fbpx
Ακολουθήστε μας

Τοπικές Ενώσεις

Οι διαιτητές στη Μεσσηνία το Σαββατοκύριακο

Οι διαιτητές στη Μεσσηνία το Σαββατοκύριακο

Α΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
(16η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
1. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΝΑΛΗΨΗΣ – ΕΡΑΝΗ ΦΙΛΙΑΤΡΩΝ ΜΕΣΣΗΝΗΣ Σάββατο 25/01/20 15:00 ΠΛΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Δ., ΒΑΝΙΚΙΩΤΗΣ Γ., ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΣ Η.
2. ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ – Α.Σ. ΠΑΝΘΟΥΡΙΑΚΟΣ ΑΣΠΡΟΧΩΜΑΤΟΣ Σάββατο 25/01/20 15:00 ΑΛΕΞΕΑΣ Η., ΜΠΟΥΡΙΚΑΣ Η., ΑΡΑΠΗΣ Ε., ΓΑΚΗΣ Ν.
3. Α.Ο. ΣΠΕΡΧΟΓΕΙΑΣ – ΑΚΡΙΤΑΣ ΚΟΡΩΝΗΣ ΣΠΕΡΧΟΓΕΙΑΣ Σάββατο 25/01/20 15:00 ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Μ., ΤΣΟΠΑΝΑΚΗΣ Χ., ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΣ Κ.
4. ΤΕΛΟΣ ΑΓΡΑΣ – Α.Ο. ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣ ΓΑΡΓΑΛΙΑΝΩΝ Σάββατο 25/01/20 15:00 ΚΑΥΚΑΣ Α., ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΜΠΟΥΡΙΚΑΣ Χ.
5. ΠΑΟ ΚΑΛΟΥ ΝΕΡΟΥ – ΤΣΙΚΛΗΤΗΡΑΣ ΠΥΛΟΥ ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣ Κυριακή 26/01/20 15:00 ΡΕΚΚΑΣ Η., ΓΕΩΡΓΑΝΤΑΣ Χ., ΤΣΟΠΑΝΑΚΗΣ Χ.
6. Α.Ε. ΜΑΝΗΣ – Α.Ο. ΜΕΘΩΝΗΣ ΓΗΠΕΔΟ ΚΑΜΠΟΥ Κυριακή 26/01/20 15:00 ΓΚΟΥΜΑΣ Ν., ΓΑΙΤΑΝΗΣ Π., ΤΣΑΟΥΣΗ Ε.
7. ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΕΛΙΓΑΛΑ – Α.Ε. ΑΒΙΑΣ ΜΕΛΙΓΑΛΑ Κυριακή 26/01/20 15:00 ΚΑΥΚΑΣ Α., ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΤΑΓΑΡΗΣ Δ.
8. Α.Σ. ΑΝΔΡΟΥΣΑΣ – ΠΑΜΙΣΟΣ ΜΕΣΣΗΝΗΣ ΑΝΔΡΟΥΣΑΣ Κυριακή 26/01/20 15:00 ΠΛΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Δ., ΓΑΛΑΚΟΥΤΗΣ Γ., ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΣ Η.
Α1 ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
(15η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
9. ΑΕΚ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠ. ΔΥΤ. ΠΑΡΑΛΙΑΣ Σάββατο 25/01/20 15:00 ΣΚΟΡΔΟΣ Η., ΛΙΑΝΟΣ Π., ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ Π.
10. ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΔΗΜ. ΚΤΕΛ ‘ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ’ Σάββατο 25/01/20 15:00 ΨΗΛΟΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Κ., ΤΣΑΟΥΣΗ Σ., ΤΣΙΡΜΠΑΣ Ν.
11. ΧΑΝΔΡΙΝΑΪΚΟΣ Π.Σ. – Α.Ο. ΔΩΡΙΟΥ ΣΟΥΛΗΝΑΡΙΟΥ Σάββατο 25/01/20 15:00 ΤΣΟΥΛΑΚΟΣ Η., ΤΖΕΜΑΛΑΪ Ε., ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Ε.
12. ΘΥΕΛΛΑ ΧΑΡΑΚΟΠΙΟΥ – ΑΕ ΚΥΠΑΡΙΣ-ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΟΡΩΝΗΣ Κυριακή 26/01/20 15:00 ΚΑΣΚΑΝΗΣ Φ., ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Ε., ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ Α.
