fbpx
Ακολουθήστε μας

Μεσσηνία

Οι διαιτητές στη Μεσσηνία το Σαββατοκύριακο

Οι διαιτητές στη Μεσσηνία το Σαββατοκύριακο
Α΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
(11η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
1. Α.Σ. ΠΑΝΘΟΥΡΙΑΚΟΣ – Α.Ο. ΜΕΘΩΝΗΣ ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΕΠΣΜ Σάββατο 07/12/19 15:00 ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Μ., ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΣ Η.
2. ΕΡΑΝΗ ΦΙΛΙΑΤΡΩΝ – Α.Ο. ΣΠΕΡΧΟΓΕΙΑΣ ΦΙΛΙΑΤΡΩΝ Κυριακή 08/12/19 15:00 ΤΣΟΥΛΑΚΟΣ Η., ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΣ Η., ΒΑΝΙΚΙΩΤΗΣ Γ.
3. ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΕΛΙΓΑΛΑ – ΤΕΛΟΣ ΑΓΡΑΣ ΜΕΛΙΓΑΛΑ Κυριακή 08/12/19 15:00 ΨΗΛΟΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Κ., ΤΣΟΠΑΝΑΚΗΣ Χ., ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Κ.
4. Α.Ε. ΜΑΝΗΣ – ΠΑΜΙΣΟΣ ΜΕΣΣΗΝΗΣ ΓΗΠΕΔΟ ΚΑΜΠΟΥ Κυριακή 08/12/19 15:00 ΚΟΥΤΣΑΝΑΣΤΑΣΗΣ Ι., ΑΔΑΜΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ Γ.
5. ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ – Α.Σ. ΑΝΔΡΟΥΣΑΣ ΑΣΠΡΟΧΩΜΑΤΟΣ Κυριακή 08/12/19 15:00 ΣΚΟΡΔΟΣ Η., ΚΟΜΠΙΛΙΡΗΣ Π., ΜΠΟΥΡΙΚΑΣ Η.
6. ΠΑΟ ΚΑΛΟΥ ΝΕΡΟΥ – Α.Ο. ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣ ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣ Κυριακή 08/12/19 15:00 ΠΛΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Δ., ΑΡΑΠΗΣ Ε., ΜΠΟΥΡΙΚΑΣ Χ.
7. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΝΑΛΗΨΗΣ – ΑΚΡΙΤΑΣ ΚΟΡΩΝΗΣ ΜΕΣΣΗΝΗΣ Κυριακή 08/12/19 15:00 ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ Η., ΤΣΑΟΥΣΗ Σ., ΤΖΕΜΑΛΑΪ Ε.
8. ΤΣΙΚΛΗΤΗΡΑΣ ΠΥΛΟΥ – Α.Ε. ΑΒΙΑΣ ΠΥΛΟΥ Κυριακή 08/12/19 15:00 ΚΑΥΚΑΣ Α., ΔΙΑΚΟΥΜΑΚΟΣ Χ., ΓΑΚΗΣ Ν.
Α1 ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
(10η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
9. ΝΕΟΣ ΑΡΙΣ – Α.Ο. ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΡΙΟΣ Σάββατο 07/12/19 15:00 ΨΗΛΟΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Κ., ΤΣΟΠΑΝΑΚΗΣ Χ., ΤΣΟΥΛΑΚΟΣ Η.
10. ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΤΑΛΙΔΙΟΥ ΔΗΜ. ΚΤΕΛ ‘ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ’ Σάββατο 07/12/19 15:00 ΠΛΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Δ., ΑΔΑΜΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΑΡΑΠΗΣ Ε.
11. ΑΕΚ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ – ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑΣ ΧΩΡΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠ. ΔΥΤ. ΠΑΡΑΛΙΑΣ Σάββατο 07/12/19 15:00 ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ Η., ΤΣΑΟΥΣΗ Σ., ΜΠΑΡΔΗΣ Γ.
