fbpx
Connect with us

Μεσσηνία

Οι διαιτητές στη Μεσσηνία το Σαββατοκύριακο…

Οι διαιτητές στη Μεσσηνία το Σαββατοκύριακο…

Οι διαιτητές των αγώνων του Σαββατοκύριακου σε Α’, Α1′, Β’ Γ’  και Κ14′ της Μεσσηνίας έχουν ως εξής:

Α΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 2018-2019

(6η αγωνιστική)

Αγώνας Γήπεδο Ημέρα   Ημ/νία  Ώρα       Διαιτητές             Αποτέλεσμα

  1. Α.Ε. ΜΑΝΗΣ – ΤΣΙΚΛΗΤΗΡΑΣ ΠΥΛΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠ. ΔΥΤ. ΠΑΡΑΛΙΑΣ Σάββατο               03/11/18             15:00     ΚΟΥΤΣΑΝΑΣΤΑΣΗΣ Ι., ΓΙΑΝΝΕΤΣΟΣ Ι., ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Ε.
  2. Α.Ο. ΦΑΡΑΙ – ΤΕΛΟΣ ΑΓΡΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ “ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣ  Σάββατο               03/11/18             18:00
  3. Α.Σ. ΑΝΔΡΟΥΣΑΣ – Α.Ο. ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣ ΑΝΔΡΟΥΣΑΣ        Κυριακή               04/11/18               15:00     ΖΑΡΑΚΟΒΙΤΗΣ Ε., ΒΑΝΙΚΙΩΤΗΣ Γ., ΜΠΟΥΡΙΚΑΣ Η.
  4. Α.Ο. ΔΙΑΒΟΛΙΤΣΙΟΥ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΝΑΛΗΨΗΣ ΔΙΑΒΟΛΙΤΣΙΟΥ “ΚΑΠΕΤΑΝ ΒΑΣΙΛΗΣ               Κυριακή               04/11/18             15:00     ΚΑΥΚΑΣ Α., ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣ Γ., ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Κ.
  5. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ – Α.Ο. ΣΠΕΡΧΟΓΕΙΑΣ ΔΗΜ. ΚΤΕΛ “Γ. ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ”         Κυριακή               04/11/18             15:00     ΣΚΟΡΔΟΣ Η., ΤΣΙΡΜΠΑΣ Ν., ΚΑΣΚΑΝΗΣ Φ.
  6. ΕΡΑΝΗ ΦΙΛΙΑΤΡΩΝ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΦΙΛΙΑΤΡΩΝ         Κυριακή               04/11/18               15:00     ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Μ., ΤΣΟΠΑΝΑΚΗΣ Χ., ΓΙΑΝΝΕΤΣΟΣ Ι.
  7. Α.Σ. ΠΑΝΘΟΥΡΙΑΚΟΣ – Α.Ο. ΟΜΟΝΟΙΑ ΣΠΕΡΧΟΓΕΙΑΣ “ΠΕΤΡΟΣ ΓΕΩΡΓΑΝΑΣ”         Κυριακή               04/11/18             15:00     ΡΕΚΚΑΣ Η., ΤΣΟΥΚΑΛΗ Α., ΠΑΛΛΑΔΙΝΟΣ Σ.
  8. ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΕΛΙΓΑΛΑ – Α.Ε. ΑΒΙΑΣ ΜΕΛΙΓΑΛΑ Κυριακή               04/11/18             15:00               ΠΛΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Δ., ΒΡΥΩΝΗΣ Β., ΓΑΛΑΚΟΥΤΗΣ Γ.

Α 1 ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

(5η αγωνιστική)