13. ΝΕΟΣ ΑΡΙΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΡΦΑΡΩΝ ΑΡΙΟΣ Κυριακή 26/01/20 15:00 ΤΣΟΥΛΑΚΟΣ Η., ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΤΑΒΟΥΛΑΡΕΑΣ Δ.
14. Α.Ο. ΟΜΟΝΟΙΑ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΤΑΛΙΔΙΟΥ ΔΗΜ. ΚΤΕΛ ‘ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ’ Κυριακή 26/01/20 15:00 ΚΟΥΤΣΑΝΑΣΤΑΣΗΣ Ι., ΒΑΝΙΚΙΩΤΗΣ Γ., ΤΣΙΡΜΠΑΣ Ν.
15. ΑΟ ΦΥΤΕΙΑΣ – ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑΣ ΧΩΡΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ Π. ΜΠΑΧΡΑΜΗΣ Κυριακή 26/01/20 18:00 ΨΗΛΟΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Κ., ΒΑΝΙΚΙΩΤΗΣ Γ., ΤΣΙΡΜΠΑΣ Ν.
Β΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 1ος ΟΜΙΛΟΣ
(13η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
16. ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ – Α.Ο. ΠΑΤΙΣΤΑ ΔΗΜΟΤΙΚΟ Π. ΜΠΑΧΡΑΜΗΣ Σάββατο 25/01/20 15:00 Αναβλήθηκε
17. ΔΟΞΑ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ – Α.Ο. ΦΑΡΑΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟ Π. ΜΠΑΧΡΑΜΗΣ Σάββατο 25/01/20 18:00 ΚΟΜΠΙΛΙΡΗΣ Π., ΤΣΟΥΛΑΚΟΣ Η., ΧΑΛΚΙΑΔΑΚΗ Ζ.
18. Α.Ο. ΛΑΙΪΚΩΝ – ΝΕΔΟΥΣΑ ΑΛΑΓΟΝΙΑΣ ΔΗΜ. ΚΤΕΛ ‘ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ’ Κυριακή 26/01/20 11:00 ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ Η., ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΚΑΡΑΜΠΕΤΣΟΣ Χ.
19. ΑΙΑΝΤΑΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ – ΑΠΣ ΑΡΙΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ Π. ΜΠΑΧΡΑΜΗΣ Κυριακή 26/01/20 15:00 ΚΟΥΡΤΕΣΗΣ Δ., ΜΑΛΑΠΑΝΗ Σ., ΚΑΜΑΙ Α.
20. ΑΠΟ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΙΚΑΡΟΣ – ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΣ Γ.Σ. ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠ. ΔΥΤ. ΠΑΡΑΛΙΑΣ Κυριακή 26/01/20 15:00 ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΚΑΡΑΜΠΕΤΣΟΣ Χ., ΧΑΛΚΙΑΔΑΚΗ Ζ.
Β΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 2ος ΟΜΙΛΟΣ
(13η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
21. ΑΣ ΘΥΕΛΛΑ ΜΕΡΟΠΗΣ – ΠΑΣ ΡΑΧΗΣ ΜΕΛΙΓΑΛΑ Σάββατο 25/01/20 15:00 ΚΟΥΤΣΑΝΑΣΤΑΣΗΣ Ι., ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΤΑΓΑΡΗΣ Δ.
22. Π.Α.Ο.Κ. – Α.Ο. ΠΑΝΕΥΑΪΚΟΣ ΑΣΠΡΟΧΩΜΑΤΟΣ Κυριακή 26/01/20 11:00 ΓΕΩΡΓΑΝΤΑΣ Χ., ΜΠΟΥΡΙΚΑΣ Χ., ΤΑΒΟΥΛΑΡΕΑΣ Δ.
23. ΑΟ ΕΡΜΗΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΛΑΤΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟ Π. ΜΠΑΧΡΑΜΗΣ Κυριακή 26/01/20 11:00 ΚΑΣΚΑΝΗΣ Φ., ΑΡΑΠΗΣ Ε., ΤΑΓΑΡΗΣ Δ.
24. ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑΣ ΑΜΦΕΙΑΣ – ΝΙΚΗ ΠΛΑΤΗΣ ΣΠΕΡΧΟΓΕΙΑΣ Κυριακή 26/01/20 15:00 ΤΣΑΟΥΣΗ Σ., ΓΑΚΗΣ Ν., ΜΠΑΣΙΛΑΡΗΣ Ε.
25. ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ – ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΚΟΠΑΝΑΚΙΟΥ ΔΗΜ. ΚΤΕΛ ‘ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ’ Δευτέρα 27/01/20 15:00 ΚΟΜΠΙΛΙΡΗΣ Π., ΤΣΟΠΑΝΑΚΗΣ Χ., ΤΣΑΟΥΣΗ Σ.
Β΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 3ος ΟΜΙΛΟΣ
(13η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
26. ΑΠΣ ΔΗΜΟΥ ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑ – ΘΥΕΛΛΑ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟ Σάββατο 25/01/20 15:00 ΓΚΟΥΜΑΣ Ν., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΚΑΜΑΙ Α.
27. Π.Α.Ο. ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ – ΝΕΣΤΩΡ ΠΥΛΟΥ ΓΗΠΕΔΟ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Σάββατο 25/01/20 15:00 ΡΕΚΚΑΣ Η., ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΚΑΡΑΜΠΕΤΣΟΣ Χ.
28. ΑΣ ΔΑΝΑΟΣ – Α.Ε. ΛΟΓΓΑΣ ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΕΠΣΜ Κυριακή 26/01/20 11:00 ΣΚΟΡΔΟΣ Η., ΓΑΚΗΣ Ν., ΓΑΛΑΚΟΥΤΗΣ Γ.
29. Α.Ο. ΣΤΕΝΩΣΙΑΣ – ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΑΜΙΣΟΣ ΜΕΣΣΗΝΗΣ ΣΟΥΛΗΝΑΡΙΟΥ Κυριακή 26/01/20 15:00 ΑΡΑΠΗΣ Ε., ΜΠΟΥΡΙΚΑΣ Χ., ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ Π.
30. Α.Ο. ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ – ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ ΠΥΡΓΟΥ ΤΡΙΦΥΛΙΑΣ Κυριακή 26/01/20 15:00 ΤΖΕΜΑΛΑΪ Ε., ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΧΑΡΜΠΟΥΤ Σ.
Ε΄ ΦΑΣΗ ΚΥΠΕΛΛΟΥ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ
(2η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
31. ΝΕΟΣ ΑΡΙΣ – Α.Ο. ΔΙΑΒΟΛΙΤΣΙΟΥ ΑΡΙΟΣ Τετάρτη 29/01/20 15:00
32. ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΕΛΙΓΑΛΑ – Α.Ο. ΜΕΘΩΝΗΣ ΜΕΛΙΓΑΛΑ Τετάρτη 29/01/20 15:00
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Κ16
(13η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
33. Α.Ο. ΠΑΤΙΣΤΑ – Π.Σ. Η ΚΑΛΑΜΑΤΑ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠ. ΔΥΤ. ΠΑΡΑΛΙΑΣ Σάββατο 25/01/20 10:00 ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ Π. Αναβλήθηκε
34. Α.Ο. ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣ – ΑΠΣ ΑΡΙΣ ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣ Σάββατο 25/01/20 11:00 ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Κ.
35. ΑΙΑΝΤΑΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ – Α.Ε. ΑΒΙΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ Π. ΜΠΑΧΡΑΜΗΣ Σάββατο 25/01/20 12:00 ΤΑΓΑΡΗΣ Δ.

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.

Σχολιάστε εδώ

Αφήστε το σχόλιο σας

Η ηλ. διεύθυνση σας δεν δημοσιεύεται. Τα υποχρεωτικά πεδία σημειώνονται με *

Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement

Πρόσφατα άρθρα

Advertisement
Advertisement

Δες ακόμη…

Advertisement
Advertisement

More in Τοπικές Ενώσεις