fbpx
Ακολουθήστε μας

Μπάσκετ

Η τοπική μπασκετική δράση του Σαββατοκύριακου (23-24/3)

Συνέχεια στην τοπική μπασκετική δράση στην ΕΚΑΣΚΕΝΟΠ με πολύ κρίσιμα και σημαντικά ματς στα σε εξέλιξη πρωταθλήματα. 

Αναλυτικά όλη η αγωνιστική δράση του Σαββάτου έχει ως εξής:

Α/Α ΑΓΩΝΑΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΗΠΕΔΟ ΩΡΑ ΔΙΑΙΤΗΤEΣ
1 ΑΕΚ ΚΑΛ/ΤΑΣ – ΣΚ ΣΠΑΡΤΗ Β΄ΑΝΔΡΩΝ ΚΔΓ ΤΕΝΤΑ 16:00 ΜΠΑΚΕΤΕΑ ΜΑΡ., ΘΩΜΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡ.
2 ΟΦ ΘΥΕΛΛΑ ΠΑΡ. – ΑΣ ΤΡΙΦΥΛΙΑΣ Β΄ΑΝΔΡΩΝ ΚΔΓ ΤΕΝΤΑ 18:00 ΝΑΣΤΟΣ ΛΑΜΠΡ., ΠΑΝΑΓΑΚΗΣ Θ.
3 ΣΠΟΚ Ο ΕΥΚΛΗΣ – ΣΑΚ Ο ΑΤΛΑΣ Α1 ΑΝΔΡΩΝ ΚΔΓ ΤΕΝΤΑ 20:00 ΝΑΣΤΟΣ ΛΑΜΠΡ., ΜΠΑΚΕΤΕΑΣ ΚΩΝ.
4 ΓΣ ΓΑΡΓΑΛΙΑΝΩΝ – ΚΟΜ ΠΕΛΑΣΓΟΣ Α1 ΑΝΔΡΩΝ ΚΔΓ ΓΑΡΓ/ΝΩΝ 16:00 ΚΥΡΙΑΚ/ΛΟΣ ΙΩΑΝ., ΜΗΤΣΕΑΣ ΑΘΑΝ.
5 ΑΟ ΜΕΣΣΗΝΗΣ 2017-ΑΟ ΕΘΝ. ΜΕΛΙΓ. Β΄ΑΝΔΡΩΝ ΚΔΓ ΜΕΣΣΗΝΗΣ 19:00 ΚΥΡΙΑΚ/ΛΟΣ ΙΩΑΝ., ΜΗΤΣΕΑΣ ΑΘΑΝ.
6 ΣΕΦΑ Ο ΑΡΚΑΔΙΚ. – ΑΟ ΚΑΛ/ΤΑ 1980 ΒΦ ΠΑΙΔΩΝ ΑΚΔ ΤΡΙΠΟΛΗΣ 16:00 ΤΣΙΜΠΟΥΡΗΣ ΙΩΑΝ., ΝΤΑΣΗΣ ΛΑΖΑΡ.
7 ΣΔΥ ΤΡΙΠΟΛΗΣ – ΑΠΣ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΦ ΠΑΙΔΩΝ ΑΚΔ ΤΡΙΠΟΛΗΣ 18:00 ΤΣΙΜΠΟΥΡΗΣ ΙΩΑΝ., ΝΤΑΣΗΣ ΛΑΖΑΡ.
8 ΑΣ Ο ΒΑΤΙΚΙΩΤΗΣ – ΑΠΣ ΜΑΝΗΣ ΜΙΝΙ ΚΔΓ ΜΟΛΑΩΝ 15:30 ΚΑΡΔΑΡΑΣ ΠΑΝ.
9 ΑΠΟΕΛ – ΑΟ ΜΟΝΕΜΒ. ΚΑΣΤΡΟ ΜΙΝΙ ΚΔΓ ΜΟΛΑΩΝ 17:00 ΚΑΡΔΑΡΑΣ ΠΑΝ.
10 ΑΣ ΛΑΚ. ΚΡΟΝΟΣ – ΓΣ ΜΕΣΣΗΝΗΣ Α1 ΑΝΔΡΩΝ ΚΔΓ ΣΠΑΡΤΗΣ 19:30 ΔΟΥΒΡΗΣ ΓΕΩΡΓ., ΚΑΡΔΑΡΑΣ ΠΑΝ.

