fbpx
Ακολουθήστε μας

Σπορ

Οι αθλητικές μεταδόσεις της Κυριακής (15/9)

Αναλυτικά οι αθλητικές μεταδόσεις της Κυριακής (15/9):

08:00 Eurosport 2 Παγκόσμιο Πρωτάθλημα, Κίνα
Μηχανοκίνητος Αθλητισμός – Motocross
09:00 FOX Sports Qualifying final
Ράγκμπι – NRL
09:15 Eurosport 1 WTCR Νίνγκμπο
Μηχανοκίνητος Αθλητισμός – Αγώνες αυτοκινήτου
10:15 Eurosport 1 WTCR Νίνγκμπο
Μηχανοκίνητος Αθλητισμός – Αγώνες αυτοκινήτου
10:55 COSMOTE SPORT 5 HD Αγώνας
Μηχανοκίνητος Αθλητισμός – FIM Enel Moto E World Cup, Σαν Μαρίνο
11:00 ΕΡΤ Sports HD Μικρός τελικός
Μπάσκετ – Παγκόσμιο Κύπελλο Μπάσκετ
11:20 COSMOTE SPORT 7 HD SS16 Cicekli 2
Μηχανοκίνητος Αθλητισμός – WRC Τουρκίας
11:45 COSMOTE SPORT 5 HD Αγώνας
Μηχανοκίνητος Αθλητισμός – Moto3 Gran Premio Octo di San Marino e Della Riviera di Rimini
13:00 COSMOTE SPORT 2 HD Έιμπαρ – Εσπανιόλ
Ποδόσφαιρο – LaLiga Santander
13:00 COSMOTE SPORT 7 HD SS17 Marmaris 2 Power Stage
Μηχανοκίνητος Αθλητισμός – WRC Τουρκίας
13:05 COSMOTE SPORT 5 HD Αγώνας
Μηχανοκίνητος Αθλητισμός – Moto2 Gran Premio Octo di San Marino e Della Riviera di Rimini
13:30 Novasports 1HD Τζένοα – Αταλάντα
Ποδόσφαιρο – Serie A
14:00 Novasports 2HD Χάντερσφιλντ – Σέφιλντ Γουένσντεϊ
Ποδόσφαιρο – EFL Championship
14:30 COSMOTE SPORT 5 HD Αγώνας
Μηχανοκίνητος Αθλητισμός – MotoGP Gran Premio Octo di San Marino e Della Riviera di Rimini
14:30 COSMOTE SPORT 8 HD Ντάρμσταντ – Νυρεμβέργη
Ποδόσφαιρο – Bundesliga 2
15:00 COSMOTE SPORT 7 HD Αλαβές – Σεβίλλη
Ποδόσφαιρο – LaLiga Santander
15:00 ΕΡΤ Sports HD Τελικός
Μπάσκετ – Παγκόσμιο Κύπελλο Μπάσκετ
15:30 Novasports 4HD Φέγενορντ – Ντεν Χάαχ
Ποδόσφαιρο – Eredivisie
16:00 Novasports 1HD ΣΠΑΛ – Λάτσιο
Ποδόσφαιρο – Serie A
16:00 Novasports 2HD Πάρμα – Κάλιαρι
Ποδόσφαιρο – Serie A
16:00 Novasports 3HD Μπρέσια – Μπολόνια
Ποδόσφαιρο – Serie A
16:00 Novasports 5HD Χέκεν – ΑΪΚ Στοκχόλμης
Ποδόσφαιρο – Allsvenskan
16:00 COSMOTE SPORT 1 HD Μπόρνμουθ – Εβερτον
Ποδόσφαιρο – Premier League
16:30 COSMOTE SPORT 3 HD Χόφενχαϊμ – Φράιμπουργκ
Ποδόσφαιρο – Bundesliga
17:00 COSMOTE SPORT 2 HD Θέλτα – Γρανάδα
Ποδόσφαιρο – LaLiga Santander
18:00 Novasports 1HD Σεντ Ετιέν – Τουλούζ
Ποδόσφαιρο – Ligue 1
18:00 Novasports 4HD Μικρός τελικός
Μπάσκετ – Orange Trophy
18:30 COSMOTE SPORT 1 HD Γουότφορντ – Αρσεναλ
Ποδόσφαιρο – Premier League
19:00 Novasports 5HD Ρόμα – Σασσουόλο
Ποδόσφαιρο – Serie A
19:00 COSMOTE SPORT 3 HD Πάντερμπορν – Σάλκε
Ποδόσφαιρο – Bundesliga
19:00 ΕΡΤ Sports HD Ξάνθη – Αστέρας Τρίπολης
Ποδόσφαιρο – Super League 1
19:15 Novasports 2HD ΑΕΚ – Λαμία
Ποδόσφαιρο – Super League 1
19:15 Novasports 3HD Πανιώνιος – ΑΕΛ
Ποδόσφαιρο – Super League 1
19:30 COSMOTE SPORT 2 HD Βαγιαδολίδ – Οσασούνα
Ποδόσφαιρο – LaLiga Santander
19:30 Eurosport 2 3X3 τελικοί
Μπάσκετ – Παγκόσμιοι Αστικοί Αγώνες, Βουδαπέστη
20:00 Novasports 4HD Τελικός
Μπάσκετ – Orange Trophy
20:00 COSMOTE SPORT 7 HD Πορτιμονένσε – Πόρτο
Ποδόσφαιρο – Liga NOS
21:30 Novasports 1HD Αρης – Παναθηναϊκός
Ποδόσφαιρο – Super League 1
21:45 Novasports 5HD Βερόνα – Μίλαν
Ποδόσφαιρο – Serie A
22:00 Novasports 3HD Μονακό – Μαρσέιγ
Ποδόσφαιρο – Ligue 1
22:00 COSMOTE SPORT 2 HD Μπέτις – Χετάφε
Ποδόσφαιρο – LaLiga Santander
22:00 COSMOTE SPORT 8 HD Μποαβίστα – Σπόρτινγκ Λισσαβώνας
Ποδόσφαιρο – Liga NOS

 

Σχολιάστε εδώ

Αφήστε το σχόλιο σας

Η ηλ. διεύθυνση σας δεν δημοσιεύεται. Τα υποχρεωτικά πεδία σημειώνονται με *

Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement

Πρόσφατα άρθρα

Advertisement
Advertisement
Advertisement

Δες ακόμη…

Advertisement
Advertisement
Advertisement

More in Σπορ