fbpx
Connect with us

Γ΄ Εθνική

Πρόγραμμα: Ματς-φωτιά σήμερα στην 3η αγωνιστική όλης της Γ’ Εθνικής

Πρόγραμμα: Ματς-φωτιά σήμερα στην 3η αγωνιστική όλης της Γ’ Εθνικής

Το πρόγραμμα της 3ης αγωνιστικής στους 8 ομίλους της Γ’ Εθνικής, με  “φουλ” αγωνιστική δράση  και στους οκτώ ομίλους αυτής!

Με δυνατά παιχνίδια συνεχίζεται η δράση στη Γ’ Εθνική, στο πλαίσιο της 3ης αγωνιστικής.

Στον 1ο όμιλο, ο Πανσερραϊκός δοκιμάζεται στην Ξάνθη από τον Ορφέα, ενώ ο Νέστος Χρυσούπολης υποδέχεται τον Απόλλωνα Παραλιμνίου.

Στον 2ο όμιλο, η Αστραπή Μεσοποταμίας αντιμετωπίζει τον Μακεδονικό, ενώ στον 3ο όμιλο ο Πιερικός κοντράρεται με τον Αλμυρό.

Στον 4ο όμιλο, ο Τηλυκράτης φιλοξενεί τον Απόλλωνα Ευπαλίου, ενώ στον 5ο όμιλο το Κερατσίνι κοντράρεται με τον Φωστήρα.

Στον 6ο όμιλο η Νέα Αρτάκη αντιμετωπίζει τον Αιολικό (14:00), ενώ ο Παλληνιακός διασταυρώνει τα ξίφη του με τον Παναρκαδικό.

Στον 7ο όμιλο, ξεχωρίζει το ματς Πανηλειακός-Παναργειακός, ενώ στον… μίνι “κρητικό”  8ο όμιλο, ο Ατσαλένιος υποδέχεται τον Πανακρωτηριακό.

Αναλυτικά το πρόγραμμα:

1ος όμιλος
Αετός Ορφανού-Κεραυνός Πέρνης
Ηρακλής Ζυγού-Κιλκισιακός
Δόξα Κάτω Καμήλας-Ένωση Αλεξανδρούπολης
Ορφέας Ξάνθης-Πανσερραϊκός
Δόξα Θεολόγου-Άρης Αβάτου
Νέστος Χρυσούπολης-Απόλλων Παραλιμνίου
Ρεπό: Πανδραμαϊκός

2ος όμιλος
ΑΟ Σειρήνα-ΑΣ Αναγέννηση Γιαννιτσών
ΠΑΣ Φλώρινα-Ποσειδώνας Μηχανιώνας
Νίκη Αγκαθιάς-Αλμωπός Αριδαίας
Αστραπή Μεσοποταμίας-Μακεδονικός
Άρης Παλαιοχωρίου-Μέγας Αλέξ. Τρικάλων 0-3 α.α.
Θύελλα Σαρακηνών-ΠΟ Νέας Καλλικράτειας
Ρεπό: Εδεσσαϊκός

3ος όμιλος
ΑΣ Μετεώρα-ΑΕ Καρίτσας
Διγενής Νεοχωρίου-ΑΠΟ Αταλάντη
Ατρόμητος Παλαμά-Διαγόρας Στεφανοβικείου
Οικονόμος Τσαριτσάνης-Δίας Δίου
Θησέας Αγριάς-ΑΟ Ποταμιάς
Πιερικός-Αλμυρός
Ηρακλής Λάρισας-ΑΟ Σελλάνων 0-2 (5/10)

4ος όμιλος
Αναγέννηση Άρτας-ΑΕ Λευκίμμης (15:00)
Τηλυκράτης-Απόλλων Ευπαλίου
ΑΕ Ποντίων Κοζάνης-Θιναλιακός
ΠΑΣ Αχέρων Καναλακίου-ΑΟ Ανατολής
ΠΑΣ Πρέβεζα-Μακεδονικός Φούφα
Αστέρας Ιτέας-ΑΕ Μεσολογγίου
Ναυπακτιακός Αστέρας-Σούλι Παραμυθιάς

5ος όμιλος
Άγιοι Ανάργυροι-Πανθηραϊκός (13:30)
Θύελλα Καμαρίου-Άνω Μερά (18:00)
Άγιος Ιερόθεος-Εθνικός
ΑΕ Μοσχάτου-Ακράτητος
Ηλυσιακός-Κηφισιά
Κερατσίνι-Φωστήρας
Καλλιθέα-Ερμής Κορυδαλλού

6ος όμιλος
Νέα Αρτάκη-Αιολικός (14:00)
Παλληνιακός-Παναρκαδικός
ΠΑΣ Κιθαιρών Καπαρελλίου-Ρόδος
Αήττητος Σπάτων-Κόρινθος ’06
Μαρκό-ΑΟ Υπάτου
ΑΕΚ Τρίπολης-Θύελλα Ραφήνας
Ρεπό: Αχαρναϊκός

7ος όμιλος
Ερμιονίδα-ΑΟ Τσιλιβή (13:00)
ΑΠΣ Ζάκυνθος-ΑΟ Διαβολίτσιου
Πανηλειακός-Παναργειακός
Πανγυθεατικός-Θύελλα Πατρών
ΠΣ Σπάρτη-Αστέρας Βλαχιώτη
Ολυμπιακός Ζαχάρως-Διαγόρας Βραχνεΐκων
Ναύπλιο 2017-ΠΑΟ Βάρδας

8ος όμιλος
Ατσαλένιος-Πανακρωτηριακός
Γιούχτας-ΑΟ Πόρου
Ρεθυμνιακός-Επισκοπή
Άγιος Νικόλαος-Ηρόδοτος
Ρεπό: ΑΕΕΚ ΣΥΝΚΑ

Click to comment

Leave a Reply

Η ηλ. διεύθυνση σας δεν δημοσιεύεται. Τα υποχρεωτικά πεδία σημειώνονται με *

Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement

Πρόσφατα άρθρα

Advertisement

Δες ακόμη…

Advertisement
Advertisement
Advertisement

More in Γ΄ Εθνική