fbpx
Ακολουθήστε μας

Μεσσηνία

Οι διαιτητές στη Μεσσηνία το Σαββατοκύριακο

Οι διαιτητές στη Μεσσηνία το Σαββατοκύριακο

Δείτε τους διαιτητές στη Μεσσηνία το Σαββατοκύριακο:

Α΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
(20η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
1. Α.Σ. ΠΑΝΘΟΥΡΙΑΚΟΣ – Α.Ο. ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣ ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΥ Σάββατο 22/02/20 15:30 ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Μ., ΜΠΟΥΡΙΚΑΣ Η., ΤΣΙΡΜΠΑΣ Ν.
2. ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ – Α.Ο. ΣΠΕΡΧΟΓΕΙΑΣ ΑΣΠΡΟΧΩΜΑΤΟΣ Σάββατο 22/02/20 15:30 ΚΟΥΤΣΑΝΑΣΤΑΣΗΣ Ι., ΑΡΑΠΗΣ Ε., ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΣ Κ.
3. Α.Ε. ΑΒΙΑΣ – ΕΡΑΝΗ ΦΙΛΙΑΤΡΩΝ ΓΗΠΕΔΟ ΚΑΜΠΟΥ Κυριακή 23/02/20 15:30 ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ Η., ΤΣΑΟΥΣΗ Σ., ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ Γ.
4. Α.Ο. ΜΕΘΩΝΗΣ – ΑΚΡΙΤΑΣ ΚΟΡΩΝΗΣ ΜΕΘΩΝΗΣ Κυριακή 23/02/20 15:30 ΚΑΥΚΑΣ Α., ΜΠΑΣΙΛΑΡΗΣ Ε., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ.
5. ΤΣΙΚΛΗΤΗΡΑΣ ΠΥΛΟΥ – Α.Σ. ΑΝΔΡΟΥΣΑΣ ΠΥΛΟΥ Κυριακή 23/02/20 15:30 ΨΗΛΟΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Κ., ΓΕΩΡΓΑΝΤΑΣ Χ., ΤΣΟΠΑΝΑΚΗΣ Χ.
6. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΝΑΛΗΨΗΣ – ΠΑΜΙΣΟΣ ΜΕΣΣΗΝΗΣ ΜΕΣΣΗΝΗΣ Κυριακή 23/02/20 15:30 ΡΕΚΚΑΣ Η., ΑΔΑΜΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΓΑΙΤΑΝΗΣ Π.
7. ΠΑΟ ΚΑΛΟΥ ΝΕΡΟΥ – ΤΕΛΟΣ ΑΓΡΑΣ ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣ Κυριακή 23/02/20 15:30 ΠΛΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Δ., ΑΡΑΠΗΣ Ε., ΓΑΚΗΣ Ν.
8. ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΕΛΙΓΑΛΑ – Α.Ε. ΜΑΝΗΣ ΜΕΛΙΓΑΛΑ Κυριακή 23/02/20 15:30 ΤΣΟΥΛΑΚΟΣ Η., ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Ε.
Α1 ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
(19η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
9. ΑΕ ΚΥΠΑΡΙΣ-ΗΡΑΚΛΗΣ – Α.Ο. ΔΩΡΙΟΥ ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣ Σάββατο 22/02/20 15:30 ΡΕΚΚΑΣ Η., ΒΑΝΙΚΙΩΤΗΣ Γ., ΜΠΟΥΡΙΚΑΣ Χ.
10. ΘΥΕΛΛΑ ΧΑΡΑΚΟΠΙΟΥ – ΑΟ ΦΥΤΕΙΑΣ ΚΟΡΩΝΗΣ Σάββατο 22/02/20 15:30 ΣΚΟΡΔΟΣ Η., ΑΔΑΜΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΓΑΚΗΣ Ν.
11. ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑΣ ΧΩΡΑΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΡΦΑΡΩΝ ΧΩΡΑΣ Κυριακή 23/02/20 15:30 ΚΑΣΚΑΝΗΣ Φ., ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΣ Η., ΒΑΝΙΚΙΩΤΗΣ Γ.
12. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ – Α.Ο. ΟΜΟΝΟΙΑ ΔΗΜ. ΚΤΕΛ ‘ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ’ Κυριακή 23/02/20 15:30 ΣΚΟΡΔΟΣ Η., ΤΑΒΟΥΛΑΡΕΑΣ Δ., ΜΠΑΡΔΗΣ Γ.