12. ΑΕ ΚΥΠΑΡΙΣ-ΗΡΑΚΛΗΣ – ΧΑΝΔΡΙΝΑΪΚΟΣ Π.Σ. ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣ Σάββατο 07/12/19 15:00 ΖΑΡΑΚΟΒΙΤΗΣ Ε., ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΜΠΟΥΡΙΚΑΣ Χ.
13. ΘΥΕΛΛΑ ΧΑΡΑΚΟΠΙΟΥ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΡΦΑΡΩΝ ΚΟΡΩΝΗΣ Κυριακή 08/12/19 15:00 ΚΟΥΡΤΕΣΗΣ Δ., ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Ε., ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ Α.
14. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΔΗΜ. ΚΤΕΛ ‘ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ’ Κυριακή 08/12/19 15:00 ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Μ., ΓΙΑΝΝΕΤΣΟΣ Ι., ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΣ Κ.
15. ΑΟ ΦΥΤΕΙΑΣ – Α.Ο. ΔΩΡΙΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟ Π. ΜΠΑΧΡΑΜΗΣ Κυριακή 08/12/19 18:00 ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Μ., ΤΣΑΟΥΣΗ Σ., ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ Π.
Β΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 1ος ΟΜΙΛΟΣ
(8η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
16. ΑΙΑΝΤΑΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ – ΔΟΞΑ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ Π. ΜΠΑΧΡΑΜΗΣ Σάββατο 07/12/19 15:00 ΚΟΥΤΣΑΝΑΣΤΑΣΗΣ Ι., ΛΙΑΝΟΣ Π., ΜΑΛΑΠΑΝΗ Σ.
17. ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ – ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΣ Γ.Σ. ΔΗΜΟΤΙΚΟ Π. ΜΠΑΧΡΑΜΗΣ Σάββατο 07/12/19 18:00 ΣΚΟΡΔΟΣ Η., ΓΑΚΗΣ Ν., ΓΑΙΤΑΝΗΣ Π.
18. Α.Ο. ΛΑΙΪΚΩΝ – Α.Ο. ΦΑΡΑΙ ΔΗΜ. ΚΤΕΛ ‘ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ’ Κυριακή 08/12/19 11:30 ΤΣΟΥΛΑΚΟΣ Η., ΓΙΑΝΝΕΤΣΟΣ Ι., ΤΑΒΟΥΛΑΡΕΑΣ Δ.
19. ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΑΡΑΛΙΑΣ – ΝΕΔΟΥΣΑ ΑΛΑΓΟΝΙΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠ. ΔΥΤ. ΠΑΡΑΛΙΑΣ Κυριακή 08/12/19 15:00 ΣΕΡΕΜΕΤΗΣ Π., ΤΑΒΟΥΛΑΡΕΑΣ Δ., ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ Π.
20. ΑΠΣ ΑΡΙΣ – Α.Ο. ΠΑΤΙΣΤΑ ΔΗΜ. ΚΤΕΛ ‘ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ’ Δευτέρα 09/12/19 15:00 ΚΟΜΠΙΛΙΡΗΣ Π., ΤΣΟΥΚΑΛΗ Α., ΤΑΓΑΡΗΣ Δ.
Β΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 2ος ΟΜΙΛΟΣ
(8η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
21. ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΑΛΥΡΑΣ – ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΚΟΠΑΝΑΚΙΟΥ ΒΑΛΥΡΑΣ Σάββατο 07/12/19 15:00 ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Ε., ΤΑΓΑΡΗΣ Δ.
22. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΛΑΤΥ – ΝΙΚΗ ΠΛΑΤΗΣ ΜΙΚΡΟΜΑΝΗΣ Σάββατο 07/12/19 15:00 ΚΟΥΡΤΕΣΗΣ Δ., ΒΑΝΙΚΙΩΤΗΣ Γ., ΤΑΒΟΥΛΑΡΕΑΣ Δ.
23. ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑΣ ΑΜΦΕΙΑΣ – Α.Ο. ΠΑΝΕΥΑΪΚΟΣ ΣΠΕΡΧΟΓΕΙΑΣ Κυριακή 08/12/19 11:00 ΚΑΣΚΑΝΗΣ Φ., ΑΔΑΜΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΤΣΑΟΥΣΗ Ε.
24. ΑΟ ΕΡΜΗΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ – ΑΣ ΘΥΕΛΛΑ ΜΕΡΟΠΗΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ Π. ΜΠΑΧΡΑΜΗΣ Κυριακή 08/12/19 11:00 ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΜΠΑΣΙΛΑΡΗΣ Ε., ΓΑΙΤΑΝΗΣ Π.
25. ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ – ΠΑΣ ΡΑΧΗΣ ΔΗΜ. ΚΤΕΛ ‘ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ’ Τετάρτη 11/12/19 15:15
Β΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 3ος ΟΜΙΛΟΣ
(8η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
26. ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ – ΝΕΣΤΩΡ ΠΥΛΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠ. ΔΥΤ. ΠΑΡΑΛΙΑΣ Σάββατο 07/12/19 00:00
27. Α.Ο. ΣΤΕΝΩΣΙΑΣ – ΘΥΕΛΛΑ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΣΟΥΛΗΝΑΡΙΟΥ Σάββατο 07/12/19 15:00 ΤΖΕΜΑΛΑΪ Ε., ΚΑΡΑΜΠΕΤΣΟΣ Χ., ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ Α.
28. Π.Α.Ο. ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ – ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ ΓΗΠΕΔΟ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Κυριακή 08/12/19 15:00 ΖΑΡΑΚΟΒΙΤΗΣ Ε., ΚΑΡΑΜΠΕΤΣΟΣ Χ., ΜΑΛΑΠΑΝΗ Σ.
29. Α.Ε. ΛΟΓΓΑΣ – ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΑΜΙΣΟΣ ΜΕΣΣΗΝΗΣ ΛΟΓΓΑΣ Κυριακή 08/12/19 15:00 ΚΑΣΚΑΝΗΣ Φ., ΜΠΑΣΙΛΑΡΗΣ Ε., ΚΑΜΑΙ Α.
30. ΑΣ ΔΑΝΑΟΣ – Α.Ο. ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΕΠΣΜ Κυριακή 08/12/19 15:00 ΡΕΚΚΑΣ Η., ΤΣΑΟΥΣΗ Ε., ΧΑΛΚΙΑΔΑΚΗ Ζ.
7η αγωνιστική
31. ΑΣ ΔΑΝΑΟΣ – Α.Ο. ΣΤΕΝΩΣΙΑΣ ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΕΠΣΜ Τετάρτη 11/12/19 19:00
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Κ16
(8η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
32. ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΡΦΑΡΩΝ – Π.Σ. Η ΚΑΛΑΜΑΤΑ ΑΡΦΑΡΩΝ Σάββατο 07/12/19 10:00 ΒΑΝΙΚΙΩΤΗΣ Γ.
33. Α.Ε. ΑΒΙΑΣ – ΑΠΣ ΑΡΙΣ ΓΗΠΕΔΟ ΚΑΜΠΟΥ Σάββατο 07/12/19 10:00 ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ Α.
34. Α.Ο. ΠΑΤΙΣΤΑ – ΑΙΑΝΤΑΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠ. ΔΥΤ. ΠΑΡΑΛΙΑΣ Σάββατο 07/12/19 10:00 ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ Π.

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.

Σχολιάστε εδώ

Αφήστε το σχόλιο σας

Η ηλ. διεύθυνση σας δεν δημοσιεύεται. Τα υποχρεωτικά πεδία σημειώνονται με *

Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement

Πρόσφατα άρθρα

Advertisement
Advertisement

Δες ακόμη…

Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement

More in Μεσσηνία