Γ΄ Εθνική

Μεγάλη και δίκαιη νίκη ο Παναρκαδικός του Τζαναβάρα, μέσα στην Σκάλα Λακωνίας!

Μεγάλη και  δίκαιη νίκη ο Παναρκαδικός του Τζαναβάρα,  μέσα  στην  Σκάλα Λακωνίας!
Τζαναβάρας και Καναβέτας φτιάχνουν τον νέο Παναρκαδικό!

Ο μεγάλος μας Παναρκαδικός επικράτησε με 0-1 του Άρη Σκάλας και τον υποχρέωσε στην πρώτη του ήττα στον 5ο Όμιλο του Πρωταθλήματος της Γ’ Εθνικής.

Οι “Αρκάδες” έφτασαν λοιπόν στη νίκη χάρη σε ένα γκολ του Καμπεράι στο 82ο λεπτό. Με δέκα παίκτες ολοκλήρωσε το ματς ο Άρης καθώς είχαμε  την δίκαιη  πάντως Σταμογιάννου στις αρχές του β ημιχρόνου με το σκορ στο 0-0 ²

ΑΡΗΣ ΣΚΑΛΑΣ (Γιώργος Μπένος): Ε. Παπαδόπουλος, Μπινιώρης, Σεμερτζάκης (46′ Χρ. Παπαδόπουλος), Ζορμπάς (72′ λ. τρ. Μπραντίτσας), Μανωλάκος, Καρμίρης (83′ Κανελλάκης), Μιχελάκος, Σταμογιάννος, Σαμπατάκος (76′ Χρήστου), Γουόρντεν, Κρέτσι

ΠΑΝΑΡΚΑΔΙΚΟΣ (Παναγιώτης Τζαναβάρας): Μάνος, Λιακόπουλος (60′ Αλέμης), Κοπρένκα, Νάνος, Κυριάζος (70′ Πολίτης), Λαζαρίδης (90′ Αντωνίου), Πούτσι, Γλέζος, Κολιόπουλος (60′ Αλαΐν), Καμπεράι, Κονδύλης.