fbpx
Ακολουθήστε μας

Μεσσηνία

Οι διαιτητές στη Μεσσηνία το Σαββατοκύριακο

Α΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
(11η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
1.Α.Σ. ΠΑΝΘΟΥΡΙΑΚΟΣ – Α.Ο. ΜΕΘΩΝΗΣΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΕΠΣΜΣάββατο07/12/1915:00ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Μ., ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΣ Η.
2.ΕΡΑΝΗ ΦΙΛΙΑΤΡΩΝ – Α.Ο. ΣΠΕΡΧΟΓΕΙΑΣΦΙΛΙΑΤΡΩΝΚυριακή08/12/1915:00ΤΣΟΥΛΑΚΟΣ Η., ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΣ Η., ΒΑΝΙΚΙΩΤΗΣ Γ.
3.ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΕΛΙΓΑΛΑ – ΤΕΛΟΣ ΑΓΡΑΣΜΕΛΙΓΑΛΑΚυριακή08/12/1915:00ΨΗΛΟΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Κ., ΤΣΟΠΑΝΑΚΗΣ Χ., ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Κ.
4.Α.Ε. ΜΑΝΗΣ – ΠΑΜΙΣΟΣ ΜΕΣΣΗΝΗΣΓΗΠΕΔΟ ΚΑΜΠΟΥΚυριακή08/12/1915:00ΚΟΥΤΣΑΝΑΣΤΑΣΗΣ Ι., ΑΔΑΜΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ Γ.
5.ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ – Α.Σ. ΑΝΔΡΟΥΣΑΣΑΣΠΡΟΧΩΜΑΤΟΣΚυριακή08/12/1915:00ΣΚΟΡΔΟΣ Η., ΚΟΜΠΙΛΙΡΗΣ Π., ΜΠΟΥΡΙΚΑΣ Η.
6.ΠΑΟ ΚΑΛΟΥ ΝΕΡΟΥ – Α.Ο. ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣΚυριακή08/12/1915:00ΠΛΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Δ., ΑΡΑΠΗΣ Ε., ΜΠΟΥΡΙΚΑΣ Χ.
7.ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΝΑΛΗΨΗΣ – ΑΚΡΙΤΑΣ ΚΟΡΩΝΗΣΜΕΣΣΗΝΗΣΚυριακή08/12/1915:00ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ Η., ΤΣΑΟΥΣΗ Σ., ΤΖΕΜΑΛΑΪ Ε.
8.ΤΣΙΚΛΗΤΗΡΑΣ ΠΥΛΟΥ – Α.Ε. ΑΒΙΑΣΠΥΛΟΥΚυριακή08/12/1915:00ΚΑΥΚΑΣ Α., ΔΙΑΚΟΥΜΑΚΟΣ Χ., ΓΑΚΗΣ Ν.
Α1 ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
(10η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
9.ΝΕΟΣ ΑΡΙΣ – Α.Ο. ΟΜΟΝΟΙΑΑΡΙΟΣΣάββατο07/12/1915:00ΨΗΛΟΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Κ., ΤΣΟΠΑΝΑΚΗΣ Χ., ΤΣΟΥΛΑΚΟΣ Η.
10.ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΤΑΛΙΔΙΟΥΔΗΜ. ΚΤΕΛ ‘ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ’Σάββατο07/12/1915:00ΠΛΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Δ., ΑΔΑΜΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΑΡΑΠΗΣ Ε.
11.ΑΕΚ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ – ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑΣ ΧΩΡΑΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠ. ΔΥΤ. ΠΑΡΑΛΙΑΣΣάββατο07/12/1915:00ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ Η., ΤΣΑΟΥΣΗ Σ., ΜΠΑΡΔΗΣ Γ.
12.ΑΕ ΚΥΠΑΡΙΣ-ΗΡΑΚΛΗΣ – ΧΑΝΔΡΙΝΑΪΚΟΣ Π.Σ.ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣΣάββατο07/12/1915:00ΖΑΡΑΚΟΒΙΤΗΣ Ε., ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΜΠΟΥΡΙΚΑΣ Χ.
13.ΘΥΕΛΛΑ ΧΑΡΑΚΟΠΙΟΥ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΡΦΑΡΩΝΚΟΡΩΝΗΣΚυριακή08/12/1915:00ΚΟΥΡΤΕΣΗΣ Δ., ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Ε., ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ Α.
14.ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣΔΗΜ. ΚΤΕΛ ‘ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ’Κυριακή08/12/1915:00ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Μ., ΓΙΑΝΝΕΤΣΟΣ Ι., ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΣ Κ.
15.ΑΟ ΦΥΤΕΙΑΣ – Α.Ο. ΔΩΡΙΟΥΔΗΜΟΤΙΚΟ Π. ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΚυριακή08/12/1918:00ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Μ., ΤΣΑΟΥΣΗ Σ., ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ Π.
Β΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 1ος ΟΜΙΛΟΣ
(8η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
16.ΑΙΑΝΤΑΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ – ΔΟΞΑ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣΔΗΜΟΤΙΚΟ Π. ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΣάββατο07/12/1915:00ΚΟΥΤΣΑΝΑΣΤΑΣΗΣ Ι., ΛΙΑΝΟΣ Π., ΜΑΛΑΠΑΝΗ Σ.
