Καλαμάτα

Καλαμάτα-Αιγάλεω 3-0: Τα γκολ σε περιγραφή Σωτήρη Γεωργούντζου (video)

Δείτε τα γκολ του Καλαμάτα-Αιγάλεω 3-0, για την 29η αγωνιστική της Super League 2, σε περιγραφή Σωτήρη Γεωργούντζου.

* Βίντεο: Ευστάθιος Γιαννακόπουλος.

2 Comments

2 Comments

1. ΟΡΕΣΤΗΣ

07/04/2022 at 00:05

Ρε παιδιά παίζαμε στην Δ και είχαμε ολόκληρα στιγμιότυπα. Τώρα με 55 δευτερόλεπτα βίντεο τη βγαζουμε?

2. Thyellara_Bermondsey

07/04/2022 at 01:03

Η ομάδα πολύ καλή στο α ημιχρόνο και κατά διαστήματα στο β ημίχρονο. Έχουμε αλλάξει συνήθειες, και στο α ημιχρόνο κάνουμε τις ευκαιρίες και βαράμε κατά βούληση. έτσι όπως είδαμε την ομάδα σήμερα, η ομάδα έμεινε από δυνάμεις μπροστά μόνο ( στην άμυνα έχουμε δυνάμεις) με Λουκινα να κάνει ηρωική προσπάθεια μέχρι το τέλος ο παιχταρας. Ο Τατος δυστυχώς από ένα σημείο και μετά πήγαινε περπατώντας. Ο Λουπανο είναι παιχταρας! Με το Παυλίδη, ελπίζω να είναι καλά γιατι βγήκε αναγκαστική αλλαγή. Αν έχει κανείς ενημέρωση ας μας πει.
    Επίσης δεν παλεύεται να βλέπουμε το Γρηγορόπουλο. Κανονικά ούτε απέξω δε θα έπρεπε να περνάει !!!