Αγώνας Γήπεδο Ημέρα   Ημ/νία  Ώρα       Διαιτητές             Αποτέλεσμα

  1. ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ – ΧΑΝΔΡΙΝΑΪΚΟΣ Π.Σ. ΣΠΕΡΧΟΓΕΙΑΣ “ΠΕΤΡΟΣ ΓΕΩΡΓΑΝΑΣ”               Σάββατο              03/11/18             15:00     ΨΗΛΟΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Κ., ΤΣΟΠΑΝΑΚΗΣ Χ., ΤΣΟΥΚΑΛΗ Α.
  2. ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑΣ ΧΩΡΑΣ – Α.Ο. ΑΣΠΡΟΧΩΜΑ Κυριακή               04/11/18               00:00
  3. ΑΚΡΙΤΑΣ ΚΟΡΩΝΗΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΤΑΛΙΔΙΟΥ ΚΟΡΩΝΗΣ            Κυριακή               04/11/18               15:00     ΚΟΥΤΣΑΝΑΣΤΑΣΗΣ Ι., ΓΑΚΗΣ Ν., ΤΖΕΜΑΛΑΪ Ε.
  4. Α.Ο. ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ – ΑΕ ΚΥΠΑΡΙΣ-ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΥΡΓΟΥ ΤΡΙΦΥΛΙΑΣ          Κυριακή               04/11/18               15:00     ΓΕΩΡΓΑΝΤΑΣ Χ., ΣΑΠΟΥΤΖΗΣ Χ., ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ Π.
  5. ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΑΡΑΛΙΑΣ – Α.Ο. ΔΩΡΙΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠ. ΔΥΤ. ΠΑΡΑΛΙΑΣ Κυριακή               04/11/18             15:00     ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ Η., ΛΙΑΝΟΣ Π., ΣΒΑΡΝΙΑΣ Β.
  6. ΠΑΟ ΚΑΛΟΥ ΝΕΡΟΥ – ΑΟ ΦΥΤΕΙΑΣ ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣ       Κυριακή               04/11/18               15:00     ΚΟΜΠΙΛΙΡΗΣ Π., ΣΓΟΥΜΠΟΠΟΥΛΟΣ Σ., ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΥ Κ.
  7. Α.Ο. ΜΕΘΩΝΗΣ – ΘΥΕΛΛΑ ΧΑΡΑΚΟΠΙΟΥ ΜΕΘΩΝΗΣ          Κυριακή               04/11/18               15:00     ΤΣΟΥΛΑΚΟΣ Η., ΤΣΑΟΥΣΗ Ε., ΚΥΡΙΟΠΟΥΛΟΣ Α.

Β΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Α΄ ΟΜΙΛΟΣ

(4η αγωνιστική)

Αγώνας Γήπεδο Ημέρα   Ημ/νία  Ώρα       Διαιτητές             Αποτέλεσμα

  1. ΑΠΣ ΑΡΙΣ – ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΚΟΠΑΝΑΚΙΟΥ ΔΗΜ. ΚΤΕΛ “Γ. ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ”         Σάββατο               03/11/18             15:00     ΖΑΡΑΚΟΒΙΤΗΣ Ε., ΒΑΝΙΚΙΩΤΗΣ Γ., ΓΑΚΗΣ Ν.
  2. ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΑΛΥΡΑΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΡΦΑΡΩΝ ΒΑΛΥΡΑΣ              Σάββατο              03/11/18               15:00     ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Μ., ΤΣΙΡΜΠΑΣ Ν., ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣ Γ.
  3. ΝΕΟΣ ΑΡΙΣ – ΑΙΑΝΤΑΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ ΑΡΙΟΣ    Σάββατο              03/11/18             15:00     ΡΕΚΚΑΣ Η., ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΣ Η., ΜΠΟΥΡΙΚΑΣ Η.
  4. ΑΣ ΘΥΕΛΛΑ ΜΕΡΟΠΗΣ – ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΣ Γ.Σ. ΜΕΛΙΓΑΛΑ           Σάββατο              03/11/18               15:00     ΚΟΜΠΙΛΙΡΗΣ Π., ΓΑΛΑΚΟΥΤΗΣ Γ., ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΥ Κ.
  5. ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑΣ ΑΜΦΕΙΑΣ – Α.Ο. ΠΑΤΙΣΤΑ ΑΣΠΡΟΧΩΜΑΤΟΣ Κυριακή               04/11/18               11:00     ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΓΑΚΗΣ Ν., ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ Α.
  6. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΛΑΤΥ – ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ ΜΙΚΡΟΜΑΝΗΣ    Κυριακή               04/11/18               15:00     ΤΖΙΑΜΟΥΡΑΝΗΣ Θ., ΣΚΑΡΠΕΤΗΣ Γ., ΤΣΑΒΔΑΡΙΔΗΣ Γ.

Β΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Β΄ ΟΜΙΛΟΣ

(4η αγωνιστική)

Αγώνας Γήπεδο Ημέρα   Ημ/νία  Ώρα       Διαιτητές             Αποτέλεσμα

  1. Π.Α.Ο. ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΜΕΘΩΝΗΣ          Σάββατο              03/11/18               15:00     ΤΣΟΥΛΑΚΟΣ Η., ΣΑΠΟΥΤΖΗΣ Χ., ΛΙΑΝΟΣ Π.
  2. ΑΕΚ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ – ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΑΜΙΣΟΣ ΜΕΣΣΗΝΗΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠ. ΔΥΤ. ΠΑΡΑΛΙΑΣ               Κυριακή               04/11/18             11:00     ΓΚΟΥΜΑΣ Ν., ΓΑΙΤΑΝΗΣ Π., ΜΑΛΑΠΑΝΗ Σ.
  3. ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ – Α.Ο. ΛΑΙΪΚΩΝ ΔΗΜ. ΚΤΕΛ “Γ. ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ”         Κυριακή               04/11/18             11:00     ΒΟΣΝΑΚΗΣ Κ., ΝΤΟΧΑΣ Β., ΚΑΡΥΔΑΣ Κ.
  4. Α.Ε. ΛΟΓΓΑΣ – ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ ΛΟΓΓΑΣ Κυριακή               04/11/18             15:00               ΜΠΑΣΙΛΑΡΗΣ Ε., ΣΤΑΥΡΟΥ Δ., ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΣ Κ.
  5. ΝΕΔΟΥΣΑ ΑΛΑΓΟΝΙΑΣ – ΔΟΞΑ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ “ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣ               Κυριακή               04/11/18             15:00     ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΣ Η., ΚΑΡΥΔΑΣ Κ., ΜΠΟΤΗ Σ.
  6. ΑΣ ΔΑΝΑΟΣ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΕΠΣΜ             Κυριακή               04/11/18             15:00

