Οι διαιτητές στη Μεσσηνία το Σαββατοκύριακο
Ακολουθήστε μας

Μεσσηνία

Οι διαιτητές στη Μεσσηνία το Σαββατοκύριακο

Οι διαιτητές στη Μεσσηνία το Σαββατοκύριακο

Δείτε τους διαιτητές στη Μεσσηνία το Σαββατοκύριακο:

Α΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
(20η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
1.Α.Σ. ΠΑΝΘΟΥΡΙΑΚΟΣ – Α.Ο. ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΥΣάββατο22/02/2015:30ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Μ., ΜΠΟΥΡΙΚΑΣ Η., ΤΣΙΡΜΠΑΣ Ν.
2.ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ – Α.Ο. ΣΠΕΡΧΟΓΕΙΑΣΑΣΠΡΟΧΩΜΑΤΟΣΣάββατο22/02/2015:30ΚΟΥΤΣΑΝΑΣΤΑΣΗΣ Ι., ΑΡΑΠΗΣ Ε., ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΣ Κ.
3.Α.Ε. ΑΒΙΑΣ – ΕΡΑΝΗ ΦΙΛΙΑΤΡΩΝΓΗΠΕΔΟ ΚΑΜΠΟΥΚυριακή23/02/2015:30ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ Η., ΤΣΑΟΥΣΗ Σ., ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ Γ.
4.Α.Ο. ΜΕΘΩΝΗΣ – ΑΚΡΙΤΑΣ ΚΟΡΩΝΗΣΜΕΘΩΝΗΣΚυριακή23/02/2015:30ΚΑΥΚΑΣ Α., ΜΠΑΣΙΛΑΡΗΣ Ε., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ.
5.ΤΣΙΚΛΗΤΗΡΑΣ ΠΥΛΟΥ – Α.Σ. ΑΝΔΡΟΥΣΑΣΠΥΛΟΥΚυριακή23/02/2015:30ΨΗΛΟΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Κ., ΓΕΩΡΓΑΝΤΑΣ Χ., ΤΣΟΠΑΝΑΚΗΣ Χ.
6.ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΝΑΛΗΨΗΣ – ΠΑΜΙΣΟΣ ΜΕΣΣΗΝΗΣΜΕΣΣΗΝΗΣΚυριακή23/02/2015:30ΡΕΚΚΑΣ Η., ΑΔΑΜΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΓΑΙΤΑΝΗΣ Π.
7.ΠΑΟ ΚΑΛΟΥ ΝΕΡΟΥ – ΤΕΛΟΣ ΑΓΡΑΣΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣΚυριακή23/02/2015:30ΠΛΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Δ., ΑΡΑΠΗΣ Ε., ΓΑΚΗΣ Ν.
8.ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΕΛΙΓΑΛΑ – Α.Ε. ΜΑΝΗΣΜΕΛΙΓΑΛΑΚυριακή23/02/2015:30ΤΣΟΥΛΑΚΟΣ Η., ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Ε.
Α1 ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
(19η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
9.ΑΕ ΚΥΠΑΡΙΣ-ΗΡΑΚΛΗΣ – Α.Ο. ΔΩΡΙΟΥΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣΣάββατο22/02/2015:30ΡΕΚΚΑΣ Η., ΒΑΝΙΚΙΩΤΗΣ Γ., ΜΠΟΥΡΙΚΑΣ Χ.
10.ΘΥΕΛΛΑ ΧΑΡΑΚΟΠΙΟΥ – ΑΟ ΦΥΤΕΙΑΣΚΟΡΩΝΗΣΣάββατο22/02/2015:30ΣΚΟΡΔΟΣ Η., ΑΔΑΜΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΓΑΚΗΣ Ν.
11.ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑΣ ΧΩΡΑΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΡΦΑΡΩΝΧΩΡΑΣΚυριακή23/02/2015:30ΚΑΣΚΑΝΗΣ Φ., ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΣ Η., ΒΑΝΙΚΙΩΤΗΣ Γ.
12.ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ – Α.Ο. ΟΜΟΝΟΙΑΔΗΜ. ΚΤΕΛ ‘ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ’Κυριακή23/02/2015:30ΣΚΟΡΔΟΣ Η., ΤΑΒΟΥΛΑΡΕΑΣ Δ., ΜΠΑΡΔΗΣ Γ.
13.ΑΕΚ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ – ΝΕΟΣ ΑΡΙΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠ. ΔΥΤ. ΠΑΡΑΛΙΑΣΚυριακή23/02/2015:30ΣΕΡΕΜΕΤΗΣ Π., ΤΣΟΥΚΑΛΗ Α., ΚΑΡΑΜΠΕΤΣΟΣ Χ.
14.ΧΑΝΔΡΙΝΑΪΚΟΣ Π.Σ. – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΛ/ΤΑΣΣΟΥΛΗΝΑΡΙΟΥΚυριακή23/02/2015:30ΓΚΟΥΜΑΣ Ν., ΤΖΕΜΑΛΑΪ Ε., ΤΑΓΑΡΗΣ Δ.
15.ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΤΑΛΙΔΙΟΥΔΗΜΟΤΙΚΟ Π. ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΚυριακή23/02/2018:30ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ Η., ΛΙΑΝΟΣ Π., ΓΑΙΤΑΝΗΣ Π.
Β΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 1ος ΟΜΙΛΟΣ
(16η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
16.ΝΕΔΟΥΣΑ ΑΛΑΓΟΝΙΑΣ – Α.Ο. ΠΑΤΙΣΤΑΔΗΜΟΤΙΚΟ Π. ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΣάββατο22/02/2018:30ΨΗΛΟΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Κ., ΤΣΑΟΥΣΗ Σ., ΤΣΑΟΥΣΗ Ε.
17.Α.Ο. ΛΑΙΪΚΩΝ – ΑΠΣ ΑΡΙΣΔΗΜ. ΚΤΕΛ ‘ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ’Κυριακή23/02/2011:00ΤΣΟΥΛΑΚΟΣ Η., ΜΑΛΑΠΑΝΗ Σ., ΜΠΑΣΙΛΑΡΗΣ Ε.
18.ΑΠΟ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΙΚΑΡΟΣ – ΔΟΞΑ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠ. ΔΥΤ. ΠΑΡΑΛΙΑΣΚυριακή23/02/2011:00ΚΟΜΠΙΛΙΡΗΣ Π., ΑΡΑΠΗΣ Ε., ΛΙΑΝΟΣ Π.
