fbpx
Connect with us

Μεσσηνία

Οι αγώνες της Κυριακής (26/1) στα γήπεδα της ΕΠΣ Μεσσηνίας

Οι αγώνες της Κυριακής (26/1) στα γήπεδα της ΕΠΣ Μεσσηνίας
Στην Ανδρούσα δοκιμάζεται ο Πάμισος Μεσσήνης

Με αμείωτο ενδιαφέρον συνεχίζονται τα πρωταθλήματα της ΕΠΣ Μεσσηνίας. Αναλυτικά το σημερινό (26/1) πρόγραμμα σε Α’, Α1 και Β’ Τοπική Μεσσηνίας:

Α΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
(16η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές
1. ΠΑΟ ΚΑΛΟΥ ΝΕΡΟΥ – ΤΣΙΚΛΗΤΗΡΑΣ ΠΥΛΟΥ ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣ Κυριακή 26/01/20 15:00 ΡΕΚΚΑΣ Η., ΓΕΩΡΓΑΝΤΑΣ Χ., ΤΣΟΠΑΝΑΚΗΣ Χ.
2. Α.Ε. ΜΑΝΗΣ – Α.Ο. ΜΕΘΩΝΗΣ ΓΗΠΕΔΟ ΚΑΜΠΟΥ Κυριακή 26/01/20 15:00 ΓΚΟΥΜΑΣ Ν., ΓΑΙΤΑΝΗΣ Π., ΤΣΑΟΥΣΗ Ε.
3. ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΕΛΙΓΑΛΑ – Α.Ε. ΑΒΙΑΣ ΜΕΛΙΓΑΛΑ Κυριακή 26/01/20 15:00 ΚΑΥΚΑΣ Α., ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΤΑΓΑΡΗΣ Δ.
4. Α.Σ. ΑΝΔΡΟΥΣΑΣ – ΠΑΜΙΣΟΣ ΜΕΣΣΗΝΗΣ ΑΝΔΡΟΥΣΑΣ Κυριακή 26/01/20 15:00 ΠΛΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Δ., ΓΑΛΑΚΟΥΤΗΣ Γ., ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΣ Η.
Α1 ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
(15η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές
5. ΘΥΕΛΛΑ ΧΑΡΑΚΟΠΙΟΥ – ΑΕ ΚΥΠΑΡΙΣ-ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΟΡΩΝΗΣ Κυριακή 26/01/20 15:00 ΚΑΣΚΑΝΗΣ Φ., ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Ε., ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ Α.
6. ΝΕΟΣ ΑΡΙΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΡΦΑΡΩΝ ΑΡΙΟΣ Κυριακή 26/01/20 15:00 ΤΣΟΥΛΑΚΟΣ Η., ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΤΑΒΟΥΛΑΡΕΑΣ Δ.
7. Α.Ο. ΟΜΟΝΟΙΑ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΤΑΛΙΔΙΟΥ ΔΗΜ. ΚΤΕΛ ‘ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ’ Κυριακή 26/01/20 15:00 ΚΟΥΤΣΑΝΑΣΤΑΣΗΣ Ι., ΒΑΝΙΚΙΩΤΗΣ Γ., ΤΣΙΡΜΠΑΣ Ν.
8. ΑΟ ΦΥΤΕΙΑΣ – ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑΣ ΧΩΡΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ Π. ΜΠΑΧΡΑΜΗΣ Κυριακή 26/01/20 18:00 ΨΗΛΟΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Κ., ΒΑΝΙΚΙΩΤΗΣ Γ., ΤΣΙΡΜΠΑΣ Ν.
Β΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 1ος ΟΜΙΛΟΣ
(13η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
9. Α.Ο. ΛΑΙΪΚΩΝ – ΝΕΔΟΥΣΑ ΑΛΑΓΟΝΙΑΣ ΔΗΜ. ΚΤΕΛ ‘ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ’ Κυριακή 26/01/20 11:00 ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ Η., ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΚΑΡΑΜΠΕΤΣΟΣ Χ.
10. ΑΙΑΝΤΑΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ – ΑΠΣ ΑΡΙΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ Π. ΜΠΑΧΡΑΜΗΣ Κυριακή 26/01/20 15:00 ΚΟΥΡΤΕΣΗΣ Δ., ΜΑΛΑΠΑΝΗ Σ., ΚΑΜΑΙ Α.
11. ΑΠΟ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΙΚΑΡΟΣ – ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΣ Γ.Σ. ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠ. ΔΥΤ. ΠΑΡΑΛΙΑΣ Κυριακή 26/01/20 15:00 ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΚΑΡΑΜΠΕΤΣΟΣ Χ., ΧΑΛΚΙΑΔΑΚΗ Ζ.
Β΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 2ος ΟΜΙΛΟΣ
(13η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
12. Π.Α.Ο.Κ. – Α.Ο. ΠΑΝΕΥΑΪΚΟΣ ΑΣΠΡΟΧΩΜΑΤΟΣ Κυριακή 26/01/20 11:00 ΓΕΩΡΓΑΝΤΑΣ Χ., ΜΠΟΥΡΙΚΑΣ Χ., ΤΑΒΟΥΛΑΡΕΑΣ Δ.
13. ΑΟ ΕΡΜΗΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΛΑΤΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟ Π. ΜΠΑΧΡΑΜΗΣ Κυριακή 26/01/20 11:00 ΚΑΣΚΑΝΗΣ Φ., ΑΡΑΠΗΣ Ε., ΤΑΓΑΡΗΣ Δ.
14. ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑΣ ΑΜΦΕΙΑΣ – ΝΙΚΗ ΠΛΑΤΗΣ ΣΠΕΡΧΟΓΕΙΑΣ Κυριακή 26/01/20 15:00 ΤΣΑΟΥΣΗ Σ., ΓΑΚΗΣ Ν., ΜΠΑΣΙΛΑΡΗΣ Ε.
15. ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ – ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΚΟΠΑΝΑΚΙΟΥ ΔΗΜ. ΚΤΕΛ ‘ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ’ Δευτέρα 27/01/20 15:00 ΚΟΜΠΙΛΙΡΗΣ Π., ΤΣΟΠΑΝΑΚΗΣ Χ., ΤΣΑΟΥΣΗ Σ.
Β΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 3ος ΟΜΙΛΟΣ
(13η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
16. ΑΣ ΔΑΝΑΟΣ – Α.Ε. ΛΟΓΓΑΣ ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΕΠΣΜ Κυριακή 26/01/20 11:00 ΣΚΟΡΔΟΣ Η., ΓΑΚΗΣ Ν., ΓΑΛΑΚΟΥΤΗΣ Γ.
17. Α.Ο. ΣΤΕΝΩΣΙΑΣ – ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΑΜΙΣΟΣ ΜΕΣΣΗΝΗΣ ΣΟΥΛΗΝΑΡΙΟΥ Κυριακή 26/01/20 15:00 ΑΡΑΠΗΣ Ε., ΜΠΟΥΡΙΚΑΣ Χ., ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ Π.
18. Α.Ο. ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ – ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ ΠΥΡΓΟΥ ΤΡΙΦΥΛΙΑΣ Κυριακή 26/01/20 15:00 ΤΖΕΜΑΛΑΪ Ε., ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΧΑΡΜΠΟΥΤ Σ.

Click to comment

Leave a Reply

Η ηλ. διεύθυνση σας δεν δημοσιεύεται. Τα υποχρεωτικά πεδία σημειώνονται με *

Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement

Πρόσφατα άρθρα

Advertisement

Δες ακόμη…

Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement

More in Μεσσηνία