Γ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

(1η αγωνιστική)

Αγώνας Γήπεδο Ημέρα   Ημ/νία  Ώρα       Διαιτητές             Αποτέλεσμα

  1. Α.Ο. ΣΤΕΝΩΣΙΑΣ – ΛΕΟΝΤΕΣ ΣΟΥΛΗΝΑΡΙΟΥ   Σάββατο              03/11/18             15:00
  2. Α.Ο. ΠΑΝΕΥΑΪΚΟΣ – ΑΠΟ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΙΚΑΡΟΣ ΑΝΔΡΟΥΣΑΣ        Σάββατο              03/11/18               15:00     ΠΑΛΛΑΔΙΝΟΣ Σ., ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΥ Π., ΑΓΓΕΛΗ Μ.
  3. ΝΕΣΤΩΡ ΠΥΛΟΥ – Π.Α.Ο.Κ. ΣΟΥΛΗΝΑΡΙΟΥ   Σάββατο              03/11/18             15:00               ΚΑΥΚΑΣ Α., ΤΖΕΜΑΛΑΪ Ε., ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ Α.
  4. ΘΥΕΛΛΑ ΠΑΡΑΛΙΑΣ – ΑΟ ΕΡΜΗΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠ. ΔΥΤ. ΠΑΡΑΛΙΑΣ Δευτέρα               05/11/18             15:00     ΜΠΑΣΙΛΑΡΗΣ Ε., ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΚΥΡΙΟΠΟΥΛΟΣ Α.

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Κ-14

(1η αγωνιστική)

Αγώνας Γήπεδο Ημέρα   Ημ/νία  Ώρα       Διαιτητές             Αποτέλεσμα

  1. ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ – ΑΣ ΔΑΝΑΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ “ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣ  Σάββατο               03/11/18             10:00     ΚΟΜΠΙΛΙΡΗΣ Π., ΤΣΑΒΔΑΡΙΔΗΣ Γ., ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ Π.
  2. Α.Σ. ΠΑΝΘΟΥΡΙΑΚΟΣ – ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ ΣΠΕΡΧΟΓΕΙΑΣ “ΠΕΤΡΟΣ ΓΕΩΡΓΑΝΑΣ”               Σάββατο              03/11/18             10:00     ΚΑΡΥΔΑΣ Κ., ΜΠΟΤΗ Σ., ΛΙΓΓΡΗ Χ.
  3. ΠΑΜΙΣΟΣ ΜΕΣΣΗΝΗΣ – ΕΡΑΝΗ ΦΙΛΙΑΤΡΩΝ ΜΕΣΣΗΝΗΣ          Σάββατο              03/11/18               12:00     ΓΙΑΝΝΕΤΣΟΣ Ι., ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Ε., ΤΣΟΠΑΝΑΚΗΣ Χ.
  4. Π.Σ. Η ΚΑΛΑΜΑΤΑ – Α.Ο. ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣ ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΕΠΣΜ             Σάββατο               03/11/18             12:00     ΓΑΚΗΣ Ν., ΑΓΓΕΛΗ Μ., ΤΣΑΟΥΣΗ Ε.
  5. ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΡΦΑΡΩΝ – ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ ΑΡΦΑΡΩΝ           Σάββατο              03/11/18               12:00     ΒΑΝΙΚΙΩΤΗΣ Γ., ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΣ Η., ΜΠΟΥΡΙΚΑΣ Η.
  6. ΑΠΣ ΑΡΙΣ – Α.Ο. ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ ΔΗΜ. ΚΤΕΛ “Γ. ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ”         Σάββατο              03/11/18               12:00     ΒΟΣΝΑΚΗΣ Κ., ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣ Γ., ΝΤΟΧΑΣ Β.
  7. ΑΟ ΕΡΜΗΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ – ΑΙΑΝΤΑΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ “ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣ               Σάββατο              03/11/18             12:00     ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΥ Π., ΤΣΑΒΔΑΡΙΔΗΣ Γ., ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ Π.

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.

Click to comment

Leave a Reply

Η ηλ. διεύθυνση σας δεν δημοσιεύεται. Τα υποχρεωτικά πεδία σημειώνονται με *

Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement

Πρόσφατα άρθρα

Advertisement
Advertisement

Δες ακόμη…

Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement

More in Μεσσηνία