fbpx
Connect with us

Μεσσηνία

Οι διαιτητές στην ΕΠΣ Μεσσηνίας το Σαββατοκύριακο

Οι διαιτητές στην ΕΠΣ Μεσσηνίας το Σαββατοκύριακο

Οι διαιτητές των αγώνων της ΕΠΣ Μεσσηνίας το Σαββατοκύρτιακο, έχουν ως εξής:

Α΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 2018-2019
(22η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
1. ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ – ΤΕΛΟΣ ΑΓΡΑΣ ΑΣΠΡΟΧΩΜΑΤΟΣ Σάββατο 16/03/19 15:30 ΡΕΚΚΑΣ Η., ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΣ Η., ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣ Γ.
2. Α.Σ. ΠΑΝΘΟΥΡΙΑΚΟΣ – Α.Ε. ΑΒΙΑΣ ΣΠΕΡΧΟΓΕΙΑΣ “ΠΕΤΡΟΣ ΓΕΩΡΓΑΝΑΣ” Σάββατο 16/03/19 15:30 ΚΟΥΤΣΑΝΑΣΤΑΣΗΣ Ι., ΤΣΟΠΑΝΑΚΗΣ Χ., ΓΙΑΝΝΕΤΣΟΣ Ι.
3. ΤΣΙΚΛΗΤΗΡΑΣ ΠΥΛΟΥ – Α.Ο. ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣ ΠΥΛΟΥ Κυριακή 17/03/19 15:30 ΖΑΡΑΚΟΒΙΤΗΣ Ε., ΤΣΟΠΑΝΑΚΗΣ Χ., ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Ε.
4. Α.Σ. ΑΝΔΡΟΥΣΑΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΝΑΛΗΨΗΣ ΑΝΔΡΟΥΣΑΣ Κυριακή 17/03/19 15:30 ΑΛΕΞΕΑΣ Η., ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΤΣΟΥΚΑΛΗ Α.
5. Α.Ε. ΜΑΝΗΣ – Α.Ο. ΣΠΕΡΧΟΓΕΙΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠ. ΔΥΤ. ΠΑΡΑΛΙΑΣ Κυριακή 17/03/19 15:30 ΣΚΟΡΔΟΣ Η., ΚΥΡΙΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΓΑΛΑΚΟΥΤΗΣ Γ.
6. Α.Ο. ΔΙΑΒΟΛΙΤΣΙΟΥ – ΕΡΑΝΗ ΦΙΛΙΑΤΡΩΝ ΔΙΑΒΟΛΙΤΣΙΟΥ “ΚΑΠΕΤΑΝ ΒΑΣΙΛΗΣ Κυριακή 17/03/19 15:30 ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ Η., ΒΑΝΙΚΙΩΤΗΣ Γ., ΤΣΑΟΥΣΗ Ε.
7. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ – Α.Ο. ΟΜΟΝΟΙΑ ΔΗΜ. ΚΤΕΛ “Γ. ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ” Κυριακή 17/03/19 15:30 ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΓΕΩΡΓΑΝΤΑΣ Χ., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ.
Α 1 ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
(21η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
8. Α.Ο. ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ – ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑΣ ΧΩΡΑΣ ΠΥΡΓΟΥ ΤΡΙΦΥΛΙΑΣ Σάββατο 16/03/19 15:30 ΨΗΛΟΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Κ., ΤΣΟΥΛΑΚΟΣ Η., ΤΖΕΜΑΛΑΪ Ε.
9. ΑΚΡΙΤΑΣ ΚΟΡΩΝΗΣ – ΘΥΕΛΛΑ ΧΑΡΑΚΟΠΙΟΥ ΚΟΡΩΝΗΣ Σάββατο 16/03/19 15:30 ΠΛΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Δ., ΜΠΑΡΔΗΣ Γ., ΑΡΑΠΗΣ Ε.
10. ΑΕ ΚΥΠΑΡΙΣ-ΗΡΑΚΛΗΣ – ΑΟ ΦΥΤΕΙΑΣ ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣ Σάββατο 16/03/19 15:30 ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ Η., ΒΑΝΙΚΙΩΤΗΣ Γ., ΤΣΙΡΜΠΑΣ Ν.
11. ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ – ΠΑΟ ΚΑΛΟΥ ΝΕΡΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟ “ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣ Σάββατο 16/03/19 18:30 ΑΛΕΞΕΑΣ Η., ΚΑΣΚΑΝΗΣ Φ., ΜΠΑΣΙΛΑΡΗΣ Ε.