13. ΑΕΚ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ – ΝΕΟΣ ΑΡΙΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠ. ΔΥΤ. ΠΑΡΑΛΙΑΣ Κυριακή 23/02/20 15:30 ΣΕΡΕΜΕΤΗΣ Π., ΤΣΟΥΚΑΛΗ Α., ΚΑΡΑΜΠΕΤΣΟΣ Χ.
14. ΧΑΝΔΡΙΝΑΪΚΟΣ Π.Σ. – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ ΣΟΥΛΗΝΑΡΙΟΥ Κυριακή 23/02/20 15:30 ΓΚΟΥΜΑΣ Ν., ΤΖΕΜΑΛΑΪ Ε., ΤΑΓΑΡΗΣ Δ.
15. ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΤΑΛΙΔΙΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟ Π. ΜΠΑΧΡΑΜΗΣ Κυριακή 23/02/20 18:30 ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ Η., ΛΙΑΝΟΣ Π., ΓΑΙΤΑΝΗΣ Π.
Β΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 1ος ΟΜΙΛΟΣ
(16η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
16. ΝΕΔΟΥΣΑ ΑΛΑΓΟΝΙΑΣ – Α.Ο. ΠΑΤΙΣΤΑ ΔΗΜΟΤΙΚΟ Π. ΜΠΑΧΡΑΜΗΣ Σάββατο 22/02/20 18:30 ΨΗΛΟΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Κ., ΤΣΑΟΥΣΗ Σ., ΤΣΑΟΥΣΗ Ε.
17. Α.Ο. ΛΑΙΪΚΩΝ – ΑΠΣ ΑΡΙΣ ΔΗΜ. ΚΤΕΛ ‘ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ’ Κυριακή 23/02/20 11:00 ΤΣΟΥΛΑΚΟΣ Η., ΜΑΛΑΠΑΝΗ Σ., ΜΠΑΣΙΛΑΡΗΣ Ε.
18. ΑΠΟ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΙΚΑΡΟΣ – ΔΟΞΑ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠ. ΔΥΤ. ΠΑΡΑΛΙΑΣ Κυριακή 23/02/20 11:00 ΚΟΜΠΙΛΙΡΗΣ Π., ΑΡΑΠΗΣ Ε., ΛΙΑΝΟΣ Π.
19. ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΑΡΑΛΙΑΣ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠ. ΔΥΤ. ΠΑΡΑΛΙΑΣ Κυριακή 23/02/20 18:30 ΓΚΟΥΜΑΣ Ν., ΜΑΛΑΠΑΝΗ Σ., ΤΣΑΟΥΣΗ Ε.
20. Α.Ο. ΦΑΡΑΙ – ΑΙΑΝΤΑΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ Π. ΜΠΑΧΡΑΜΗΣ Δευτέρα 24/02/20 18:30 ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΤΣΟΥΚΑΛΗ Α., ΤΑΓΑΡΗΣ Δ.
Β΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 2ος ΟΜΙΛΟΣ
(16η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
21. ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΑΛΥΡΑΣ – ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑΣ ΑΜΦΕΙΑΣ ΒΑΛΥΡΑΣ Σάββατο 22/02/20 15:30 ΚΑΥΚΑΣ Α., ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΣ Η., ΤΣΟΠΑΝΑΚΗΣ Χ.
22. ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΛΑΤΥ ΔΗΜ. ΚΤΕΛ ‘ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ’ Σάββατο 22/02/20 15:30 ΓΚΟΥΜΑΣ Ν., ΜΠΑΣΙΛΑΡΗΣ Ε., ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ Π.
23. Π.Α.Ο.Κ. – ΑΣ ΘΥΕΛΛΑ ΜΕΡΟΠΗΣ ΑΣΠΡΟΧΩΜΑΤΟΣ Κυριακή 23/02/20 11:00 ΡΕΚΚΑΣ Η., ΑΔΑΜΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΤΑΒΟΥΛΑΡΕΑΣ Δ.
24. ΠΑΣ ΡΑΧΗΣ – ΑΟ ΕΡΜΗΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΔΗΜ “ΠΑΝ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣ” Κυριακή 23/02/20 11:00 ΤΣΑΟΥΣΗ Σ., ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ Π.
25. ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΚΟΠΑΝΑΚΙΟΥ – ΝΙΚΗ ΠΛΑΤΗΣ ΚΟΠΑΝΑΚΙΟΥ Κυριακή 23/02/20 15:30 ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΚΟΥΤΑΒΑΣ Η.
