Ακολουθήστε μας

Μεσσηνία

Οι διαιτητές σε Α, Α1 και Β’ Μεσσηνίας του Σαββατοκύριακου…

Οι διαιτητές σε Α, Α1 και Β’ τοπικής της Μεσσηνίας το Σαββατοκύριακο έχουν ως εξής:

Α΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 2018-2019

(4η αγωνιστική)

Αγώνας Γήπεδο Ημέρα   Ημ/νία  Ώρα       Διαιτητές             Αποτέλεσμα

  1. Α.Σ. ΠΑΝΘΟΥΡΙΑΚΟΣ – ΤΣΙΚΛΗΤΗΡΑΣ ΠΥΛΟΥ ΣΠΕΡΧΟΓΕΙΑΣ “ΠΕΤΡΟΣ ΓΕΩΡΓΑΝΑΣ”               Σάββατο              20/10/18             15:30     ΚΟΥΤΣΑΝΑΣΤΑΣΗΣ Ι., ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Μ., ΤΣΙΡΜΠΑΣ Ν.
  2. Α.Ο. ΦΑΡΑΙ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΝΑΛΗΨΗΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ “ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣ  Σάββατο               20/10/18             19:30
  3. Α.Ο. ΔΙΑΒΟΛΙΤΣΙΟΥ – Α.Ο. ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣ ΔΙΑΒΟΛΙΤΣΙΟΥ “ΚΑΠΕΤΑΝ ΒΑΣΙΛΗΣ            Κυριακή               21/10/18             15:30     ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ Η., ΜΠΑΣΙΛΑΡΗΣ Ε., ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Ε.
  4. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ – Α.Ε. ΜΑΝΗΣ ΔΗΜ. ΚΤΕΛ “Γ. ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ”         Κυριακή               21/10/18             15:30     ΠΛΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Δ., ΚΑΣΚΑΝΗΣ Φ., ΤΣΟΥΚΑΛΗ Α.
  5. ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ – Α.Σ. ΑΝΔΡΟΥΣΑΣ ΑΣΠΡΟΧΩΜΑΤΟΣ              Κυριακή               21/10/18             15:30     ΚΑΥΚΑΣ Α., ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣ Γ., ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΣ Η.
  6. ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΕΛΙΓΑΛΑ – Α.Ο. ΣΠΕΡΧΟΓΕΙΑΣ ΜΕΛΙΓΑΛΑ Κυριακή               21/10/18               15:30     ΨΗΛΟΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Κ., ΓΙΑΝΝΕΤΣΟΣ Ι., ΚΥΡΙΟΠΟΥΛΟΣ Α.
  7. Α.Ε. ΑΒΙΑΣ – ΕΡΑΝΗ ΦΙΛΙΑΤΡΩΝ ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΕΠΣΜ             Κυριακή               21/10/18               15:30     ΡΕΚΚΑΣ Η., ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΓΑΚΗΣ Ν.
  8. ΤΕΛΟΣ ΑΓΡΑΣ – Α.Ο. ΟΜΟΝΟΙΑ ΓΑΡΓΑΛΙΑΝΩΝ    Κυριακή               21/10/18             15:30               ΖΑΡΑΚΟΒΙΤΗΣ Ε., ΒΑΝΙΚΙΩΤΗΣ Γ., ΜΠΟΥΡΙΚΑΣ Η.

Α 1 ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

(4η αγωνιστική)

Αγώνας Γήπεδο Ημέρα   Ημ/νία  Ώρα       Διαιτητές             Αποτέλεσμα

  1. ΧΑΝΔΡΙΝΑΪΚΟΣ Π.Σ. – ΠΑΟ ΚΑΛΟΥ ΝΕΡΟΥ ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟ    Σάββατο              20/10/18               15:30     ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ Η., ΓΙΑΝΝΕΤΣΟΣ Ι., ΓΑΛΑΚΟΥΤΗΣ Γ.
  2. Α.Ο. ΔΩΡΙΟΥ – ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑΣ ΧΩΡΑΣ ΔΩΡΙΟΥ Σάββατο              20/10/18             15:30               ΠΛΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Δ., ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΣ Η.
  3. Α.Ο. ΑΣΠΡΟΧΩΜΑ – Α.Ο. ΜΕΘΩΝΗΣ Κυριακή               21/10/18             00:00
  4. ΑΚΡΙΤΑΣ ΚΟΡΩΝΗΣ – Α.Ο. ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ ΚΟΡΩΝΗΣ            Κυριακή               21/10/18               15:30     ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΤΣΑΟΥΣΗ Ε., ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΥ Π.
  5. ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΤΑΛΙΔΙΟΥ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΠΕΤΑΛΙΔΙΟΥ        Κυριακή               21/10/18               15:30     ΓΕΩΡΓΑΝΤΑΣ Χ., ΝΤΟΧΑΣ Β., ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ Π.
  6. ΑΕ ΚΥΠΑΡΙΣ-ΗΡΑΚΛΗΣ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣ       Κυριακή               21/10/18               15:30     ΚΟΜΠΙΛΙΡΗΣ Π., ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΥ Κ., ΣΓΟΥΜΠΟΠΟΥΛΟΣ Σ.
  7. ΑΟ ΦΥΤΕΙΑΣ – ΘΥΕΛΛΑ ΧΑΡΑΚΟΠΙΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟ “ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣ  Κυριακή               21/10/18             19:30     ΨΗΛΟΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Κ., ΑΓΓΕΛΗ Μ., ΣΒΑΡΝΙΑΣ Β.

