fbpx
Connect with us

Τοπικές Ενώσεις

Μπαράζ πρωταθλητών ΕΠΣ: Ώρα… ανόδου – Όλο το πρόγραμμα (17:00)

Μπαράζ πρωταθλητών ΕΠΣ: Ώρα… ανόδου – Όλο το πρόγραμμα (17:00)

Δείτε το αναλυτικό πρόγραμμα των αγώνων της 5ης αγωνιστικής των μπαράζ των πρωταθλητών ΕΠΣ για τη Γ’ Εθνική.

 

Με κρίσιμα παιχνίδια συνεχίζεται η δράση στα μπαράζ των πρωταθλητών ΕΠΣ για την άνοδο στη Γ’ Εθνική, με την 5η αγωνιστική. Πλέον κάποιες ομάδες μπορούν να εξασφαλίσουν και μαθηματικά την άνοδο. Η Καστοριά υποδέχεται τη Θύελλα Κατσικά, ενώ ο ΑΠΣ Πάτραι κοντράρεται με τον Πανηλειακό.

Τα παιχνίδια αρχίζουν στις 17:00.

Αναλυτικά το πρόγραμμα:

1ος όμιλος
Ιπποκράτης Αλεξανδρούπολης-Βύρων Καβάλας
Καμπανιακός-Πανθρακικός
Προσοτσάνη-Ηρακλής Αμμουδιάς
Ρεπό: Άρης Πετεινού

2ος όμιλος
ΠΑΟΚ Κρηστώνης-Εθνικός Γιαννιτσών
Σβορώνος-Αναγέννηση Επανομής
Αστέρας Τριποτάμου-ΑΟ Χανιώτης
Ρεπό: Μελιτέας Μελίτης

3ος όμιλος
ΑΕ Ξηροβουνίου-ΑΟ Ν. Σελεύκειας
Καστοριά-Θύελλα Κατσικά
Αναγέννηση Στάνου-Απόλλων Πάργας
Ρεπό: Αστέρας Πετριτή

4ος όμιλος
Πύρασος-Μακεδονικός Φούφα
Δωτιέας Αγιάς-Αστέρας Καρδίτσας
Πυρσός Γρεβενών-ΑΟ Στυλίδας
Ρεπό: Διγενής Νεοχωρίου

5ος όμιλος
ΑΠΣ Πάτραι-Πανηλειακός
Πανθυρεατικός-Πανθουριακός
Παλληξουριακός-ΑΟ Τσιλιβή 3-0 α.α.
Ρεπό: Πανγυθεατικός

6ος όμιλος
Κυπάρισσος Αντίκυρας-Αίολος
Τενεάτης Αθικιών-ΑΟ Χαλκίς
Παναργειακός-Απόλλων Ευπαλίου
Ρεπό: ΑΕ Μοσχάτου

7ος όμιλος
15:00 Βύζας Μεγάρων-Νίκη Σητείας
16:30 Αγία Παρασκευή-Απόλλων Αγ. Ιωάννη
Ελλάς Ποντίων-ΑΟ Τυμπακίου
Ρεπό: Αστέρας Περάματος

8ος όμιλος
14:00 Αετός Λουτρών-Ιάλυσος
15:30 Άρης Πετρούπολης-Ατρόμητος Αγ. Γεωργίου
15:00 Μαρκό-Ελλάς Σύρου
Ρεπό: ΑΕ Βαθύλλου

Onsports

Click to comment

Leave a Reply

Η ηλ. διεύθυνση σας δεν δημοσιεύεται.

Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement

Πρόσφατα άρθρα

Advertisement
Advertisement

Δες ακόμη…

Advertisement
Advertisement
Advertisement

More in Τοπικές Ενώσεις