fbpx
Ακολουθήστε μας

Μεσσηνία

Οι διαιτητές στην ΕΠΣ Μεσσηνίας το Σαββατοκύριακο

Οι διαιτητές στην ΕΠΣ Μεσσηνίας το Σαββατοκύριακο, έχουν ως εξής:

Α΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 2018-2019
(28η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
1. Α.Ε. ΑΒΙΑΣ – Α.Ο. ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣ ΓΗΠΕΔΟ ΚΑΜΠΟΥ Σάββατο 04/05/19 17:30 ΠΛΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Δ., ΓΕΩΡΓΑΝΤΑΣ Χ., ΤΣΙΡΜΠΑΣ Ν.
2. Α.Ο. ΣΠΕΡΧΟΓΕΙΑΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΣΠΕΡΧΟΓΕΙΑΣ Σάββατο 04/05/19 17:30 ΣΚΟΡΔΟΣ Η., ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΣ Η., ΒΑΝΙΚΙΩΤΗΣ Γ.
3. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΝΑΛΗΨΗΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΜΕΣΣΗΝΗΣ Σάββατο 04/05/19 17:30 ΨΗΛΟΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Κ., ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ Γ.
4. ΤΕΛΟΣ ΑΓΡΑΣ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΕΛΙΓΑΛΑ ΓΑΡΓΑΛΙΑΝΩΝ Κυριακή 05/05/19 17:30 ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΑΡΑΠΗΣ Ε., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ.
5. ΕΡΑΝΗ ΦΙΛΙΑΤΡΩΝ – Α.Σ. ΠΑΝΘΟΥΡΙΑΚΟΣ ΦΙΛΙΑΤΡΩΝ Κυριακή 05/05/19 17:30 ΚΟΥΤΣΑΝΑΣΤΑΣΗΣ Ι., ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣ Γ., ΤΣΟΥΚΑΛΗ Α.
6. ΤΣΙΚΛΗΤΗΡΑΣ ΠΥΛΟΥ – Α.Ο. ΔΙΑΒΟΛΙΤΣΙΟΥ ΠΥΛΟΥ Κυριακή 05/05/19 17:30 ΤΣΟΥΛΑΚΟΣ Η., ΚΥΡΙΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΤΑΒΟΥΛΑΡΕΑΣ Δ.
7. Α.Σ. ΑΝΔΡΟΥΣΑΣ – Α.Ε. ΜΑΝΗΣ ΑΝΔΡΟΥΣΑΣ Κυριακή 05/05/19 17:30 ΔΙΑΚΟΥΜΑΚΟΣ Λ., ΜΠΟΥΡΙΚΑΣ Η., ΛΙΑΝΟΣ Π.
Β΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Α΄ ΟΜΙΛΟΣ
(26η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
8. ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΑΛΥΡΑΣ – ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑΣ ΑΜΦΕΙΑΣ ΒΑΛΥΡΑΣ Σάββατο 04/05/19 17:30 ΡΕΚΚΑΣ Η., ΣΓΟΥΜΠΟΠΟΥΛΟΣ Σ., ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΥ Β.
9. ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΚΟΠΑΝΑΚΙΟΥ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΛΑΤΥ ΚΟΠΑΝΑΚΙΟΥ Σάββατο 04/05/19 17:30 ΚΑΥΚΑΣ Α., ΑΡΑΠΗΣ Ε., ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΥ Κ.
10. ΑΠΣ ΑΡΙΣ – ΝΕΟΣ ΑΡΙΣ ΔΗΜ. ΚΤΕΛ ‘ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ’ Κυριακή 05/05/19 17:30 ΖΑΡΑΚΟΒΙΤΗΣ Ε., ΜΠΑΡΔΗΣ Γ., ΓΑΙΤΑΝΗΣ Π.
11. ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΡΦΑΡΩΝ – ΑΣ ΘΥΕΛΛΑ ΜΕΡΟΠΗΣ ΑΡΦΑΡΩΝ Κυριακή 05/05/19 17:30 ΣΕΡΕΜΕΤΗΣ Π., ΒΑΝΙΚΙΩΤΗΣ Γ., ΣΚΑΡΠΕΤΗΣ Γ.
12. ΑΙΑΝΤΑΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ – Α.Ο. ΠΑΤΙΣΤΑ ΔΗΜΟΤΙΚΟ Π. ΜΠΑΧΡΑΜΗΣ Κυριακή 05/05/19 17:30 ΚΟΜΠΙΛΙΡΗΣ Π., ΓΑΚΗΣ Ν., ΚΑΡΑΜΠΕΤΣΟΣ Χ.
Β΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Β΄ ΟΜΙΛΟΣ
(26η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
13. ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ – Π.Α.Ο. ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΕΠΣΜ Σάββατο 04/05/19 17:30 ΚΟΜΠΙΛΙΡΗΣ Π., ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΤΣΑΟΥΣΗ Ε.
14. ΔΟΞΑ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ – Α.Ο. ΛΑΙΪΚΩΝ ΔΗΜΟΤΙΚΟ Π. ΜΠΑΧΡΑΜΗΣ Σάββατο 04/05/19 17:30 ΜΠΟΥΡΙΚΑΣ Η., ΜΠΟΥΡΙΚΑΣ Χ., ΝΤΟΧΑΣ Β.
15. Α.Ε. ΛΟΓΓΑΣ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ ΛΟΓΓΑΣ Κυριακή 05/05/19 17:30 ΨΗΛΟΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Κ., ΤΣΟΠΑΝΑΚΗΣ Χ., ΓΑΛΑΚΟΥΤΗΣ Γ.
16. ΑΕΚ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ – ΝΕΔΟΥΣΑ ΑΛΑΓΟΝΙΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠ. ΔΥΤ. ΠΑΡΑΛΙΑΣ Κυριακή 05/05/19 17:30 ΠΛΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Δ., ΜΠΑΣΙΛΑΡΗΣ Ε., ΤΣΑΟΥΣΗ Σ.
17. ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΑΜΙΣΟΣ ΜΕΣΣΗΝΗΣ – ΑΣ ΔΑΝΑΟΣ ΜΕΣΣΗΝΗΣ Κυριακή 05/05/19 17:30 ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΣΑΠΟΥΤΖΗΣ Χ., ΧΑΛΚΙΑΔΑΚΗ Ζ.
15ο ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΛΑΙΜΑΧΩΝ 2019
(3η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
18. ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΕΛΙΓΑΛΑ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠ. ΔΥΤ. ΠΑΡΑΛΙΑΣ Δευτέρα 06/05/19 17:00 ΑΡΑΠΗΣ Ε., ΚΑΜΑΙ Α., ΚΑΜΑΡΙΝΟΠΟΥΛΟΣ Γ.
19. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΛΑΤΥ – ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΣ Γ.Σ. ΣΠΕΡΧΟΓΕΙΑΣ Δευτέρα 06/05/19 17:00 ΖΑΡΑΚΟΒΙΤΗΣ Ε., ΒΑΝΙΚΙΩΤΗΣ Γ., ΓΕΩΡΓΟΥΔΙΟΣ Κ.
20. Π.Α.Ο.Κ. – Α.Ο. ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΣΠΡΟΧΩΜΑΤΟΣ Δευτέρα 06/05/19 17:00 ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΧΑΛΚΙΑΔΑΚΗ Ζ., ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Κ.
21. ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ – Α.Ε. ΓΑΡΓΑΛΙΑΝΩΝ ΔΗΜ. ΚΤΕΛ ‘ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ’ Δευτέρα 06/05/19 17:00 ΤΑΒΟΥΛΑΡΕΑΣ Δ., ΦΡΑΓΚΟΣ Μ., ΚΑΛΑΝΤΖΗΣ Γ.
22. ΕΡΑΝΗ ΦΙΛΙΑΤΡΩΝ – ΘΥΕΛΛΑ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΦΙΛΙΑΤΡΩΝ Δευτέρα 06/05/19 17:00 ΜΠΟΥΡΙΚΑΣ Η., ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΜΠΟΥΡΙΚΑΣ Χ.
