fbpx
Ακολουθήστε μας

Μεσσηνία

Οι διαιτητές στην Μεσσηνία του Σαββατοκύριακου

Οι διαιτητές του Σαββατοκύριακου σε όλα τα πρωταθλήματα της Μεσσηνίας έχουν ως εξής:

Α΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
(6η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
1.ΑΚΡΙΤΑΣ ΚΟΡΩΝΗΣ – ΕΡΑΝΗ ΦΙΛΙΑΤΡΩΝΚΟΡΩΝΗΣΣάββατο02/11/1915:00ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Μ., ΤΣΟΠΑΝΑΚΗΣ Χ., ΤΣΙΛΙΚΑΣ Γ.
2.Α.Σ. ΠΑΝΘΟΥΡΙΑΚΟΣ – ΠΑΜΙΣΟΣ ΜΕΣΣΗΝΗΣΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΕΠΣΜΣάββατο02/11/1915:00ΚΑΥΚΑΣ Α., ΑΔΑΜΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΓΕΩΡΓΑΝΤΑΣ Χ.
3.ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ – Α.Ε. ΜΑΝΗΣΑΣΠΡΟΧΩΜΑΤΟΣΣάββατο02/11/1915:00ΠΛΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Δ., ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΣ Η., ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΣ Κ.
4.Α.Ε. ΑΒΙΑΣ – Α.Ο. ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣΓΗΠΕΔΟ ΚΑΜΠΟΥΚυριακή03/11/1915:00ΚΑΥΚΑΣ Α., ΤΣΑΟΥΣΗ Σ., ΜΠΟΥΡΙΚΑΣ Χ.
5.Α.Ο. ΜΕΘΩΝΗΣ – Α.Σ. ΑΝΔΡΟΥΣΑΣΜΕΘΩΝΗΣΚυριακή03/11/1915:00ΓΚΟΥΜΑΣ Ν., ΤΣΟΥΚΑΛΗ Α., ΓΕΩΡΓΑΝΤΑΣ Χ.
6.ΤΣΙΚΛΗΤΗΡΑΣ ΠΥΛΟΥ – ΤΕΛΟΣ ΑΓΡΑΣΣΟΥΛΗΝΑΡΙΟΥΚυριακή03/11/1915:00ΚΟΥΤΣΑΝΑΣΤΑΣΗΣ Ι., ΚΑΣΚΑΝΗΣ Φ., ΤΣΟΠΑΝΑΚΗΣ Χ.
7.ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΝΑΛΗΨΗΣ – Α.Ο. ΣΠΕΡΧΟΓΕΙΑΣΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΜΕΣΣΗΝΗΣΚυριακή03/11/1915:00ΠΛΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Δ., ΑΔΑΜΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΤΣΙΛΙΚΑΣ Γ.
8.ΠΑΟ ΚΑΛΟΥ ΝΕΡΟΥ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΕΛΙΓΑΛΑΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣΚυριακή03/11/1915:00ΤΣΟΥΛΑΚΟΣ Η., ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Ε., ΜΠΑΣΙΛΑΡΗΣ Ε.
Α1 ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
(5η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
9.ΑΕ ΚΥΠΑΡΙΣ-ΗΡΑΚΛΗΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΡΦΑΡΩΝΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣΣάββατο02/11/1915:00ΜΠΟΥΡΙΚΑΣ Η., ΜΠΟΥΡΙΚΑΣ Χ., ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΥ Κ.
10.ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ – ΝΕΟΣ ΑΡΙΣΔΗΜ. ΚΤΕΛ ‘ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ’Σάββατο02/11/1915:00ΓΚΟΥΜΑΣ Ν., ΑΡΑΠΗΣ Ε., ΤΣΑΟΥΣΗ Σ.
11.ΧΑΝΔΡΙΝΑΪΚΟΣ Π.Σ. – ΑΟ ΦΥΤΕΙΑΣΣΟΥΛΗΝΑΡΙΟΥΣάββατο02/11/1915:00ΖΑΡΑΚΟΒΙΤΗΣ Ε., ΒΑΝΙΚΙΩΤΗΣ Γ., ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΥ Δ.
12.ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ – ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑΣ ΧΩΡΑΣΣΠΕΡΧΟΓΕΙΑΣΚυριακή03/11/1915:00ΖΑΡΑΚΟΒΙΤΗΣ Ε., ΛΙΑΝΟΣ Π., ΑΡΑΠΗΣ Ε.