17.ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ – ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΣ Γ.Σ.ΔΗΜΟΤΙΚΟ Π. ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΣάββατο07/12/1918:00ΣΚΟΡΔΟΣ Η., ΓΑΚΗΣ Ν., ΓΑΙΤΑΝΗΣ Π.
18.Α.Ο. ΛΑΙΪΚΩΝ – Α.Ο. ΦΑΡΑΙΔΗΜ. ΚΤΕΛ ‘ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ’Κυριακή08/12/1911:30ΤΣΟΥΛΑΚΟΣ Η., ΓΙΑΝΝΕΤΣΟΣ Ι., ΤΑΒΟΥΛΑΡΕΑΣ Δ.
19.ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΑΡΑΛΙΑΣ – ΝΕΔΟΥΣΑ ΑΛΑΓΟΝΙΑΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠ. ΔΥΤ. ΠΑΡΑΛΙΑΣΚυριακή08/12/1915:00ΣΕΡΕΜΕΤΗΣ Π., ΤΑΒΟΥΛΑΡΕΑΣ Δ., ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ Π.
20.ΑΠΣ ΑΡΙΣ – Α.Ο. ΠΑΤΙΣΤΑΔΗΜ. ΚΤΕΛ ‘ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ’Δευτέρα09/12/1915:00ΚΟΜΠΙΛΙΡΗΣ Π., ΤΣΟΥΚΑΛΗ Α., ΤΑΓΑΡΗΣ Δ.
Β΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 2ος ΟΜΙΛΟΣ
(8η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
21.ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΑΛΥΡΑΣ – ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΚΟΠΑΝΑΚΙΟΥΒΑΛΥΡΑΣΣάββατο07/12/1915:00ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Ε., ΤΑΓΑΡΗΣ Δ.
22.ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΛΑΤΥ – ΝΙΚΗ ΠΛΑΤΗΣΜΙΚΡΟΜΑΝΗΣΣάββατο07/12/1915:00ΚΟΥΡΤΕΣΗΣ Δ., ΒΑΝΙΚΙΩΤΗΣ Γ., ΤΑΒΟΥΛΑΡΕΑΣ Δ.
23.ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑΣ ΑΜΦΕΙΑΣ – Α.Ο. ΠΑΝΕΥΑΪΚΟΣΣΠΕΡΧΟΓΕΙΑΣΚυριακή08/12/1911:00ΚΑΣΚΑΝΗΣ Φ., ΑΔΑΜΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΤΣΑΟΥΣΗ Ε.
24.ΑΟ ΕΡΜΗΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ – ΑΣ ΘΥΕΛΛΑ ΜΕΡΟΠΗΣΔΗΜΟΤΙΚΟ Π. ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΚυριακή08/12/1911:00ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΜΠΑΣΙΛΑΡΗΣ Ε., ΓΑΙΤΑΝΗΣ Π.
25.ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ – ΠΑΣ ΡΑΧΗΣΔΗΜ. ΚΤΕΛ ‘ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ’Τετάρτη11/12/1915:15
Β΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 3ος ΟΜΙΛΟΣ
(8η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
26.ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ – ΝΕΣΤΩΡ ΠΥΛΟΥΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠ. ΔΥΤ. ΠΑΡΑΛΙΑΣΣάββατο07/12/1900:00
27.Α.Ο. ΣΤΕΝΩΣΙΑΣ – ΘΥΕΛΛΑ ΠΑΡΑΛΙΑΣΣΟΥΛΗΝΑΡΙΟΥΣάββατο07/12/1915:00ΤΖΕΜΑΛΑΪ Ε., ΚΑΡΑΜΠΕΤΣΟΣ Χ., ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ Α.
28.Π.Α.Ο. ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ – ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑΓΗΠΕΔΟ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΚυριακή08/12/1915:00ΖΑΡΑΚΟΒΙΤΗΣ Ε., ΚΑΡΑΜΠΕΤΣΟΣ Χ., ΜΑΛΑΠΑΝΗ Σ.
29.Α.Ε. ΛΟΓΓΑΣ – ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΑΜΙΣΟΣ ΜΕΣΣΗΝΗΣΛΟΓΓΑΣΚυριακή08/12/1915:00ΚΑΣΚΑΝΗΣ Φ., ΜΠΑΣΙΛΑΡΗΣ Ε., ΚΑΜΑΙ Α.
30.ΑΣ ΔΑΝΑΟΣ – Α.Ο. ΜΙΛΤΙΑΔΗΣΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΕΠΣΜΚυριακή08/12/1915:00ΡΕΚΚΑΣ Η., ΤΣΑΟΥΣΗ Ε., ΧΑΛΚΙΑΔΑΚΗ Ζ.
7η αγωνιστική
31.ΑΣ ΔΑΝΑΟΣ – Α.Ο. ΣΤΕΝΩΣΙΑΣΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΕΠΣΜΤετάρτη11/12/1919:00
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Κ16
(8η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
32.ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΡΦΑΡΩΝ – Π.Σ. Η ΚΑΛΑΜΑΤΑΑΡΦΑΡΩΝΣάββατο07/12/1910:00ΒΑΝΙΚΙΩΤΗΣ Γ.
33.Α.Ε. ΑΒΙΑΣ – ΑΠΣ ΑΡΙΣΓΗΠΕΔΟ ΚΑΜΠΟΥΣάββατο07/12/1910:00ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ Α.
34.Α.Ο. ΠΑΤΙΣΤΑ – ΑΙΑΝΤΑΣ ΚΑΛ/ΤΑΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠ. ΔΥΤ. ΠΑΡΑΛΙΑΣΣάββατο07/12/1910:00ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ Π.

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.

Σχολιάστε εδώ

Αφήστε το σχόλιο σας

Η ηλ. διεύθυνση σας δεν δημοσιεύεται. Τα υποχρεωτικά πεδία σημειώνονται με *

Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement

Πρόσφατα άρθρα

Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement

Δες ακόμη…

Advertisement
Advertisement
Advertisement

More in Μεσσηνία