Β΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Α΄ ΟΜΙΛΟΣ

(3η αγωνιστική)

Αγώνας Γήπεδο Ημέρα   Ημ/νία  Ώρα       Διαιτητές             Αποτέλεσμα

  1. ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΡΦΑΡΩΝ – ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΚΟΠΑΝΑΚΙΟΥ ΑΡΦΑΡΩΝ           Σάββατο              20/10/18               15:30     ΡΕΚΚΑΣ Η., ΣΓΟΥΜΠΟΠΟΥΛΟΣ Σ., ΜΠΟΥΡΙΚΑΣ Η.
  2. ΑΣ ΘΥΕΛΛΑ ΜΕΡΟΠΗΣ – ΝΕΟΣ ΑΡΙΣ ΜΕΛΙΓΑΛΑ           Σάββατο              20/10/18               15:30     ΚΑΥΚΑΣ Α., ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣ Γ., ΣΑΠΟΥΤΖΗΣ Χ.
  3. ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ – ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑΣ ΑΜΦΕΙΑΣ ΔΗΜ. ΚΤΕΛ “Γ. ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ”               Κυριακή               21/10/18             10:30     ΒΟΣΝΑΚΗΣ Κ., ΚΑΡΥΔΑΣ Κ., ΜΠΟΤΗ Σ.
  4. ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΣ Γ.Σ. – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΛΑΤΥ ΔΗΜ. ΚΤΕΛ “Γ. ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ”         Κυριακή               21/10/18             13:00     ΓΚΟΥΜΑΣ Ν., ΛΙΑΝΟΣ Π., ΤΣΑΒΔΑΡΙΔΗΣ Γ.
  5. Α.Ε. ΓΑΡΓΑΛΙΑΝΩΝ – ΑΠΣ ΑΡΙΣ ΓΑΡΓΑΛΙΑΝΩΝ    Κυριακή               21/10/18             15:30
  6. Α.Ο. ΠΑΤΙΣΤΑ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΑΛΥΡΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠ. ΔΥΤ. ΠΑΡΑΛΙΑΣ Κυριακή               21/10/18             15:30     ΤΑΒΟΥΛΑΡΕΑΣ Δ., ΚΑΡΥΔΑΣ Κ., ΠΑΛΛΑΔΙΝΟΣ Σ.

Β΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Β΄ ΟΜΙΛΟΣ

(3η αγωνιστική)

Αγώνας Γήπεδο Ημέρα   Ημ/νία  Ώρα       Διαιτητές             Αποτέλεσμα

  1. ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ – ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΑΜΙΣΟΣ ΜΕΣΣΗΝΗΣ ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΕΠΣΜ               Σάββατο              20/10/18             15:30     ΓΕΩΡΓΑΝΤΑΣ Χ., ΒΡΥΩΝΗΣ Β., ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΥ Π.
  2. Α.Ο. ΛΑΙΪΚΩΝ – Α.Ε. ΛΟΓΓΑΣ ΔΗΜ. ΚΤΕΛ “Γ. ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ”         Σάββατο              20/10/18               15:30     ΤΣΟΥΛΑΚΟΣ Η., ΤΣΟΥΚΑΛΗ Α., ΜΠΑΣΙΛΑΡΗΣ Ε.
  3. ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ ΔΗΜ “ΠΑΝ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣ”             Σάββατο               20/10/18             15:30     ΤΑΒΟΥΛΑΡΕΑΣ Δ., ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΤΣΑΟΥΣΗ Ε.
  4. ΑΠΣ ΔΗΜΟΥ ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑ – ΑΕΚ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟ    Κυριακή               21/10/18               15:30     ΤΣΟΥΛΑΚΟΣ Η., ΣΑΠΟΥΤΖΗΣ Χ., ΚΑΜΑΙ Α.
  5. Π.Α.Ο. ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ – ΝΕΔΟΥΣΑ ΑΛΑΓΟΝΙΑΣ ΜΕΘΩΝΗΣ          Κυριακή               21/10/18               15:30     ΤΣΟΠΑΝΑΚΗΣ Χ., ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΓΑΙΤΑΝΗΣ Π.
  6. ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ – ΑΣ ΔΑΝΑΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ “ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣ  Κυριακή               21/10/18             15:30     ΤΖΙΑΜΟΥΡΑΝΗΣ Θ., ΜΑΛΑΠΑΝΗ Σ., ΑΓΓΕΛΗ Μ.

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.

Σχολιάστε εδώ

Αφήστε το σχόλιο σας

Η ηλ. διεύθυνση σας δεν δημοσιεύεται. Τα υποχρεωτικά πεδία σημειώνονται με *

Advertisement

Πρόσφατα άρθρα

Advertisement
Advertisement
Advertisement

Δες ακόμη…

Advertisement Prime All Day Coffee Bar
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement

More in Μεσσηνία