13.ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΤΑΛΙΔΙΟΥΔΗΜ. ΚΤΕΛ ‘ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ’Κυριακή03/11/1915:00ΔΙΑΚΟΥΜΑΚΟΣ Λ., ΤΣΑΟΥΣΗ Ε., ΓΑΚΗΣ Ν.
14.ΑΕΚ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ – Α.Ο. ΔΩΡΙΟΥΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠ. ΔΥΤ. ΠΑΡΑΛΙΑΣΚυριακή03/11/1915:00ΣΕΡΕΜΕΤΗΣ Π., ΓΙΑΝΝΕΤΣΟΣ Ι., ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΣ Κ.
15.ΘΥΕΛΛΑ ΧΑΡΑΚΟΠΙΟΥ – Α.Ο. ΟΜΟΝΟΙΑΚΟΡΩΝΗΣΚυριακή03/11/1915:00ΚΟΥΡΤΕΣΗΣ Δ., ΤΑΒΟΥΛΑΡΕΑΣ Δ., ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ Α.
Β΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 1ος ΟΜΙΛΟΣ
(3η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
16.ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΑΡΑΛΙΑΣ – Α.Ο. ΦΑΡΑΙΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠ. ΔΥΤ. ΠΑΡΑΛΙΑΣΣάββατο02/11/1915:00ΚΟΥΡΤΕΣΗΣ Δ., ΚΑΣΚΑΝΗΣ Φ., ΜΠΑΣΙΛΑΡΗΣ Ε.
17.ΑΠΟ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΙΚΑΡΟΣ – ΝΕΔΟΥΣΑ ΑΛΑΓΟΝΙΑΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠ. ΔΥΤ. ΠΑΡΑΛΙΑΣΣάββατο02/11/1919:00ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΤΣΑΟΥΣΗ Ε., ΤΑΒΟΥΛΑΡΕΑΣ Δ.
18.ΑΙΑΝΤΑΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ – Α.Ο. ΠΑΤΙΣΤΑΑΣΠΡΟΧΩΜΑΤΟΣΚυριακή03/11/1911:00ΣΚΟΡΔΟΣ Η., ΓΑΚΗΣ Ν., ΧΑΛΚΙΑΔΑΚΗ Ζ.
19.ΑΠΣ ΑΡΙΣ – ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΣ Γ.Σ.ΔΗΜ. ΚΤΕΛ ‘ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ’Κυριακή03/11/1911:00ΓΚΟΥΜΑΣ Ν., ΓΙΑΝΝΕΤΣΟΣ Ι., ΚΑΡΑΜΠΕΤΣΟΣ Χ.
20.ΔΟΞΑ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ – Α.Ο. ΛΑΙΪΚΩΝΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΕΠΣΜΚυριακή03/11/1915:00ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΚΑΡΑΜΠΕΤΣΟΣ Χ., ΚΑΜΑΙ Α.
Β΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 2ος ΟΜΙΛΟΣ
(3η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
21.ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΛΑΤΥ – Α.Ο. ΠΑΝΕΥΑΪΚΟΣΜΙΚΡΟΜΑΝΗΣΣάββατο02/11/1915:00ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ Η., ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΜΑΛΑΠΑΝΗ Σ.
22.ΑΟ ΕΡΜΗΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ – ΝΙΚΗ ΠΛΑΤΗΣΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΕΠΣΜΣάββατο02/11/1918:00ΤΣΟΥΛΑΚΟΣ Η., ΚΑΡΑΜΠΕΤΣΟΣ Χ., ΓΑΙΤΑΝΗΣ Π.
23.ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΑΛΥΡΑΣ – ΠΑΣ ΡΑΧΗΣΒΑΛΥΡΑΣΚυριακή03/11/1911:00ΖΑΡΑΚΟΒΙΤΗΣ Ε., ΑΡΑΠΗΣ Ε., ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΣ Η.
24.Π.Α.Ο.Κ. – ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΚΟΠΑΝΑΚΙΟΥΑΣΠΡΟΧΩΜΑΤΟΣΚυριακή03/11/1915:00ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΧΑΛΚΙΑΔΑΚΗ Ζ., ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΣ Η.
