Ακολουθήστε μας

Σπορ

Οι αθλητικές μεταδόσεις της Κυριακής (16/9)

Πλούσιο είναι το πρόγραμμα των αθλητικών μεταδόσεων της Κυριακής (16/9).

Εκτός από τα εθνικά πρωταθλήματα ποδοσφαίρου οι λάτρεις του μηχανοκίνητου αθλητισμού θα έχουν την ευκαιρία να απολαύσουν το WRC Τουρκίας και το Γκραν Πρι της Σιγκαπούρης. Φυσικά υπάρχει ο αγώνας μπάσκετ μεταξύ Γεωργίας και Ελλάδας (18.00 ΕΤ2) για τα προκριματικά Παγκοσμίου Κυπέλλου, καθώς και το ΟΠΑΠ Basketball Tournament.

13:00 COSMOTE SPORT 7 HD
WRC Τουρκία
– Μηχανοκίνητος Αθλητισμός

13:00 COSMOTE SPORT 2 HD
Βαγιαδολίδ – Αλαβές
– Ποδόσφαιρο – LaLiga Santander

13:15 Novasports 2HD
Άλκμααρ – Φέγενοoρντ
– Ποδόσφαιρο – Eredivisie, 5η αγωνιστική

13:30 Novasports 1HD
Ρόμα – Κιέβο Βερόνα
– Ποδόσφαιρο – Serie A, 4η αγωνιστική

14:30 COSMOTE SPORT 8 HD
Κολονία – Πάντερμπορν
– Ποδόσφαιρο – Bundesliga 2, 5η αγωνιστική

14:45 COSMOTE SPORT 5 HD
FORMULA 1 SINGAPORE AIRLINES SINGAPORE GRAND PRIX
– Μηχανοκίνητος Αθλητισμός

15:10 ΕΡΤ2
FORMULA 1 GRAND PRIX ΣΙΓΚΑΠΟΥΡΗΣ
– Μηχανοκίνητος Αθλητισμός – Αγώνας

15:30 COSMOTE SPORT 1 HD
Γουλβς – Μπέρνλι
– Ποδόσφαιρο – Premier League

16:00 Novasports 1HD
Γιουβέντους – Σασουόλο
– Ποδόσφαιρο – Serie A, 4η αγωνιστική

16:00 Novasports 3HD
Τζένοα – Μπολόνια
– Ποδόσφαιρο – Serie A, 4η αγωνιστική

16:00 Novasports 1HD
Νόρκεπινγκ – ΑΪΚ Στοκχόλμης
– Ποδόσφαιρο – Σουηδικό πρωτάθλημα, 21η αγωνιστική

16:00 Novasports 5HD
Ουντινέζε – Τορίνο
– Ποδόσφαιρο – Serie A, 4η αγωνιστική

16:30 COSMOTE SPORT 3 HD
Βέρντερ Βρέμης – Νυρεμβέργη
– Ποδόσφαιρο – Bundesliga, 3η αγωνιστική

16:30 COSMOTE SPORT 7 HD
Εθνικός Ο.Φ.Π.Φ.-ΠΑΕ Ηρακλής ΑΕΠ 1908
– Ποδόσφαιρο – Κύπελλο Ελλάδας

17:00 COSMOTE SPORT 4 HD
Μακάμπι Τελ Αβίβ – ΑΕΚ
– Μπάσκετ – ΟΠΑΠ Basketball Tournament

17:00 ΕΡΤ1
Ξάνθη – Παναιτωλικός
– Ποδόσφαιρο – Super League

17:15 COSMOTE SPORT 2 HD
Εσπανιόλ – Λεβάντε
– Ποδόσφαιρο – LaLiga Santander, 4η αγωνιστική

18:00 COSMOTE SPORT 1 HD
Έβερτον-Γουέστ Χαμ
– Ποδόσφαιρο – Premier League

18:00 ΕΡΤ2
Γεωργία – Ελλάδα
– Μπάσκετ – Προκριματικά Παγκοσμίου Κυπέλλου

18:00 Novasports 4HD
Ραπίντ Βιέννης – Αούστρια Βιέννης
– Ποδόσφαιρο – Bundesliga Αυστρίας, 7η αγωνιστική

18:15 Novasports 2HD
ΑΕΛ – Παναθηναϊκός
– Ποδόσφαιρο – Super League, 3η αγωνιστική

18:30 COSMOTE SPORT 8 HD
Νίκη Βόλου-ΠΑΕ Δόξας Δράμας
– Ποδόσφαιρο – Κύπελλο Ελλάδας

19:00 COSMOTE SPORT 3 HD
Φράιμπουργκ – Στουτγκάρδη
– Ποδόσφαιρο – Bundesliga

19:00 Novasports 3HD
Έμπολι – Λάτσιο
– Ποδόσφαιρο – Serie A, 4η αγωνιστική

19:30 COSMOTE SPORT 2 HD
Λεγανές – Βιγιαρεάλ
– Ποδόσφαιρο – LaLiga Santander, 4η αγωνιστική

19:30 COSMOTE SPORT 4 HD
Παναθηναϊκός ΟΠΑΠ-Χίμκι
– Μπάσκετ – ΟΠΑΠ Basketball Tournament

20:00 ΕΡΤ1
Ατρόμητος – Λαμία
– Ποδόσφαιρο – Super League

20:00 FOX Sports
Packers – Vikings
– Ράγκμπι – NFL

20:30 Novasports 1HD
Ολυμπιακός – Αστέρας Τρίπολης
– Ποδόσφαιρο – Super League, 3η αγωνιστική

21:30 Novasports 3HD
Κάλιαρι – Μίλαν
– Ποδόσφαιρο – Serie A, 4η αγωνιστική

21:45 COSMOTE SPORT 2 HD
Σεβίλη-Χετάφε
– Ποδόσφαιρο – LaLiga Santander, 4η αγωνιστική

22:00 COSMOTE SPORT 7 HD
NASCAR Cup Series
– Μηχανοκίνητος Αθλητισμός – Μηχανοκίνητος αθλητισμός

22:00 Novasports 2HD
Μαρσέιγ – Γκινγκάμπ
Ποδόσφαιρο – Ligue 1, 5η αγωνιστική

23:00 FOX Sports
Jaguars – Patriots
– Ράγκμπι – NFL

Σχολιάστε εδώ

Αφήστε το σχόλιο σας

Η ηλ. διεύθυνση σας δεν δημοσιεύεται. Τα υποχρεωτικά πεδία σημειώνονται με *

Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement Prime All Day Coffee Bar
Advertisement

Πρόσφατα άρθρα

Advertisement

Δες ακόμη…

Advertisement
Advertisement
Advertisement

More in Σπορ