Οι διαιτητές σε όλα τα πρωταθλήματα της ΕΠΣ Μεσσηνίας το Σαββατοκύριακο, έχουν αναλυτικά ως εξής, όπως τους όρισε πριν από λίγο η εξαιρετική Επιτροπή Διαιτησίας της τοπικής ΕΠΣ Μεσσηνίας:
Α΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 2018-2019 (15η αγωνιστική) |
|||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα | |
1. | Α.Σ. ΠΑΝΘΟΥΡΙΑΚΟΣ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΕΛΙΓΑΛΑ | ΣΠΕΡΧΟΓΕΙΑΣ “ΠΕΤΡΟΣ ΓΕΩΡΓΑΝΑΣ” | Σάββατο | 19/01/19 | 15:00 | ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ Η., ΓΙΑΝΝΕΤΣΟΣ Ι., ΤΣΟΠΑΝΑΚΗΣ Χ. | |
2. | ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ – Α.Ε. ΑΒΙΑΣ | ΑΣΠΡΟΧΩΜΑΤΟΣ | Σάββατο | 19/01/19 | 15:00 | ΚΟΥΤΣΑΝΑΣΤΑΣΗΣ Ι., ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣ Γ., ΒΑΝΙΚΙΩΤΗΣ Γ. | |
3. | Α.Ε. ΜΑΝΗΣ – ΕΡΑΝΗ ΦΙΛΙΑΤΡΩΝ | ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠ. ΔΥΤ. ΠΑΡΑΛΙΑΣ | Σάββατο | 19/01/19 | 15:00 | ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Μ., ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Ε., ΚΑΣΚΑΝΗΣ Φ. | |
4. | ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ – ΤΕΛΟΣ ΑΓΡΑΣ | ΔΗΜ. ΚΤΕΛ “Γ. ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ” | Κυριακή | 20/01/19 | 15:00 | ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ Η., ΓΑΛΑΚΟΥΤΗΣ Γ., ΚΥΡΙΟΠΟΥΛΟΣ Α. | |
5. | Α.Ο. ΔΙΑΒΟΛΙΤΣΙΟΥ – Α.Ο. ΟΜΟΝΟΙΑ | ΔΙΑΒΟΛΙΤΣΙΟΥ “ΚΑΠΕΤΑΝ ΒΑΣΙΛΗΣ | Κυριακή | 20/01/19 | 15:00 | ΡΕΚΚΑΣ Η., ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΜΠΟΥΡΙΚΑΣ Η. | |
6. | Α.Σ. ΑΝΔΡΟΥΣΑΣ – Α.Ο. ΣΠΕΡΧΟΓΕΙΑΣ | ΑΝΔΡΟΥΣΑΣ | Κυριακή | 20/01/19 | 15:00 | ΖΑΡΑΚΟΒΙΤΗΣ Ε., ΤΣΟΠΑΝΑΚΗΣ Χ., ΤΣΙΡΜΠΑΣ Ν. | |
7. | ΤΣΙΚΛΗΤΗΡΑΣ ΠΥΛΟΥ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΝΑΛΗΨΗΣ | ΠΥΛΟΥ | Κυριακή | 20/01/19 | 15:00 | ΚΟΥΤΣΑΝΑΣΤΑΣΗΣ Ι., ΤΖΙΑΜΟΥΡΑΝΗΣ Θ., ΤΖΕΜΑΛΑΪ Ε. | |
Α 1 ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ (14η αγωνιστική) |
|||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα | |
8. | Α.Ο. ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ – ΘΥΕΛΛΑ ΧΑΡΑΚΟΠΙΟΥ | ΠΥΡΓΟΥ ΤΡΙΦΥΛΙΑΣ | Σάββατο | 19/01/19 | 15:00 | ΚΟΜΠΙΛΙΡΗΣ Π., ΓΑΙΤΑΝΗΣ Π., ΒΡΥΩΝΗΣ Β. | |
9. | ΑΕ ΚΥΠΑΡΙΣ-ΗΡΑΚΛΗΣ – Α.Ο. ΔΩΡΙΟΥ | ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣ | Κυριακή | 20/01/19 | 15:00 | ΣΕΡΕΜΕΤΗΣ Π., ΣΚΑΡΠΕΤΗΣ Γ., ΣΤΑΥΡΟΥ Δ. | |
10. | ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΤΑΛΙΔΙΟΥ – ΑΟ ΦΥΤΕΙΑΣ | ΠΕΤΑΛΙΔΙΟΥ | Κυριακή | 20/01/19 | 15:00 | ΠΛΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Δ., ΓΕΩΡΓΑΝΤΑΣ Χ., ΓΙΑΝΝΕΤΣΟΣ Ι. | |
11. | ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΑΡΑΛΙΑΣ – ΠΑΟ ΚΑΛΟΥ ΝΕΡΟΥ | ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠ. ΔΥΤ. ΠΑΡΑΛΙΑΣ | Κυριακή | 20/01/19 | 15:00 | ΣΚΟΡΔΟΣ Η., ΚΑΣΚΑΝΗΣ Φ., ΠΑΛΛΑΔΙΝΟΣ Σ. | |
12. | ΧΑΝΔΡΙΝΑΪΚΟΣ Π.Σ. – Α.Ο. ΜΕΘΩΝΗΣ | ΣΟΥΛΗΝΑΡΙΟΥ | Κυριακή | 20/01/19 | 15:00 | ΤΣΟΥΛΑΚΟΣ Η., ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΓΑΚΗΣ Ν. | |
13. | ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ – ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑΣ ΧΩΡΑΣ | ΔΗΜΟΤΙΚΟ “ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣ | Κυριακή | 20/01/19 | 18:00 | ΨΗΛΟΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Κ., ΓΑΛΑΚΟΥΤΗΣ Γ., ΚΥΡΙΟΠΟΥΛΟΣ Α. | |
Β΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Α΄ ΟΜΙΛΟΣ (13η αγωνιστική) |
|||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα | |
14. | ΝΕΟΣ ΑΡΙΣ – ΑΠΣ ΑΡΙΣ | ΑΡΙΟΣ | Σάββατο | 19/01/19 | 15:00 | ΡΕΚΚΑΣ Η., ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΣ Η., ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΥ Κ. | |
15. | ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑΣ ΑΜΦΕΙΑΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΑΛΥΡΑΣ | ΣΠΕΡΧΟΓΕΙΑΣ “ΠΕΤΡΟΣ ΓΕΩΡΓΑΝΑΣ” | Κυριακή | 20/01/19 | 11:00 | ΓΚΟΥΜΑΣ Ν., ΤΣΙΡΜΠΑΣ Ν., ΤΑΒΟΥΛΑΡΕΑΣ Δ. | |
16. | Α.Ο. ΠΑΤΙΣΤΑ – ΑΙΑΝΤΑΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ | ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠ. ΔΥΤ. ΠΑΡΑΛΙΑΣ | Κυριακή | 20/01/19 | 12:00 | ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΜΑΛΑΠΑΝΗ Σ., ΛΙΑΝΟΣ Π. | |
17. | ΑΣ ΘΥΕΛΛΑ ΜΕΡΟΠΗΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΡΦΑΡΩΝ | ΜΕΛΙΓΑΛΑ | Κυριακή | 20/01/19 | 15:00 | ΚΟΜΠΙΛΙΡΗΣ Π., ΣΑΠΟΥΤΖΗΣ Χ., ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΣ Η. | |
18. | ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΛΑΤΥ – ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΚΟΠΑΝΑΚΙΟΥ | ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΕΠΣΜ | Κυριακή | 20/01/19 | 18:00 | ΣΚΟΡΔΟΣ Η., ΒΑΝΙΚΙΩΤΗΣ Γ., ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ Π. | |
Β΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Β΄ ΟΜΙΛΟΣ (13η αγωνιστική) |
|||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα | |
19. | ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ – Α.Ε. ΛΟΓΓΑΣ | ΔΗΜ. ΚΤΕΛ “Γ. ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ” | Σάββατο | 19/01/19 | 15:00 | ΠΛΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Δ., ΓΕΩΡΓΑΝΤΑΣ Χ., ΑΡΑΠΗΣ Ε. | |
20. | ΑΣ ΔΑΝΑΟΣ – ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΑΜΙΣΟΣ ΜΕΣΣΗΝΗΣ | ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΕΠΣΜ | Σάββατο | 19/01/19 | 15:00 | ΤΑΒΟΥΛΑΡΕΑΣ Δ., ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΥ Π., ΑΓΓΕΛΗ Μ. | |
21. | Α.Ο. ΛΑΙΪΚΩΝ – ΔΟΞΑ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ | ΔΗΜ. ΚΤΕΛ “Γ. ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ” | Κυριακή | 20/01/19 | 11:00 | ΒΟΣΝΑΚΗΣ Κ., ΤΣΑΒΔΑΡΙΔΗΣ Γ., ΚΑΜΑΙ Α. | |
22. | ΝΕΔΟΥΣΑ ΑΛΑΓΟΝΙΑΣ – ΑΕΚ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ | ΔΗΜΟΤΙΚΟ “ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣ | Κυριακή | 20/01/19 | 15:00 | ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΣΤΡΑΤΙΚΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΜΠΑΡΔΗΣ Γ. | |
23. | Π.Α.Ο. ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ – ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ | ΜΕΘΩΝΗΣ | Κυριακή | 20/01/19 | 15:00 | ΜΠΑΣΙΛΑΡΗΣ Ε., ΑΡΑΠΗΣ Ε., ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Ε. | |
Γ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ (9η αγωνιστική) |
|||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα | |
24. | Α.Ο. ΣΤΕΝΩΣΙΑΣ – ΘΥΕΛΛΑ ΠΑΡΑΛΙΑΣ | ΣΟΥΛΗΝΑΡΙΟΥ | Σάββατο | 19/01/19 | 15:00 | ΜΠΟΥΡΙΚΑΣ Η., ΜΠΟΥΡΙΚΑΣ Χ., ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ Α. | |
25. | ΝΕΣΤΩΡ ΠΥΛΟΥ – ΑΟ ΕΡΜΗΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ | ΣΟΥΛΗΝΑΡΙΟΥ | Κυριακή | 20/01/19 | 12:00 | ΤΣΟΥΛΑΚΟΣ Η., ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΓΑΚΗΣ Ν. | |
26. | ΑΠΟ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΙΚΑΡΟΣ – Π.Α.Ο.Κ. | ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠ. ΔΥΤ. ΠΑΡΑΛΙΑΣ | Δευτέρα | 21/01/19 | 15:00 | ΚΑΥΚΑΣ Α., ΤΣΑΟΥΣΗ Ε., ΤΖΕΜΑΛΑΪ Ε. | |
Πανελλήνιο Πρωτάθλημα Προεπιλογής ΕΟ Κ-14 (5η αγωνιστική) |
|||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα | |
27. | ΕΠΣ Ηλείας – ΕΠΣ Ζακύνθου | ΕΠΣ Ηλείας | Τετάρτη | 23/01/19 | 12:30 | ||
28. | ΕΠΣ Μεσσηνίας – ΕΠΣ Κεφαλληνίας/Ιθάκης | ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΕΠΣΜ | Τετάρτη | 23/01/19 | 12:30 | ||
Πανελλήνιο Πρωτάθλημα Προεπιλογής ΕΟ Κ-16 (5η αγωνιστική) |
|||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα | |
29. | ΕΠΣ Ηλείας – ΕΠΣ Ζακύνθου | ΕΠΣ Ηλείας | Τετάρτη | 23/01/19 | 14:30 | ||
30. | ΕΠΣ Μεσσηνίας – ΕΠΣ Κεφαλληνίας/Ιθάκης | ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΕΠΣΜ | Τετάρτη | 23/01/19 | 14:30 | ||
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Κ-14 (10η αγωνιστική) |
|||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα | |
31. | ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΡΦΑΡΩΝ – ΑΠΣ ΑΡΙΣ | ΑΡΦΑΡΩΝ | Σάββατο | 19/01/19 | 10:00 | ΒΑΝΙΚΙΩΤΗΣ Γ. | |
32. | Π.Σ. Η ΚΑΛΑΜΑΤΑ – ΑΟ ΕΡΜΗΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ | ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΕΠΣΜ | Σάββατο | 19/01/19 | 10:00 | ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΥ Π., ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Κ., ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ Π. | |
33. | ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ – ΑΙΑΝΤΑΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ | ΔΗΜΟΤΙΚΟ “ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣ | Σάββατο | 19/01/19 | 10:00 | ΤΣΑΟΥΣΗ Ε., ΤΣΑΒΔΑΡΙΔΗΣ Γ., ΣΤΡΑΤΙΚΟΠΟΥΛΟΣ Π. | |
34. | ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ – ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ | ΔΗΜ. ΚΤΕΛ “Γ. ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ” | Σάββατο | 19/01/19 | 11:00 | ΣΚΑΡΠΕΤΗΣ Γ. | |
