fbpx
Connect with us

Μεσσηνία

Ο (παράτυπος;) ορισμός των διαιτητών της Α’ φάσης του Κυπέλλου της Μεσσηνίας

Ο (παράτυπος;) ορισμός των διαιτητών της Α’ φάσης του Κυπέλλου της Μεσσηνίας

Έγινε σήμερα στα γραφεία της ΕΠΣΜ, ο πρώτος ορισμός της χρονιάς, αυτός της Α’ φάσης του Κυπέλλου Μεσσηνίας.

Να σημειωθεί πως αυτός – ο ορισμός δηλαδή – έγινε με την υπάρχουσα τοπική Επιτροπή Διαιτησίας, η οποία φέρεται, θυμίζουμε, ως παράτυπη… 

Αναλυτικά:

ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΩΝ 2018-2019

(1η αγωνιστική)

Αγώνας Γήπεδο Ημέρα   Ημ/νία  Ώρα       Διαιτητές             Αποτέλεσμα

1.            ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΑΡΑΛΙΑΣ – Α.Ο. ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ            ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠ. ΣΦΑΓΕΙΩΝ         Σάββατο               01/09/18             18:00     ΚΑΥΚΑΣ Α., ΞΥΝΟΣ Σ., ΣΑΠΟΥΤΖΗΣ Χ.

2.            ΤΕΛΟΣ ΑΓΡΑΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ       ΓΑΡΓΑΛΙΑΝΩΝ    Σάββατο              01/09/18               18:00     ΚΟΥΤΣΑΝΑΣΤΑΣΗΣ Ι., ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΤΖΕΜΑΛΑΪ Ε.

3.            ΠΑΟ ΚΑΛΟΥ ΝΕΡΟΥ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΕΛΙΓΑΛΑ              ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣ       Σάββατο              01/09/18               18:00     ΠΛΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Δ., ΤΣΟΠΑΝΑΚΗΣ Χ., ΓΙΑΝΝΕΤΣΟΣ Ι.

4.            Α.Ο. ΔΩΡΙΟΥ – ΑΚΡΙΤΑΣ ΚΟΡΩΝΗΣ              ΔΩΡΙΟΥ Σάββατο              01/09/18             18:00               ΡΕΚΚΑΣ Η., ΚΟΜΠΙΛΙΡΗΣ Π., ΜΠΟΥΡΙΚΑΣ Η.

5.            Α.Ο. ΣΠΕΡΧΟΓΕΙΑΣ – Α.Ο. ΜΕΘΩΝΗΣ         ΣΠΕΡΧΟΓΕΙΑΣ “ΠΕΤΡΟΣ ΓΕΩΡΓΑΝΑΣ”         Σάββατο               01/09/18             18:00     ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ Η., ΤΣΑΒΔΑΡΙΔΗΣ Γ., ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Ε.

6.            ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΤΑΛΙΔΙΟΥ – ΘΥΕΛΛΑ ΧΑΡΑΚΟΠΙΟΥ    ΠΕΤΑΛΙΔΙΟΥ        Κυριακή               02/09/18               18:00     ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ Η., ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΥ Π., ΚΑΡΥΔΑΣ Κ.

7.            Π.Α.Ο. ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ – ΤΣΙΚΛΗΤΗΡΑΣ ΠΥΛΟΥ              ΜΕΘΩΝΗΣ          Κυριακή               02/09/18               18:00     ΠΛΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Δ., ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΚΑΜΑΙ Α.

8.            Α.Ο. ΟΜΟΝΟΙΑ – ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑΣ ΧΩΡΑΣ   ΔΗΜ. ΚΤΕΛ “Γ. ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ”         Κυριακή               02/09/18             18:00     ΓΕΩΡΓΑΝΤΑΣ Χ., ΓΑΚΗΣ Ν., ΜΠΑΣΙΛΑΡΗΣ Ε.

9.            Α.Ο. ΑΣΠΡΟΧΩΜΑ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ           ΑΣΠΡΟΧΩΜΑΤΟΣ              Κυριακή               02/09/18             18:00

10.         ΑΟ ΦΥΤΕΙΑΣ – Α.Ο. ΔΙΑΒΟΛΙΤΣΙΟΥ              ΔΗΜΟΤΙΚΟ “ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣ  Κυριακή               02/09/18             18:00     ΤΣΟΥΛΑΚΟΣ Η., ΑΓΓΕΛΗ Μ., ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ Π.

11.         ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΝΑΛΗΨΗΣ – Α.Σ. ΑΝΔΡΟΥΣΑΣ         ΜΕΣΣΗΝΗΣ          Κυριακή               02/09/18               18:00     ΡΕΚΚΑΣ Η., ΠΑΛΛΑΔΙΝΟΣ Σ., ΓΑΛΑΚΟΥΤΗΣ Γ.

12.         Α.Ο. ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ      ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣ       Κυριακή               02/09/18               18:00     ΓΚΟΥΜΑΣ Ν., ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ.

13.         Α.Ε. ΜΑΝΗΣ – ΑΕ ΚΥΠΑΡΙΣ-ΗΡΑΚΛΗΣ          ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΕΠΣΜ             Κυριακή               02/09/18             18:00     ΚΑΥΚΑΣ Α., ΒΡΥΩΝΗΣ Β., ΠΑΠΑΪΩΑΝΝΟΥ Α.

