fbpx
Connect with us

Χωρίς κατηγορία

Οι διαιτητές, σε Α, Α1 και Β’ Μεσσηνίας…

Οι διαιτητές, σε Α, Α1 και Β’ Μεσσηνίας…

Οι διαιτητές το Σαββατοκύριακο, σε Α’, Α1 και Β’ Μεσσηνίας έχουν ως εξής:

Α΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

(3η αγωνιστική)

Αγώνας Γήπεδο Ημέρα   Ημ/νία  Ώρα       Διαιτητές             Αποτέλεσμα

  1. Α.Ε. ΜΑΝΗΣ – Α.Σ. ΠΑΝΘΟΥΡΙΑΚΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠ. ΔΥΤ. ΠΑΡΑΛΙΑΣ Σάββατο               13/10/18             15:30     ΚΟΥΤΣΑΝΑΣΤΑΣΗΣ Ι., ΓΕΩΡΓΑΝΤΑΣ Χ., ΜΠΑΣΙΛΑΡΗΣ Ε.
  2. ΤΣΙΚΛΗΤΗΡΑΣ ΠΥΛΟΥ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΕΛΙΓΑΛΑ ΜΕΘΩΝΗΣ          Σάββατο              13/10/18               15:30     ΣΚΟΡΔΟΣ Η., ΤΑΒΟΥΛΑΡΕΑΣ Δ., ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Κ.
  3. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΝΑΛΗΨΗΣ – Α.Ε. ΑΒΙΑΣ ΜΕΣΣΗΝΗΣ          Σάββατο              13/10/18               15:30     ΨΗΛΟΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Κ., ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΣ Η., ΤΣΙΡΜΠΑΣ Ν.
  4. Α.Ο. ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣ       Κυριακή               14/10/18               15:30     ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ Η., ΚΑΣΚΑΝΗΣ Φ., ΤΑΒΟΥΛΑΡΕΑΣ Δ.
  5. Α.Ο. ΔΙΑΒΟΛΙΤΣΙΟΥ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΔΙΑΒΟΛΙΤΣΙΟΥ “ΚΑΠΕΤΑΝ ΒΑΣΙΛΗΣ               Κυριακή               14/10/18             15:30     ΨΗΛΟΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Κ., ΤΣΟΠΑΝΑΚΗΣ Χ., ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Κ.
  6. Α.Σ. ΑΝΔΡΟΥΣΑΣ – Α.Ο. ΦΑΡΑΙ ΑΝΔΡΟΥΣΑΣ        Κυριακή               14/10/18             15:30
  7. Α.Ο. ΣΠΕΡΧΟΓΕΙΑΣ – ΤΕΛΟΣ ΑΓΡΑΣ ΣΠΕΡΧΟΓΕΙΑΣ “ΠΕΤΡΟΣ ΓΕΩΡΓΑΝΑΣ”         Κυριακή               14/10/18             15:30     ΖΑΡΑΚΟΒΙΤΗΣ Ε., ΜΠΑΣΙΛΑΡΗΣ Ε., ΤΖΙΑΜΟΥΡΑΝΗΣ Θ.
  8. Α.Ο. ΟΜΟΝΟΙΑ – ΕΡΑΝΗ ΦΙΛΙΑΤΡΩΝ ΔΗΜ. ΚΤΕΛ “Γ. ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ”         Κυριακή               14/10/18             15:30     ΠΛΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Δ., ΚΟΜΠΙΛΙΡΗΣ Π., ΤΣΟΥΚΑΛΗ Α.

Α 1 ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

(3η αγωνιστική)

Αγώνας Γήπεδο Ημέρα   Ημ/νία  Ώρα       Διαιτητές             Αποτέλεσμα

  1. ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ – Α.Ο. ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ ΣΠΕΡΧΟΓΕΙΑΣ “ΠΕΤΡΟΣ ΓΕΩΡΓΑΝΑΣ” Σάββατο               13/10/18             15:30     ΚΟΜΠΙΛΙΡΗΣ Π., ΤΣΟΥΚΑΛΗ Α., ΠΑΛΛΑΔΙΝΟΣ Σ.
  2. ΠΑΟ ΚΑΛΟΥ ΝΕΡΟΥ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΤΑΛΙΔΙΟΥ ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣ       Σάββατο              13/10/18               15:30     ΡΕΚΚΑΣ Η., ΖΑΡΑΚΟΒΙΤΗΣ Ε., ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΥ Κ.
  3. ΘΥΕΛΛΑ ΧΑΡΑΚΟΠΙΟΥ – ΧΑΝΔΡΙΝΑΪΚΟΣ Π.Σ. ΚΟΡΩΝΗΣ            Σάββατο              13/10/18               15:30     ΚΑΥΚΑΣ Α., ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣ Γ., ΤΖΕΜΑΛΑΪ Ε.
  4. Α.Ο. ΑΣΠΡΟΧΩΜΑ – Α.Ο. ΔΩΡΙΟΥ Κυριακή               14/10/18             00:00
  5. ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΑΡΑΛΙΑΣ – ΑΚΡΙΤΑΣ ΚΟΡΩΝΗΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠ. ΔΥΤ. ΠΑΡΑΛΙΑΣ Κυριακή               14/10/18             15:30     ΚΑΥΚΑΣ Α., ΤΣΙΡΜΠΑΣ Ν., ΓΑΛΑΚΟΥΤΗΣ Γ.
  6. ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑΣ ΧΩΡΑΣ – ΑΕ ΚΥΠΑΡΙΣ-ΗΡΑΚΛΗΣ ΧΩΡΑΣ   Κυριακή               14/10/18               15:30     ΡΕΚΚΑΣ Η., ΚΥΡΙΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Ε.
  7. Α.Ο. ΜΕΘΩΝΗΣ – ΑΟ ΦΥΤΕΙΑΣ ΜΕΘΩΝΗΣ          Κυριακή               14/10/18             15:30               ΣΚΟΡΔΟΣ Η., ΣΚΑΡΠΕΤΗΣ Γ., ΣΑΠΟΥΤΖΗΣ Χ.