Β΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 3ος ΟΜΙΛΟΣ
(16η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
26. ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ – Α.Ο. ΣΤΕΝΩΣΙΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠ. ΔΥΤ. ΠΑΡΑΛΙΑΣ Σάββατο 22/02/20 00:00
27. ΝΕΣΤΩΡ ΠΥΛΟΥ – ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΑΜΙΣΟΣ ΜΕΣΣΗΝΗΣ ΠΥΛΟΥ Σάββατο 22/02/20 15:30 ΠΛΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Δ., ΚΑΡΑΜΠΕΤΣΟΣ Χ., ΤΣΟΥΚΑΛΗ Α.
28. ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ – ΑΣ ΔΑΝΑΟΣ ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΕΠΣΜ Σάββατο 22/02/20 15:30 ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ Η., ΓΑΙΤΑΝΗΣ Π., ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Ε.
29. ΑΠΣ ΔΗΜΟΥ ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑ – Α.Ο. ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟ Σάββατο 22/02/20 15:30 ΤΣΟΥΛΑΚΟΣ Η., ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ.
30. Π.Α.Ο. ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ – Α.Ε. ΛΟΓΓΑΣ ΓΗΠΕΔΟ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Κυριακή 23/02/20 15:30 ΚΟΜΠΙΛΙΡΗΣ Π., ΜΠΟΥΡΙΚΑΣ Χ., ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΣ Κ.
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Κ-14 1ος ΟΜΙΛΟΣ
(2η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
31. ΑΙΑΝΤΑΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΡΦΑΡΩΝ ΔΗΜΟΤΙΚΟ Π. ΜΠΑΧΡΑΜΗΣ Σάββατο 22/02/20 10:00 ΓΑΚΗΣ Ν.
32. ΑΠΣ ΑΡΙΣ – ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ ΔΗΜ. ΚΤΕΛ ‘ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ’ Σάββατο 22/02/20 12:00 ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ Π.
33. ΑΚΡΙΤΑΣ ΚΟΡΩΝΗΣ – ΕΡΑΝΗ ΦΙΛΙΑΤΡΩΝ ΚΟΡΩΝΗΣ Σάββατο 22/02/20 12:00 ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ Α.
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Κ-14 2ος ΟΜΙΛΟΣ
(2η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
34. ΠΑΜΙΣΟΣ ΜΕΣΣΗΝΗΣ – ΑΣ ΔΑΝΑΟΣ ΜΕΣΣΗΝΗΣ Σάββατο 22/02/20 10:00 ΤΣΟΠΑΝΑΚΗΣ Χ.
35. Π.Σ. Η ΚΑΛΑΜΑΤΑ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΕΠΣΜ Σάββατο 22/02/20 12:00 ΤΣΑΟΥΣΗ Σ.
36. Α.Ο. ΠΑΤΙΣΤΑ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠ. ΔΥΤ. ΠΑΡΑΛΙΑΣ Σάββατο 22/02/20 12:00 ΚΑΡΑΜΠΕΤΣΟΣ Χ.

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.

Σχολιάστε εδώ

Αφήστε το σχόλιο σας

Η ηλ. διεύθυνση σας δεν δημοσιεύεται. Τα υποχρεωτικά πεδία σημειώνονται με *

Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement

Πρόσφατα άρθρα

Advertisement
Advertisement

Δες ακόμη…

Advertisement
Advertisement

More in Μεσσηνία