19.ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΑΡΑΛΙΑΣ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠ. ΔΥΤ. ΠΑΡΑΛΙΑΣΚυριακή23/02/2018:30ΓΚΟΥΜΑΣ Ν., ΜΑΛΑΠΑΝΗ Σ., ΤΣΑΟΥΣΗ Ε.
20.Α.Ο. ΦΑΡΑΙ – ΑΙΑΝΤΑΣ ΚΑΛ/ΤΑΣΔΗΜΟΤΙΚΟ Π. ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΔευτέρα24/02/2018:30ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΤΣΟΥΚΑΛΗ Α., ΤΑΓΑΡΗΣ Δ.
Β΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 2ος ΟΜΙΛΟΣ
(16η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
21.ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΑΛΥΡΑΣ – ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑΣ ΑΜΦΕΙΑΣΒΑΛΥΡΑΣΣάββατο22/02/2015:30ΚΑΥΚΑΣ Α., ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΣ Η., ΤΣΟΠΑΝΑΚΗΣ Χ.
22.ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΛΑΤΥΔΗΜ. ΚΤΕΛ ‘ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ’Σάββατο22/02/2015:30ΓΚΟΥΜΑΣ Ν., ΜΠΑΣΙΛΑΡΗΣ Ε., ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ Π.
23.Π.Α.Ο.Κ. – ΑΣ ΘΥΕΛΛΑ ΜΕΡΟΠΗΣΑΣΠΡΟΧΩΜΑΤΟΣΚυριακή23/02/2011:00ΡΕΚΚΑΣ Η., ΑΔΑΜΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΤΑΒΟΥΛΑΡΕΑΣ Δ.
24.ΠΑΣ ΡΑΧΗΣ – ΑΟ ΕΡΜΗΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣΔΗΜ “ΠΑΝ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣ”Κυριακή23/02/2011:00ΤΣΑΟΥΣΗ Σ., ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ Π.
25.ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΚΟΠΑΝΑΚΙΟΥ – ΝΙΚΗ ΠΛΑΤΗΣΚΟΠΑΝΑΚΙΟΥΚυριακή23/02/2015:30ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΚΟΥΤΑΒΑΣ Η.
Β΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 3ος ΟΜΙΛΟΣ
(16η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
26.ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ – Α.Ο. ΣΤΕΝΩΣΙΑΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠ. ΔΥΤ. ΠΑΡΑΛΙΑΣΣάββατο22/02/2000:00
27.ΝΕΣΤΩΡ ΠΥΛΟΥ – ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΑΜΙΣΟΣ ΜΕΣΣΗΝΗΣΠΥΛΟΥΣάββατο22/02/2015:30ΠΛΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Δ., ΚΑΡΑΜΠΕΤΣΟΣ Χ., ΤΣΟΥΚΑΛΗ Α.
28.ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ – ΑΣ ΔΑΝΑΟΣΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΕΠΣΜΣάββατο22/02/2015:30ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ Η., ΓΑΙΤΑΝΗΣ Π., ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Ε.
29.ΑΠΣ ΔΗΜΟΥ ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑ – Α.Ο. ΜΙΛΤΙΑΔΗΣΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΣάββατο22/02/2015:30ΤΣΟΥΛΑΚΟΣ Η., ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ.
30.Π.Α.Ο. ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ – Α.Ε. ΛΟΓΓΑΣΓΗΠΕΔΟ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΚυριακή23/02/2015:30ΚΟΜΠΙΛΙΡΗΣ Π., ΜΠΟΥΡΙΚΑΣ Χ., ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΣ Κ.
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Κ-14 1ος ΟΜΙΛΟΣ
(2η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
31.ΑΙΑΝΤΑΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΡΦΑΡΩΝΔΗΜΟΤΙΚΟ Π. ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΣάββατο22/02/2010:00ΓΑΚΗΣ Ν.
32.ΑΠΣ ΑΡΙΣ – ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΚΑΛ/ΤΑΣΔΗΜ. ΚΤΕΛ ‘ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ’Σάββατο22/02/2012:00ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ Π.
33.ΑΚΡΙΤΑΣ ΚΟΡΩΝΗΣ – ΕΡΑΝΗ ΦΙΛΙΑΤΡΩΝΚΟΡΩΝΗΣΣάββατο22/02/2012:00ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ Α.
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Κ-14 2ος ΟΜΙΛΟΣ
(2η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
34.ΠΑΜΙΣΟΣ ΜΕΣΣΗΝΗΣ – ΑΣ ΔΑΝΑΟΣΜΕΣΣΗΝΗΣΣάββατο22/02/2010:00ΤΣΟΠΑΝΑΚΗΣ Χ.
35.Π.Σ. Η ΚΑΛΑΜΑΤΑ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΕΠΣΜΣάββατο22/02/2012:00ΤΣΑΟΥΣΗ Σ.
36.Α.Ο. ΠΑΤΙΣΤΑ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΑΡΑΛΙΑΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠ. ΔΥΤ. ΠΑΡΑΛΙΑΣΣάββατο22/02/2012:00ΚΑΡΑΜΠΕΤΣΟΣ Χ.