Β΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Α΄ ΟΜΙΛΟΣ

(2η αγωνιστική)

Αγώνας Γήπεδο Ημέρα   Ημ/νία  Ώρα       Διαιτητές             Αποτέλεσμα

  1. ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΑΛΥΡΑΣ – ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ ΒΑΛΥΡΑΣ              Σάββατο              13/10/18               15:30     ΠΛΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Δ., ΚΑΡΥΔΑΣ Κ., ΓΑΚΗΣ Ν.
  2. ΝΕΟΣ ΑΡΙΣ – ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΣ Γ.Σ. ΑΡΙΟΣ    Σάββατο              13/10/18             15:30               ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Μ., ΜΠΟΥΡΙΚΑΣ Η., ΣΓΟΥΜΠΟΠΟΥΛΟΣ Σ.
  3. ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΡΦΑΡΩΝ – Α.Ε. ΓΑΡΓΑΛΙΑΝΩΝ ΑΡΦΑΡΩΝ Κυριακή               14/10/18               15:30
  4. ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΚΟΠΑΝΑΚΙΟΥ – Α.Ο. ΠΑΤΙΣΤΑ ΔΩΡΙΟΥ Κυριακή               14/10/18             15:30               ΤΣΟΥΛΑΚΟΣ Η., ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ Α.
  5. ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑΣ ΑΜΦΕΙΑΣ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΛΑΤΥ ΑΣΠΡΟΧΩΜΑΤΟΣ              Κυριακή               14/10/18             15:30     ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΠΑΛΛΑΔΙΝΟΣ Σ., ΤΣΑΒΔΑΡΙΔΗΣ Γ.
  6. ΑΠΣ ΑΡΙΣ – ΑΙΑΝΤΑΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ ΔΗΜ. ΚΤΕΛ “Γ. ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ”         Δευτέρα               15/10/18               15:30     ΤΑΒΟΥΛΑΡΕΑΣ Δ., ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΥ Π., ΚΑΜΑΙ Α.

Β΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Β΄ ΟΜΙΛΟΣ

(2η αγωνιστική)

Αγώνας Γήπεδο Ημέρα   Ημ/νία  Ώρα       Διαιτητές             Αποτέλεσμα

  1. ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ – ΑΠΣ ΔΗΜΟΥ ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑ ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΕΠΣΜ             Σάββατο               13/10/18             15:30     ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ Η., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΤΣΑΟΥΣΗ Ε.
  2. Α.Ε. ΛΟΓΓΑΣ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΛΟΓΓΑΣ Σάββατο              13/10/18             15:30               ΓΕΩΡΓΑΝΤΑΣ Χ., ΒΡΥΩΝΗΣ Β., ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ Α.
  3. ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ – ΑΣ ΔΑΝΑΟΣ ΔΗΜ. ΚΤΕΛ “Γ. ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ”         Σάββατο               13/10/18             15:30     ΤΣΟΠΑΝΑΚΗΣ Χ., ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΜΠΟΤΗ Σ.
  4. ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΑΜΙΣΟΣ ΜΕΣΣΗΝΗΣ – Α.Ο. ΛΑΙΪΚΩΝ ΜΕΣΣΗΝΗΣ          Κυριακή               14/10/18               11:00     ΒΟΣΝΑΚΗΣ Κ., ΜΑΛΑΠΑΝΗ Σ., ΓΑΙΤΑΝΗΣ Π.
  5. ΑΕΚ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ – ΔΟΞΑ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠ. ΔΥΤ. ΠΑΡΑΛΙΑΣ Κυριακή               14/10/18             11:00     ΓΚΟΥΜΑΣ Ν., ΛΙΑΝΟΣ Π., ΝΤΟΧΑΣ Β.
  6. ΝΕΔΟΥΣΑ ΑΛΑΓΟΝΙΑΣ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ “ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣ               Κυριακή               14/10/18             18:30     ΤΣΟΥΛΑΚΟΣ Η., ΒΑΝΙΚΙΩΤΗΣ Γ., ΑΓΓΕΛΗ Μ.

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.

Click to comment

Leave a Reply

Η ηλ. διεύθυνση σας δεν δημοσιεύεται. Τα υποχρεωτικά πεδία σημειώνονται με *

Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement

Πρόσφατα άρθρα

Advertisement
Advertisement

Δες ακόμη…

Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement

More in Χωρίς κατηγορία