Αναλυτικά όλη η αγωνιστική δράση της Κυριακής έχει ως εξής:

Α/Α ΑΓΩΝΑΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΗΠΕΔΟ ΩΡΑ ΔΙΑΙΤΗΤEΣ
1 ΑΟ ΚΑΛ/ΤΑ 1980 – ΓΕΑ ΑΜΙΛΛΑ 2000 ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΚΔΓ ΤΕΝΤΑ 16:00 ΝΑΣΤΟΣ ΛΑΜΠΡ., ΤΣΟΥΒΑΛΗΣ ΓΕΩΡΓ.
2 ΑΟ ΘΟΥΡΙΑΣ – ΑΣ ΠΑΝΑΣ ΚΑΝΔΗΛΑΣ ΗΜ. PLAY-OFFΑ2 ΑΝΔΡΩΝ ΚΔΓ ΤΕΝΤΑ 18:00 ΝΑΣΤΟΣ ΛΑΜΠΡ., ΤΣΟΥΒΑΛΗΣ ΓΕΩΡΓ.
3 ΑΠΣ ΑΡΙΣ – ΣΚ ΚΑΛΑΜΑΤΑ ΜΙΝΙ ΚΔΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ 17:00 ΜΗΤΣΕΑΣ ΑΘΑΝ.
4 ΝΟ ΠΥΛΟΥ – ΓΣ ΓΑΡΓΑΛΙΑΝΩΝ ΜΙΝΙ ΚΔΓ ΠΥΛΟΥ 15:00 ΜΠΑΚΕΤΕΑΣ Κ.
5 ΚΟΡΩΝΗ 90 ΑΕ – ΓΠΣ ΠΑΜΙΣΟΣ ΜΕΣ. Β΄ΑΝΔΡΩΝ ΚΔΓ ΠΥΛΟΥ 17:00 ΜΠΑΚΕΤΕΑΣ Κ., ΘΩΜΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡ.
6 ΣΕΦΑ ΑΡΚΑΔΙΚΟΣ – ΑΟ ΜΟΝΕΜΒΑΣ. Α1 ΑΝΔΡΩΝ ΑΚΔ ΤΡΙΠΟΛΗΣ 18:00 ΑΝΑΣΤΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΚΑΡΔΑΡΑΣ ΠΑΝ.
7 ΣΔΥ ΤΡΙΠΟΛΗΣ – ΑΠΣ ΑΚΑΔΗΜΟΣ Α1 ΑΝΔΡΩΝ ΑΚΔ ΤΡΙΠΟΛΗΣ 20:00 ΑΝΑΣΤΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΝΤΑΣΗΣ ΛΑΖΑΡ.
8 ΣΠΑΡΤΙΑΤΙΚΟΣ ΓΣ – ΑΕΜ ΠΟΛΥΒΙΟΣ Α1 ΑΝΔΡΩΝ ΚΔΓ ΣΠΑΡΤΗΣ 16:00 ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΔΟΥΒΡΗΣ ΓΕΩΡΓ.
9 ΣΠΑΡΤΙΑΤΙΚΟΣ ΓΣ – ΑΣ ΛΑΚ. ΚΡΟΝΟΣ ΜΙΝΙ ΚΔΓ ΣΠΑΡΤΗΣ 18:00 ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι.
10 ΑΣΤΗΡ ΒΛΑΧΙΩΤΗ – ΚΟΜ ΠΕΛΑΣΓΟΣ Β.Φ. ΠΑΙΔΩΝ ΚΔΓ ΒΛΑΧΙΩΤΗ 16:00 ΡΙΖΟΣ ΠΕΤΡ., ΓΑΛΑΝΗΣ ΝΙΚ.
11 ΛΑΚΩΝΑΣ ΑΓΟΝΓ – ΓΑΕΤ ΔΙΩΝ ΚΥΠ. ΗΜ. PLAY-OFF Α2 ΑΝΔΡΩΝ ΚΔΓ ΒΛΑΧΙΩΤΗ 18:00 ΡΙΖΟΣ ΠΕΤΡ., ΓΑΛΑΝΗΣ ΝΙΚ.
12 ΑΠΣ ΑΡΗΣ ΣΚΑΛ. – ΑΣΤΗΡ ΒΛΑΧΙΩΤΗ ΜΙΝΙ ΚΔΓ ΒΛΑΧΙΩΤΗ 20:00 ΓΑΛΑΝΗΣ ΝΙΚ.

Σχολιάστε εδώ

Αφήστε το σχόλιο σας

Η ηλ. διεύθυνση σας δεν δημοσιεύεται. Τα υποχρεωτικά πεδία σημειώνονται με *

Advertisement
Advertisement
Advertisement

Πρόσφατα άρθρα

Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement

Δες ακόμη…

Advertisement
Advertisement
Advertisement

More in Μπάσκετ