fbpx
Connect with us

Μεσσηνία

Οι διαιτητές της 2ης φάσης του Κυπέλλου Μεσσηνίας

Οι διαιτητές της 2ης φάσης του Κυπέλλου Μεσσηνίας

Οι διαιτητές της 2ης φάσης του Κυπέλλου Μεσσηνίας, που θα λάβει χώρα αυτό το Σαββατοκύριακο, έχουν ως εξής:

ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΩΝ 2018-2019

(2η αγωνιστική)

Αγώνας Γήπεδο Ημέρα   Ημ/νία  Ώρα       Διαιτητές             Αποτέλεσμα

  1. ΘΥΕΛΛΑ ΧΑΡΑΚΟΠΙΟΥ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΤΑΛΙΔΙΟΥ ΚΟΡΩΝΗΣ            Σάββατο              08/09/18               17:00     ΨΗΛΟΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Κ., ΤΣΟΥΛΑΚΟΣ Η., ΚΥΡΙΟΠΟΥΛΟΣ Α.
  2. Α.Ο. ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΠΥΡΓΟΥ ΤΡΙΦΥΛΙΑΣ          Σάββατο               08/09/18             17:00     ΓΚΟΥΜΑΣ Ν., ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Κ.
  3. ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ – Α.Ο. ΑΣΠΡΟΧΩΜΑ ΑΣΠΡΟΧΩΜΑΤΟΣ              Σάββατο               08/09/18             17:00                    0-0
  4. ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ – ΤΕΛΟΣ ΑΓΡΑΣ ΣΠΕΡΧΟΓΕΙΑΣ “ΠΕΤΡΟΣ ΓΕΩΡΓΑΝΑΣ”         Σάββατο               08/09/18             17:00     ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Μ., ΤΣΙΡΜΠΑΣ Ν., ΤΣΟΥΚΑΛΗ Α.
  5. ΑΕ ΚΥΠΑΡΙΣ-ΗΡΑΚΛΗΣ – Α.Ε. ΜΑΝΗΣ ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣ       Σάββατο              08/09/18               17:00     ΠΛΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Δ., ΓΑΚΗΣ Ν., ΣΚΑΡΠΕΤΗΣ Γ.
  6. Α.Ο. ΜΕΘΩΝΗΣ – Α.Ο. ΣΠΕΡΧΟΓΕΙΑΣ ΜΕΘΩΝΗΣ          Σάββατο              08/09/18               17:00     ΖΑΡΑΚΟΒΙΤΗΣ Ε., ΚΑΜΑΙ Α., ΚΑΡΥΔΑΣ Κ.
  7. ΤΣΙΚΛΗΤΗΡΑΣ ΠΥΛΟΥ – Π.Α.Ο. ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΣΟΥΛΗΝΑΡΙΟΥ   Κυριακή               09/09/18               17:00     ΓΕΩΡΓΑΝΤΑΣ Χ., ΠΑΠΑΪΩΑΝΝΟΥ Α., ΑΓΓΕΛΗ Μ.
  8. ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑΣ ΧΩΡΑΣ – Α.Ο. ΟΜΟΝΟΙΑ ΧΩΡΑΣ   Κυριακή               09/09/18             17:00               ΤΣΟΥΛΑΚΟΣ Η., ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΥ Π.
  9. Α.Ο. ΔΙΑΒΟΛΙΤΣΙΟΥ – ΑΟ ΦΥΤΕΙΑΣ ΔΙΑΒΟΛΙΤΣΙΟΥ “ΚΑΠΕΤΑΝ ΒΑΣΙΛΗΣ            Κυριακή               09/09/18             17:00     ΚΟΜΠΙΛΙΡΗΣ Π., ΜΠΟΥΡΙΚΑΣ Η., ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΥ Κ.
  10. Α.Σ. ΑΝΔΡΟΥΣΑΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΝΑΛΗΨΗΣ ΑΝΔΡΟΥΣΑΣ        Κυριακή               09/09/18               17:00     ΣΚΟΡΔΟΣ Η., ΓΑΛΑΚΟΥΤΗΣ Γ., ΒΡΥΩΝΗΣ Β.
  11. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ – Α.Ο. ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣ ΔΗΜ. ΚΤΕΛ “Γ. ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ”         Κυριακή               09/09/18             17:00     ΖΑΡΑΚΟΒΙΤΗΣ Ε., ΤΣΟΠΑΝΑΚΗΣ Χ., ΓΙΑΝΝΕΤΣΟΣ Ι.
  12. ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΕΛΙΓΑΛΑ – ΠΑΟ ΚΑΛΟΥ ΝΕΡΟΥ ΜΕΛΙΓΑΛΑ           Κυριακή               09/09/18               17:00     ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ Η., ΤΖΙΑΜΟΥΡΑΝΗΣ Θ., ΜΠΑΣΙΛΑΡΗΣ Ε.
  13. ΑΚΡΙΤΑΣ ΚΟΡΩΝΗΣ – Α.Ο. ΔΩΡΙΟΥ ΚΟΡΩΝΗΣ            Κυριακή               09/09/18               17:00     ΓΚΟΥΜΑΣ Ν., ΤΖΕΜΑΛΑΪ Ε., ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣ Γ.
  14. Α.Ε. ΑΒΙΑΣ – ΧΑΝΔΡΙΝΑΪΚΟΣ Π.Σ. ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΕΠΣΜ             Κυριακή               09/09/18               17:00     ΠΛΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Δ., ΞΥΝΟΣ Σ., ΛΙΑΝΟΣ Π.
  15. Α.Σ. ΠΑΝΘΟΥΡΙΑΚΟΣ – ΕΡΑΝΗ ΦΙΛΙΑΤΡΩΝ ΣΠΕΡΧΟΓΕΙΑΣ “ΠΕΤΡΟΣ ΓΕΩΡΓΑΝΑΣ”               Κυριακή               09/09/18             17:00     ΨΗΛΟΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Κ., ΤΑΒΟΥΛΑΡΕΑΣ Δ., ΠΑΛΛΑΔΙΝΟΣ Σ.
  16. ΠΑΜΙΣΟΣ ΜΕΣΣΗΝΗΣ – Α.Ο. ΦΑΡΑΙ ΜΕΣΣΗΝΗΣ          Κυριακή               09/09/18               17:00     ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΒΑΝΙΚΙΩΤΗΣ Γ., ΣΓΟΥΜΠΟΠΟΥΛΟΣ Σ.

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.

Click to comment

Leave a Reply

Η ηλ. διεύθυνση σας δεν δημοσιεύεται. Τα υποχρεωτικά πεδία σημειώνονται με *

Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement

Πρόσφατα άρθρα

Advertisement

Δες ακόμη…

Advertisement
Advertisement
Advertisement

More in Μεσσηνία