12. Α.Ο. ΜΕΘΩΝΗΣ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΜΕΘΩΝΗΣ Κυριακή 17/03/19 15:30 ΨΗΛΟΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Κ., ΤΣΟΥΛΑΚΟΣ Η., ΤΣΙΡΜΠΑΣ Ν.
13. ΧΑΝΔΡΙΝΑΪΚΟΣ Π.Σ. – Α.Ο. ΔΩΡΙΟΥ ΣΟΥΛΗΝΑΡΙΟΥ Κυριακή 17/03/19 15:30 ΠΛΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Δ., ΓΙΑΝΝΕΤΣΟΣ Ι., ΤΑΒΟΥΛΑΡΕΑΣ Δ.
Β΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Α΄ ΟΜΙΛΟΣ
(20η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
14. ΝΕΟΣ ΑΡΙΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΑΛΥΡΑΣ ΑΡΙΟΣ Σάββατο 16/03/19 15:30 ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Μ., ΓΕΩΡΓΑΝΤΑΣ Χ., ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΣ Κ.
15. ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΡΦΑΡΩΝ ΔΗΜ. ΚΤΕΛ “Γ. ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ” Σάββατο 16/03/19 15:30 ΚΑΥΚΑΣ Α., ΤΣΑΟΥΣΗ Σ., ΤΣΑΟΥΣΗ Ε.
16. Α.Ο. ΠΑΤΙΣΤΑ – ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΣ Γ.Σ. ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠ. ΔΥΤ. ΠΑΡΑΛΙΑΣ Σάββατο 16/03/19 15:30 ΣΚΟΡΔΟΣ Η., ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΛΙΑΝΟΣ Π.
17. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΛΑΤΥ – ΑΠΣ ΑΡΙΣ ΣΠΕΡΧΟΓΕΙΑΣ “ΠΕΤΡΟΣ ΓΕΩΡΓΑΝΑΣ” Κυριακή 17/03/19 15:30 ΚΟΜΠΙΛΙΡΗΣ Π., ΤΖΙΑΜΟΥΡΑΝΗΣ Θ., ΓΑΙΤΑΝΗΣ Π.
18. ΑΣ ΘΥΕΛΛΑ ΜΕΡΟΠΗΣ – ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΚΟΠΑΝΑΚΙΟΥ ΜΕΛΙΓΑΛΑ Κυριακή 17/03/19 15:30 ΜΠΟΥΡΙΚΑΣ Η., ΜΠΟΥΡΙΚΑΣ Χ., ΚΑΜΑΙ Α.
Β΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Β΄ ΟΜΙΛΟΣ
(20η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
19. Π.Α.Ο. ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ – ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΑΜΙΣΟΣ ΜΕΣΣΗΝΗΣ ΜΕΘΩΝΗΣ Σάββατο 16/03/19 15:30 ΖΑΡΑΚΟΒΙΤΗΣ Ε., ΣΓΟΥΜΠΟΠΟΥΛΟΣ Σ., ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Ε.
20. Α.Ο. ΛΑΙΪΚΩΝ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΔΗΜ. ΚΤΕΛ “Γ. ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ” Κυριακή 17/03/19 11:00 ΒΟΣΝΑΚΗΣ Κ., ΣΑΠΟΥΤΖΗΣ Χ., ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΥ Π.
21. ΔΟΞΑ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ – ΑΠΣ ΔΗΜΟΥ ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑ ΔΗΜΟΤΙΚΟ “ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣ Κυριακή 17/03/19 15:30 ΔΙΑΚΟΥΜΑΚΟΣ Λ., ΜΠΑΣΙΛΑΡΗΣ Ε., ΣΚΑΡΠΕΤΗΣ Γ.
22. ΑΣ ΔΑΝΑΟΣ – ΑΕΚ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΕΠΣΜ Κυριακή 17/03/19 16:30 ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΓΑΚΗΣ Ν., ΚΑΡΑΜΠΕΤΣΟΣ Χ.