35. | Α.Σ. ΠΑΝΘΟΥΡΙΑΚΟΣ – ΕΡΑΝΗ ΦΙΛΙΑΤΡΩΝ | ΣΠΕΡΧΟΓΕΙΑΣ “ΠΕΤΡΟΣ ΓΕΩΡΓΑΝΑΣ” | Σάββατο | 19/01/19 | 12:00 | ΓΙΑΝΝΕΤΣΟΣ Ι. | |
36. | Α.Ο. ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣ – ΠΑΜΙΣΟΣ ΜΕΣΣΗΝΗΣ | ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣ | Κυριακή | 20/01/19 | 12:00 | ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Κ. | |
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ Κ-16 1ος ΟΜΙΛΟΣ (2η αγωνιστική) |
|||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα | |
37. | ΕΡΑΝΗ ΦΙΛΙΑΤΡΩΝ – ΤΕΛΟΣ ΑΓΡΑΣ | ΦΙΛΙΑΤΡΩΝ | Σάββατο | 19/01/19 | 10:00 | ||
38. | ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ – Α.Ο. ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣ | ΔΗΜΟΤΙΚΟ “ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣ | Σάββατο | 19/01/19 | 12:00 | ΓΑΚΗΣ Ν., ΤΣΑΟΥΣΗ Ε., ΣΤΡΑΤΙΚΟΠΟΥΛΟΣ Π. | |
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ Κ-16 2ος ΟΜΙΛΟΣ (2η αγωνιστική) |
|||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα | |
39. | ΔΟΞΑ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ – Α.Ο. ΠΑΤΙΣΤΑ | Α.Κ. ΕΠΣΜ (1) | Σάββατο | 19/01/19 | 12:00 | ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Κ., ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΥ Π. | |
40. | Α.Ε. ΑΒΙΑΣ – Α.Ο. ΣΠΕΡΧΟΓΕΙΑΣ | ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΕΠΣΜ | Κυριακή | 20/01/19 | 10:00 | ΑΡΑΠΗΣ Ε., ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Κ., ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ Π. |
Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.
loading...
Related TopicsΔιαιτητές ΜεσσηνίαςΕΠΣΜ
Click to comment
Advertisement
Super league 2
Στη Super League o Ηρακλής μέσω Μυτιληναίου και Βόλου;
Super league 2
Ηρακλής: Έτσι αποχωρεί ο Μονεμβασιώτης…
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Πρόσφατα άρθρα
- Europa Conference League: Το πανόραμα και ο δρόμος μέχρι τον τελικό της OPAP Arena (+videos)
- Europa League: Το πανόραμα και ο δρόμος μέχρι τον τελικό του Δουβλίνου (+videos)
- ΠΑΟΚ – Μπριζ 0-2: Υποτάχθηκε στην ανωτερότητα των Βέλγων -Δηλώσεις (+videos)
- Φενερμπαχτσέ – Ολυμπιακός 2-3 πεν. (1-0 κ.δ.) |HIGHLIGHTS
- Φενέρμπαχτσε – Ολυμπιακός 2-3 στα πέναλτι: Στους 4 τους Conference, με ήρωα τον Τζολάκη! Δηλώσεις (+videos)
- ΠΑΟΚ – Κλαμπ Μπριζ 0-2 |HIGHLIGHTS
Addurl.gr – Κατάλογος Επιχειρήσεων
Advertisement
Δες ακόμη…
-
Η Ώρα του Σωτήρη
/ 2 ημέρες agoΟ Βαγγέλης Ιωάννου στην “Ώρα του Σωτήρη”: “Ο Αναστόπουλος θα ανεβάσει την Καλαμάτα στην Super League” (+video)
Για όλους και για όλα μίλησε ο Βαγγέλης Ιωάννου την Δευτέρα το βράδυ, στην...
-
Η Ώρα του Σωτήρη
/ 1 εβδομάδα agoΣΟΚ με Κούγια στην “Ωρα του Σωτήρη”:«Είδα δύο στημένες διαιτησίες, ΠΑΟΚ και Παναθηναϊκός να καταλάβουν πια τι γίνεται…» (+video)
Χαμός χθες το βράδυ με Αλέξη Κούγια και τις δηλώσεις του στην “Ώρα του...
By sportstonoto
Advertisement