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.

Σχολιάστε εδώ

Αφήστε το σχόλιο σας

Η ηλ. διεύθυνση σας δεν δημοσιεύεται. Τα υποχρεωτικά πεδία σημειώνονται με *

Advertisement Οι διαιτητές στη Μεσσηνία το Σαββατοκύριακο
Advertisement Οι διαιτητές στη Μεσσηνία το Σαββατοκύριακο
Advertisement Οι διαιτητές στη Μεσσηνία το Σαββατοκύριακο
Advertisement Οι διαιτητές στη Μεσσηνία το Σαββατοκύριακο
Advertisement Οι διαιτητές στη Μεσσηνία το Σαββατοκύριακο
Advertisement Οι διαιτητές στη Μεσσηνία το Σαββατοκύριακο
Advertisement Οι διαιτητές στη Μεσσηνία το Σαββατοκύριακο
Advertisement Οι διαιτητές στη Μεσσηνία το Σαββατοκύριακο
Advertisement Οι διαιτητές στη Μεσσηνία το Σαββατοκύριακο

Πρόσφατα άρθρα

Advertisement
Advertisement
Advertisement Οι διαιτητές στη Μεσσηνία το Σαββατοκύριακο
Advertisement
Advertisement Οι διαιτητές στη Μεσσηνία το Σαββατοκύριακο

Δες ακόμη…

Advertisement Οι διαιτητές στη Μεσσηνία το Σαββατοκύριακο
Advertisement Οι διαιτητές στη Μεσσηνία το Σαββατοκύριακο
Advertisement Οι διαιτητές στη Μεσσηνία το Σαββατοκύριακο
Οι διαιτητές στη Μεσσηνία το Σαββατοκύριακο

More in Μεσσηνία