜ.
5 ΓΣ ΓΑΡΓΑΛΙΑΝΩΝ – ΑΣ ΤΡΙΦΥΛΙΑΣ ΜΙΝΙ ΚΔΓ ΓΑΡΓ/ΝΩΝ 17:30 ΤΣΙΜΠΟΥΡΗΣ Ι.
6 ΣΔΥ ΤΡΙΠΟΛΗΣ – ΑΕΜ ΠΟΛΥΒΙΟΣ ΜΙΝΙ ΑΚΔ ΤΡΙΠΟΛΗΣ 16:00 ΝΤΑΣΗΣ ΛΑΖ.
7 ΣΕΦΑ Ο ΑΡΚΑΔΙΚ. – ΑΟ ΚΑΛ/ΤΑ 1980 Α1 ΑΝΔΡΩΝ ΑΚΔ ΤΡΙΠΟΛΗΣ 18:00 ΑΝΑΣΤΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΝΤΑΣΗΣ ΛΑΖ.
8 ΑΣ ΠΑΝΑΣ ΚΑΝΔ. – ΓΑΕΤ ΔΙΩΝ ΚΥΠ. ΤΕΛ. PLAY-OFF Α2 ΑΝΔΡΩΝ ΑΚΔ ΤΡΙΠΟΛΗΣ 20:00 ΑΝΑΣΤΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΝΤΑΣΗΣ ΛΑΖ.
9 ΑΕ ΣΠΑΡΤΗΣ – ΓΕΑ ΑΜΙΛΛΑ 2000 ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΚΔΓ ΣΠΑΡΤΗΣ 14:30 ΔΟΥΒΡΗΣ ΓΕΩΡΓ., ΚΑΡΔΑΡΑΣ ΠΑΝ.
10 ΣΠΑΡΤΙΑΤΙΚΟΣ ΓΣ – ΑΟ ΜΟΝΕΜΒ. Α1 ΑΝΔΡΩΝ ΚΔΓ ΣΠΑΡΤΗΣ 19:30 ΔΟΥΒΡΗΣ ΓΕΩΡΓ., ΚΑΡΔΑΡΑΣ ΠΑΝ.

 

 

Click to comment

Leave a Reply

Η ηλ. διεύθυνση σας δεν δημοσιεύεται. Τα υποχρεωτικά πεδία σημειώνονται με *

Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement

Πρόσφατα άρθρα

Advertisement

Δες ακόμη…

Advertisement
Advertisement
Advertisement

More in Μπάσκετ