23. ΤΣΙΚΛΗΤΗΡΑΣ ΠΥΛΟΥ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ ΜΕΘΩΝΗΣ Δευτέρα 06/05/19 18:00 ΚΟΜΠΙΛΙΡΗΣ Π., ΤΖΕΜΑΛΑΪ Ε., ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ Α.
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΜΑΖΙΚΟΥ ΑΘΛΗΤΙΣΜΟΥ
(4η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
24. NO-PASARAN – ΜΗΧΑΝΙΚΟΙ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΕΣ ΔΗΜ “ΠΑΝ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣ” Δευτέρα 06/05/19 19:00
25. ILIOMETAL – ΚΤΕΛ ΔΗΜ “ΠΑΝ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣ” Δευτέρα 06/05/19 21:00
26. ΛΑΜΠΙΚΟ – ΚΔΑΠ ΔΗΜ “ΠΑΝ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣ” Τετάρτη 08/05/19 17:00
27. ΟΥΡΑΝΟΚΑΤΕΒΑΤΟΙ – ΜΠΑΡΤΣΕΛΙΩΜΑ ΔΗΜ “ΠΑΝ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣ” Τετάρτη 08/05/19 19:00
28. ΥΑΛΟΤΕΧΝΙΚΗ ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ – ΚΕΘΕΑ ΔΗΜ “ΠΑΝ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣ” Τετάρτη 08/05/19 21:00
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Κ-14
(23η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
29. ΑΟ ΕΡΜΗΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ – Π.Σ. Η ΚΑΛΑΜΑΤΑ ΔΗΜΟΤΙΚΟ Π. ΜΠΑΧΡΑΜΗΣ Σάββατο 04/05/19 10:00 ΑΡΑΠΗΣ Ε., ΧΑΛΚΙΑΔΑΚΗ Ζ., ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Κ.
30. ΑΠΣ ΑΡΙΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΡΦΑΡΩΝ ΔΗΜ. ΚΤΕΛ ‘ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ’ Σάββατο 04/05/19 11:00 ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΚΑΛΑΝΤΖΗΣ Γ.
31. ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ – ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΕΠΣΜ Σάββατο 04/05/19 11:00 ΚΟΜΠΙΛΙΡΗΣ Π., ΓΕΩΡΓΟΥΔΙΟΣ Κ., ΦΡΑΓΚΟΣ Μ.
32. ΑΙΑΝΤΑΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ Π. ΜΠΑΧΡΑΜΗΣ Σάββατο 04/05/19 12:00 ΑΡΑΠΗΣ Ε., ΧΑΛΚΙΑΔΑΚΗ Ζ., ΜΑΝΤΖΟΥΝΕΑΣ Σ.
33. ΠΑΜΙΣΟΣ ΜΕΣΣΗΝΗΣ – Α.Ο. ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣ ΜΕΣΣΗΝΗΣ Σάββατο 04/05/19 12:00 ΤΣΟΠΑΝΑΚΗΣ Χ.
34. ΕΡΑΝΗ ΦΙΛΙΑΤΡΩΝ – Α.Σ. ΠΑΝΘΟΥΡΙΑΚΟΣ ΦΙΛΙΑΤΡΩΝ Κυριακή 05/05/19 15:00 ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ Α.

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.

 

Σχολιάστε εδώ

Αφήστε το σχόλιο σας

Η ηλ. διεύθυνση σας δεν δημοσιεύεται. Τα υποχρεωτικά πεδία σημειώνονται με *

Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement

Πρόσφατα άρθρα

Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement

Δες ακόμη…

Advertisement
Advertisement
Advertisement



More in Μεσσηνία