23. ΝΕΔΟΥΣΑ ΑΛΑΓΟΝΙΑΣ – Α.Ε. ΛΟΓΓΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ “ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣ Κυριακή 17/03/19 18:30 ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΝΤΟΧΑΣ Β., ΤΣΑΒΔΑΡΙΔΗΣ Γ.
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Κ-14
(16η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
24. ΑΙΑΝΤΑΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ – Α.Σ. ΠΑΝΘΟΥΡΙΑΚΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ “ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣ Σάββατο 16/03/19 10:00 ΤΣΑΟΥΣΗ Ε., ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΥ Π., ΤΣΑΒΔΑΡΙΔΗΣ Γ.
25. ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ – ΑΣ ΔΑΝΑΟΣ ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΕΠΣΜ Σάββατο 16/03/19 11:00 ΑΡΑΠΗΣ Ε., ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Κ., ΧΑΛΚΙΑΔΑΚΗ Ζ.
26. ΑΠΣ ΑΡΙΣ – ΠΑΜΙΣΟΣ ΜΕΣΣΗΝΗΣ ΔΗΜ. ΚΤΕΛ “Γ. ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ” Σάββατο 16/03/19 11:00 ΓΑΚΗΣ Ν., ΚΑΡΑΜΠΕΤΣΟΣ Χ., ΚΟΜΠΙΛΙΡΗΣ Π.
27. Α.Ο. ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣ – ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣ Σάββατο 16/03/19 12:00 ΒΑΝΙΚΙΩΤΗΣ Γ.
28. ΑΟ ΕΡΜΗΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΡΦΑΡΩΝ ΔΗΜΟΤΙΚΟ “ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣ Σάββατο 16/03/19 12:00 ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΚΑΜΑΙ Α., ΧΑΡΜΠΟΥΤ Σ.
29. ΕΡΑΝΗ ΦΙΛΙΑΤΡΩΝ – Π.Σ. Η ΚΑΛΑΜΑΤΑ ΦΙΛΙΑΤΡΩΝ Κυριακή 17/03/19 11:00 ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Κ.
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ Κ-16 1ος ΟΜΙΛΟΣ
(1η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
30. Α.Ο. ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣ – ΕΡΑΝΗ ΦΙΛΙΑΤΡΩΝ ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣ Σάββατο 16/03/19 10:00 ΒΑΝΙΚΙΩΤΗΣ Γ.
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ Κ-16 2ος ΟΜΙΛΟΣ
(8η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
31. Α.Ε. ΑΒΙΑΣ – Α.Ο. ΠΑΤΙΣΤΑ ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΕΠΣΜ Σάββατο 16/03/19 13:00 ΑΡΑΠΗΣ Ε., ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Κ., ΧΑΛΚΙΑΔΑΚΗ Ζ.
32. ΑΙΑΝΤΑΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ – Α.Ο. ΣΠΕΡΧΟΓΕΙΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ “ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣ Κυριακή 17/03/19 10:00 ΤΣΑΟΥΣΗ Σ., ΚΑΡΥΔΑΣ Κ., ΚΑΜΑΙ Α.

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.

Click to comment

Leave a Reply

Η ηλ. διεύθυνση σας δεν δημοσιεύεται. Τα υποχρεωτικά πεδία σημειώνονται με *

Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement

Πρόσφατα άρθρα

Advertisement

Δες ακόμη…

Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement

More in Μεσσηνία