14.         ΧΑΝΔΡΙΝΑΪΚΟΣ Π.Σ. – Α.Ε. ΑΒΙΑΣ  ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟ    Κυριακή               02/09/18             18:00               ΖΑΡΑΚΟΒΙΤΗΣ Ε., ΒΑΝΙΚΙΩΤΗΣ Γ., ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΣ Η.

15.         ΕΡΑΝΗ ΦΙΛΙΑΤΡΩΝ – Α.Σ. ΠΑΝΘΟΥΡΙΑΚΟΣ              ΦΙΛΙΑΤΡΩΝ         Κυριακή               02/09/18               18:00     ΚΟΥΤΣΑΝΑΣΤΑΣΗΣ Ι., ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΤΣΟΥΚΑΛΗ Α.

16.         Α.Ο. ΦΑΡΑΙ – ΠΑΜΙΣΟΣ ΜΕΣΣΗΝΗΣ            ΔΗΜΟΤΙΚΟ “ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣ  Κυριακή               02/09/18             20:30     ΨΗΛΟΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Κ., ΤΖΙΑΜΟΥΡΑΝΗΣ Θ., ΤΑΒΟΥΛΑΡΕΑΣ Δ.

2η αγωνιστική

17.         ΘΥΕΛΛΑ ΧΑΡΑΚΟΠΙΟΥ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΤΑΛΙΔΙΟΥ    ΚΟΡΩΝΗΣ            Σάββατο              08/09/18               17:00

18.         Α.Ο. ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΑΡΑΛΙΑΣ            ΠΥΡΓΟΥ ΤΡΙΦΥΛΙΑΣ          Σάββατο               08/09/18             17:00

19.         ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ – Α.Ο. ΑΣΠΡΟΧΩΜΑ           ΑΣΠΡΟΧΩΜΑΤΟΣ              Σάββατο               08/09/18             17:00

20.         ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ – ΤΕΛΟΣ ΑΓΡΑΣ       ΣΠΕΡΧΟΓΕΙΑΣ “ΠΕΤΡΟΣ ΓΕΩΡΓΑΝΑΣ”         Σάββατο               08/09/18             17:00

21.         ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΕΛΙΓΑΛΑ – ΠΑΟ ΚΑΛΟΥ ΝΕΡΟΥ              ΜΕΛΙΓΑΛΑ           Σάββατο              08/09/18               17:00

22.         ΑΕ ΚΥΠΑΡΙΣ-ΗΡΑΚΛΗΣ – Α.Ε. ΜΑΝΗΣ          ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣ       Σάββατο              08/09/18               17:00

23.         Α.Ο. ΜΕΘΩΝΗΣ – Α.Ο. ΣΠΕΡΧΟΓΕΙΑΣ         ΜΕΘΩΝΗΣ          Σάββατο              08/09/18               17:00

24.         ΤΣΙΚΛΗΤΗΡΑΣ ΠΥΛΟΥ – Π.Α.Ο. ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ              ΣΟΥΛΗΝΑΡΙΟΥ   Κυριακή               09/09/18               17:00

25.         ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑΣ ΧΩΡΑΣ – Α.Ο. ΟΜΟΝΟΙΑ   ΧΩΡΑΣ   Κυριακή               09/09/18             17:00

26.         Α.Ο. ΔΙΑΒΟΛΙΤΣΙΟΥ – ΑΟ ΦΥΤΕΙΑΣ              ΔΙΑΒΟΛΙΤΣΙΟΥ “ΚΑΠΕΤΑΝ ΒΑΣΙΛΗΣ            Κυριακή               09/09/18             17:00

27.         Α.Σ. ΑΝΔΡΟΥΣΑΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΝΑΛΗΨΗΣ         ΑΝΔΡΟΥΣΑΣ        Κυριακή               09/09/18               17:00

28.         ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ – Α.Ο. ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣ      ΔΗΜ. ΚΤΕΛ “Γ. ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ”         Κυριακή               09/09/18             17:00

29.         ΑΚΡΙΤΑΣ ΚΟΡΩΝΗΣ – Α.Ο. ΔΩΡΙΟΥ              ΚΟΡΩΝΗΣ            Κυριακή               09/09/18               17:00

30.         Α.Ε. ΑΒΙΑΣ – ΧΑΝΔΡΙΝΑΪΚΟΣ Π.Σ.  ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΕΠΣΜ             Κυριακή               09/09/18               17:00

31.         Α.Σ. ΠΑΝΘΟΥΡΙΑΚΟΣ – ΕΡΑΝΗ ΦΙΛΙΑΤΡΩΝ              ΣΠΕΡΧΟΓΕΙΑΣ “ΠΕΤΡΟΣ ΓΕΩΡΓΑΝΑΣ”               Κυριακή               09/09/18             17:00

32.         ΠΑΜΙΣΟΣ ΜΕΣΣΗΝΗΣ – Α.Ο. ΦΑΡΑΙ            ΜΕΣΣΗΝΗΣ          Κυριακή               09/09/18               17:00

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.

Click to comment

Leave a Reply

Η ηλ. διεύθυνση σας δεν δημοσιεύεται. Τα υποχρεωτικά πεδία σημειώνονται με *

Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement

Πρόσφατα άρθρα

Advertisement

Δες ακόμη…

Advertisement
Advertisement
Advertisement

More in Μεσσηνία