25.ΑΣ ΘΥΕΛΛΑ ΜΕΡΟΠΗΣ – ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΚΑΛ/ΤΑΣΜΕΛΙΓΑΛΑΚυριακή03/11/1915:00ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΥ Δ., ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΥ Κ.
Β΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 3ος ΟΜΙΛΟΣ
(3η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
26.Α.Ε. ΛΟΓΓΑΣ – ΘΥΕΛΛΑ ΠΑΡΑΛΙΑΣΛΟΓΓΑΣΣάββατο02/11/1915:00ΔΙΑΚΟΥΜΑΚΟΣ Λ., ΤΖΕΜΑΛΑΪ Ε., ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ Α.
27.Α.Ο. ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ – Π.Α.Ο. ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΠΥΡΓΟΥ ΤΡΙΦΥΛΙΑΣΣάββατο02/11/1915:00ΚΟΥΤΣΑΝΑΣΤΑΣΗΣ Ι., ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΓΑΚΗΣ Ν.
28.ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ – ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠ. ΔΥΤ. ΠΑΡΑΛΙΑΣΚυριακή03/11/1911:00
29.ΑΣ ΔΑΝΑΟΣ – ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΑΜΙΣΟΣ ΜΕΣΣΗΝΗΣΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΕΠΣΜΚυριακή03/11/1911:30ΚΑΣΚΑΝΗΣ Φ., ΤΣΑΟΥΣΗ Ε., ΤΣΑΟΥΣΗ Σ.
30.ΑΠΣ ΔΗΜΟΥ ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑ – ΝΕΣΤΩΡ ΠΥΛΟΥΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΚυριακή03/11/1915:00ΤΖΕΜΑΛΑΪ Ε., ΤΑΓΑΡΗΣ Δ., ΒΑΝΙΚΙΩΤΗΣ Γ.
Δ ΦΑΣΗ ΚΥΠΕΛΛΟΥ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ
(1η φάση)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
31.Α.Ο. ΜΕΘΩΝΗΣ – ΕΡΑΝΗ ΦΙΛΙΑΤΡΩΝΜΕΘΩΝΗΣΤετάρτη06/11/1915:00
32.ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΝΑΛΗΨΗΣ – ΝΕΟΣ ΑΡΙΣΜΕΣΣΗΝΗΣΤετάρτη06/11/1915:00
33.ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΕΛΙΓΑΛΑ – ΠΑΜΙΣΟΣ ΜΕΣΣΗΝΗΣΜΕΛΙΓΑΛΑΤετάρτη06/11/1915:00
34.ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑΣ ΧΩΡΑΣ – Α.Ο. ΔΙΑΒΟΛΙΤΣΙΟΥΧΩΡΑΣΤετάρτη06/11/1915:00
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Κ16
(3η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
35.ΑΙΑΝΤΑΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ – ΑΠΣ ΑΡΙΣΔΗΜ. ΚΤΕΛ ‘ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ’Σάββατο02/11/1910:00ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΚΑΜΑΙ Α., ΧΑΛΚΙΑΔΑΚΗ Ζ.
36.ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΡΦΑΡΩΝ – Α.Ο. ΠΑΤΙΣΤΑΑΡΦΑΡΩΝΣάββατο02/11/1910:00ΒΑΝΙΚΙΩΤΗΣ Γ.
37.Π.Σ. Η ΚΑΛΑΜΑΤΑ – Α.Ο. ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣΑΣΠΡΟΧΩΜΑΤΟΣΣάββατο02/11/1912:00ΑΡΑΠΗΣ Ε., ΚΑΡΑΜΠΕΤΣΟΣ Χ., ΤΑΓΑΡΗΣ Δ.

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.

Σχολιάστε εδώ

Αφήστε το σχόλιο σας

Η ηλ. διεύθυνση σας δεν δημοσιεύεται. Τα υποχρεωτικά πεδία σημειώνονται με *

Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement

Πρόσφατα άρθρα

Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement

Δες ακόμη…

Advertisement
Advertisement
Advertisement

More in Μεσσηνία