Το πρόγραμμα των αγώνων του Σαββατοκύριακου (20-21/10) σε Α΄, Α1 και Β΄ Τοπική Μεσσηνίας:
Α΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 2018-2019 (4η αγωνιστική) |
|||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | |||
Α.Σ. ΠΑΝΘΟΥΡΙΑΚΟΣ – ΤΣΙΚΛΗΤΗΡΑΣ ΠΥΛΟΥ | ΣΠΕΡΧΟΓΕΙΑΣ “ΠΕΤΡΟΣ ΓΕΩΡΓΑΝΑΣ” | Σάββατο | 20/10/18 | 15:30 | |||
Α.Ο. ΦΑΡΑΙ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΝΑΛΗΨΗΣ | 0-3 χ.α. | ||||||
Α.Ο. ΔΙΑΒΟΛΙΤΣΙΟΥ – Α.Ο. ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣ | ΔΙΑΒΟΛΙΤΣΙΟΥ “ΚΑΠΕΤΑΝ ΒΑΣΙΛΗΣ | Κυριακή | 21/10/18 | 15:30 | |||
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ – Α.Ε. ΜΑΝΗΣ | ΔΗΜ. ΚΤΕΛ “Γ. ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ” | Κυριακή | 21/10/18 | 15:30 | |||
ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ – Α.Σ. ΑΝΔΡΟΥΣΑΣ | ΑΣΠΡΟΧΩΜΑΤΟΣ | Κυριακή | 21/10/18 | 15:30 | |||
ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΕΛΙΓΑΛΑ – Α.Ο. ΣΠΕΡΧΟΓΕΙΑΣ | ΜΕΛΙΓΑΛΑ | Κυριακή | 21/10/18 | 15:30 | |||
Α.Ε. ΑΒΙΑΣ – ΕΡΑΝΗ ΦΙΛΙΑΤΡΩΝ | ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΕΠΣΜ | Κυριακή | 21/10/18 | 15:30 | |||
ΤΕΛΟΣ ΑΓΡΑΣ – Α.Ο. ΟΜΟΝΟΙΑ | ΓΑΡΓΑΛΙΑΝΩΝ | Κυριακή | 21/10/18 | 15:30 | |||
Α 1 ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ (4η αγωνιστική) |
|||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | |||
ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΤΑΛΙΔΙΟΥ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ | ΠΕΤΑΛΙΔΙΟΥ | Σάββατο | 20/10/18 | 15:30 | |||
ΧΑΝΔΡΙΝΑΪΚΟΣ Π.Σ. – ΠΑΟ ΚΑΛΟΥ ΝΕΡΟΥ | ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟ | Σάββατο | 20/10/18 | 15:30 | |||
Α.Ο. ΔΩΡΙΟΥ – ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑΣ ΧΩΡΑΣ | ΔΩΡΙΟΥ | Σάββατο | 20/10/18 | 15:30 | |||
Α.Ο. ΑΣΠΡΟΧΩΜΑ – Α.Ο. ΜΕΘΩΝΗΣ | 0-3 χ.α. | ||||||
ΑΚΡΙΤΑΣ ΚΟΡΩΝΗΣ – Α.Ο. ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ | ΚΟΡΩΝΗΣ | Κυριακή | 21/10/18 | 15:30 | |||
ΑΕ ΚΥΠΑΡΙΣ-ΗΡΑΚΛΗΣ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΑΡΑΛΙΑΣ | ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣ | Κυριακή | 21/10/18 | 15:30 | |||
ΑΟ ΦΥΤΕΙΑΣ – ΘΥΕΛΛΑ ΧΑΡΑΚΟΠΙΟΥ | ΔΗΜΟΤΙΚΟ “ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣ | Κυριακή | 21/10/18 | 19:30 | |||
Β΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Α΄ ΟΜΙΛΟΣ (3η αγωνιστική) |
|||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | |||
ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΡΦΑΡΩΝ – ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΚΟΠΑΝΑΚΙΟΥ | ΑΡΦΑΡΩΝ | Σάββατο | 20/10/18 | 15:30 | |||
ΑΣ ΘΥΕΛΛΑ ΜΕΡΟΠΗΣ – ΝΕΟΣ ΑΡΙΣ | ΜΕΛΙΓΑΛΑ | Σάββατο | 20/10/18 | 15:30 | |||
ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ – ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑΣ ΑΜΦΕΙΑΣ | ΔΗΜ. ΚΤΕΛ “Γ. ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ” | Κυριακή | 21/10/18 | 11:00 | |||
ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΣ Γ.Σ. – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΛΑΤΥ | ΔΗΜ. ΚΤΕΛ “Γ. ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ” | Κυριακή | 21/10/18 | 13:00 | |||
Α.Ε. ΓΑΡΓΑΛΙΑΝΩΝ – ΑΠΣ ΑΡΙΣ | 0-3 χ.α. | ||||||
Α.Ο. ΠΑΤΙΣΤΑ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΑΛΥΡΑΣ | ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠ. ΔΥΤ. ΠΑΡΑΛΙΑΣ | Κυριακή | 21/10/18 | 15:30 | |||
Β΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Β΄ ΟΜΙΛΟΣ (3η αγωνιστική) |
|||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | |||
ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ – ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΑΜΙΣΟΣ ΜΕΣΣΗΝΗΣ | ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΕΠΣΜ | Σάββατο | 20/10/18 | 15:30 | |||
Α.Ο. ΛΑΙΪΚΩΝ – Α.Ε. ΛΟΓΓΑΣ | ΔΗΜ. ΚΤΕΛ “Γ. ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ” | Σάββατο | 20/10/18 | 15:30 | |||
ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ | 0-3 χ.α. | ||||||
ΑΠΣ ΔΗΜΟΥ ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑ – ΑΕΚ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ | ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟ | Κυριακή | 21/10/18 | 15:30 | |||
Π.Α.Ο. ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ – ΝΕΔΟΥΣΑ ΑΛΑΓΟΝΙΑΣ | ΜΕΘΩΝΗΣ | Κυριακή | 21/10/18 | 15:30 | |||
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ – ΑΣ ΔΑΝΑΟΣ | ΔΗΜΟΤΙΚΟ “ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣ | Κυριακή | 21/10/18 | 15:30 |
loading...
Click to comment
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Πρόσφατα άρθρα
- 12χρονη Κολωνός: Ένοχος ο 55χρονος για βιασμό και κατάχρηση ανηλίκου σε ασέλγεια (video)
- Ομόφωνα ένοχη κρίθηκε η Ρούλα Πισπιρίγκου (video)
- NBA, Πέλικανς – Μπακς 107-100: Μόνος ο Αντετοκούνμπο… (+videos)
- Ισχυρή σεισμική δόνηση 5,7 Ρίχτερ στη Μεσσηνία (+videos)
- Οι διαιτητές στην ΕΠΣ Μεσσηνίας το Σαββατοκύριακο
- Με Euroleague και Βίρτους Μπολόνια-Παναθηναϊκό, οι αθλητικές μεταδόσεις της Παρασκευής (29/3)
Addurl.gr – Κατάλογος Επιχειρήσεων
Advertisement
Δες ακόμη…
-
Η Στήλη του Σωτήρη
/ 3 εβδομάδες agoΣταθάκης: “Θα σωθεί η Παναχαϊκή και του χρόνου άνοδος…”! (video)
Μεγάλη, “εφ’ όλης της ύλης” συνέντευξη παραχώρησε την Δευτέρα το βράδυ ο ισχυρός άνδρας...
By sportstonoto -
5' λεπτά κήρυγμα
/ 4 εβδομάδες agoΓεωργούντζος: “Πατρινό καρναβάλι” ο… Μπακογιάννης! (video)
Οργή και αγανάκτηση του Σωτήρη Γεωργούντζου μετά την σφαγιαστική διαιτησία του… Άγγελου Μπακογιάννη σήμερα ...
By sportstonoto
Advertisement